Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7651) #82903040 válasza ad1000 (#7650) üzenetére


#82903040
törölt tag

Tegyél fel w7-et és meg van oldva minden problémád! :)

(#7652) ad1000 válasza #82903040 (#7651) üzenetére


ad1000
csendes tag

W7 nem megoldás :Y (Vista felnőttkori neve, lassú stb. ...)
XP bár öreg, de stabil és gyors....
(linuxot az asszony nem szeretné...pedig...)
Szóval marad, keresek valahogy megoldást XP-re... :W

...és várom a csodát, tőletek is :)

[ Szerkesztve ]

(#7653) #82903040 válasza ad1000 (#7652) üzenetére


#82903040
törölt tag

Öööö, használtad is vagy csak hallottad hogy lassú, stb a w7??? Vista-val nem összekeverendő!
Szvsz xp már csak kínlódás új gépek esetében...

[ Szerkesztve ]

(#7654) alfa147 válasza ad1000 (#7652) üzenetére


alfa147
tag

Mi a probléma a win7-tel? 1,5 éve használom problémamentesen.

(#7655) juan72


juan72
csendes tag

Sziasztok!Inditom a laptopot (toshiba a200) és semmi kép nem jön elő.A winc. és a dvd író is felpörög de semmi kép.Ismerősöm probált frissiteni biost.Azóta csinálja...
Valaki tud valami ötletet mit csináljak?Elöre is köszi!

Az Alzheimer-kor jó oldala, hogy mindennap új emberekkel találkozol!

(#7656) vagabor válasza juan72 (#7655) üzenetére


vagabor
aktív tag

szia!
sajnos nagyon úgy hangzanak a tünetek mint egy elrontott bios frissítésé. Ha elrontotta akkor gáz van, minimum szervíz. Talán a chip cseréjével meg lehet oldani. Nem akarlak megijeszteni, de én úgy tudom hogy az elrontott bioszos gép az kuka. Ne legyen igazam.
Legközelebb inkább magad végezd ezt a kényes műveletet, bár manapság nem nehéz manőver, még vindóz alól is meg lehet csinálni.
Ha tényleg kuka a biosz akkor a havernak minimum egy lecseszés amiért még csak nem is szólt!
Tudom nem segítettem sokat, bocsi.
szia

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#7657) juan72 válasza vagabor (#7656) üzenetére


juan72
csendes tag

Köszi azért! :(

Az Alzheimer-kor jó oldala, hogy mindennap új emberekkel találkozol!

(#7658) Gsr-Krisz


Gsr-Krisz
csendes tag

Sziasztok!
Segítene valaki, miért nem hajlandó az e-sata működni? Bármit csatlakoztatok nem reagál semmit. Toshiba Sat. L500D 16D. Pedig a driverek fent vannak.
A válaszokat előre is köszönöm. :R
Üdv. Krisztián

(#7659) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

srácok a toshiba notebok-oknál hogy működik a BIOS frissítés?

L500-1XR gépem van és az 1.50-ről szeretnék frissíteni 1.70-re

(#7660) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

már megvan :C :R

(#7661) Potterky válasza Kbali (#7639) üzenetére


Potterky
csendes tag

Szia!

Belenéztem a hátuljába és mit láttam? 2 Slot-ot.Az egyikbe benne van a 2G Ram,a másikba pedig ezek szerint tehetek még egy 2GB-at?
Érdekes,pedig az adatok alapján ezt nem írja hisz te is utána néztél.De tényleg 2 Slot-ot találtam.
Ja,kb.másfél hetes volt a gép amikor is meghalt a vinyója,be is vittem a szervizbe.
Most meg a gond az vele,hogy nincs feltelepítve rá a hálókártya mert vezetékről nem tudok netezni csak Routerről.Vigyem vissza,vagy valahol keressek rá arra a Driverre? Az igazság az,hogy a Toshiba honlapján nem találtam erre a tipusra ( Satellite L500-24V) hálókártya drivert.

Potterky

(#7662) ktomek


ktomek
aktív tag

Üdv!

Haverom Toshiba laptopjában vélhetően leállt az egyik venti, mert forró, őrjöng, kikapcsol. Kicserélné valaki Budapesten nem túl sok pénzért?

