Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) PHM válasza regener (#6349) üzenetére


PHM
addikt

Semmi kétség, Siva is a stáb tagja. :D
A fejek és kezek arányából legalábbis ez látszik bizonyítottnak.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#6352) Oldman2


Oldman2
veterán

A hirdetések sorrendjét jelenleg egy ilyen objektum jelzi:

csak a lényeg nem jelenik meg benne, hogy mi alapján csökkenő?

ami ugye a menüt lenyitva már egyértelmű, de addig közel sem.

A két idő szerinti rendezés miben különbözik egymástól?

A jobb oldalon látható lefelé és felfelé mutató nyilakra egy buboréksúgó szép lenne "Ugrás a lista végére" és "Ugrás a lista tetejére" tartalommal.

[ Szerkesztve ]

(#6353) Parci válasza Oldman2 (#6352) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

át lesz alakítva ilyen programozós megnevezések helyett olyanra, hogy "olcsók", "drágák", "frissek", "új hirdetések". a mási felével is egyetértek, megcsináljuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6354) Oldman2 válasza Parci (#6353) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi

(#6355) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#6340) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Erre kaphatok álláspontot?

(#6356) Parci válasza FoxiestFox (#6340) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem értem a kérdést. most is meg lehet nézni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6357) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

népek, ma készült egy elég nagy patch, még egy hirdetésfeladásos bugot vadászik lezso, de ha megvan, felmegy egyben és remélhetőleg örülni fogtok. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6358) Lackooo84 válasza Parci (#6357) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

:C :R

The Truth is out there...

(#6359) FoxiestFox válasza Parci (#6356) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Megtaláltam, kattintós lett, így oké :D

(#6360) carr válasza Misogi (#6313) üzenetére


carr
őstag

...mint púpos gyereknek az úthenger.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#6361) maxika2004 válasza maxika2004 (#6334) üzenetére


maxika2004
őstag

Erre kaphatok álláspontot?

esetleg én is : ( igy harmadszorra ? ) :R

[ Szerkesztve ]

(#6362) Parci válasza maxika2004 (#6361) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, nem bírunk mindenre egyenként biztosan válaszolni, pláne nem elszámoltathatónak tűnni. olvastuk, értettük, egyelőre nem prioritás, mert ezer másik dolog van, ami égetőbb. de az ötletet köszönjük, szori, hogy nem válaszolunk biztosan mindenkinek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6363) maxika2004 válasza Parci (#6362) üzenetére


maxika2004
őstag

Na most ugrott egyet a vérnyomásom... nem lefele

nem gondolnám hogy olyan hülyeség volt amit felvetettem, ennél számos semmit nem jelentő apróságokra
reagáltatok... ja és az utolsó 3 oldalon mindenkinek .. én 3. ra kerültem a szórásba
.... na mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#6364) maxika2004 válasza Parci (#6362) üzenetére


maxika2004
őstag

.. jó bocs kicsit lejjeb ment, mert hirtelen az utolsó másfél sort nem is olvastam el ! :B

(#6365) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

na... fent van az egész napos munkánk lezsóval, millió dolog változott. nem, nincs megoldva minden is :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6366) Fred23 válasza Parci (#6365) üzenetére


Fred23
nagyúr

Kedvencek felvétele vélhetően tökéletesen működik, mert 21 darab elmentése sikeres volt úgy, hogy nem akadt olyan, amit ne tudtam volna elmenteni! Nem kéne ezt valamennyire korlátozni? Vagy van korlát, csak nem értem el a 21 darabbal? :)

(#6367) regener


regener
veterán

Egy ilyen opció hogy "A hirdetés ne tartalmazza ezeket a szavakat" esetleg szóba jöhet még a részletes keresőbe?

(#6368) energy4ever válasza Parci (#6365) üzenetére


energy4ever
addikt

A hatterszinezest nem lehetne megoldani, hogy feltunobb legyen? Szerintem alig eszreveheto a hatterszinezetlenek kozott egy kiemelt hirdetes hatterszinezese...

(#6369) FoxiestFox válasza Fred23 (#6366) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez is mókás, ha van korlát, az a baj, ha nincs, az a baj. :D Ebben szerintem inkább ne legyen.

(#6370) regener válasza regener (#6367) üzenetére


regener
veterán

Újabb ötlet: mentse el hogy látszódjanak-e a jegeltek vagy sem.
Vagy akár valami default keresési beállítások amit ha live módosítok is az visszaáll arra amit megadtam a beállítások menüben.

De ez inkább lusta kiegészítő :D

(#6371) animatrix11 válasza regener (#6370) üzenetére


animatrix11
őstag

Komolyan ez a dizájn? Múltkor sem jött be, Miért vannak ekkora betűk? Totál átláthatatlan az egész, ha esetleg nem 2x akkora betűk lennének, mint kéne talán jó lenne.
Eltűnt a privát üzenetek is jobb oldalól igen felső sarokból elő tudom hozni de egyszerűbb volt. De azt azt meg lehet szokni, de ez a jófogás stílust hagyjuk már, vagy ha kötelező akkor legalább lehetne váltani a régi/új nézetek között.

