Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-25 20:33:37

LOGOUT.hu

TP-Link WDR3600 - N600 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) suste válasza joker.001 (#4997) üzenetére


suste
veterán

Szerintem:
-töröld a csatolást, mentés alkalmazás
-router restart
-ha nincsen a csatolt pontok között, akkor ok, ha ott van akkor addig ügyeskedj,amíg eltűnik onnan (pl húzd le az usb-ről)
-újra beállítod a mountolást, de simán a "/mnt"-t add csak meg, mentés alkalmazás, majd rotuer restart
-ha ott van "/mnt" -vel a csatolt pontok között, akkor ok, ha nincs akkor addig ügyeskedj, amíg odakerül
-luci/szolgáltatások/minidlna: médiakönyvtárak: "/mnt/minidlna"
-luci/szolgáltatások/minidlna/haladó:adatbázis: "/mnt/minidlna"
-luci/szolgáltatások/minidlna/haladó:napló: "/mnt/minidlna"
-mentés alkalmazás, majd gyorsan kilépsz a luciból, és nem lépsz vissza addíg amíg a load nem esik le 1 alá.
Elkezdi az adatbázis készítést, de valszeg nem fogja befejezni (egy próbát azért megér), mert kellene SWAP neki, amit vagy egy külön partícióként csatolsz, vagy fájlként.
Ha lesz swap, akkor tuti elkészül rendesen az adatbázis, de az NTFS miatt lehet, hogy nem fogja bírni a HD tartalmak továbbítását.....

(#5002) suste válasza joker.001 (#5000) üzenetére


suste
veterán

nem lehet, hogy a pc az ushare-t látja?
ha megy az ushare, akkor kapcsold ki, vagy döntsd el melyiket használod a 2 közül, mert 2 DLNA szerver felesleges....

(#5003) Darko


Darko
senior tag

Most az ftp belépéssel szenvedek. Mi az alap username? Visszaolvasva az derül ki számomra hogy az "ftp" a username, jelszó meg amit beállítottam a "router.ip":8081 cím alatt.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5004) joker.001 válasza suste (#5002) üzenetére


joker.001
csendes tag

Sajnos nem megy......Mindent úgy csináltam ahogy leírtad és mégsem jó.
Ki kapcsoltam az uShare-t is.Töröltem a csatolást, restart majd újra csatolás....beállítások a minidlna-ban...de semmi nem történik, a tv még mindig csak üres mappákat mutat. Most már valóban nem tudom hol a hiba.

(#5005) suste válasza joker.001 (#5004) üzenetére


suste
veterán

luci/rendszer/rendszerindítás/minidlna
engedélyezve van?
újraindítás?

(#5006) joker.001 válasza suste (#5005) üzenetére


joker.001
csendes tag

igen engedélyezve van és újraindítottam kétszer is ahogy írtad.
illetve a minidlna-t is újraindítottam, így már működik......huh.......
remélem most már fog menni rendesen....igaz kicsit lassan olvassa be a filmeket, mert van rajta egy jó pár, de ki tudom várni.
köszönöm a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#5007) nyikszi válasza joker.001 (#5006) üzenetére


nyikszi
őstag

Azt csak elsőre olvassa be lassan, utána nyugi, már gyors lesz :)

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#5008) sz.z.csicsi


sz.z.csicsi
tag

Üdv.
Hogyan tudom vissza tenni agyári fw-t? Letöltöttem ezt.:TL-WDR3600_V1_130909.zip

(#5009) nyikszi válasza sz.z.csicsi (#5008) üzenetére


nyikszi
őstag

Betallózod és upgrade. De vigyázz a verzióra!!!

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#5010) hunFaNaTiC


hunFaNaTiC
csendes tag

Sziasztok,
Jó sokat visszaolvastam, de nem találtam hasonló problémát.
Két napja vettem egy WDR-3600-at, tegnap élesítettem: az asztali gépem a 3600-tól kapja kábelen a netet. UPC 120-as net van, Cisco modemmel. Windows7 alatt tegnap kb. default beállításokkal használtam egész nap és szépen működött. Notebook-on megy a wi-fi, látja az FTP-t is, több nem is kellene nekem egyelőre. uTorrent, Jdownloader, StrongDC++, web működik.
Ma reggeltől x időnként megszűnik a net létezni az asztali gépen és csak úgy jön vissza, ha reboot-olom a 3600-at. Eközben a notin továbbra is van net, gond nélkül működik, miközben az asztalin minden net kapcsolat megszűnik. Az látszik, hogy IPCONFIG-nál a "Tunnel adapter Teredo Tunneling Pseudo-Interface" alatt Media Disconnected-re vált, ilyenkor tűnik el a "vonalas net".

