Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) pami5


pami5
aktív tag

Tisztelt Topikgazda!
A rendszer jelzi, hogy egy privát üzenetem érkezett, de sehol nem jelenik meg és nem is olvasható! Törölni sem tudom! Segítséget kérek ez ügyben.

"Kinek a pap, kinek a papné. ...."

(#5052) Bjørgersson válasza pami5 (#5051) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ctrl + F5, majd legfelül lesz egy rendszerüzenet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5053) kenwood válasza ripla (#5048) üzenetére


kenwood
veterán

Sztem nem ide tartozik,de ha ez megnyugtat :) [link]

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5054) dombiistvan


dombiistvan
újonc

Hali,

Egy oldal megtekintéséhez (privát üzenetek pl, de a főoldalon is) előfordul hogy 5-6 alkalommal kell bejelentkeznem, mire engedi a megtekintését :) google Chrome legújabb verziója :)

Nem cache okozza, mert inkognitóban sem jó, plusz az oldalt sem látogattam eddig

A robot dolga a szolgálat.

(#5055) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Értékelés szövegének a módosítása lehetséges? Elpoénkodtam egyet és hát az eladónak kevésbé nyerte el a tetszését :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5056) bandi0000


bandi0000
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#5057) föccer válasza bitpork (#5055) üzenetére


föccer
nagyúr

Jelentsd az illető adatlapján keresztül és az apródok javítják.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5058) bitpork válasza föccer (#5057) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszönöm a tippet beprobalom.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5059) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Az új iPhone SE megjelenése kapcsán várható-e új kategória hardverapro-ra?

Köszi!

(#5060) cbm1974 válasza cbm1974 (#5032) üzenetére


cbm1974
tag

Halihó, valaki...!

Egészen egyszerű kérdést tettem fel, kerek 2 hete, mégse méltattátok feleletre sem.
Talán ennyire nehéz lenne megoldani ezt az "apróságot" a HA jelenlegi rendszerében, senki másnak nem okozott eddig problémát a privik közti user-ek keresgélése???
:(

[ Szerkesztve ]

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#5061) SUPREME7 válasza cbm1974 (#5060) üzenetére


SUPREME7
őstag

A prohardveren nyisd meg a privát üzeneteidet és ott keress, mert a hardverapró felől használhatatlan kb a kereső.

(#5062) föccer válasza cbm1974 (#5060) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom használható a beépített kereső. [link]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5063) cbm1974 válasza föccer (#5062) üzenetére


cbm1974
tag

Igen, köszi szépen, így már működik, ált. a HA-n vagyok, a prohardver volt a kulcs ;)

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#5064) Rico83


Rico83
tag

Üdv!
Esetleg megoldható lenne e prémium előfizetők esetében a saját avatar beállítása? Már régóta szeretnék én is sajátot... :B
Remélem jó helyre írtam

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#5065) bitpork válasza Rico83 (#5064) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Így is el vannak úszva az arcképgyártással szegények. Itt minden infót megtalálsz.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5066) r3dsnake válasza r3dsnake (#5059) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Up? :B

(#5067) r3dsnake válasza r3dsnake (#5066) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Amúgy ha rossz helyen jelzem, szóljatok. De már a hivatalos magyar fogalmazása is megkezdődött az új típusnak és nem lenne rossz külön kategóriába látni az eladó telefonokat.

Köszi!

(#5068) Bjørgersson válasza r3dsnake (#5067) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez az egyetlen Hardveraprós javaslatok topik, jó helyre írsz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5069) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Amúgy adminok is olvassák a topicot? Már vannak is fenn eladó SE telefonok, jobb híján 5s és 6s kategóriákba pakolva, így szép nagy káosz lesz. :)

(#5070) radi8tor válasza r3dsnake (#5069) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Thanks for the heads-up!
Hozzáadom.

