Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 09:58:43

LOGOUT.hu

TP-LINK routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4042) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Egy 1043 V3 mellé vettem egy 841N típust, hogy a panelben látható rengeteg hálózat között WDS-ként javítson a lefedettségen. Elolvastam több leírást is 1 2 3 és a logout-os cikk összes hozzászólásában található variációs lehetőségeket. Sajnos nagyon felemás a tapasztalatom. Néha minden tök jól működik, néha akkor is a távolabbi routerhez csatlakozik a telefon ha a másik router ott van mellett, néha nem tud átváltani a két router között és ekkor leginkább az segít ha az al-routert kikapcsolom. Olyan is előfordul hogy ha a wifi biztonsági beállításokat kikapcsolom akkor egy úgy tűnik hogy megjavul, de ez is csak ideiglenes. Próbáltam mindkét routerben a fő router IP-jét megadni alapértelmezett átjárónak, volt hogy mindkét routerben a saját IP címük volt az átjáró, volt hogy alapon hagytam a DNS beállítást, volt hogy az al-routerben beállítottam a fő router IP-ját a DNS-hez is. Volt hogy felcseréltem a routereket, de ez sem volt megoldás. Szóval mindent kipróbáltam úgy érzem és mégsem jutottam semmire. Mindkét routeren a legfrissebb gyári fw fut. Eljutottam oda hogy nincs több ötletem, ezért szeretném megkérdezni tőletek hogy van-e olyan javaslatotok amit szerintetek nem próbáltam? Másik topikban javasolták a 841-re CFW felrakást és repeaterként használni. Erre is nyitott lennék, csak működjön már. 841N v9 típusú.
köszi

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.