Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 09:58:43

LOGOUT.hu

TP-LINK routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) vargalex válasza sanzi89 (#3846) üzenetére


vargalex
félisten

Anno egy topictársnál jelentkező hasonló probléma miatt méregettem. Igaz, az még v1 volt, de lehet, hogy nálad is hasonló a helyzet.

Alex

(#3852) ripla válasza mezis (#3845) üzenetére


ripla
őstag

kösz.

(#3853) sanzi89 válasza vargalex (#3851) üzenetére


sanzi89
addikt

Mindenféleképpen megnézem, köszi! :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#3854) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Vettem 1 tp link m5250 tipusú zsebroutert. Kulföldön használnám mobilnet megosztáshoz. Érdekelne hogy van e valami app amin keresztül lehetne állítgatni a dolgokon mert olyan gondom van hogy xboxon strick a kapcsolatom. Ilyen routernél lehet a csatlakoztatott eszköznek pl fix ip címet adni? Vagy hogy tudnám ezt a kapcsolatot javítani?
Valami olyasmit ir ki a box hogy ipv4 a kapcsolódási mód és ipv6 kellene. Mobilnetnél lehet allitani ezeken? Kb 1 évig 1 note3 al osztottam meg ue netet es nem volt ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#3855) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Adott egy TL-WDR4300 router (gyári legfrisebb fw) + egy PC (win10) + egy kodi-s s905 media box. Mindegyik eszköz kábellel csatlakozik a routerhez.

Azt szeretném, hogy a router USB portjára dugok egy pendrivet, vagy 2,5"-es HDD-t, ide a PC-ről tudok filmeket másolni, majd ezeket a media boxon keresztül lejátszom (úgy, hogy közben a PC már ki van kapcsolva)

Ez egy járható út ? Ha igen, hogyan álljak neki? Már ott elakadtam, hogy hiába dugtam egy pendrivet a routerbe, PC-ről nem látom a tartalmát. :R

üdv

(#3856) woodworm válasza werszomjas (#3855) üzenetére


woodworm
veterán

A router kezelőfelületén az USB Settings >> Storage Share lapon engedélyezed a szolgáltatást. Windowson indítasz egy parancssort és beírod a következőt:
net use Z: \\192.168.0.1\Volume1

A Volume1 név egyezzen azzal, amit a szolgáltatásnál engedélyeztél. A hálózati tallózás lassú és sokszor nem is talál semmit a windows.

(#3857) werszomjas válasza woodworm (#3856) üzenetére


werszomjas
őstag

Köszönöm, működik.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#3858) balinyo


balinyo
tag

Sziasztok!

Acrher C8-as routert telepítettem ma, 2 fő problémám van.

Az első, hogy a Synology NAS-on van engedélyezve DDNS, a synology saját szerverével, ez eddig szépen ment, most ezt kapom:

Rejected request from RFC1918 IP to public server address

A routeren hol van valami beállítás, hogy ez működjön, kívülről el tudjam érni az eddigi módon?

A másodig az 5ghz-es hálózattal van, az egy dolog, hogy 2 szobával a routertől alig van jel, de az alig az most 30%. Viszont nem tudok csatlakozni az 5G végű ssid-hez, a megadott pin nem működik az asztali gépemen. Lehet a gyenge jel miatt ez? Ugyanabban a szobában más eszközök tudnak csatlakozni rá:

(#3859) mezis válasza balinyo (#3858) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

A falak, egyéb tárgyak a 2,4GHz-nél sokkal nagyobb mértében csillapítják az 5GHz-es elektromágneses hullámokat. A fényt meg teljesen elnyelik.

mezis

(#3860) balinyo válasza mezis (#3859) üzenetére


balinyo
tag

Igen, ezt tudom, de ettől függetlenül azért be kellene lépnie gondolom gyengébb jel mellett is...

(#3861) mezis válasza balinyo (#3860) üzenetére


mezis
nagyúr

Sehol nincs ilyen a szabálykönyvben. Honnan tudod, hogy WiFi AP-d gyenge jelét semmi sem zavarja ?
Az étert szkennelő (ingyenes) programok is csak az AP-ket listázzák, fülesek, egerek,..., egyéb, közeli frekvencián működő eszközök is zavarhatják.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#3862) balinyo válasza mezis (#3861) üzenetére


balinyo
tag

Kösz, hát igen, kivittem a folyosóra az antennát, most már kicsit erősebb jelem, felcsatlakozott. De közben kiderült, hogy 2,4 ghz-es az antenna, amit rákötöttem (tp-link 5dbi tl-ant2405c), gondolom ez sem segít.