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6372) Parci válasza animatrix11 (#6371) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de mégis hogy lehetne váltani? ez egy tök új kód, nulláról, minden új. töltsünk el még 2-3 hónapot azzal, hogy létrehozzuk a régi arculatot, kiteszteljük ötszáz platformra, hogy ott legyen? mindezt úgy, hogy csomó dolog máshogy is van szervezve, máshogy működik (ergo lehetetlen)?

csinálunk egy kompakt nézetet, aztán ez az új design, ez van. egyébként azért túl vagyunk már egy tucaton legalább, alsó hangon, ennek fényében is merem mondani, hogy kifejezetten jó ez (mínusz a bugok).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6373) Indyke


Indyke
csendes tag

Két apró dolog:

- idő szerint rendezve a hirdetéseket, elég megtévesztő a sok összevissza dátum, feladási idő szerint rendezve meg borzalmas évekkel ezelőtti újítgatottak is vannak
- más: úgy érzem a hardver kategória elbírna egy külön "Bányász" alkategóriát, én szívesen böngészném

(#6374) Parci válasza Indyke (#6373) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

biztos, hogy nem a kiemelt (előresorolt) hirdetéseket nézed? menj be mondjuk a fotó-videó főkategóriába, ott épp nincs ilyen, ha jól látom, magyarán a rendes hirdetések sorakoznak, ott érdemes nézni a dátumot.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6375) bzoley


bzoley
veterán

Újabb gratuláció a dizájnernek. Egyetlen hirdetés sem fér el a képernyőn, mert a reklám lassan már fullhd. És ezzel máris új kategória született user friendly után szabadon: money friendly. Ezek után már csak tényleg arra leszek kíváncsi, hogy mennyi lesz a belépő. :U

(#6376) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Sziasztok,
valamelyik alkategóriából visszalépésre 4 lehetőség is van:

A négy lehetőség mögött három különböző link áll, de látszólag mind ugyanoda vezet.
Szerintem ezt lehetne még optimalizálni :R
Üdv

gyulaszu

(#6377) Parci válasza bzoley (#6375) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

én értem, hogy elégedetlen vagy, de lassan hagyd abba a hangulatkeltést légyszi. az egy hirdetés, ami az egész lapcsaládon fut, fixen be van rendelve, ide is kikerült. nem kéne kikeverni belőle, hogy "itt már csak a pénz beszél, blabla".

remélem nem gond, és megengeded, hogy próbálunk a felszínen maradni és megélni. egyébként is, nyugodtan melegítheted a káröröm feliratú pólót, mert azért alapvetően a két nagy multi (fáccse, goglé) garantáltan ki fogja nyírni ezt a piacot is, velünk együtt. de ha ők nem, akkor a 4-5 milliárdos buktát bevállaló jófogika.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6378) maxika2004 válasza Parci (#6372) üzenetére


maxika2004
őstag

" töltsünk el még 2-3 hónapot azzal, hogy létrehozzuk a régi arculatot, "

semmiképp se, de a kiemeltek szine lehetne az alap háttér, és a kiemeltek még sötétebbek lehetnének...

- ezzel kicsikét hasonlitana is a régihez ;)
- nem lenne olyan vakító
- és nem lenne jófogás
- és ez talán nem is olyan nagy meló
:R

(#6379) Parci válasza maxika2004 (#6378) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez amúgy fel volt írva, hogy még nézzük át mégegyszer, de ja, egyetértek, megnézzük ma :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6380) maxika2004 válasza Parci (#6377) üzenetére


maxika2004
őstag

" két nagy multi (fáccse, goglé) garantáltan ki fogja nyírni ezt a piacot is, velünk együtt "

remélem nem, mert már jó pár éve itt vagyok, és ez volt e legjobb szerintem , legalább is itt töltöttem a legtöbb időt.... de öszintén az uj dizájn óta egyenlőre nem.... a belső dolgok bisztosan jók, de kinézetileg is van pár csiszolni való ... okés ezt hagyjátok a végére, megértem, és azota nem is hőbörgök csak várok, és bizom benn hogy javul az is ! .... mert pl 5 haverból aki itt volt rendszeresen, napi szinten.... 4 csak muszájból jön fel néha ! ... és igazábol a pénzugyi részéhez nem is szóltam semmit, mert mindenkinek meg kell élni valamiből, és pénzbe kerül..... de a kinézet miatt is sok embert lehet elüldözni szerintem , és az is fontos dolog !

:R

(#6381) bzoley válasza Parci (#6377) üzenetére


bzoley
veterán

Hogy jön ide a káröröm?! Ahogy más sem, úgy én sem ürülnék neki(igaz nem függök tőle, nem hirdetek), de ha a "multik kinyírják", akkor az nem anyagi okok miatt lesz, hanem az elégedettségi mutató csökkenése miatt.
Én csak kritizálok, de itt vagyok. Igaz nem termelek bevételt, nem hirdetek, csak reklámot nézegetek.. De ha valaki inkább csendben máshová megy hirdetni, az talán nagyobb gond.

(#6382) animatrix11 válasza Parci (#6372) üzenetére


animatrix11
őstag

Rendben felejtős a régi, legalább a betűméretet nem lehet kisebbre átállítani? 25%-al csökkentve pl kb ilyen a különbség:

kb 2x annyi látszik

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6383) Parci válasza bzoley (#6381) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az elégedettségi mutatókat tudjuk értelmezni, az oké. a tőlünk független folyamatokkal van a baj.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6384) JegesEmber20 válasza animatrix11 (#6382) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Tetszik az ötlet, +1

(#6385) Parci válasza animatrix11 (#6382) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lehetne, mindent lehet. de a trend a neten most az, hogy (elsősorban a mobil képernyők miatt) nagyobb fontok, széthúzottabb oldalak.

a megoldás az lesz, hogy csinálunk egy ultrakompakt lista nézetet, ahol egy füst alatt csökkentjük a fontméretet is. aztán mindenki azt használ, amit akar. viszont az egész site-on nem fogjuk összenyomorgatni a betűket, ez csak a listaoldalakon lesz, és ott sem drasztikusan.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#6386) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

urak, egyesítem a feedbackes topikokat, hogy ne kelljen sokat néznie lezsónak. ezt bezárom végleg, folytatni itt lehet! :R

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.