Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-25 20:33:37

LOGOUT.hu

TP-Link WDR3600 - N600 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) Tegla80 válasza Kicsirics77 (#4350) üzenetére


Tegla80
addikt

ilyenem van nekem is sajátban :R ;]
notin belépve a router menübe felcsatolom,látom h NTFS,látom ami benne van stb-stb,de a tv-vel h tudom ezt elérni?
(vagy akkor ez a része a router-en ennyi is innen már a tv-vel kellene rálelnem valahogy?? )

plusz kérdés mindenkinek :
ha ott van már a hdd-m, megtudom oldani,h oda rakjam rögtön a virágbolti dolgaimat?
persze ezt úgy értem,h közben jár a noti is addig,csak rögtön oda rakja amit ......
(ritkán szedegetek virágot,így a routeres "maga intézi a dolgot" dologra nincs szükségem még talán.Feltéve ha menne így)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#4352) Intruder2k5 válasza Tegla80 (#4351) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

TV leginkább a Media Server funkcióval kommunikál! Az is be van kapcsolva?

(#4353) Kicsirics77 válasza Tegla80 (#4351) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ha ott van már a hdd-m, megtudom oldani,h oda rakjam rögtön a virágbolti dolgaimat?
persze ezt úgy értem,h közben jár a noti is addig,csak rögtön oda rakja amit ......
(ritkán szedegetek virágot,így a routeres "maga intézi a dolgot" dologra nincs szükségem még talán.Feltéve ha menne így)

ezt most nemnagyon értem,hogy milyen virág meg mivel
raktárkészlet programra gondolsz vagy árukészlet programra?vagy mire?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4354) Tegla80 válasza Intruder2k5 (#4352) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
ha ezt a bekapcsolást router menüben érted,akkor igen a válasz
(notin nincs semmi telepítve mint pl serviio vagy ilyesmi,ha viszont erre gondolsz.)

Kicsirics77
nem beszéled a virágnyelvet?
nemáá :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#4355) Intruder2k5 válasza Kicsirics77 (#4353) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

TORRENTRE!!! :) :) :)

Csak próbálta halkan mondani! :)

Tegla80, igen arra gondoltam! Esetleg megpróbálhatod, hogy notira telepített dlna szervert lát-e a tv, vagy egy dlna képes lejátszóval a noti látja-e a routert...?!

Természetesen a virágos elképzelésed is működik, ehhez csak fel kell csatolni hálózati meghajtónak a router megosztást, és azt beállítani a virágszedőgépbe céltartálynak!

[ Szerkesztve ]

(#4356) Kicsirics77 válasza Intruder2k5 (#4355) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hallod kinem találtam volna,hogy erre gondol :DDD
kb mintha a dug@st a méhecskék mézhordásától kezdte volna el magyarázni :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4357) vargalex válasza Tegla80 (#4354) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

TV tud DLNA-t? Ha esetleg Samsung típusról van szó, akkor az az itteni tapasztalatok alapján nem nagyon barátkozik a gyári firmware-ban található uShare-val.

Alex

(#4358) cimp válasza Intruder2k5 (#4355) üzenetére


cimp
senior tag

VIRÁGNYELVEN. ;]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4359) sz.z.csicsi válasza Tegla80 (#4354) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Milyen tv-n akarod?Nálam lm660 bemeneti lista és ott látja a pc-t is és van dlna,de a filmeket nem (2TB hdd van a routerre csatl) ezután ahogy javasolták a routeren engedélyezni kellett a hdd-t és hogy mi az amit meg akarunk osztani róla. És megy.
A virágokat én is úgy szeretném szedni ,de ahhoz kell a vargalex fw,de ezt még nem cstam (keresek itt helybe okos emberkét aki segít)bár az alap menne csak szeretném kihasználni a router funkcióit(lehet hasznos lehet)
Remélem nem irtam butaságokat.