⭐ Stella

(#5071) r3dsnake válasza radi8tor (#5070) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

:R

(#5072) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali

Nem biztos hogy jól értelmeztem a dolgokat azért megkérdezem, előfizettem ugye a prémiumra, hogy ne legyenek reklámjaim, de a google hirdetések a hirdetések közöttre ez nem vonatkozik? kivannak kapcsolva a beállításaimba a reklámok, de ezek megjelennek mindig

(#5073) supreme7 : nagyszerű, akkor lényegében marad ugyan az mint eddig, teljesen megérte

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#5073) SUPREME7 válasza bandi0000 (#5072) üzenetére


SUPREME7
őstag

A hardverapró külső kézben van, tehát ott nem működnek a prémium fícsörök. Csak ezt elfelejtették megemlíteni a prémium bevezetésekor.

(#5074) Bindaaa


Bindaaa
újonc

Sziasztok!

Szeretném a segítségét kérni annak, aki tudja a kérdésemre a választ, hogy hogyan tudom magam törölni az oldalról? Korábbi beszélgetésekben láttam írásokat erről a témáról, de a megoldást sehol nem találtam, csak mindenhol a kérdést... Valószínűsítem, hogy csak elkerülte a figyelmemet. :U Előre is köszönöm a választ! Vivi :)

(#5075) r3dsnake válasza Bindaaa (#5074) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tudtommal sehogy.

(#5076) Lauda válasza Bindaaa (#5074) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Olvasd at az alapelveket es megtalalod a valaszt a kerdesedre.

(#5077) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Sziasztok. Azt meg tudja mondani valaki, hogy miért van az, hogy mindenhol fanatikus tagként szereplek, csak az adatlapomon nem. Előre köszi a válaszokat :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#5078) föccer válasza electrodoki (#5077) üzenetére


föccer
nagyúr

Modosits bármit a HA felületen megjelenő adatlapodon, mentsd el, majd nyomj rajta egy ctrl+F5-öt. Szinkronizálja a PH szerverrel az adatlapi adatokat és ott is helyesen fog megjelenni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5079) electrodoki válasza föccer (#5078) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Köszönöm :R

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#5080) qukesz


qukesz
senior tag

Sziasztok.

Az a gondom hogy nem tudok semmiféle képet feltölteni a hirdetés mellé.
Képeim megfelelnek az oldal által kért előírásoknak.
Eddig minden rendben volt.

Mit tehetek?

Köszönettel Qukesz

Mindig válaszolj ha kell ha nem !!!!

(#5081) Faterkam válasza qukesz (#5080) üzenetére


Faterkam
addikt

Mit tehetek?

Addig próbálkozol, amíg sikerül :/ Én tegnap úgy adtam fel hirdetést, hogy 5-6x megpróbáltam feltölteni, egy kép után mentés, kilépés-belépés, szerkesztés, még egy kép fel stb :U

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5082) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Bed Gétvéj? Sokadik refreshre visszagyött.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5083) seanconnery


seanconnery
csendes tag

Sziasztok, véletlenül rossz helyre kattintottam, és most a vevő nem tudja értékelni a tranzakciót. Hogy lehet újra engedélyezni? :R

Jelszavaim valának: munkaidőben, nem letiltott számról, személyes átvétel

(#5084) Bjørgersson válasza seanconnery (#5083) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5085) seanconnery válasza Bjørgersson (#5084) üzenetére


seanconnery
csendes tag

Köszönöm! :R

Jelszavaim valának: munkaidőben, nem letiltott számról, személyes átvétel

(#5086) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kellene egy olyan minősítő is ami nem csak az eladás után, hanem előtte is indikálhatja emberek hozzáállását. Mert hiába a sok jó értékelés, amikor sok esetben el sem jut a megkezdett diskurzus bármilyen zárásig, pl emberi kvalitásbéli hiányosságok miatt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5090) eros50


eros50
csendes tag

Hirdettem, de nem sok értelmét látom, mert nem kaptam üzenetet arról, hogy van privát üzenetem. Amikor véletlenül megnéztem az üzeneteimet, akkor derült ki, hogy több érdeklődő is volt. Válaszomra azt kaptam, hogy már nem aktuális. Miért nem kapok emailben értesítést? :Y

(#5091) oleslie


oleslie
aktív tag

Sziasztok

Próbáltam feladni állás hirdetést, erre azzal örvendeztetett a teknika, hogy
- nem adtam meg irányárat (valóban)
- nem jelöltem meg, hol vehető át személyesen (még mindig állás hirdetés)

