Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 09:58:43

LOGOUT.hu

TP-LINK routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) suste válasza Kékes525 (#4100) üzenetére


suste
veterán

a proci Qualcomm/Atheros, az AR71XX találod meg az fw-ket
openwrt alatt nincsen hozzá, de lede alatt megtalálod: [link]

Viszont én nem garantálom, hogy jó lesz (és senki sem), rajtad múlik, neked kell utána olvasnod és saját felelősséged, hogy felrakod-e!
A webes felülete is teljesen eltér a gyáritól, így azt is tanulni kell! (nem 1-2 óráról van szó, érdemes sokat olvasni a fórumokat, wiki-ket a telepítéshez és használathoz....minden le van írva!)
Szóval ha nem nem érzed magadban az erőt, vagy nincs időd rá, akkor nem biztos hogy érdemes nekiállnod....

(#4102) Kékes525 válasza suste (#4101) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi a türelmedet. :R Megpróbálok egy kicsit elmélyülni benne, aztán majd meglátom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4103) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Sajnos valamiért nem tudok egy FTP-re sem csatlakozni (utp-PC-ről és Laptop Wifiről sem), mindenhol PASV hibakódot kapok vissza (lent). Több FTP-re is próbáltam már csatlakozni, sehol sem megy. Próbáltam portokat is nyitni, de úgy sem sikerült (19-23, 55536-55663). Hol lehet a bibi? :S

SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
MFMT
TVFS
MFF modify;UNIX.group;UNIX.mode;
MLST modify*;perm*;size*;type*;unique*;UNIX.group*;UNIX.mode*;UNIX.owner*;
REST STREAM
SIZE
211 End
OPTS UTF8 ON
500 OPTS UTF8 not understood
Connect ok!
PWD
257 "/" is the current directory
Almappa
TYPE A
200 Type set to A
PASV

(#4104) krealon válasza r6man123 (#4103) üzenetére


krealon
veterán

"Sajnos valamiért nem tudok egy FTP-re sem csatlakozni (utp-PC-ről és Laptop Wifiről sem), mindenhol PASV hibakódot kapok vissza (lent). Több FTP-re is próbáltam már csatlakozni, sehol sem megy."

FTP NAT mogotti szerver es kliens kozott.

(#4105) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok, tegnapról mára megadta magát a TL-WR941ND routerem.
Ha áramot kap az összes led felvillan, majd csak a Power marad égve, de semmire nem reagál. Resetre sem.
IP-címet nem oszt.
Menthető bármilyen módszerrel? :)

(#4106) mezis válasza rover45 (#4105) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Tápegység rendben ?
Elkója nem púpos ? (Illetve a router step down áramköre 3,3V-ot ad ki ?

mezis

(#4107) rover45 válasza mezis (#4106) üzenetére


rover45
senior tag

Szia, két különböző táppal próbáltam, mindegyikkel ezt csinálja. Kondik szemre rendben.
A 3,3-at hol mérjem rajta?

(#4108) mezis válasza rover45 (#4107) üzenetére


mezis
nagyúr

- Tápegységek kimenetét (csatlakozó dugó) mérted ?
- Az alábbi képen nyíllal jelölthöz hasonló "háromlábú" környékén lévő elkók valamelyikén kell 3,3V-nak lennie.
- Lehetne az IC-k egyik lábán (lásd datasheet) szintén 3,3V-nak kell lenni, de itt nagyon kockázatos méregetni, könnyen zárlatot csinálhatsz, amivel ki lehet nyírni az IC-t.
- Az IC-k egy részének valamennyire melegnek kell lennie. (CPU,...) Ha hideg, akkor döglött. (Vagy nem kap megfelelő tápfeszültséget.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#4109) r6man123 válasza krealon (#4104) üzenetére


r6man123
senior tag

Köszi!
Sajnos úgy néz ki, hogy ennyi infóból én kevés vagyok a sikerhez. :)

Amit megtettem:

A Te javaslatod szerint nyitogattam portokat, nem működött (aztán lehet, hogy rosszul csináltam).

A másik megoldás szerint vsftpd.conf -ba beírtam a szükséges sorokat (el is mentette), majd Openwrt-ben megnyitottam a 22-es beállított portot - Any TCP, UDP - From any host in any zone - To any host, port 22 in any zone.
Sajnos nem megy.