Próbáltam a modem és a 3600-ast ki-be kapcsolgatni, ahogy korábban javasoltátok valakinek, de úgy tűnik nem oldja meg. Vargalex-hez túl user vagyok, ezért ha nem muszáj, még nem tenném fel.
Mi lehet az oka a fenti jelenségnek? :F

Előre is köszönöm a választ!

(#5011) joker.001 válasza nyikszi (#5007) üzenetére


joker.001
csendes tag

Igen, kicsit lassú volt de utána már ment rendesen. Igaz a 3D-s filmeknél egy kicsit meg-meg akadt, de ezt betudom az NTFS formátumnak. Remélem ha le lesz formázva fog menni akadás mentesen. :)
Ha esetleg gondom lenne a Transmissionnal is, akkor ismét jövök ha nem gond.

Addig is jó fórumozást!

(#5012) sz.z.csicsi válasza nyikszi (#5009) üzenetére


sz.z.csicsi
tag

mi is ne legyen benne? a boot?...olyat keressek amelyikben nincs.Azt hiszem ezt a tp link oldaláról szedtem le...

(#5013) csixy válasza sz.z.csicsi (#5012) üzenetére


csixy
addikt

http://prohardver.hu/tema/tp-link_wr1043nd_router/hsz_42728-42728.html

http://prohardver.hu/tema/tp-link_wdr3600_router/hsz_4444-4444.html

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#5014) CrazyTomcsy


CrazyTomcsy
csendes tag

Újabb problémába ütköztem, amire egyik korábban adott javaslat sem működött.

Vargalex 1.1.7 van fent.
A hibajelenség: eldobálja a wifi az eszközöket, ha a notebookon fut az uTorrent. 1 notebook és 2 telefon amik kapcsolódnak rá wifin, de mindegyiket levágja.

A logban ennyi látszik:
Dec 15 19:52:19 OpenWrt daemon.info hostapd: wlan0: STA <MAC cím> IEEE 802.11: deauthenticated due to inactivity (timer DEAUTH/REMOVE)

A beállításokban amit már állítottam a wifin:
- csatorna (10-13-ig, ezek vannak kevésbé terhelve a közelben)
- adóteljesítmény (20-27 dBm között)
- ht mód (20 és 40 Mhz, második csatarna alatta, fölötte is)
- országkód (HU - CA - CN)

A LuCI-ban a vezetéknélküli rész áttekintésben általában 50% +-5% körül mozog a jelerősség.
Amikor elindul az uTorrent a terhelés kb 2-3ig megy fel, de elvileg azt még bírnia kellene.

2 HDD van felcsatolva, de se transmission, se dlna nem megy. Fájlt sem másolok, amikor megszakad.

Először amikor megnéztem az uPnP beállításokat, akkor az uTorrentben aktív volt, míg a routeren nem. Ekkor beállítottam a routeren is. Hiba megmaradt. Kikapcsoltam az uTorrentben, de a routeren nem. Hiba megmaradt. Kikapcsoltam mindkét helyen. Hiba megmaradt. Beállítottam kézzel az uTorrent számára szükséges portot. Már tovább bírta, a korábbi 1 perc helyett volt már 2,5 perc is, amíg eldobta a wifit.

Ezek után mindig csak a wifi modul újraindításával tudok újra csatlakozni.
Kábelen persze minden oké az asztali géppel.

Valami ötlet, hogy milyen beállítást nem néztem még meg?

(#5015) Darko


Darko
senior tag

Még mindig nem tudok belépni ftp-re, jelszót változtattam, és azzal sem. Hogy tudok felhasználókat felvenni és a hozzájuk tartozó jelszavakat beállítani?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5016) Rick4 válasza Celtis (#4960) üzenetére


Rick4
félisten

Azért valljuk be, ha csak routert cseréltél, viszont ugyanazon a gépen, ugyanazon kábellel csináltad, és egy másik router is ugyanazt csinálja, szerintem gondolkodj el picit, hogy mit kellett volna másképp tenni. Mint ahogy az esetek 99%-ában szokott lenni, nyilvánvaló, hogy itt is a felhasználóval van a baj... ;)

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#5017) Celtis válasza Rick4 (#5016) üzenetére


Celtis
veterán

Ezt most rohadtul nem értem.
Nem egy gép, nem egy kábel. Azért jöttem ide, hogy konzultáljak. A javaslat a csere volt. Miután a második router is ugyanúgy viselkedett magam is összeraktam, hogy ez nem HW hiba, és megosztottam a valós okot más okolására.

