Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-25 20:33:37

LOGOUT.hu

TP-Link WDR3600 - N600 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) sutszi válasza chab7 (#1800) üzenetére


sutszi
veterán

2 Andorid-os telefon a 2.4Ghz-es sávon és két laptop az 5Ghz-es sávon folyamatosan rajta lógnak. Volt, hogy mind a 4 jószág 2.4Ghz-en ment. Semmi eldobásom meg hasonlóm nem volt. (Egyelőre gyári firmware).
Igaz a két laptop windows-os..nálad meg linux van. Tuti minden rendben van ott driver fronton??

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1802) chab7 válasza sutszi (#1801) üzenetére


chab7
addikt

Mivel más hálózatokra rácsatlakozva sem a laptop sem a telefonnal sosem volt gond, így nem hiszem.
Ma már a harmadik skype videóhíváson is túl vagyok akadozó kép és hang nélkül, tehát egyelőre jónak néz ki minden.
Közben lesegetem a router webes felületén a valós idejű grafikonokat.
Mikor a telót wifin keresztül használom webkameraként (azaz telóból routerbe, routerből a laptopra a skypeba, aztán onnan vissza a routerbe és ki az internetre megy a videostream) akkor 10 megabit/sec forgalmat mutat a grafikon (ennyi a bejövő internetem is, 10 megabites)
Most a három hívás alatt stabil volt félórákig is így a hálózat (közben a pc nem ment csak a settopbox van rákötve kábelen, az is minimális kilobites forgalmat generál).
Mikor megérkezett a router, még ennyire sem volt stabil a dolog, most meg igen.
Majd akkor lesz lehet megint valami gubanc, ha még valami eszköz idekerül és újra előjön a wifi megtorpanás.
A feleségem cuccai is csak hétvégén lesznek itt legközelebb, addig nem igen lesz más terhelés rajta, max ki lehet próbálni hogy a pc is ha használatban van akkor mi a helyzet - de azon is igen ritkán van forgalom generálva mert nem nagyon használjuk. Édesanyám szokott rajta a többi gyerekével kommunikálni, meg böngészgetni néha.
Ja, meg a héten megjön a settopboxhoz a wifi adapter, majd még arra leszek kiváncsi, azt ha beüzemelem és még egy wifis cucc lesz a hálón akkor mi a helyzet. Eddig hosszú kábellel jött át a routertől, ezt akarom megszüntetni. Magát az adaptert már próbáltam mikor valaki adott egy ilyet kölcsön, hogy megnézzem használható-e a boxhoz. Ezzel is lesz egy teszt, hogy a boxból streamelve a felvételeket hogyan viselkedik a vezeték nélküli háló.
Most viszont egyelőre míg minden oké nem tudok nagyon továbbhaladni a rejtély felderítésében sem így a topic résztvevői is fellélegezhetnek a hosszú szösszeneteim miatt :DD az eddig segítségeket pedig köszönöm mindenkinek :R

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#1803) chab7 válasza chab7 (#1802) üzenetére


chab7
addikt

Korán örültem :( Semmi nem lett változtatva, még a laptop sem lett elmozdítva, mégis elkezdett most akadozni a wifin az adatátvitel. Nem tudtam megfigyelni, hogy pont ekkor volt-e, de ezek a sorok jelnetek meg a logban kb abban az időben ami a laptop mac címéhez tartozik (csillagozott rész):

Apr 22 22:05:34 OpenWrt daemon.info hostapd: wlan0: STA ************ IEEE 802.11: disassociated
Apr 22 22:05:35 OpenWrt daemon.info hostapd: wlan0: STA ************ IEEE 802.11: deauthenticated due to inactivity (timer DEAUTH/REMOVE)
Apr 22 22:05:39 OpenWrt daemon.info hostapd: wlan0: STA ************ IEEE 802.11: authenticated
Apr 22 22:05:39 OpenWrt daemon.info hostapd: wlan0: STA ************ IEEE 802.11: associated (aid 2)
Apr 22 22:05:39 OpenWrt daemon.info hostapd: wlan0: STA ************ WPA: pairwise key handshake completed (RSN)

Hátha ez annak a nyoma hogy kimaradt a jel.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#1804) suste válasza chab7 (#1803) üzenetére


suste
veterán

deauthenticated due to inactivity (timer DEAUTH/REMOVE)

ez szerintem arra utal, hogy a laptop lekapcsolja a wifit inaktivitás miatt
laptopon nincsen valami wifi szabály beállítva? vagy az oprendszer megy el alvóba?