(#4360) Tegla80 válasza Intruder2k5 (#4355) üzenetére


Tegla80
addikt

mikor fent volt a serviio a notimon akkor azt láttam a tv vel,DE csak mappa szintig.
Beljebb nem tudtam lépni akkor sem,mert vmi hiba miatt kilép a főmenübe.(hagytam a dolgot,ezt próbálom,próbálnám helyette)

vargalex írja közben,h a tv-m nemszereti a routeremen a gyári fw-t.
klafa lesz, akkor ez is kuka így valszeg

plusz
samu es5500,de aláírásban írva vagyon srácok :DDD

"fel kell csatolni hálózati meghajtónak a router megosztást"
nah a gondok itt kezdödnek,mert ezt már nem értem :B
merre keressek ilyen ficsőrt és most jön a poén :linux-os gépen :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#4361) cimp válasza sz.z.csicsi (#4359) üzenetére


cimp
senior tag

Merre vagy fellelhető? Beszarok, hogy még mindig nem vágtál bele!

Nehogy azt írd, hogy Debrecen, mert azt tudom.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4362) sz.z.csicsi válasza cimp (#4361) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

Derék utca
Nagyon időm se volt foglalkozni vele(bár biztos nem sok idő)csak szeretném ha egy rugalmas -hozzáértő vel látnánk neki és mondana 1-2 okosságot.

[ Szerkesztve ]

(#4363) suste válasza Tegla80 (#4360) üzenetére


suste
veterán

gyári fw-vel valszeg nem fog menni samu tv-vel (nekem is samu van, és az ushare-t nem komázza)
viszont vargalex fw-ben lévő minidlna nevű szerverrel menni fog, és a látom/nem látom dolgok is rendeződnek ezzel az fw-vel...
ajánlom figyelmedbe vargalex blogját (google segít megtalálni)
ha elakadsz, akkor pedig használd itt vagy a 1043-as testvér topicban a keresőt, végső esetben pedig kérdezz...

(#4364) Tegla80 válasza suste (#4363) üzenetére


Tegla80
addikt

mások számára lehet röhejes gondjaim vannak,de 2 éve még csak notim sem volt,max ha valahol géphez fértem ott foglakoztam vele.
Ez kivétel nélkül win valami volt ugye,és persze csak nyomkodás szinten.
(Nem kellett sosem semmire a pc,mert konzolon elvoltam.)
Nah 2 éve megvettem,netezni meg pár dologra egy 10" os notit,amin MeeGo volt.
Ezt raktam át Linux Mint11 LXDE re ,amivel a mai napig elvagyok 1 újrarakás mellett. Jah 8gb ssd-n gazdálkodom rendszer szinten :))
(terminált sosem használtam,így aki Linux-os az tudja rögtön,h "tök kezdő az ember",de ez így is van. Nem volt eddig szükségem 1ébre ,mint amit alapban tud nekem :B :D . )
PS3 tól meg netezni is tud már a gép így .....
A noti jelenleg is a melóhelyi időtöltést javítja leginkább.

Most viszon az "okostv" kiviszi a nádam,mert fejben sokmindent eltudnék képzelni vele,h 1szerübb és jobb legyen a dolog,de a fejbeni háttér 0 ami a kivitelezéshez kellene

Plusz,ha neki is mernék még állni
csak wifi van a gépemben így FW felrakni sem ajánlott amennyire tudom.
Nameg a vargalex ben ha jól emléxem,akkor alapban utána tiltva is van a wifi(mintha ezt olvastm volna,de ez csak halovány emlék :B ),így ha még a FW felrakását be is merném vállalni wifin,utána már nem érném el ha jól gondolom, és jól emléxem.

A napokban kaptam egy semmitérő asztali gépet,XP vel ,de az még annyira sem áll közel hozzám mint a Linux,amit azért már 2 éve nyomkodok .(peddig ezzel fellehetne varázsolni és konfigolni a vargalexet)
Havernak meg szólni aki win es ,h "gyere rakj FW nekem routerre ,de Linux os ismeret is jó lenne", az meg nem 1szerű.

szóval, van gondom :D

full off vége :B

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#4365) cimp válasza Tegla80 (#4364) üzenetére


cimp
senior tag

Az FW felrakásának nem sok köze van ahhoz, hogy a gépen windows van vagy linux, mert böngészőből történik. És a beállítása is. Arra jól emléXel, hogy alapban ki van kapcsolva a wifi. Egyébként erre a meego-s notira én feltettem (egy családtagnak) win7-et (spec kisgépekre való) és nagyon jól megy vele azóta is (kb. 2 éve).