(#3863) mezis válasza balinyo (#3862) üzenetére


mezis
nagyúr

A nagyobb nyereségű antenna zárt térben van amikor javít, van amikor ront a helyzeten.
Néha 5 - 10 cm-es áthehelyezés is nagy változást idézhet elő a WiFi hullámok térerejében.

mezis

(#3864) wwwolfman


wwwolfman
tag

Sziasztok!

Tegnap beszereztem egy Archer C7-est. Eddig minden rendben vele, működik, nem dobja a kapcsolatot, gyakorlatilag a netcsomag teljes sávszélességét átengedi (Diginet 100pro - 95+ mbps fel-le).

Láttam, hogy ez V2.0 verzió, a firmware viszont még tavalyi, az utolsó frissítés viszont bőven idei ( http://www.tp-link.com/hu/download/Archer-C7_V2.html#Firmware ). Felszaladtam a honlapra, le is töltöttem a csomagot, de végül nem frissítettem, mert erősen figyelmeztettek, hogy a megfelelőség nyilatkozat (asszem) értelmében erről a frissítésről nem lehet visszalépni.

A kérdésem az, hogy érdemes telepíteni, vagy jobban járok, ha szépen úgy hagyom, ahogy van? :U :F

Köszönettel.

(#3865) KisApám


KisApám
addikt

A TP-LINK-nél rákérdeztem az ARCHER C9 verzióinak különbségére, hogy jobban áttekinthető legyen röviden.
Ezt a választ kaptam:

What is the difference between the Archer C9 v1, v2, v3 and v4 versions?

Hardware.
Compared V2 to V1, the position of 4 LAN ports and 1 WAN port is different.
V2 has better performance and lower power consumption than V1.
V3 V4 has the same hardware with V2.

Software
The WEB interface of V1 is different from V2 V3 and V4.
V1 use the old kind of WEB interface while V2 V3 V4 are using the new interface.
But the main function is just the similar, no big difference.

Firmware update
V3 and V4 support cloud function which means that they can update firmware version via cloud server.
V1 and V2 can only update firmware manually.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#3866) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

A router-re wifin csatlakozott eszközre szeretnék beállítani korlátozás ( internet elérést ).
Beállítani, hogy mondjuk minden nap x idők között ne tudjon csatlakozni. Nem csak oldalakat szeretnék tiltani, hanem a net elérést.
Tudnátok ebbe segíteni ? A router 841nd.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#3867) E300TD válasza KisApám (#3865) üzenetére


E300TD
tag

ez rossz helyre ment :)

[ Szerkesztve ]

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#3868) E300TD válasza wwwolfman (#3864) üzenetére


E300TD
tag

Én feltettem az újat, szerintem gyorsabb lett vele WIFI-n és uo stabil:

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#3869) wwwolfman válasza E300TD (#3868) üzenetére


wwwolfman
tag

Felület változott? Vagy új funkciók? Mintha olvastam volna olyasmit, hogy az újjal már mobilnetre is alkalmas az USB

(#3871) KisApám


KisApám
addikt

A TP-LINK ARCHER 7-el elvileg leginkább pozitív tapasztalatok vannak?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#3872) Headless válasza #46372352 (#3870) üzenetére


Headless
őstag

Én először megpróbálnék létrehozni ip nélküli acces restriction-t ha ezt nem engedi, akkor ip címnek 0.0.0.0-át megadni. ha ez sem válik be akkor wildcardot raknék a domain szűrésbe pl *-ot.port pedig vagy üresen vagy 1-től 65535-ig.protocoll pedig mehet az all.

Ezek csak tippelések gyári fw-re openwrt-vel tudom hogy megoldható.[link]

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3873) hugoo


hugoo
aktív tag

sziasztok,

Abban kérnék segítséget, hogy viszonylag gyenge net (~30/3Mbit) megosztásához keresek routert.
Viszont a cél a minél nagyobb hatótáv lenne (családi házon belül+szomszéd házba ill. lehetőleg a kert végében lévő tárolóig).
Ezeket ajánlották az általános topikban:
TP-Link 1043ND, esetleg TP-Link 841ND

A keret max 10-15k lenne, amibe az első még éppen belefér, kérdés megéri-e?

