Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7551) VANESSZA1 válasza galmat89 (#7546) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ez hülyeség !

Az Ati Mobility Radeon HD2600 hoz ha nem moddolt drivert teszel fel akkor játékok közben szaggat, és lesznek olyan játékok amik szétfagynak.

Minden Catalyst lehet Moddolni, és a HD sorozathoz kell is !

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#7552) #82903040 válasza hitchins (#7550) üzenetére


#82903040
törölt tag

A VAP mellé a Flash Cards support utility is kell!

(#7553) stufen2 válasza VANESSZA1 (#7551) üzenetére


stufen2
tag

ezzel a "kell" moddolással nem értek egyet, mert a HD4650 nem fagyogatott ki se a nfs shift alatt se a mass effect2 alatt se a battlefield bad comp. alatt, és ezek nem a sz@r-gyenge játékok közé tartoznak

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7554) x_o_n válasza hitchins (#7543) üzenetére


x_o_n
veterán

használj xp sp3 az nagyon pengén fut rajta vagy ha kell a csilli villi akkor win7,vistát visszatudod rakni bármikor csak hagyd meg az a rejtett particiót amit telepitésnél látsz

(#7555) stufen2 válasza hitchins (#7550) üzenetére


stufen2
tag

nálam csak akkor működnek az fn gombok ha szűz a gép nincs fenn semmi a toshibás driverek közül, max webcam, mert amikor feltettem a Value Added Package-t pl akkor már a böngészés közben a home end gombokat sem tudtam használni, szóval újraraktam és maradt szűz és többet nem raktam onnantól kezdve fel semmit a csd.toshiba.com-ról külön szedtem hanghoz meg külön a vgahoz mást meg minek :F, egyedül a cam drivert kell szednem a toshibáról
de ha visszakapom a gépem elvileg a héten meglesz és lesz időm akkor megnézem ezt a moddolós dolgot meg az fn gombosat is mert újrarakom a hátvégén. De az fn es az tuti hogy nálam csak úgy múködik hogy ilyen olyan packot meg utilityt nem rakok fel

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7556) stufen2 válasza stufen2 (#7555) üzenetére


stufen2
tag

de mondjuk az meg érdekes hogy egy program felrakásával nem működnek az fn gombok és a home end gombok sem, tavaly már ezt kérdeztem itt hogy miért de senki se tudta megmondani hogy ennek mi lehet az ok a

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7557) hitchins válasza #82903040 (#7552) üzenetére


hitchins
őstag

kösz mindenkinek
megpróbálom ezt a flash card dolgot, de melyiket?

Toshiba oldalán ehhez a géphez nincs a driverek közt win 7-re

(#7558) hitchins


hitchins
őstag

Vista-s FCSU már próbáltam, de az nem megy fel, azt a hibaüzenetet adta, hogy "The serial number invalid".

(#7559) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok!
L505-111 notim van és próbáltam már többször is frissíteni a VGA drivert de nem sikerült!
Hiába telepíti föl de nem látja csak ezt a verziójú illesztő programot:8.632.1.2000
Win7 oprendszer van rajta!

Shadow&Dust.....

(#7560) hitchins


hitchins
őstag

még mindig A2001IW Win7-tel

Úgy néz ki a fn billentyűk működnek, csak nincs az a felülről beúszó sáv, amin látszanak az ikonok, azt be lehet, hozni valahogy?

(#7561) stufen2 válasza conqver (#7559) üzenetére


stufen2
tag

modder avagy vársz egy kicsit és a frissítésben lehet benne lesz

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7562) Sambora89


Sambora89
csendes tag

Sziasztok! Mai nappal én is a Toshiba tulajok táborát erősítem. :) Az L500 1XR- hez a drivereket felraktam és mind működik. Lenne egy olyan kérdésem hogy másnak is sípol kicsit a webcam mikor bekapcsolja? Meg a venti nagyon sűrün kapcsol be, meg egy kicsit zizegős a hangja. :D Tapasztalta már ezeket más is?