(#1805) chab7 válasza suste (#1804) üzenetére


chab7
addikt

Nincs ilyesmi beállítva, sőt használtam is épp akkor a laptopot. Ezekkel a beállításokkal használom régóta és más hálózatokon nem tapasztaltam még ezt az adatadatmegtorpanást. Sajátomon is csak egy ideje.

doberman: válaszom ide is vonatkozik. Jelenleg is jó más hálózatokon, így nem lehet ilyesféle beállítva.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#1806) doberman válasza chab7 (#1803) üzenetére


doberman
senior tag

a laptop wifi eszközének az energia gazdálkodási részén kellene körülnézni. pl ne kapcsolgassa fel-le ...

8lnu

(#1807) Stefi_dzsi válasza Pr3s (#1784) üzenetére


Stefi_dzsi
tag

Köszi.
Ha jól értettem meg a dolgokat, akkor LuCi-ban a Szolgáltatások/Időzített feladatok alatt lévő crontab dobozkájába az alábbiakat kell beírnom:
Minden nap éjfél és reggel öt óra között kikapcsolja a wifit
0 0 * * * /sbin/wifi down
0 5 * * * /sbin/wifi up

Hétköznap reggel nyolc és délután 3 között kikapcsolja a wifit
0 8 * * 1-5 /sbin/wifi down
0 15 * * 1-5 /sbin/wifi up

Ha hétköznapra eső ünnepnapokon használni szeretném a wifit, akkor pl. május 1-jén az alábbi szabály hozzáadása vissza fogja kapcsolni rendesen?
0 8 1 5 * /sbin/wifi up

(#1808) Pr3s válasza Stefi_dzsi (#1807) üzenetére


Pr3s
aktív tag

jó helyen jársz, de még nem készítettem ilyesfélét, azt hiszem suste kolléga már elég jó mágus ebben a témában, vagy vargalex, aki a firmware atyja, ők megerősíthetnek abban, hogy jók-e az értékek ahhoz amit szeretnél.

(#1809) libus


libus
őstag

Miért van az az utóbbi időben, hogy kb. 2-3 naponta nem lehet csatlakozni a routerhez wifin. Se laptoppal, se mobillal nem tudok hozzá csatlakozni, míg újra nem indítom a routert.
Vargalex 1.1.5 van rajta.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1810) Intruder2k5 válasza libus (#1809) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Lehet betett neki a földrengés! :)

(#1811) CoolBoy323 válasza libus (#1809) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a firmware miatt...

nekem is ezt csinálta, aztán "beállt", most az 1.1.7tel csinálja ezt egy 1043ND :/

a wifi beállításokat állítgasd, hátha... és a csatornákat is érdemes... kísérletezgetni kell