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4366) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Ilyen routerem van, feltettem az openwrt-t. Net megy es a wifi is.

Egy kis segitseget szeretnek kerni:

Azert vettem,hogy ne a gep menjen ejjel nappal a torrent miatt. Radugtam egy 500as vinyot es formaztam a vargalex-el.
MOst van rajta exroot is. Egyelore meg nem sikerult beallitanom a torrentet hozza. Illetve a winem nem latja az 500as vinyot az ext4es filerendszer miatt.

Sajnos nem vagyok nagy linux guru:-(.

Azt tudom,hogy csatolni kell a halozaton a hdd-t,hogy a win is lassa, de egyelore nem tudtam ezt megoldani.

Illetve a seed sem megy egyelore. Erre van valami megoldas?

Vagy egyszerubb alapra visszatolni mindent es az exrootot nem hasznalni,ha nem kulso tapos a vinyo?

ELore is koszonom a segitseget
Udv

(#4367) Intruder2k5 válasza Hali1975 (#4366) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Windows parancssorba írd be ezt!

net use z: \\192.168.1.1\mnt\hdd

(#4368) Rick4


Rick4
félisten

Nem tudom, mi van a routerrel, már 2x csinálta meg, hogy menüből újraindítom, és a vezetékes hálón nem jön vissza a net, kihúzom szimplán a tápegységet belőle, utána meg rendesen megy minden...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4369) k_krisz


k_krisz
csendes tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni elakadtam egy picit.
Van egy beállított routerem egy külső hdd-vel.
Megy rajta , a torrent, samba, ftp.
Nost fel szeretnék még egy meghajtót csatlakoztatni a rendszerre.
Leformázva ext4-re, a csatolási pontnál hozzáadva, a hálózati megosztásnál szintén hozzáadva, ugyan úgy mint a már használatban lévő (más névvel természetesen)
Látom is a hálózaton, de nem tudok rá másolni. Ha winscp-vel belépek akkor tudok.
mit kell még beállítanom.
Köszönöm

(#4370) vargalex válasza k_krisz (#4369) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Ha az én build-emet használod, akkor:

chgrp -R users csatolasi_pont
chmod -R g+w csatolasi_pont

Alex

(#4371) cimp válasza k_krisz (#4369) üzenetére


cimp
senior tag

Jogosultsági gond lesz. Lehet UNIX-os probléma is, a megosztott könyvtárad tulajdonos beállítása vagy a rajta lévő jogok nem engedik, hogy a samba írjon rá, vagy az smb.conf -ban is lehet, hogy valami szarul került bele. Hozd szinkronba az első HDD-vel azzal a beállítással jónak kell legyen.
Belső formázóval csináltad?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4372) k_krisz válasza vargalex (#4370) üzenetére


k_krisz
csendes tag

igen, kipróbálom,
Köszönöm

(#4373) k_krisz válasza vargalex (#4370) üzenetére


k_krisz
csendes tag

Ez volt a baj, pár szóban kifejtenéd ezt a hibát.
Illetve, lenne még egy kérdésem.
Régen ASUS WL500-am volt, tomato fw. -el.
És ott jól be tudtam állítani webes felületen, hogy adott felhasználó melyik könyvtárat használhatja és a jelszót is be tudtam állítani. ez a hozzáférés érvényes volt ftp-re és a belső hálózaton is.
van esetleg valami megoldás itt is erre.
köszönöm

(#4374) vargalex válasza k_krisz (#4373) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Ez nem hiba. Egyszerűen annyi van, hogy a build-emben a samba megosztáshoz Samba felhasználóval kapcsolódsz. Egy új könyvtárra alapban a root-nak van csak írásjoga, ezért a samba config-nak megfelelően az users csoport tulajdonába helyezzük és írásjogot adunk a csoportnak.
Persze ez módosítható, beállítható jelszavas hozzáférés, megosztásokhoz felhasználók engedélyezése, stb.