Egyébként eredeti firmware-rel sem működött a routerem, Openwrt-vel sem. Korábban nem volt ilyen problémám, lehet, hogy a net szolgáltató (vidanet) szarakodik?

(#4110) taki01 válasza r6man123 (#4109) üzenetére


taki01
őstag

Ha szolgáltatód NAT-t IP oszt ki neked akkor hiába próbálsz portot nyitni nem fog menni. Hívd fel a szolgáltatót és kérdezrá illetve nézde meg hogy milyen IP címet látsz a routereben és itt. Ha az egyezik akkor routerben van a hiba hanem nem egyezik akkor kérd meg a szolgáltatódat hogy küldjön neked publikus IP címet.

[ Szerkesztve ]

(#4111) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Tegnap hoztak le egy egész jó cikket a TP-Link Archer C7 v2-ről, ha esetleg valakit érdekel. Angol tudás vagy Google Translate szükséges.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4112) rover45 válasza mezis (#4108) üzenetére


rover45
senior tag

Köszönöm!
Meg fogom mérni.

(#4113) suste válasza Crvsh3R (#4111) üzenetére


suste
veterán

Hogy olcsó lenne a c7 azt azért kétlem, de a 2,4ghz-es wifije az tényleg jó volt nálam is a c5v1-nek (ami ugye ua).
Persze ha csak a max wifi sávszélt nézzük (1200), akkor lehet hogy ez a legolcsóbb (?), csak az a kérdés hogy ki tudja-e használni az ember (szerintem nem sokmindenkinek van hozzá kliense).

(#4114) Crvsh3R válasza suste (#4113) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Én most tervezek egy ilyet venni (más értelmes lehetőség híján). Az olcsóságnál gondolom az AC1750-re gondoltak. Ebben az árban szerintem ez a legolcsóbb, ami ezt tudja (és használható).

Nagyon szemeztem még az ASUS termékeivel is, de azokra elég sok panaszt láttam.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4115) suste válasza Crvsh3R (#4114) üzenetére


suste
veterán

Panasz mindenre van amiben van wifi :).
Az hogy abban a tesztben éppen jól viselkedett a c7, az nem azt jelenti, hogy nálad is jól fog (környezet, kliensek)....a wifi az ilyen.
És mint írtam, a max wifihez megfelelő 3 antennás kliens is kell! Neked van ilyen legalább 1? (És 1ért megéri az ártöbletet?)
Mert abban a pillanatban hogy vissza lépünk 2 antennára, máris lesz egy csomó vetélytárs, ami még olcsóbb is lehet....

(#4116) Crvsh3R válasza suste (#4115) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

AC-s kliensem még nincs (de nem szeretnék pár évente újat venni pont ez miatt), de egy darabig nem akarok majd új routert venni. Előzőleg egy 1043ND-m volt ami 7 évet bírt ki. Amikor vettem akkor még N-es kliensem sem volt. Ezt is legalább 7-8 évre tervezem. Sok eszköz megfordul nálam, lesz köztük a jövőben szerintem bőven AC-s is.

ASUS-nál panaszt főleg a stabilitásra láttam, nem a wifire konkrétan.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4117) Madai95


Madai95
tag

Sziasztok, egy tp-wr841n típusú router beállitásához szeretnék segítséget kérni. Az összes quick setup opciót próbáltam, és a mellékelt lemezt is de eggyik sem járt sikerrel továbbra sincs net

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#4118) Madai95 válasza Madai95 (#4117) üzenetére


Madai95
tag

Közben megoldódott a probléma, kiderült hogy pppoe-s internet és azért nem akart sehogy sem működni, ezután kinyertük a gépből a felhasználó nevet és jelszavat utána ment minden simán

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#4119) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Akinek TP-Link Archer C7 v2-es routere van Archer C7(EU)_V2_160616-es firmware-el (jelenleg elérhető legutóbbi hivatalos) az meg tudná mondani, hogy ez is még a régi zöld kezelőfelületű vagy az újfajta kékeszöld?

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4120) #22718208


#22718208
törölt tag

Sziasztok!

TP-LINK TL-WR841ND v8

Tudja valaki , hogy ilyenkor mi van?

Ez alapján csináltam:
[link]

DD WRT -t cserélnék vissza gyárira. Valami történik majd ~15sec után megáll.

A hiba után kilépek és DD WRT megy tovább , mintha semmi sem történt volna.