Ha van ilyen, legyen kedves, privátban jelezze!

köszönöm

(#7663) Kbali válasza Potterky (#7661) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szia! Ha van szabad slot, akkor uccu bele a plusz RAM - bárhol megveheted, de célszerű, ha paramétereiben megfelel a jelenleginek, az adja a legjobb teljesítményt, legkevesebb problémát - ha lehet, menj olyan helyre, ahol belepróbálhatod (kisebb számtechboltok megoldják).
LAN drivert találtam, de jó lenne, ha megadnád a pontos típust (a gép alján van short model number, PSL-lel kezdődik, ha minden igaz) - és a fennlévő oprendszer típusát.
Egyébként itt kerested?

(#7664) flash7


flash7
tag

Sziasztok!

Nekem egy Toshiba A305-S6845-ös laptopom van. A305-S6845

Most lett két éves, és a benne lévő PA3535U-1BRS típusú 9 cellás, 6000mAh-s aksi kezdi megadni magát. Everest szerint 62% az elhasználódottsága, és a Win7 is aksi cserét javasol. Egy (624x352 felbontású) sorozat nézése mellett kb 1 órát bír, energiatakarékos beállítással.

Néztem az eredetit, de amellett, hogy az ára is elég húzós, még a Toshiba oldalán eléggé le is húzzák. aksi (igaz ennek más a száma, és 7500 mAh-s).

Aztán ebay-en is megnéztem mik vannak, és ezt találtam: ebay-es

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek érdemes lenne ezt megrendelni, jó lehet???
Vagy mit javasoltok?

A segítségeket előre is köszönöm.

Üdv,
flash7

(#7665) MartyMcFly


MartyMcFly
csendes tag

Sziasztok

Igény röviden:

core i5procig
minél nagyobb képernyő
játékokat közepesen vivő vga
minél hosszab garancia és jó hazai szervíz

Igény hosszan:

Hetek óta keresgélek megfelelő konfigot,elég sajátságos igények merültek fel. Asztali gép kiváltására kellene a laptop, felhasználási módok között nem szerepel a hordozás:D Annál inkább a filmnézés élvezhető méretben, meg néha pár játék futtatása,nem feltétlen a legújabbak,de mondjuk kipróbálnék pár olyat,amik eddig el se indultak a gépemen (6éves asztali volt...). Rome total war, Cossacks, meg majd a civ5, CoD. Szóval integrált vga szóba se jöhet. Meg hobbiként elkezdenék előbb sqlel barátkozni, meg vbaval később valami értelmes programnyelvvel is,ahhoz sem árt ha nem 14"-on látom át a dolgokat:D Emellett parázok az esetleges hibák miatt, nem volt még laptopom garancia,megbízhatóság is fontos szempont lenne. Ezen szempontok együttes teljesüléséhez viszont egyértelmű,hogy nemigen van meg a kellő anyagi fedezet:D Aka. 220ezer lenne rá kb.

Első körben a DELL-ek játszottak,alapból 3 év garancia miatt,de néha 4 év, de nem kifejezetten szeretik a nem integrált vga-kat,amiben nem az van alapból az már kapásból aránytalanúl drága. 17"+-ra meg eleve nagyon kevés konfig van (más gyártónál is),az meg kapásból megint brutál felár,nyilván ez nem egy fő profil senkinél. Szóval 250-270be kerülne egy n7010es, i5 procival, 3gb-al, hd 5470 1gb-os vga-va, 3 év garancia. (most mintha már csak 220e lenne amit meg nem akarok elhinni:D)

Miután mindenki kényelmesen beleélte magát vivódásaimba jöjjön a lényeg.

Kérdések:

1. Toschiba garanciával mi a tapasztalat, van-e hazai szervíz,hogy dolgoznak, mennyire korrektek,stb.

2. Kinek milyen gondolat üt szöget a fejébe ezt a konfigot látva (ami szerintem kielégitené minden igényem,sőt még többet is,mert va rajta win7,ami usában olyan alap mint bárhol máshol a monitor:D)
http://www.circuitcity.com/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=6314146&CatId=4938

3. Lehet-e garanciát érvényesiteni itthon külföldről vásárolt gépre? Hogy megy a honosítás,ha kell csinálni valamit,mit hol kell csinálni.

4. Lehet-e magyar billentyűzetet utólag beletenni,ha igen mennyibe fáj kb?:D

5. Általános tapasztalatok az erősebb teljesítményű toschibákról. Mennyire melegszik,milyenek a szériák?