(#1812) libus válasza CoolBoy323 (#1811) üzenetére


libus
őstag

lehet megpróbálom az 1.1.7-el. Talán ennél jó lesz.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1813) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok.
Megvan a wdr3600 routerem.
szépen be lőttem netet dyndns-t wifiket.
minden megy.
usbre tértem rá de mindjárt az elején megakadtam
kmod-usb-storage és a kmod-fs-ext4 csomagot nem tudom feltenni
következő hibával áll meg:
root@OpenWrt:~# opkg install kmod-usb-storage
Installing kmod-usb-storage (3.3.8-1) to root...
Downloading http://oscamwrt.mooo.com/wrt/apr_13/ar71xx/generic/packages/kmod-usb-storage_3.3.8-1_ar71xx.ipk.
Collected errors:
* satisfy_dependencies_for: Cannot satisfy the following dependencies for kmod-usb-storage:
* kernel (= 3.3.8-1-5440da3a2c45184a32da6bba25b8dd2a) * kernel (= 3.3.8-1-5440da3a2c45184a32da6bba25b8dd2a) *
* opkg_install_cmd: Cannot install package kmod-usb-storage.
root@OpenWrt:~# opkg install kmod-fs-ext4
Installing kmod-fs-ext4 (3.3.8-1) to root...
Downloading http://oscamwrt.mooo.com/wrt/apr_13/ar71xx/generic/packages/kmod-fs-ext4_3.3.8-1_ar71xx.ipk.
Collected errors:
* satisfy_dependencies_for: Cannot satisfy the following dependencies for kmod-fs-ext4:
* kernel (= 3.3.8-1-5440da3a2c45184a32da6bba25b8dd2a) * kernel (= 3.3.8-1-5440da3a2c45184a32da6bba25b8dd2a) *
* opkg_install_cmd: Cannot install package kmod-fs-ext4.
root@OpenWrt:~#

package listát frissítettem előtte.
ez a firmware van fent Oscam miatt:
http://oscamwrt.mooo.com/wrt/apr_13/ar71xx/___8mb___/
innét szedi a package listát:
http://oscamwrt.mooo.com/wrt/apr_13/ar71xx/generic/packages/

minden más csomag fel megy
pl block-mount mount-utils e2fsprogs

van egy 1GB-os usb pendrive swap és extroot partíciót szeretnék sinálni ext4
de mivel ez a két package nincs fent nem látom az usb pent.

Szerintetek mi a gond???
Köszi előre is.

(#1814) Intruder2k5 válasza ZPKing (#1813) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem nem egyezik a kernel verzió a telepíteni kívánt kernel modul, és a firmware közt!

(#1815) ZPKing válasza Intruder2k5 (#1814) üzenetére


ZPKing
tag


3.3.8 - 3.3.8 mindkettő

[ Szerkesztve ]

(#1816) Pr3s válasza ZPKing (#1815) üzenetére


Pr3s
aktív tag

Miért nem a vargalex firmet raktad fel? Abban alapból benne vannak a usb és ntfs modulok
Fura hogy mindenki itt ólálkodik, ahol a legtöbben vargalexet használnak, és nekivágnak egy Attitude adjustmentnek, vagy gargoyle-nak, mi visz rá erre embereket?

(#1817) vargalex válasza ZPKing (#1815) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A kernel verziójába az aktuális build-kor a config, stb. alapján egy md5sum is bekerül. Ezért nem egyezik pontosan a két verzió. Telepítsd a --force-dependencies kapcsolóval. Persze ekkor lehetnek különböző undefined symbol hibák. Ezek elkerülése miatt jó lenne mindenkinek hozzászokni, hogy kernel csomagokat csak a felrakott buildhez tartozó repo-ból telepítünk.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1818) Endless


Endless
aktív tag

Valaki segítsen pls. Nem tudom belőni a dinamikus dns-t a routeremen. vargalex firmware van rajta, már az ipdns és a no-ip címen is regisztráltam de egyikről sem tudom elérni távolról a routert. A DynDNS-t beállítottam és ujra is indítottam a routert. Saját hálozaton ezekről a címekről be tudok jelentkezni de távolról már nem... Dinamikus dns beállításokon kívül kell még valamit csinálni a routeren hogy működjön?

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#1819) SteveBeard válasza Endless (#1818) üzenetére


SteveBeard
senior tag

Szia!
Nem kell mást csinálnod...
A LuCI-t kívülről a https://dyndns címed-en éred el.

Steve

(#1820) Endless válasza SteveBeard (#1819) üzenetére


Endless
aktív tag

Megvan :) köszönöm!