Alex

(#4375) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

sziasztok
hol találom annak a usernek a jelszavát a konfigban aki ftp-n kapcsolódik hozzám ?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4376) cimp válasza Kicsirics77 (#4375) üzenetére


cimp
senior tag

Szerintem sehol. Az /etc/passwd fileban vannak a felhasználók és jelszavaik. De az egy elkódolt forma, amiből nem derül ki a beírandó jelszó. Most nézem, hogy ott sincs. Bocsi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4377) Kicsirics77 válasza cimp (#4376) üzenetére


Kicsirics77
veterán

van egy felhasználó aki csatlakozna hozzám de tegnap este nem tudott.
most lehet én nem tudom a jelszót,majd este megnézem.
csak érdekesnek találom,hogy egyik pillanatról a másikra lehalt volna.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4378) cimp válasza Kicsirics77 (#4377) üzenetére


cimp
senior tag

És ha beállítanál neki másikat?
SSH-n bemész és "passwd user-name"

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4379) vargalex válasza cimp (#4376) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

A jelszavak a /etc/shadow file-ban vannak, persze encrypt-álva, szóval mindenképpen az új jelszó megadása marad.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#4380) vargalex válasza Kicsirics77 (#4377) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Log-ban elvileg látszania kell, hogy valóban a jelszóval volt-e gond.

Alex

(#4381) cimp válasza vargalex (#4379) üzenetére


cimp
senior tag

shadow igen. ez nem jutott eszembe, pedig megboldogult üzemeltető koromban HP-UX -on is azt használtuk. De rég volt!

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4382) Kicsirics77 válasza vargalex (#4380) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nemvagyok gépközelben,most is telefonrol irok éppen.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4383) TPLINK_3600


TPLINK_3600
csendes tag

Hi !

Na négy napos használat után éjjel megvolt az első teljes lefagyás, még a kezelőfelületet sem értem el így.
Így maradt az áramtalanítás ami miatt viszont már nincs meg az éjszakai log.

(#4384) Hali1975 válasza Intruder2k5 (#4367) üzenetére


Hali1975
tag

Szia ,

koszonom a valaszt, sajnos nem mukodott:-(!

Az lenne a kerdes,hogy az usb 3as vinyo nem tul sok-e a routernek?/mondjuk az eredeti rommal lattam rendesen es masolni is tudtam rola,/.
Iktassak-e be egy aktiv hubot a biztonsag kedveert?

HA resetelem a routert akkor a vinyora kiterjesztest is elfeledi?
Illetve ext 4est hasznaljam-e ,vagy az ext3ast?
Koszonom a valaszt

(#4385) hudyfiu


hudyfiu
senior tag

Nem tudja valaki hogy erre vagy a 4300-asra készült 1.02.1 verzió?
Nem működik 2 klienssel az új fw és ki szeretném próbálni egy ismerősnél.

(#4386) vargalex válasza hudyfiu (#4385) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Milyen 2 klienssel nem működik? Wifi?

Alex

(#4387) hudyfiu válasza vargalex (#4386) üzenetére


hudyfiu
senior tag

Ja igen...Egy atheros a notiban és egy tv is szenved vele csak nem tudom milyen de meg tudom kérdezni.

(#4388) Kicsirics77 válasza vargalex (#4379) üzenetére


Kicsirics77
veterán

530 permission denied a hiba ftp csatlakozásnál,csak azt nem értem ha nem nyúlok hozzá hogy tűnik el? :F
na szóval szájbarágósan hol tudok új jelszót beállítani a felhasználónak,hogy a jelenlegi felhasználónévvel tudja továbbra is használni az ftp-t. :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4389) mikrofon


mikrofon
addikt

Sziasztok!

tudnátok egy leírást adni, küldeni, hogy hogy tudom beállítani a tp-link MA-26a-as 3G modemet WAN-nak? Vargalex firmware-t használok.