Röviden ennyi. Bármilyen hosszúságú segítséget szívesen veszek bárkitől:)
Marty

(#7666) Olleee


Olleee
csendes tag

Sziasztok! A500-am van, és megszivatott a biosban a fast boot opció. Kiválasztottam, és innen kezdve eltünt a boot menű. Nem tudok cd-ról bebootolni semmit. Valaki tud erre vmi megoldást? F2, F3, F12, delete-re csak 2 lehetőséget ad. Vagy win7 indítás, vagy memória ellenőrzés. F8-ra dob fel többet, de ott is csak a butitott windows-os indítások lehetségesek.

[ Szerkesztve ]

(#7667) Olleee válasza MartyMcFly (#7665) üzenetére


Olleee
csendes tag

Szia. A magyar toshiba szervizről csak jót tudok mondani. Billentyűzetet bármilyen képbe cseréhetsz egy 10-esért. Magyar gari csak magyar gépre lehet úgy tudom. A megvétel után pár napod van, hogy beregisztráld egy toshiba oldalon. onnan kapod a garit.

(#7668) pooty válasza Olleee (#7666) üzenetére


pooty
tag

Hali!
Egy gyors keresés után a gugli ezt dobta ki:
link
Ami szerint nyomva kell tartani az F2 gombot bekapcsoláskor.

(#7669) Olleee válasza pooty (#7668) üzenetére


Olleee
csendes tag

KÖSZÖNÖM, NEMSOKÁRA MEGPRÓBÁLOM.

(#7670) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Sziasztok!
Erre valaki tud válaszolni?
Köszi,

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#7671) mrmzpx


mrmzpx
csendes tag

Lenne egy kérdésem: van egy Toshiba Sattelite A210-11P laptopom, van benne egy AMD Turion64 X2 TL-56, 1.8 gigás proci. Most gondoltam egyet hogy megpróbálom egy kicsit magasabb órajelen járatni de nem találom a Biosban az FSB órajelet, meg úgy általában semmit, se memória stb. Tudja valaki hogy hol találom? Esetleg tapasztalatokat, tanácsokat is elfogadnék hogy mennyire lehet tuningolni :)

(#7672) psg5


psg5
veterán

Üdv!

Toshiba SA60-662-es
notiba berakva helyreállító cd 1 és amikor elkezdi törölni a merevlemezt lekapcsol az egész gép.
Látszik, hogy áram alatt van, de ki van kapcsolva.
Nincs benne az aksija. Attól lehet? Csak 220-on van.

F.K.T.

(#7673) cyberlaci


cyberlaci
tag

Sziasztok ! Segítsetek légyszi !! Az a probléma,hogy a Thosiba L500 Sattelite 1-EP tipusú laptopom kb 6-hónapos ,windows 7-van rajta ,tip top működés ,csak éppen nem írja a DVD-RW lemezeket ! Az összes többit írja ,a dvd-rw berakva kiírja a 2x írást amikor 4x -s a lemez ,ráhúzom az írnivalót ,és kb 10-20mp múlva kidobbja a lemezt ,kiírja hiba ,lézer beállítási hiba stb .....A plusszos,a sima dvd,cd gond nélkül megy ..! Van valakinek tippje mit kéne tennem ??? Köszönöm szépen !

(#7674) padika11


padika11
tag

Sziasztok!
Toshiba Satellite pro l300-22p gépen van. A lényeg a lényeg, hogy memóriát akarok benne bővíteni/cserélni. Most a gyári 2 GB-os 800Mhzes van benne. A kérdés, hogy megéri-e venni egy 4GB-os dual channel memóriakitet, vagy csak venni mellé egy másik 2gigásat. Ugye a csere lenne a drágább... Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e kb 2szer többet kiadni érte, azaz érezhetően gyorsabb lesz-e tőle a gépem.

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#7675) benvolio válasza padika11 (#7674) üzenetére


benvolio
őstag

Ha 64 bites op.rendszert használsz akkor van értelme a bővítésnek, de ha 32 bites a rendszered akkor úgyis csak 3-mat lát belőle. Nekem 4 van benne és csak 2,9 amit használ.

(#7676) padika11 válasza benvolio (#7675) üzenetére


padika11
tag

4 gigával 64bitest használnék.