(#7563) Thusor


Thusor
őstag

Sziasztok nekem egy olyan jellegű kérdésem lenne, hogy van nekem egy Toshiba Satellite L40-18W laptopom, ebben egy Realtek High Definition Audio hangkártya van amely azt csinálja beszélgetés közben az MSN-en hogy leveszei a jelerősséget és mindig fel kell újra húznom, így lehalkul a mikrofon. Szerintetek ez miért van? Jelenleg a legújabb driver van fent.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#7564) stufen2 válasza Sambora89 (#7562) üzenetére


stufen2
tag

meleg van, télen ritkábban kapcsol be - én ezt vettem észre, mert kipucolva mindig kivan kompreszorral:D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7565) Sambora89 válasza stufen2 (#7564) üzenetére


Sambora89
csendes tag

Annyira nincsen meleg :) Lesz még melegebb is... Meg amúgy is, zsír új a gép és úgy fújtat mint egy ipari porszívó. :S

(#7566) stufen2 válasza Sambora89 (#7565) üzenetére


stufen2
tag

akkor passz..., mérd le hőmérős progival aztán ha jók az értékek akkor hangos a hüccsi

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7567) Sambora89 válasza stufen2 (#7566) üzenetére


Sambora89
csendes tag

Everestel terhelés min: 40 max: 70 Celsius. Sztem pont jo. Zavar, hogy 45 foknál már bekapcsol a fan és gyakorlatilag sose pihen 1 percnél tovább.

(#7568) stufen2 válasza Sambora89 (#7567) üzenetére


stufen2
tag

lehet hogy ez ilyen, az enyémet ha visszakapom lemérem de még mindig nincs kész, ezek az értékek meg jók, de télleg nyáron többet pörög mint télen ezt észrevettem a fusinál meg a toshibámnál is
fusiról nem tok adatot adni mert amikor egy éve megégett a vga vezérlő benne akkor én direktbe köttettem és mindig fullon pörög de így is melegszik meg zajos

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7569) x_o_n válasza Thusor (#7563) üzenetére


x_o_n
veterán

drivert kell frissiteni,illetve oprendszer függő valami beállitás is lehet.nézd át msn ill hangeszközök.

(#7570) stufen2 válasza Thusor (#7563) üzenetére


stufen2
tag

nálam az msn a cam képet forgatta össze vissza és mindig állítgatni kellett és az volt a vicc ha fejtetőre állítottam a beállításokban akkor volt jó a kép de szinte minden camozásnál újra kellett állítani és felbontást is állandóan elvesztette

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7571) Don Karesz


Don Karesz
csendes tag

Sziasztok!
Toshiba A300 1NO-rol szeretném tölteni a Nokia 6300-ás készülékem, de sem az 1-es sem a 2-es módban nem akar engedelmeskedni. :(
Mi lehet a gond? :F

(#7572) stufen2


stufen2
tag

milyen 1es milyen 2es? én csak rádugom a telókat usbre és tölt

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7573) Don Karesz válasza stufen2 (#7572) üzenetére


Don Karesz
csendes tag

Mert ugye van 1. és 2. bekapcsolt mód. Az elsőt ajánlják, ha azzal nem megy akkor jöhet a 2. De nekem egyikkel sem megy. :(

(#7574) stufen2 válasza Don Karesz (#7573) üzenetére


stufen2
tag

lehet hogy én vagyok nagyon hülye, de nem értem ezt a bekapcsolási mizériát, kicsit komolyabb gépem van egy htc dia2 és azt megfogom rádugom ha be van kapcsolva ha nincs és ha müxik a lapos akkor tölt, de ugyanez volt a samsung d900ommal meg az Se k750 emmel, meg anyámnak van valami 2330as nokiája és énnekem mindig töltött mindegyik, sőt dec 24-én fenyőzésből hazamenet találtam a budaörsi harley szalon előtti kúton a hóban egy 6500 classicot és azt tom hogy csak simán rádugtam az adatkábellel és feltöltött.

ha be van kapcsolva a lapos akkor annak mindenképpen kell áramot juttatnia a tyúkbélen keresztül a telefonra, mert elvileg meg gyakorlatilagis az usb-ben van feszkó meg áram is, én csak rádugdosom és már szívja magába ha ki van kapcsolva ha nincs. ilyen problémával nem találkoztam, próbáld ki asztali gépen vagy másikon is ha ott se akkor kábelcsere kérj kölcsönbe ha az se akkor nem jó a teló valószínűleg(bár ezt kétlem).