(#5018) Rick4 válasza Celtis (#5017) üzenetére


Rick4
félisten

Én eddig se okolni, hanem okulni jöttem ide. :D

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#5019) hunFaNaTiC válasza hunFaNaTiC (#5010) üzenetére


hunFaNaTiC
csendes tag

Nos, a legújabb gyári firmware talán megoldotta. Az upgrade óta folyamatosan megy a net, gép többszöri restart után is. Remélem többet nem jelentkezem. Köszönöm a lehetőséget és ezt a hasznos fórumot, sokat tanultam eddig is belőle. Üdv!

(#5020) Darko válasza Darko (#5015) üzenetére


Darko
senior tag

Megtenné valaki, hogy a vsftpd.config file tartalmát becopyzza nekem, vagy elküldi privátban? Az enyém így néz ki:

background=YES
listen=YES
anonymous_enable=NO
local_enable=YES
write_enable=YES
local_umask=022
check_shell=NO
#dirmessage_enable=YES
#ftpd_banner=Welcome to blah FTP service.
session_support=NO
#syslog_enable=YES
userlist_enable=YES
userlist_deny=NO
userlist_file=/etc/vsftpd.users
#xferlog_enable=YES
#xferlog_file=/var/log/vsftpd.log
#xferlog_std_format=YES
chroot_local_user=YES
chroot_list_enable=YES
chroot_list_file=/etc/vsftpd.chroot_list
allow_writeable_chroot=YES

Valami nem jó benne?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5021) joker.001 válasza Darko (#5020) üzenetére


joker.001
csendes tag

Az enyém is pont így néz ki:

background=YES
listen=YES
anonymous_enable=NO
local_enable=YES
write_enable=YES
local_umask=002
check_shell=NO
#dirmessage_enable=YES
#ftpd_banner=Welcome to blah FTP service.
session_support=NO
#syslog_enable=YES
userlist_enable=YES
userlist_deny=NO
userlist_file=/etc/vsftpd.users
#xferlog_enable=YES
#xferlog_file=/var/log/vsftpd.log
#xferlog_std_format=YES
chroot_local_user=YES
chroot_list_enable=YES
chroot_list_file=/etc/vsftpd.chroot_list
allow_writeable_chroot=YES

(#5022) Darko válasza joker.001 (#5021) üzenetére


Darko
senior tag

Ez a különbség, keresgélve akadtam bele, hogy változtassam meg, előtte se ment: :(

local_umask=022

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5023) satmen


satmen
tag

Kedves „hálózati szakértők”!
Pár éve működik egy TP LINK TL-R460 router a következő hálózattal:
WAN aljzatba csatlakozik a net (DIGI)
1. LAN → PC 1
2. LAN → PC 2
3. LAN → DUNE 1
4. LAN → DUNE 2
Van még egy ui. routerem, amivel (switch-ként) a negyedik LAN-t szeretném még tovább „osztani”. Az alábbi variációt már próbáltam:
A 4. LAN kábelt (DUNE 2-ét) a második router egyik LAN csatijába dugva a másik három
(LAN) csatlakozón keresztül már nem kapcsolódnak az oda dugott készülékek…
Köszönöm előre is a segítséget! :R

(#5024) suste válasza satmen (#5023) üzenetére


suste
veterán

2. routeren kapcsold ki a LAN oldali DHCP-t, és állítsd át a router IP címét úgy, hogy illeszkedjen az 1. router által használt hálózatba, de ne ütközzön egyik géppel sem:

pl:
1. router: 192.168.1.1, DHCP kiosztás: 192.168.1.100-150
2. router: 192.168.1.10, DHCP kiosztás: disabled

[ Szerkesztve ]

(#5025) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, minidlna-nál az értesítési intervallum az az, hogy milyen gyakran figyeli, hogy van-e új tartalom?
Ha ritkábban rakok a hdd-re friss anyagot és magasabb intervallumot adok meg, akkor az kisebb terhet ró a routerre?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5026) satmen


satmen
tag

Szia!

Köszönöm szépen!
Megpróbálom, és beszámolok majd. :R

üdv satmen :)

(#5027) satmen válasza suste (#5024) üzenetére


satmen
tag

Természetesen suste kollégának szólt a köszönet... :)

[ Szerkesztve ]

(#5028) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok!
Hozzáértő segítségetekkel sikerült szerverként beüzemelni a szerkezetet. A LUCI-t áttettem a 90-es portra, a 192.168.1.1 en az új felület jön be. Google barátom segítségével belekóstoltam a html kódolásba, sikerült is összehozni egy kis weblapot, és már a fotóalbumok is fel vannak töltve. Akár hátra is dőlhetnék, de egy aprócska bibi még van. Egyenlőre csak belső hálózaton működik.