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#7677) drk88


drk88
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy Toshiba L40-14h notim és a proci hőfokával nem vagyok kibékülve, windowsba egypár progi fut akkor 70-85 fokos ha pl. youtuben nézek egy videót akkor felmegy 90 fölé, ha pedig elinditok egy tök gagyi régi játékot akkor meg 100 fokos lesz hirtelen, és a hűtő csak pár másodpercre felpörgeti amíg visszahűti de utána megint vissza melegszik.

Lehet, hogy poros vagy nem tudom esetleg paszta nincs rajta ha egyáltalán notikon szokás rajta lenni :)

Valami ötlet? előre is köszi

(#7678) Lipó


Lipó
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni az általam kiválasztott laptoppal kapcsolatban. (Toshiba Satellite L500-1XP) Csak internetezésre és fullHD-s tartalamak lejátszására használnám egy 116cm-es plazma tv-n. Arra lennék kíváncsi, hogy a benne lévő hardverek (proci,integrált videókártya stb.) tudása elég lesz-e ahhoz, hogy a tv-re rádugva egy HDMI kábellel a fullHD-s filmeket szaggatás és fagyás nélkül játsza le?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#7679) king40


king40
csendes tag

sziasztok,kérnék egy kis segitséget,adott egy sat u500-1eu gép és rajta a win7home,én rápakoltam az ultimatet de csak dvd-röl az exe.vel és persze lekellett tölteni a drivereket ujjbol,a régi op rendszert elrakta win.old ba és sztem most valahogy xarabb lett a gép mint volt,az lenne a kérésem ill kérdésem ,hogy tudom a c: particiot leformázni mert nem engedi és a bootnál is nincs beállitási lehetöség a cd meghajtora,ha van valakinek valami ötlete megköszönném,ha részletesen leirja a hohyan továbbot is :-),ja és nem sikerült megcsinálni a recover dvd t sem mert 6,4 gb ,hogy rakjam vissza gyári alapállásba,és a nvidia geforce g310m se megy fel rá és igy elég fos

(#7680) Fapuma86


Fapuma86
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Toshiba A200-as notebookom, újonnan telepített Win7-tel. A helyzet az, hogy az eddig tökéletesen működő telepre azt írja a rendszer, hogy "csatlakoztatva, nem töltődik". Van esetleg ötletetek hogy oldható meg a probléma?

Köszönöm!

(#7681) elbandy2


elbandy2
csendes tag

Sziasztok. THOSIBA L500 laptopom memoria orajelét szeretném csökkenteni.Tudnátok hozzá programor ajánlani??
Válaszokat előre is köszönöm! CUNI-PUNI legyen veletek!!

Gigabyte x48 DQ6,E8500,CHIFTEK 850W,Sapphire HD4870X2 ,OCZ 2X2GB KIT,Samsung 500GB HDD,MERC keyboard,Logitech G9. Gericom 22" TFT

(#7682) Lac99


Lac99
tag

Sziasztok! Hozzám került egy Toshiba SA60-302 típusú notebook.
- hol találok listát, milyen típusú memóriákat fogad be? Annyit sikerült kideríteni, hogy PC2100, 266MHz, max. 1 GB méretű modul tehető bele elvileg - de mindenhol csak 400MHz-nél nagyobb modulokat találok használtan. Egy ilyet bele lehet-e tenni, hogy aztán csak 266MHz-en ketyegjen, vagy azon nyomban szétcseszi a memóriát?
- ha jól hámoztam ki, WiFi nincs benne. Mi a tapasztalat ezekkel a pendrive méretű, bedugható WiFi-adapterekkel? Jó megoldást jelentenek?
- akksit hol lehetne legolcsóbban szerezni hozzá? Ha nincs a hálózaton, 5-7 percet bír csak ki, Everest szerint 85% az elhasználódása. Magyar forrásból 23000-ért láttam akksit, az kicsit sok...
- ha sikerülne beszerezni az 1 GB RAM-ot, utána milyen oprendszert tegyek rá? XP vagy 7? Szívem szerint utóbbit tenném, csak a 40 gigás HDD elég nagy visszatartó erő... No meg hogy egyes oldalak szerint minimum 128MB-os grafikus kártya kell hozzá, ami a notiban csak 64-es.
Minden válasznak örülök és előre is köszönöm! :)

(#7683) alfa147 válasza Lac99 (#7682) üzenetére


alfa147
tag

Helló, a memóriát szerintem nem cseszi szét, lekezeli kisebb MHz-en ketyeg. Wifi pendrive méretű adapterrel nekem csak jó tapasztalatom van, d-link és netgeart használunk. Az aksi kérdést passzolom. Win7 párti vagyok, de erre a konfigurációra Xp raknák fel, nagyon lassú lenne win7-tel. (Ha kíváncsi vagy rá rakjad fel a win7 startert vagy basic az kevesebbet eszik.)