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7575) Don Karesz válasza stufen2 (#7574) üzenetére


Don Karesz
csendes tag

Hm... Köszönöm. Jelenleg én is más gépén akarom tesztelni, utána pedig kizárásos alapon kábelcserével próbálkozok (én ez utóbbira gyanakszom) mert exem HTC-jét a saját kábelével feltöltötte szépen innen.
Majd jelentkezem mi lett! Köszönöm! ;)

(#7576) stufen2 válasza Don Karesz (#7575) üzenetére


stufen2
tag

nm, kábel gyanus az eset nagyon:D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7577) Thusor válasza stufen2 (#7570) üzenetére


Thusor
őstag

Legújabb driver van rajta. Skype programon nem csinálja ezt. Úgy gondolom, hogy valamiért az MSN állítgatja a jelszintet, ezzel lehalkítva a mikrofont. Ezt nem értem hogy miért teszi. Van valakinek valmai ötlete?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#7578) tony7


tony7
tag

Sziasztok! Valaki tudna véleményt, személyes tapasztalatot megosztani az NB300-100
típusú készülékről. Készülék vásárlás előtt állnék és ezen a típuson gondolkodom.

(#7579) stufen2 válasza Thusor (#7577) üzenetére


stufen2
tag

én már csak mosolygok azon ha az msn életre kel, miután felment természetesen a cukrom:D, és általában ezek a dolgok sose derülnek ki hogy miért, csak újrahúzáskor reménykedem hogy jobb lesz:D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7580) Kbali válasza Don Karesz (#7575) üzenetére


Kbali
nagyúr

Naiv kérdés lesz: a 6300-s egyáltalán tud tölteni USB-n? Sajna a Nokiánál az, hogy USB-s csatlakozó van a telefonhoz, még nem jelenti azt, hogy tölteni is tud rajta keresztül.

(#7581) earth


earth
csendes tag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem egy toshiba satellite A100-593-típussal kapcsolatosan.
A laptopnak a kijelzője érdekesen vibrál a bekapcsolásnál amikor a rendszer feláll akkor meg sötét a háttér, de látszanak az ikonok más színekben. Rákötöttük egy asztali monitorra és ott minden rendben volt. Nem tudom mi lehet a baja? Lehet hogy kijelző csere? Az mennyibe kerülhet egy ilyen típúsú gépeknél? Köszönöm előre is a segítséget mindenkitől.

(#7582) stufen2 válasza earth (#7581) üzenetére


stufen2
tag

jelen esetben az a500asom szervizben van pont emiatt, nem volt kép de ha külsőre rányomtam ott volt, papír szerint 30adikáig kell visszakapnom, akkor megkérdem, de a fujimon 40 volt, csíkozódott aztán elhalványult és sötét lett csak ha mozgattam akkor volt kép rajta. Sajna kijelző csere drága mulatság, valószínűleg a sok fel le hajlítgatástól és a csapkodástól ment el.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7583) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Sziasztok!
Toshiba Satellite T130-as gépe van valakinek? Tapasztalat?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#7584) hamham


hamham
tag

Én is tapasztalatokat szeretnék kérdezni, L555-11U lenne a kiszemelt.

(#7585) Kbali válasza earth (#7581) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ilyenkor általában 2-3 dolog romlik el: inverter, az LCD-t megvilágító lámpa, esetleg az átvezető kábel.
Szerintem nálad a lámpa lehet a ludas - nem biztos, hogy kell a teljes kijelzőcsere, néha javítható olcsóbban is.
Ha garis, akkor irány valamelyik hivatalos szerviz (pl.: Technotrade), ha nem, akkor nézz szét itt valamelyik topikon keresd meg Duree vagy xbiker szaktársakat, ők foglalkoznak javítással is.

(#7586) kev08


kev08
csendes tag

Sziasztok!

Nézegettem laptopokat és pár Toshiba laptop tetszett meg. Ezek a típusok lennének.

Toshiba L650-13T
Toshiba A660-13V

Szerintetek melyik érné meg jobban? Árba hasonlóak. Pozitív, negatív dolgok érdeklenének illetve ha valakinek van ilyen akkor mit szól hozzá, mik a tapasztalatok.