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#1821) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok.
Sikerült mindent beállítanom a wdr3600-on.
Usb swap extroot beállítva.
Van HP laserjet 1000 nyomtatóm gyári nyomtatóport - usb átalakítóval.
ezt akarom feltenni.
Cups és vagy P910nd protokollal.
de valahogy nem akar elindulni.
openwrt látja is és kérés megérkezik a cups-ba de nem nyomtat.
Valaki állított már be hp laserjet nyomtatót? Openwrt-re?
Köszönöm előre is.

(#1822) ZPKing


ZPKing
tag

Cups alatt (192.168.1.1:631) printers alatt
drivert mindent kiválasztottam viszont a képen látható status hiba van.
Laptopról rá is küldi a nyomtatni valót
[/L
nem jövök rá mi hiányzik neki még.
Ötlet?
Köszi előre is

(#1823) CaNNa3IS válasza chab7 (#1805) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Nekem ugyanez a probléma volt. openwrt-vel hetente 2-3x restart vagy a wifi ki be kapcsolás.
Gondoltam betanítom a kutyát, hogy minden reggel nyomjon egy restartot a routeremen:-D.
Kb 2 hete visszaraktam a gyári fw-t és azóta gond nélkül megy. Openwrt egy kész aranybánya annak aki szereti configolgatni a routerét de így nekem használlhatattlan volt. Lehet az a probléma, mint írták is, hogy bizonyos eszközöket nemszeret és ezért fossa össze magát a wifi de akkor inkábba a routert cserélném le.
Amúgy milyen routert lenne érdemes venni helyette ami tulajdonságaiban hozza ezt a szintet?

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#1824) suste válasza CaNNa3IS (#1823) üzenetére


suste
veterán

Kutya helyett ott van a Cron......az még enni sem kér :)

(#1825) CaNNa3IS válasza suste (#1824) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Robotkutya :-D

Tudom, hogy van cron de ez elég vicces "megoldás"

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#1826) Kicsirics77 válasza CaNNa3IS (#1825) üzenetére


Kicsirics77
veterán

miért is vicces?
pont ezekre a feladatokra van kitalálva,bármit lehet vele futtatni bármilyen időben és időközönként

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1827) vargalex válasza CaNNa3IS (#1823) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

A tapasztalatok alapján azt lehet mondani, hogy ez inkább a kliensektől függ. Van, akinek éppen OpenWrt-vel megy jobban a wifi.

Alex

(#1828) ZPKing válasza vargalex (#1827) üzenetére


ZPKing
tag

Nekem ugyan ez volt a 1043ND-vel.
de most ezzel már megszűnt a gondom.
3 wifi eszközből 2 tudja az 5Ghz-t azok 5G-n mennek
egy meg csak 2.4-et az megy egyedül.
eddig egy..... terhelve is

Nyomtató kérdésembe valakinek ötlet?

(#1829) ajani


ajani
aktív tag

Nekem éppen 7 hete megy gond nélkül a router vargalex 1.1.7 firmware-rel. Transmission, miniDLNA, samba, tvheadend, folyamatosan 10-15 klienssel. Ám nem mindig volt ez így. Lehet, hogy hülyeség, de azt vettem észre, hogy mióta letiltottam az upnp részt, azóta lett stabilabb. Amíg az ment 4-5 naponta lefagyott a wifi rész.
Úgyhogy nálam minden süti. Köszönöm vargalex! Már csak a gargoyle kontrol funkcióit kellene vhogy belehegeszteni, és teljes lenne a boldogság ;)

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#1830) suste válasza ajani (#1829) üzenetére


suste
veterán

Router modell TP-LINK TL-WDR3600
Tűzfal verzió OpenWrt vargalex v1.1.5 r33777 / LuCI Trunk (trunk+svn9402)
Kernel verzió 3.3.8
Helyi idő Thu Apr 25 18:47:07 2013
Működési idő 95d 23h 30m 2s :))

Nálam sosem ment az UPNP, még a 1043 alatt sem.
Sőt még a többi dolgot is letiltottam, amiket nem használok (ushare, ftp, ssh, hd-idle, wol, p910nd), és így atomstabil.