[ Szerkesztve ]

(#4121) r6man123 válasza taki01 (#4110) üzenetére


r6man123
senior tag

Nagyon sok időt csesztem el addig nem írtál, valóban nem publikus IP-t kaptam.
Ezer hála, nagy köszönet! :)

(#4122) taki01 válasza #22718208 (#4120) üzenetére


taki01
őstag

Webes felületen próbáld. Erről az oldalról töltöttem le a firmware-t amivel vissza tudtam állítani.

Openwrt-nél ezzel működött:
mtd -r write /tmp/original_firmware.bin firmware

[ Szerkesztve ]

(#4123) suste válasza taki01 (#4122) üzenetére


suste
veterán

Ddwrt-ről a ddwrt webrevert kell, amit a ddwrt oldalakon kell megkeresni...

(#4124) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sziasztok,

C7-ben gondolkodom, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. A Digi IPv6-jához kell a 'Share with PPPoEv4' opció, de nem találtam rá utalást, hogy a C7 tudná ezt. Van valakinek ezzel konkrét tapasztalata?

Vagy melyik dual band TP-Link tudja ezt?

(#4125) #22718208 válasza suste (#4123) üzenetére


#22718208
törölt tag

Utólag kiderült,hogy csak meghalt félig a router. Aztán tftpd64 és wireshark - al. 1 perc volt a ddwrt factory visszatétele.

(#4126) E300TD válasza Crvsh3R (#4119) üzenetére


E300TD
tag

Régi, zöld!

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4127) Crvsh3R válasza E300TD (#4126) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Köszi! Ma utána érdeklődtem és állítólag az itthoni nagykereknél csak v2-es verzió van (sajnos). Lehet egyenlőre várok a routervásárlással és lehet, hogy azt a routert használom majd, amit a T-től kapok ingyen (D-Link DIR-842) vagy egy ASUS RT-AC58U lesz.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4128) E300TD válasza Crvsh3R (#4127) üzenetére


E300TD
tag

Nekem van Archer C7 V2-m és egy ASUS RT-AC68P-m is (ua, mint a 68U, csak erősebb proci). Jelentős különbség nincs a két cucc között, annak ellenére, hogy az Asus hw lényegesen erősebb. Cirka ugyan azt a teljesítményt és lefedettséget tudja WIFI-n. Mondjuk az Asus sw-e lényegesen jobb kezelhetőségben.

Szóval az Archer szerintem jobban megéri, kb fele annyiba kerül.

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#4129) Crvsh3R válasza E300TD (#4128) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Én ASUS RT-AC58U és TP-Link Archer C7 között vacilálok. 68U az már a drága kategória számomra, nem is használnám soha ki. A fenti kettő meg szinte ugyanabban az árban van.

TP-Linkem már sok volt, ASUS még egy sem.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#4130) ace05


ace05
senior tag

Üdv

Van egy vatta új 841 nd v11 routerem. Ebből szeretnék csinálni repeatert. Milyen custom frimwaret ajánlanátok?

(#4131) mezis válasza ace05 (#4130) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

OpenWrt..
Bár nem egyszerű a repeater üzemmód beállítása, de aztán működik.

mezis

(#4132) ace05 válasza mezis (#4131) üzenetére


ace05
senior tag

Köszönöm, már felraktam, de problémám akadt, amit fel is tettem az Openwrt topikban.

(#4133) Chiftain


Chiftain
aktív tag

Sziasztok. Van egy tp-link WR841N routerem, és a diginél fizetek az 50megás netért. A problémám az hogy időnként annyira lelassul a netem hogy használhatatlan. ilyenkor ha megnézem a digi honlapján a sebességmérést 30-50 mega letöltést ír, ha telefonon indítok el egy sebességmérő appot akkor van hogy 5 mega alatt méri a letöltést. Rendszerint ha kihúzom a routert és újra bedugom akkor visszakapom a sávszélességet. Kérdésem lenne hogy hogyan lehetne ezt megoldani? Egyáltalán a routernek van baja?

(#4134) krealon válasza Chiftain (#4133) üzenetére


krealon
veterán

Wifi hibajavitas 1x1
- fix csatorna legyen hasznalatban, 1 es 11 kozott
- WPA2- PSK / AES titkositas
- eros jelszo (min 8 leutes, ami az angol ABC kis es nagy betuibol es szamokbol all)
- 20 MHz csatorna savszelesseg

Ha ezek utan is problemak vannak, akkor vegig kell probalgatni az osszes csatornat, vagy lekapcsolni a klienseket es az egyesevel viszakapcsolas utan kinyomozni, hogy melyik osszeferhetetlen a routerrel.