Ezeket szerencsére nem reklamálja, pusztán irreleváns kérdések (állás hirdetés szempontjából)
- kép feltöltés
- termékinfo link
- gyártó
- csomagként küldés

Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

(#5092) Spet válasza eros50 (#5090) üzenetére


Spet
addikt

Be volt állítva az e-mail értesítés? Ha nem akkor azért, ha igen akkor két lehetőség van: vagy a prohardvernél volt probléma, vagy pedig a te e-mail szolgáltatódnál.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#5093) Rómeó


Rómeó
tag

Privát üzenetbe nem engedett képet illeszteni!

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#5094) kenwood


kenwood
veterán

A kiemelessel kapcsolatban szeretnek egy reszletes tajekoztatot.
Nehany perce vasaroltam egy kiemelest,es a szazvalahanyadik helyre kerultem vele.
Sajnos nem talaltam sehol informaciot arrol,hogy hogyan mi alapjan tortenik a rangosrolas,hogyan lehet az elso helyre kerulni.
Szerintem mindenhol teljesen alap, hogy a kiemelt hirdeteseket forditott kronologiai sorrendben jeleniti meg a rendszer.

Default,ido szerinti rendezessel neztem.

Feladas szerint rendezve az elso vagyok,de ezt a kapcsolot a vevok tobb,mint 90 szazaleka nem is ismeri.
(lehet,hogy a kiemelt hirdeteseknel ezt kellene beallitani defaultra,hiszen azt nem tudod upolni)

A jelenlegi rendszer nem csak igazsagtalan, de az uzemeltetok szamara is karos,hiszen a bebetonozott rekurziv hirdetesek eltantoritjak a kimeles vasarlasat fontolgato "uj belepoket".

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5095) SUPREME7 válasza kenwood (#5094) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez kezdetek óta ilyen szar. Illetve csak azoknak szar akik alkalomszerűen használják, akik üzletszerűen - folyamatosan fizetnek 1-1 hirdetésért azok fixen elöl vannak. Sőt ha egy meglévő hirdetést emelsz ki, akkor nem "indul újra" hanem az eredeti feladási dátuma szerint kerül előre, tehát feladás szerint és idő szerinti rendezéssel se leszel sehogy elöl. Zseniális.

(#5096) kenwood válasza SUPREME7 (#5095) üzenetére


kenwood
veterán

Akkor csak egy megoldas marad :

A targynapon feladott hirdetesek a kiemeles vasarlasanak idopontja szerinti forditott kronologiaban jelennek meg,a megujulo hirdetesek a kiemeles vasarlas idopontjaban (ora, perc) kapnak egy automatikus upot.

Szerintem ennek a variacionak nincs gyenge pontja,mindenkit egyforman kezel.
Mindegy,hogy hany orakor adod fel a hirdetest,az is mindegy,hogy hany orakor vasaroltad a kiemelest,es az sem szamit,hogy egy ,vagy tobb napra vetted.

Vagy esetleg ennek is van valami buktatoja azon kivul,hogy ket sort at kell irni a lekerdezesben ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5097) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Hardverapróval kapcsolatban írnék, nem hiba, csak segítség kérés:
Ha böngészek egy olyat, hogy
Apróhirdetések»Hardver »Videokártya »PCIe »AMD/ATI
és kiválasztom a várost is, hogy Debrecen, akkor ha átváltok arra, hogy »NVIDIA, akkor megoldható lenne, hogy ne váltson alapértelmezetten vissza a "Minden város"-ra? Valószínűleg nem mindenhol akarok keresni, ha már az ATI kártyát is Debrecenben kerestem...
Köszönöm.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#5098) kenwood válasza elfelejtette (#5097) üzenetére


kenwood
veterán

letezo bug,de forditott sorrendben mukodik a dolog.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5099) elfelejtette válasza kenwood (#5098) üzenetére


elfelejtette
veterán

Akkor így írom: amíg nem választok másik várost, vagy a "minden város"-t, addig nem maradhatna ott a kiválasztott város?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#5100) Zemancsik


Zemancsik
újonc

Hogyan tudom a jelszavamat megváltoztatni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.