NAGY KÖSZÖNET VARGALEXNEK!!!!

[ Szerkesztve ]

(#1831) chab7 válasza suste (#1830) üzenetére


chab7
addikt

Na akkor ezeket letiltom én is, mert semmi ilyesmi nem kell, csak egy stabil router. Hátha akkor helyreáll a dolog.

Azaz csak tiltanám, mert nincs is engedélyezve egyik sem. Akkor ezt is kihúzhatom, hogy nem itt a bibi.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#1832) suste válasza chab7 (#1831) üzenetére


suste
veterán

jó helyen nézted ezeket?
luci/rendszer/rendszerindítás fülön piros X és letiltva felirat van mindegyiknél?

[ Szerkesztve ]

(#1833) brumi1024 válasza suste (#1830) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem rossz, nem rossz :) Gondolom nem frissítesz 1.1.7-re amíg nincs egy áramszünet :DDD

(#1834) suste válasza brumi1024 (#1833) üzenetére


suste
veterán

áramkimaradás 95napja volt:)
frissíteni csak akkor fogok, ha feltétlenül kell valami az újból (nagyon komoly indok kell:) )

(#1835) chab7 válasza suste (#1832) üzenetére


chab7
addikt

Ja hogy ott kell? Mert a saját beállításaiknál egyiknél sincs pipa hogy engedélyezve lenne, de akkor az indítás részen is letiltom őket.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#1836) chab7 válasza chab7 (#1835) üzenetére


chab7
addikt

ftp és ssh nem látok közte, a többit letiltottam, plusz még a transmissiont is, én azt sem használom.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#1837) CaNNa3IS válasza Kicsirics77 (#1826) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Mert szerintem vicces. Cron nem arra való, hogy az egész eszközt hibás működés miatt naponta újraindítsuk.
Megoldani meg lehet természetesen de nem erre lett kitalálva szerintem. De ez más téma.
Viszont ezt az upnp letiltást eddig nem olvastam. Amikor kérdeztem akkor senki sem mondta, hogy upnp is ludas lehet ha a wifit pár naponta befosik. Nekem csak a torrent miatt kell de az se baj ha nincs megoldom forwarddal.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#1838) aicon válasza CaNNa3IS (#1837) üzenetére


aicon
senior tag

Ha nekem egy eszköz hibásan működik (saját hibájából) nem sokat gatyázok a lecserélésével.
Intruder2k5-nak egész jó routere van, ha még aktuális a csere kérdésed.
Kérdezz rá nála.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#1839) kaciokos válasza chab7 (#1836) üzenetére


kaciokos
őstag

Ez a letiltás dolog már nekem is eszebme jutott, de csak óvatosan próbálkozom. Jól sejtem, hogy:

1. p910nd - printer daemon, letilthatom, ha nincs nyomtató rákötve?
2. wol és etherwake - wake on LAN funkcióval kapcsolatos szolgáltatások, ha ilyet nem használok, letilthatom?
3. ushare - ez csak a DLNA-hoz kell, ha nem használom, letilthatom?

(#1840) vargalex válasza kaciokos (#1839) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Igen, jól sejted.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#1841) CaNNa3IS válasza aicon (#1838) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Kösz azt már láttam de az az ASUS 40k :Y

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#1842) brumi1024 válasza CaNNa3IS (#1841) üzenetére


brumi1024
veterán

Tényleg jó darab az N66U, tökéletesen működik, bár nálam a wdr3600 is hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#1843) kaciokos válasza vargalex (#1840) üzenetére


kaciokos
őstag

Köszi. :R

(#1844) suste válasza chab7 (#1836) üzenetére


suste
veterán

ftp =vsftpd
ssh = dropbear
ha DLNA-t sem használsz, akkor letilthatod a miniDLNA-t is