(#4390) vargalex válasza Kicsirics77 (#4388) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

SSH-n a

passwd felhasznalonev

paranccsal.

Alex

(#4391) mikrofon válasza mikrofon (#4389) üzenetére


mikrofon
addikt

megpróbáltam, de azt hiszem nem támogatja a rendszer a 3g modemem.

Hogy tudom a gyári szoftvert visszarakni a routerre?

(#4392) cimp válasza mikrofon (#4391) üzenetére


cimp
senior tag

Ugyanúgy. LuCI-ban az fw frissítéswnél betallózod a gyári fw-t. Csak vigyázz, hogy olyat tallóz be aminek a nevében nincs benne a "boot" mert az hazavághatja.
Egyébként minek visszarakni a gyárit ha már sikerült megszabadulni tőle?

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4393) Kicsirics77 válasza vargalex (#4390) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Azt próbálta vagy azt kapom vissza hogy rossz jelszó túl rövid vagy azt hogy rossz jelszó nem megfelelő erősségű.
Ilyenkor mivan???

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4394) cimp válasza Kicsirics77 (#4393) üzenetére


cimp
senior tag

Gondolom szabályok vannak beállítva, hogy minimum x karakter hosszú legyen, meg kell benne lenn kis és nagy betűnek meg számnak... ilyenek szoktak lenni.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#4395) sanzi89


sanzi89
addikt

Most komoly, hogy a MAC filter listához nem lehet megnevezést/leírást adni csak a MAC címeket felsorolni egymás alá?
Illetve jól láttam, hogy nem támogatja a RADIUS szervert a vargalex-es OpenWRT?

Valamint ha nem kell se torrent, se ftp, se semmilyen USB-s funkció, csak az alap router feladatok, de az jól paraméterezhetően és stabilan akkor milyen firmware a jó választás?

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#4396) vargalex válasza sanzi89 (#4395) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

1. Igen, komoly (ha a kérdéses MAC DHCP-n kért IP-t, akkor úgyis látszik a neve a lenyíló listában).
2. A kisebb helyet foglaló wpad-mini nem támogatja a Radius authentikációt (a többségnek úgysem kell). Fel kell tenni a wpad csomagot és kiválasztható lesz.
3. Leginkább Attitude Adjustment 12.09 ajánlott ilyen felhasználásra. Esetleg Gargoyle.

Alex

(#4397) vargalex válasza Kicsirics77 (#4393) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Mivel root-al állítod a jelszót, így csak informális jellegű az üzenet. A root utasításait nem bírálja felül.

Alex

(#4398) sanzi89 válasza vargalex (#4396) üzenetére


sanzi89
addikt

Köszi a választ! :R

1. Igen, csak amíg nincs RADIUS szerver elég hülyén van kialakítva a wifi hozzáférhetőség, és átláthatóbb lenne számomra, ha látszódna, hogy melyik MAC kié.
2, 3. : Köszi, rájuk nézek!

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#4399) sanzi89 válasza vargalex (#4396) üzenetére


sanzi89
addikt

Ilyeneket találtam:

openwrt-ar71xx-generic-tl-wdr4300-v1-jffs2-factory.bin > 03-Apr-2013 08:15 8126464
openwrt-ar71xx-generic-tl-wdr4300-v1-squashfs-factory.bin > 03-Apr-2013 08:15 8126464

A második gondolom jó lesz.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#4400) vargalex válasza sanzi89 (#4399) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Mivel a TL-WDR3600 topic-jában vagyunk, így gondolom neked is az van. Azaz ez kell neked.

Sysupgrade-t linkeltem, mivel OpenWrt frissítésre az kell. Célszerű a beállítások megtartása nélkül frissíteni.

Persze neked kell majd feltenni a számodra szükséges csomagokat, mint pl.: luci-app-ddns, luci-app-p910nd, stb.

[ Szerkesztve ]

Alex

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.