üdv, köszi:
András

(#3874) Headless válasza hugoo (#3873) üzenetére


Headless
őstag

A netedhez bőven elég a 841 de még egy 741 is, a nagy kérdés hogy mire használod, ha fontos a nagyobb sebességű wifi kapcsolat lanon, akkor 841 vagy 1043. Ha mégfontosabb a gigabit lan akkor kell a 1043. A wan sebességed egyik router sem fogja korlátozni. Hatótávban pedig nem veszel észre különbséget egyik router között sem. Ha van jelenleg routered, akkor annál se nagyon lesz nagyobb hatótávod. Erre inkább a router helyének optimalizálása, valamint AP-k (jelismétlők) segíthetnek. Erre legalkalmasabb egy 841 mondjuk. "Olcsó", 300-as linksebesség, van rá openwrt. Nem kell ND-t venni elég a sima N (nem cserélhető antennás)

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3875) hugoo válasza Headless (#3874) üzenetére


hugoo
aktív tag

Köszi szépen az infót! Nem lepett meg, valóban a jelsimétlős megoldás lenne a legjobb, csak reménykedtem, hogy egy eszközzel meg lehet úszni.

Most egy régi TL-WR541G (vagy 542-es) van működésben, akkor ehhez kellene egy másikat beszerezni.
Gyári fw-el nem megy egyébként ez? Ha jól emlékszem, a fenti is tud AP módot, nem az lenne ami nekem kell?

üdv, köszi:
András

(#3876) Headless válasza hugoo (#3875) üzenetére


Headless
őstag

Hát ezt azért lecserelném, ez csak egy g szabványt tudó router. bár sokszor rosszabb a hatótávolsága az n-es eszközöknek, de pl, ha van rá lehetőség akkor a két routert összekötöd kábellel viszonylag távol egymástól, akkor megeshet hogy jó lesz a lefedés, Gyári firmware-ben csak WDS van azt nem tudom hogy 541-ben van-e, de ez nem minden eszközzel működik. Ezért sokszor sima repeater módot alkalmazunk, ami viszont minden esetben működik, persze hátrányokkal, ugyanis nem ugyanaz az alhálózat.

Első sorban egy 841-re ruháznék be, ahogy látom nincs nagy igény lanon belüli adatmozgásra/usb-re. ha eddig egy G-s eszköz volt. Persze sok minden miatt jobb a 1043, usb-s eszközök tárházát kötheted rá. És egy jó hosszú kábllell switch módban rákötném a g-s routert úgy, hogy lefedje a kérdéses területet.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3877) hugoo válasza Headless (#3876) üzenetére


hugoo
aktív tag

Olyat tudnak ezek a routerek, hogy wifin kapcsolódnak egy másik routerhez és szintén wifin szórják tovább a jelet (841 vagy akár az 1043-as)? Így szembe a kis házba raknám ezt be és onnan jobban lehetne szórni a kert hátsó része felé..

üdv, köszi:
András

(#3878) Byk01


Byk01
senior tag

Üdv!
Lassan megérik a jelenlegi router cseréje, és elkezdtem nézelődni, mi lenne a megfelelő választás. Még nagyon az elején vagyok a keresgélésnek, de beleszaladtam abba, hogy gyakran ajánlják abban az árkategóriában, amiben én is gondolkodom a 1043ND-t, viszont nézelődve belefutottam a hasonló árú Archer C58-ba. Ez utóbbi, ha jól látom, 5GHz-es adatátvitelt is tud a másikkal szemben.
Miben tud kevesebbet, ha mégis az az inkább ajánlott hasonló áron?

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#3879) Headless válasza hugoo (#3877) üzenetére


Headless
őstag

Gyári fw-vel csak a WDS opció, mint írtam, ez a g-s szabványú routerrel nem biztos hogy fog menni. Openwrt-vel simán megy, csak a sebesség nem olyan túl jó, bár több mint valószínű hogy a főroutered g-s wifije a lesz a sebesség korlátozó tényezője vagyis a ~ 20 mbps.

Byk01: C58 kontra
nincs usb
még nagyon új nincs rá openwrt (de várható QCA9561)
10/100-as switch és wan port.
flash/ram ismeretlen wikidevin fent sincs még.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3880) KisApám


KisApám
addikt

Sziasztok!

TP-LINK ARCHER C7 beüzemelve :D

Egy kérdés:
a laptopon az inSIDDer nem látja az 5 GHz-es grafikonban a jelet.
Ez a laptop miatt lehet, hogy nem érzékeli?