Abban segítsetek, hogyan tudnám ezt kívülről elérhetővé tenni.

(#5029) McSzaby


McSzaby
őstag

Sziasztok,

Szét vet az ideg a wifi miatt. 2. routert próbálom, próbálom 5 Ghz-n, 2,4-n, próbáltam broadcom-s chipsettel és egy elég jó intel wifi kártyával is. 5 ghz-n egyedül vagyok a panelban, ezért inkább azzal foglalkoznék, de 2,4 Ghz-n is ugyan az a gondom.

A lényeg, hogy egy laptopon se akar kijönni a 300 mbps... se 5 Ghz-n, se 2,4 Ghz-n sem.. Ki van a **** már vele, hogy kliens oldalon mindennel próbálkozom, de semmi hatása. :W

Mi lehet az oka annak, hogy egy olyan frekin se tudok kihozni 250 mbps-t se, amin totál egyedül vagyok??? 5 féle géppel is próbálkoztam már, semmi. Próbáltam broadcom,intel,atheros klienssel is. Semmi :W :W

Mondom, már a 2 Tp-Link routeremen vagyok túl... Van, aki esetleg használja 300-n és megy is??

[ Szerkesztve ]

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#5030) doberman válasza Lacics25 (#5028) üzenetére


doberman
senior tag

ha vargalex v1.1.7 akkor hálózat->tűzfal -> forgalmi szabályok -nál kreálsz egy szabályt...

8lnu

(#5031) Lacics25 válasza doberman (#5030) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszi, az miaz? Hogyan csináljam?
Ide beírom, jelen esetben a 80-as port és kész?

[ Szerkesztve ]

(#5032) doberman válasza Lacics25 (#5031) üzenetére


doberman
senior tag

pl nálam így néz ki, hogy az internet felől, a routeren 5001-es porton futó iperf programot meg tudjam szólítani.
nálad hasonló kell, csak az általad használni kívánt portra kell definiálni.

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#5033) Lacics25 válasza Lacics25 (#5031) üzenetére


Lacics25
aktív tag

Köszi, sikerült!!!!!!!!

Az esetek döntő többségében először úgy gondolom, ez nekem teljesen kínai, azután kapom tőletek a tanácsokat és lám, tudok kinaiul!!!

[ Szerkesztve ]

(#5034) doberman válasza Lacics25 (#5033) üzenetére


doberman
senior tag

nem is olyan bonyolulut... :C köszönet Alex-nek... :R

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#5035) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Még egy apró dolgot hadd kérdezzek, ha már itt vagyok!
Töltögetem fel a fényképeket, albumokat. Minden új tartalom felkerülése után újra kell jogokat definiálni a könyvtárnak.
Ez azért van, mert 2 HDD van csatolva és én a másodszor csatolt HDD re teszem az anyagot? Ha azt választottam volna, amelyiken az extrot meg swap van, akkor ezt nem kellene eljátszanom?
Köszi!

(#5036) Celtis válasza McSzaby (#5029) üzenetére


Celtis
veterán

Ezt méred vagy azt nézed, hogy milyen kapcsolati sebességet ír ki?
A 250 szerintem elképesztően jó eredmény.

(#5037) Rick4


Rick4
félisten

Srácok. Openwrt-nél hogy tudom megoldani, hogy a DHCP szerver ne 2 percig tartsa dhcp-ben a rádugott eszközöket? Mondjuk lehetne 2-3 nap is. Ha átállítom, nem változik.

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#5038) McSzaby válasza Celtis (#5036) üzenetére


McSzaby
őstag

Is-is. Az adapternél, vagy bármilyen programmal nézve ki kéne írnia a 300 mbps-t, nem? Bár az még nem is érdekelne, ha nem 4-5 megával másolnék hálózaton... Mértem sok mindennel és nem igazán jött ki 8 megánál több egyik frekin sem, ami mindenhogy nézve kevés nekem. 5 Ghz-n jött ki a 7 mega, egyszer sikerült 8 megát elérnem. Ennyi. Számításaim szerint kb. 12-16 megával minimum tudnom kéne másolni még akár 2,4 Ghz-n is...10-el minimum...