Előre is köszi :R

(#7587) kalorobert


kalorobert
csendes tag

Nem találok egy értelmes tesztet L505-111-ről.Lehet angolul is.Egyébként én december óta használom és elég jól szuperál.Valakinek tapasztalat?Bios frissítést csinált valaki?Legutóbb rádugtam egy full HD tv-re és 1920*1080-as felbontásban próbáltam ki még is milyen.Amin meglepődtem hogy nem teljes képernyőben lett megjelenítve hanem kb 1 centivel beljebb volt a kép a tv kijelzőjén.Ráadásul mikor rádugtuk akkor axxem 1024*768-as felbontás volt az ajánlott a tv-n.Most a TV nem bírta vagy mi van?

(#7588) stufen2 válasza kalorobert (#7587) üzenetére


stufen2
tag

biosz frissítést nem ajánlom mert, nálam a hangmiatt akartam bioszt frissíteni kicst kerregett meg a ventihez is volt frissítés-----> marha f@szán mehetett vissza gariban, még egy vinyót sem lehetett rácsikarni

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7589) Kbali válasza stufen2 (#7588) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én nem egy alkalommal csináltam már többféle gépen bios frissítést, soha semmi gond nem volt (amióta megy a winflash, kb. ugyanúgy működik, mint bármilyen szoftver telepítése). Az alapdolgokat kell betartani: nem akkuról, feltöltött, bedugott állapotban csinálni, gombot csak akkor nyomni, amikor kéri.
Neked konkrétan hogyan romlott el a dolog?

(#7590) Kbali válasza kalorobert (#7587) üzenetére


Kbali
nagyúr

Lehet, hogy a TV-n kell állítani, ill. HDMI kábel nem árt (bár gondolom azzal kötötted).
Ilyen beállításokról részletes topik itten.

[ Szerkesztve ]

(#7591) bmakszim


bmakszim
senior tag

Sziasztok!
A200-as típusú T2330 processzoros noti támogatja szerintetek a 800fsb-s T6600-ot? Illetve nem tudom, van különbség PPGA478 és PGA478 foglalat között?

(#7592) stufen2 válasza Kbali (#7589) üzenetére


stufen2
tag

elindítottam a programot-dolgozott kérte a restartot- újraindult és kakukk:D

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7593) Kbali válasza bmakszim (#7591) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem nézd meg az Intel oldalán chipset, ill. foglalat alapján, abból kiderül, hogy milyen procik támogatottak.

(#7594) Kbali válasza stufen2 (#7592) üzenetére


Kbali
nagyúr

Érdekes, nekem ilyen problémám nem volt.

(#7595) stufen2


stufen2
tag

na kész a lapos holnap megírom mit cseréltek benne, miért volt sötét a kijelző

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7596) #85552128


#85552128
törölt tag

Sziasztok!
Rég jártam már itt és nem nagyon követtem az eseményeket.
Szeretném megkérdezni, hogy az A500-132/134 és a többihez van e már valami megoldás a zajos hangszóróra (sistergés...)?
BIOS 1.9-es van nálam, de ugyanúgy fennáll a probléma, driver is a legfrisebb.

(#7597) stufen2 válasza #85552128 (#7596) üzenetére


stufen2
tag

tudtommal nincs, de nekem nem sistereg, frissítettem egy sistergésgátló biosz frissítéssel és gariban mehetett vissza

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#7598) tony7


tony7
tag

Sziasztok! Vettem egy Toshiba nb3oo-1oo netbookot, és lennének kérdéseim hátha tud valaki segiteni. Felraktam az everest programot és az általában 75-87 közötti hőfokot mutat a processzorra a Toshiba állapotfigyelő viszont csak 5o körülit. Mi lehet ennek az oka és nem sok e az everest által mutatott érték, ami inkább valős. Köszönöm a válaszokat!

(#7599) #85552128 válasza stufen2 (#7597) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nekem csak akkor mikor hanglejátszás van, előtte és utána, az tán lekapcsol.
Nagyon idegesítő.
Egyébként én eddig kb. 3-4x frissítettem BIOS-t és nem volt gondom vele.

(#7600) Csabi88888


Csabi88888
csendes tag

Sziasztok!

Erről a laptopról érdekelne a véleményetek: L555-11U
Esetleg van valakinek innen ilyenje? Előre is köszi

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.