A telefonom sem látja.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#3881) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

AP választásban segítsetek nekem! Olyan kell amiben 2 db lan kábelt tudok dugni,mert az egyik vezeték menne a pc-be ,másik a hogy kapja vezetéken a netet. Úgy látom,hogy eap115 már tud 2 kábelt. :R

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3882) Headless válasza KisApám (#3880) üzenetére


Headless
őstag

Hát ha nincs az eszközben AC támogatású wifi kártya akkor teljesen normális... ezek az új és drágább telefonokban szokás laptopokban meg az újabb gépekben de legegyszerűbb ha rákeresel neten hálózati kártyára, vagy a saját géped telefonod specifikációjára...

FIREBLADE: Milyen környzetbe lesz professzionális felhasznál, vagy csak otthonra minnél olcsóbban? Ha utóbbi, akkor apróról, vagy újonnan egy 841n. Legrosszabb esetben openwrt-vel mindenhogy megoldható.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3883) woodworm válasza KisApám (#3880) üzenetére


woodworm
veterán

A laptop és a telefon egyébként tudja a frekvenciát, a routeren be van kapcsolva a sáv?

(#3884) KisApám válasza Headless (#3882) üzenetére


KisApám
addikt

Úgy gondoltam, hogy ha már a beállításoknál szerepel (Wireless 5 GHz), hogy:

MODE: 11a/n/ac mixed

akkor azt az 5 GHz-et minden eszköz látni fogja, amelyik pl. "n"-es, nem csak "ac"-s.

A jelenlegi beállítás a routeren:

Dual Band Selection
Concurrently with 2.4GHz and 5GHz (802.11a/b/g/n/ac)

Kipróbáltam, hogy csak 5 GHz-en menjen. Se a telefon, se a laptop nem látja.
Az inSIDDer progi 5 GHz-es grafikonjában sem látni, hogy volna 5 GHz a környéken.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#3885) Headless válasza KisApám (#3884) üzenetére


Headless
őstag

Rossz megfogalmazás, valóban én hibám, 5GHz képes eszköz. de a klienseknek is annak kell lennie. tisztázzuk a telefont és a hálózati kártyát a laposban.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3886) FIREBLADE78 válasza Headless (#3882) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Apartmanházba kell. 3 szintes épület. Azt ajánlották,hogy vegyek külső antennás wifit pl asus n18u plusz hozzá 2 db ap-t.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3887) E300TD válasza wwwolfman (#3869) üzenetére


E300TD
tag

A felület nem változott, csak belekerült az USB-s 3/4 G support:

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#3888) Headless válasza FIREBLADE78 (#3886) üzenetére


Headless
őstag

Hát ha van hozzá affinitásod, akkor én még oda is 841-et vennék, egyrészt azzal szintenként lesz 4 szabad portod, így a vendégek örülnek, a wifije rendbe van. Ezt még mindig SOHO kategóriának tartom. openwrt-t raksz a két 841-re és úgy állítod be ahogy akarod stabil lesz. Terhelés nélkül.De én feleslegesnek érzem a n18u-t is milyen net sebességhez lesz? Bár apartmanba szerintem a 10/100-as switch is elegendő tud lenni, ha már 100-as net lenne egy apartmanba ahova mennék örülnék mint majom a ....-nak.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3889) KisApám válasza Headless (#3885) üzenetére


KisApám
addikt

Laptop: Fujitsu Lifebook A514
Telefon: Cubot X15
Tablet: Teclast X98 Air 3G

Ha a 2,4 GHz-es és az 5 GHz-es csatornának ugyan azt a nevet adtam, ugyan azt a jelszót, az nem hiszem, hogy bezavarna.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#3890) Headless válasza KisApám (#3889) üzenetére


Headless
őstag

Gyors keresés google segítségével. A lifebook A514 az egyetlen amiben lehet olyan hálózati kártya ami képes 5 ghz-re... a cubot az alsó keategória, nincs is a specifikációban. teclast írva vagyon hogy nincs 5 ghz.

Tehát ha AC7260-as kártya van a laposban akkor látnia kell, de mondtam lapos esetéen wifi kártya típust írj.

Nem túl praktikus ugyanazt az SSID-t megadni mert nem tudod melyikre csatlakozol... úgyse fog magától rendesen csatlakozni a jobbikra..

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3891) KisApám válasza Headless (#3890) üzenetére


KisApám
addikt

Köszönöm! :R
Megint tanultam valamit.