(#1845) suste válasza suste (#1844) üzenetére


suste
veterán

azt elfelejtettem írni, hogy ha ezeket letiltod ott, akkor majd csak a következő újraindítás után nem fognak elindulni
ha leállítani is akarod őket, akkor a leállítás gombot is nyomd mellettük (vagy csinálj egy reboot-ot)

(#1846) chab7 válasza suste (#1845) üzenetére


chab7
addikt

:K :K :K persze, ezeket így csináltam. (Viszonylag) szépen ment is minden, míg csak az én laptopom van rajta. Mihelyst a páromé is fellép akkor nálam elkezd akadozni az adat (vagy épp nála, mikor hogy, vagy van hogy mindkettőnknél) :O
Valami csak nem egyenes még itt. Van egy szomorú sejtésem, hogy ha más routert tennék a helyére nem lenne ez az x-aktás jelkimaradozás.
Most muszáj lettem egy madzagot is keresztülhúzni ide, mert mikor kihagy, akkor rádugom azt hogy legyen stabil adatátvitelem, inkább mint hogy agyvérzést kapjak.
Mindenesetre most itt a feleségem és hétvégén agyontesztelem a hálózatot a két laptoppal, és immár a settopbox is kapott egy wifi adaptert,hogy ne vezetékkel legyen összekötve. Félő hogy ennyit már nem fog tudni kiszolgálni :( (ott van még ugye a két teló is - bár azok a nap nagy részében csak lógnak rajta.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#1847) vargalex válasza chab7 (#1846) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Többször írtam már, de azért megint leírom: nem a kliensek mennyisége a gond.

Alex

(#1848) sutszi válasza chab7 (#1846) üzenetére


sutszi
veterán

Nincs itt semmi x-akta.

Szerintem egészen konkrétan vagy a gépedben lévő wifi adaptered nem pajtáskodik a router-rel, vagy az adapter drivere nincs a helyzet magaslatán linux alatt....

Hidd már el, hogy 4 eszközt olyan lazán elbír mint te 1kg húst...Van itt akinek ennél komolyabb terhelést kap és hibátlanul üzemel.
Nálam 4 kliens és még csak nem is melegszik...

Ha elfogadsz egy tanácsot, szerezz valakit( vagy valakiket) akiknek a laptopján Win7 van és csatlakoztasd őket wifi-n. A routeren már mindent próbáltál csodálkozom, hogy a kliensekre még nem gyanakodtál, hogy ott nem kerek a történet.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1849) chab7 válasza sutszi (#1848) üzenetére


chab7
addikt

Mivel más hálózatokon nem jelentkezik ez a hiba így nehéz a kliensekre gyanakodni. Viszont nem azt tapasztalom, hogy elbírna sok klienst, mert egyesével minddel tökéletes, de ha már 2 laptop van akkor problémás. Ettől függetlenül nem lehetetlen hogy mégis kliens hiba, de ha az is nem szoftveres hanem hardveres, mert már elég régi a laptop. De nekem akkor is furcsának tűnik hogy magában a "hibás" klienssel is jó, de már ha van másik laptop akkor anomáliák jönnek elő.
Mivel régi a laptop, szeretném már lecserélni, ha úgy jön össze anyagilag akkor le is fogom. Meglátjuk akkor mi változik. Vagy ha nem sikerülne lecserélni a közeljövöben akkor megpróbálom egy usb-s antennás klienssel is , hátha azzal javul a helyzet. Addig is marad a kábel keresztülhúzva, mert mikor nagyon b*szkódik a wifi akkor rádugom és nem kell az ideg öljön meg hogy nem tudok netezni ;)
Nektek meg kösz a segítségeket és a türelmet. :R

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#1850) libus


libus
őstag

1.1.5-ös OpenWrt-ről frissítettem 1.1.7-re, s a háttértáramat (500Gb HDD) üresnek látja! :((
Miért???

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.