Ez akárhogy is nézem gyenge, nem a router valós tudása, valami akadályozza vagy nem tudom. Maga a router a tv mellett van, ez okozhat gondot? Tudtommal a tv kevésbé zavarja...

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#5039) joker.001 válasza Darko (#5022) üzenetére


joker.001
csendes tag

Talán megpróbálhatod visszaírni a 002-t, vagy a visszaállít gombbal.......hátha történik valami.

(#5040) suste válasza McSzaby (#5038) üzenetére


suste
veterán

Miből gondolod, hogy az egyik frekvenciának többet kéne tudnia, mint a másiknak?
Mindegyiknek 300Mbit a max.
Halkan jegyzem meg, hogy bármennyire is azt nyomják az arcunkba, hogy ezek a wifik mennyit tudnak, attól még a wifi sosem fogja tudni ezeket az értékeket hozni, főleg stabilan nem. Erre való a kábel.....

(#5041) Darko válasza joker.001 (#5039) üzenetére


Darko
senior tag

Visszaírtam 002-re és nem enged be.

Visszaállítás is megvolt.

Ha egy létező user névvel lépek be akkor azt írja, hogy:

530 Login incorrect

ha nem létezővel, akkor:

530 Permission denied

Tehát jó felhasználói névvel próbálkozom és valószínű, hogy jó jelszóval (megadtam egyet 8081 portos belépéssel).

Csináltam már teljes resetet is, és úgysem tudok belépni. :F :(

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#5042) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Az lenne a problémám, hogy minidlna-nál hiába adom meg a média könyvtáraknál csak a /mnt/transmission/done/ mappát, amint mentés és alkalmazásra nyomok, a lista átalakul /mnt és 5x /mnt/transmission/done/-re, amitől túl sok duplázódás/triplázódás van a dlna listában böngészéskor.

kép

Mi lehet a probléma?

Próbáltam már szabvány konténer és könyvtár tallózása beállítással is, de ugyanaz az eredmény.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5043) nyikszi válasza Zirowe (#5042) üzenetére


nyikszi
őstag

És ha most törlöd a felesleget?

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#5044) Zirowe válasza nyikszi (#5043) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ugyanaz, törlöm, úgy, hogy csak egy transmission/done legyen, és visszaáll erre a többszörözött állapotra.

Szerk: újraindítottam, és most úgy néz ki, hogy jó egyelőre.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5045) McSzaby válasza suste (#5040) üzenetére


McSzaby
őstag

Ezt én tudom, nagyon is, de nem ez a kis ló*** sebességnek kéne, hogy kijöjjön a csövön. Mondom, ha 10-16 mega között tudnék dolgozni, teljesen elégedett lennék.

A freki azért számít, mert nyilván egy olyan frekin, ahol 20 másik BSSID van, ott nehezen jön ki a csúcs, de 5 Ghz-n egyedül, na ott ki kéne jönnie egy fent említett sebességnek...

De mondom, ha valaki tudna tippet adni, valakinek sikerült már elérni a maximumot, vagy legalább a fent említett sebességet, az kérem írja le hogy milyen körülmények és beállítások segítették. :)

[ Szerkesztve ]

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#5046) suste válasza Zirowe (#5044) üzenetére


suste
veterán

erről már volt szó, ismert BUG: [link]
ezutáni hsz-eket is olvasd el....

(#5047) Zirowe válasza suste (#5046) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5048) suste válasza McSzaby (#5045) üzenetére


suste
veterán

szerintem ez a 10-16MB nem elvárható ebben a kategóriában
dupla ennyiért és/vagy AC szabvánnyal már OK
persze lehetnek szerencsések, akiknek megy....de vannak olyanok is, akik örülnének a Nálad meglévő sebességnek....és vissza is értünk ahhoz, hogy sajnos ilyen ez a wifi dolog az olcsó kategóriában....

(#5049) McSzaby válasza suste (#5048) üzenetére


McSzaby
őstag

Tisztelem a segítőkészséged és nem akarok ellentmondani, de sajnos ez nem így van.

Kettővel ezelőtti routerem, ugyanebben a környezetben 150 Mbps wifivel 8-12 mbps között másolt egy TP-Linkes külső adapterrel. Egyetértek azzal, amit mondasz, de a 4-5 mega akkor is rettenetesen kevés. :) Mellesleg az a router is TP-Link volt. :)

#ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

(#5050) Neoka válasza Zirowe (#5042) üzenetére


Neoka
aktív tag

Nekem ez a javaslat megoldotta ezt a problémát.

Azóta is rendesen működik.

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.