A laposban az eszközkezelő Intel Wireles- N 7260-ast ír.
Ha Intel DUAL BAND Wireless-N 7260-as volna, örültem volna neki.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#3892) FIREBLADE78 válasza Headless (#3888) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem a gyorsasággal van a baj. Jelerősség elég szar. Tudok jönnek az emberek a gatyi kis telefonjukkal és mind hisztizik,holott pénzt nem kérek a netért,nem úgy mint síelésen franciában :W Sokszor le is fagy,nem lehet rá csatlakozni,ez nekünk is kellemetlen,mert mi használjuk állandóan. Nem akarok ezen spórolni. Egyszer legyen megvásárolva és legyen normális. Most 2 db wr740n van és a trés modem. Iszonyat szar. :O :o
Net: netmania xxl 120

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#3893) Headless válasza FIREBLADE78 (#3892) üzenetére


Headless
őstag

Saját lakásban használok 841-et WDS kliensként 50-60 napos uptimeokkal. Sajnos itt több mint valószínű a Trés modem lesz a szűk keresztmetszet gondolom valami adsl kapcsolat. Persze azzal nem tudsz mit kezdeni. esetleg egy normális QoS-t felépíteni. mert gondolom vannak akik felélik az összes sávszélt.

De a nagy tévhittel ellentétben nem lesz láthatóan jobb a hatótáv egy n18u-s routerrel sem. Esetleg ha otthoni saját routert kitudsz próbálni, ismerősi körből, akkor érdemes lenne, de kétlem hogy it a 740-esek lennének a hibásak, hacsak nem olyan öregek már.

Szerk: ha 120 mbps akkor az optikai, nem adsl. az a modem tényleg csak modem, vagy modem router, ha utóbbi, akkor próbáld meg bridge módba rakni, és az egyik 740-et főrouterként álítsd be. csak kíváncsiságból, hogy érzékelsz-e javulást.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3894) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Egy számomra érdekes dolgot szeretnék tisztázni, a tp-link routerbe a Wireless, MAC Filtering résznél felveszem a listába a telefonomat. Beteszem a pöttyöt ide "Deny the stations specified by any enabled entries in the list to access." A Wireless MAC Filtering: enabledre állitom, és a telefonommal már nem is tudok csatlakozni.

De találtam egy leírást ahol pont az ellenkezőjét írják, hogy csak a listában szereplő gépek használhatják a wifit.

Az egész azért érdekes, mert az Access Control menübe is mintha fordítva működne, mint ami leírásokat találok.

Hogy van ez pontosan ??

(#3870) dantre [link]

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#3895) Headless válasza rostiron (#3894) üzenetére


Headless
őstag

Hát a leírás alapján ami a felületen van, az azt jelenti hogy

Mindent tilt kivéve ami a listán van, csak más szavakkal megfogalmazva angolul. Ahogy te is írtad.

az "allow"-os sor pedig mindenkit engedélyez aki nincs a listába.

A telefon az nem véletlen az az E51 ami alul nincs engedélyezve?

Nem hinném hogy ekkora félreírást csináltak volna a firmware készítői és még nem vették észre. Vagyis szerintem jól működik az.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3896) rostiron válasza Headless (#3895) üzenetére


rostiron
őstag

Nálam csak a telefonom van a listában, a kép meg amit találtam a neten. Mintha fordítva írta volna.

Ez a sajátom, és a telóval most nem tudok csatlakozni.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#3897) Headless válasza rostiron (#3896) üzenetére


Headless
őstag

Téged jól megkavartak... :D

Nem ugyanaz a kettő...

a képen ábrázolton ott az volt hogy
Deny the stations NOT specified...

a tieden pedig
Deny the stations specified...

Vagyis ebben van egy tagadás...ami nyilván az ellenkezőjét jelenti vagyis ellenkezőleg működik.

nálad lévő
Allow... sor jelentése
csak a listában szereplőket engedélyezi
Deny... sor
Azokat tiltja amik a listában vannak.

Legközelebb érdemes értelmezni a mondatot ami oda van írva még talán egy google fordító is megbirkózik ezzel, ha nem megy magától. Habár lehet jól összekutyulná... :D

Szerk: igen csak nem ugyanaz az FW sokat jelent egy NOT szócska.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3898) rostiron válasza Headless (#3897) üzenetére


rostiron
őstag

Ezek szerint amit találtam az is jó, meg nálam is ok. ?? :W :W

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#3899) Byk01 válasza Headless (#3879) üzenetére


Byk01
senior tag

Köszönöm

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#3900) FIREBLADE78 válasza Headless (#3893) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Letudod írni,hogyan kell ezt megcsinálni lépésről lépésre? Nem értek hozzá,nekem ez kínai. Illetve a másik épületbe kellene valami komolyabb cucc,mert ikerház a miénk és gyenge a jel telefonnal. Földszinten van a trés cisco és 2. emeleten egy 740es.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.