Ha a router elmult 5 eves: Oreg router GYIK

(#4135) mezis válasza Chiftain (#4133) üzenetére


mezis
nagyúr

Tájékozódj az éteredben uralkodó viszonyokról. Aztán majd meglátjuk.

mezis

(#4136) Chiftain válasza krealon (#4134) üzenetére


Chiftain
aktív tag

Köszönöm a választ!
A routert 2014-ben vettem, ha jól emlékszem, elvileg nem régebbi 5 évnél. Viszont elvégeztem az általad írt beállításokat. A WPA2-nél ha jól sejtem vagy PSK vagy AES? Nem találtam még meg a nevezett beállítást de a router kilistázta hogy milyen eszközöket szolgál ki és ott PSK-t írt ki. Egyenként beállítgattam a csatornákat 1-7 között, és mindegyik után mértem letöltést a speedtestel. Aztán végülis most a 7-en hagytam mert ott átlag 49 mega letöltés jött ki 32ms ping mellett! Ráadásul érzetre is gyorsabb lett a net. Ha esetleg később megint hiba lenne, és kiderülne hogy valamelyik eszköz nem szereti a routert akkor mit tudok tenni?
Egyébként egy 2010-es macbook egy iphone 5s és egy iphone 7 plus osztozik a neten.

mezis
Megnéztem a programokat osx-re nem találtam egyenlőre rendes alternatívát. Annyit tudtam megállapítani hogy milyen eszközök csatlakoznak a wifire. De ezeket mind betudtam azonosítani, mivel mindegyik itthoni.

(#4137) Chiftain válasza Chiftain (#4136) üzenetére


Chiftain
aktív tag

Közben meglett a titkosítás. Ezek alapján hülyeséget írtam. De a beállítások alapból úgy voltak ahogy írtad!

(#4138) krealon válasza Chiftain (#4136) üzenetére


krealon
veterán

"Ha esetleg később megint hiba lenne, és kiderülne hogy valamelyik eszköz nem szereti a routert akkor mit tudok tenni?"

A ket osszeferhetetlen eszkoz kozul az egyiket cserelni.
Illetve eszkoz csere elott meg javasolnam a TP-link router firmware-enek a cserejet Gargoyle-ra (vagy melyebb halozati ismeretek eseten rOOter, Chaos Calmer vagy LEDE-re).

(#4139) Chiftain válasza krealon (#4138) üzenetére


Chiftain
aktív tag

A firmware cserének mi a menete?
Egyébként most megint ilyen 13-16 mega letöltést mérek az i7-en. Miközbe tegnap majdnem 50-et. Ezzel egyidőben viszont 25-30 megát a macen. Az érdekes hogy a feltöltés az mindig minden körülmények között 40 mega felett van de sokszor 50 felett is. Elvégeztem a méréseket úgy is hogy kilőttem valamelyik eszközt de az eredmények szinte teljesen ugyanazok. Úgy látom akkor egyenlőre marad a firmware frissítés.

(#4140) krealon válasza Chiftain (#4139) üzenetére


krealon
veterán

"A firmware cserének mi a menete?"

Gyari --> OpenWRT (Gargoyle, rOOter, suste, Chaos Calmer)
- Letoltod a hardverhez pontosan illeszkedo verzioju (v1, v2, stb fontos a tipusnal, mert azonos nev alatt tobbfele valtozatot is kiadtak azonos tipusnev alatt, aka "rancfelvarras"), -factory.bin vegzodesu fajlt.
- atnevezed a letoltott fajlt, hogy rovidebb legyen, mert a gyari firmware nem fogad el kb 20 karakternel hosszabb nevet (pl owrt-fw.bin)
- a gyari firmware frissito oldalon betallozod ezt a fajlt --> update.
- turelmesen varni kell par percet, hogy a folyamat vegbemenjen.

A fw csere utan ujraindul a router, amit az osszes LED felvillanasa jelez.
Az OpenWRT alapu routerek adminiszracios oldalanak az alapertelmezett IP cime 192.168.1.1

OpenWRT --> OpenWRT
- ez esetben a -sysupgrade.bin vegzodesu fajl kell, ami a hardverhez passzol
- nem kell atnevezni a fajlt,
- a beallitasokat nem erdemes megtartani (van ra jelolonegyzet).

OpenWRT --> gyari
- boot particio mentes (stripped) firmware-t kell beszerezned, es ezt hasznalni frissitesre.
- a tp-link support oldalan altalaban boot particiot is tartalmazo valtozat van. Ha ezt hasznalod akkor boot-loop-ba kerul a router, es csak TFTP-s vagy soros porti elesztessel lehet hasznalhatova tenni.

Meg egyszer: Minden esetben a hardverhez pontosan illeszkedo firmware valtozatot kell hasznalni, mert kulonben hasznalhatatlanna valok az eszkoz.

"Egyébként most megint ilyen 13-16 mega letöltést mérek az i7-en."

A wifi-t millio es egy dolog zavarhatja, igy - hacsak nem egy Faraday kalitkaban vegzed a merest - nincs ertelme sebesseg elvarasokat tamasztani vele szemben.

(#4141) Chiftain válasza krealon (#4140) üzenetére


Chiftain
aktív tag

Értem akkor megpróbálom, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. Ha sikerül akkor gondolom újra be kell állítanom mindent. Van esetleg valami amire különös figyelmet kell fordítani?

(#4142) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Adott egy TP-LINK WR740N. Sikerült az Easy Setup programmal konfigurálnom. Fent is van a neten minden ok szerinte. De a telefonom nem látja sehol se WIFIN a routert!? Már 2x megcsináltam a konfigott két db különböző "hálozati névvel". Egyiket sem látja a telefonom! :F Mi lehet a baj??

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4143) krealon válasza AMD Power (#4142) üzenetére


krealon
veterán

"De a telefonom nem látja sehol se WIFIN a routert!?"

Ha az automatika (alapbeallitas) a 12-13-as csatornat hasznalja, es a telefonod csak max 11-es csatornat kezel (usa szabvany), akkor ne fognak tudni osszekapcsolodni.

Kezzel lallits be fix radiocsatornat 1 - 11-ig.

(#4144) AMD Power válasza krealon (#4143) üzenetére


AMD Power
titán

Router reset után jó lett. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4145) bmw320d4


bmw320d4
csendes tag

ziasztok
Van egy WR1043ND v2 routerem, tegnap újra indítottam mert nem látta a NAS-t a hálózaton , újra indítást követően felvillan minden led de a teszt végére csak a POWER világit és se kép se hang nem lehet hozzáférni.
Lehet még menteni vagy kuka ?
Köszönöm a válaszokat.

(#4146) leviske


leviske
veterán

Sziasztok!

Van egy olyan gondom, hogy eddig volt egy régi (nem tudom a pontos típust) router itthon, ami arra szolgált, hogy a kertbe kiszórta a jelet. Egy másik router mögé volt bekötve és ha jól emlékszem, a DHCP ezért ki volt rajta kapcsolva.

Az a régi router azonban egy rövid időre be lett fogva általam, hogy a házba bevezetett másik szolgáltatást ossza szét. Ekkor került rá a Gargoyle firmware.

Most viszont, hogy visszakerült a régi pozíciójába nem lehet róla elérni a netet. Pedig ugyancsak kikapcsoltam a DHCP-t.

Valakinek tipp, hogy milyen beállítást felejtek el meglépni?

(#4147) leviske válasza leviske (#4146) üzenetére


leviske
veterán

Közben megoldódott. WAN portba dugtam a kábelt és az volt a gond. :R

(#4148) Gézengúz válasza leviske (#4147) üzenetére


Gézengúz
addikt

A router Lan címe nem volt átirva a fő routernek megfelelően.

(#4149) norby91 válasza Gézengúz (#4148) üzenetére


norby91
tag

Hali!

Adott
Dlink 321B (FV: v1.09 HV: Z1)
+
TL-WR841N (FV:3.16.9 Build 160325 Rel.62500n || HV:WR841N v11 00000000) kombó.

Internetet sikerült beállítani, de az IPTV nem akar menni...

Nem sikerül összehozni, kérlek segítsen valaki. :)

IGMP engedélyezve van mindegyiken, 4-es portba dugtam a kábelt.. hátha ez is számít

Néztem korábbi kommenteket, de nem sikerült abból összehozni, így kérdezek. :)

Köszi!

(#4150) Gézengúz válasza norby91 (#4149) üzenetére


Gézengúz
addikt

Iptv-hez szolgáltatói eszköz szükséges. Speedport, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.