[ Szerkesztve ]

(#7684) Lac99 válasza alfa147 (#7683) üzenetére


Lac99
tag

Köszi szépen a válasz! Lehet, egy startert tényleg kipróbálok, aztán ha nem tetszik az eredmény, marad az XP.

(#7685) Sielu


Sielu
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy Toshiba Satellite L40-14N laptopom van. Azt szeretném megtudni, hogy tudom-e bővíteni/cserélni a videókártyát, és hogy ha ez lehetséges, akkor az mennyibe kerülne kb?
Integrált a kicsike, amiről én eddig azt hittem, hogy nem bővíthető/cserélhető, de pár ismerősöm szerint nem mindegyik. Sajnos én nem nagyon vagyok otthon ebben a témában.

(#7686) alfa147 válasza Sielu (#7685) üzenetére


alfa147
tag

Szia!
Tudomásom szerint lehet cserélni,de Intel GMA X3100 -et nem.

(#7687) Sielu válasza alfa147 (#7686) üzenetére


Sielu
csendes tag

Megnéztem az eszközkezelőben, mik vannak. Úgy hallottam, h vmi PCI e kell ahhoz, hogy tudjam bővíteni, és találtam is vmi ilyesmit (nem tudom, mi az, tényleg nem értek ezekhez a dolgokhoz). Itt egy screen: katt
A videókártyánál meg ezt írja, h ilyenem van: katt
-
És az alaplappal együtt sem lehet cserélni?

(#7688) Sielu válasza alfa147 (#7686) üzenetére


Sielu
csendes tag

Bocs, a netem miatt 2x küldte el az üzit :S Légyszi vki törölje

[ Szerkesztve ]

(#7689) alfa147 válasza Sielu (#7688) üzenetére


alfa147
tag

Az alaplappal együtt lehet cserélni. Az asztaliban jóval egyszerűbb a bővítés gondolom tudod.Laptopok elég kényesek rá, pl: nvidia vga volt cserélve, de mégsem úgy működött ahogy kéne.Én nem cserélném ki ha jól működik.Nem érné meg egy erősebb gépet venned? 2Gb RAMmal használod?

(#7690) Sielu válasza alfa147 (#7689) üzenetére


Sielu
csendes tag

Jah, 2giga rammal. Gondolkodtam rajta, hogy megérné egy új, csak ahhoz most egy évig kéne spórolni (orvosi egyetemen tanulok, és nemigen fér bele az időmbe a diákmunka). Gondoltam, a csere gyorsabb megoldás lenne kicsivel, de hát lehet, hogy akkor inkább türelmes leszek :)
Köszi a válaszokat :)

(#7691) acsati


acsati
aktív tag

sziasztok
kinéztem egy Toshiba Satellite L650-146 típusú laptopot. Mi a véleményetek róla? Megéri az árát? Nézegettem más márkákat is ilyen árban (180k), de nekem ez tűnt a legerősebbnek.

(#7692) ballington


ballington
addikt

Heló

Van egy L670-13D laptop, amin alapból egy win7 64bit van. Két partíció van, a másikra szeretném feltenni az xp 32bit-et. Mitől lehet az, hogy az xp telepítő, miután a betölti a drivereket, kék halállal kifagy? Próbálkoztunk több féle telepítővel, de ugyanaz a hibajelenség.
Tipp? Esetleg kérdezzem ezt máshol?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#7693) benvolio válasza ballington (#7692) üzenetére


benvolio
őstag

Talán mert neked W7 van a gépeden és AHCI módban van. Az XP-hez át kéne a BIOS-ban állítani compatibilis módra akkor menne fel simán. De lehet AHCI -n is hagyni de akkor integrálni kell a telepítés során. [link] . Itt kérdez rá azért: Azonnali notebookos kérdések

[ Szerkesztve ]

(#7694) TayRol


TayRol
veterán

ahoj!

ha jol latom, ez az alkalmas topic a kerdesemre:)

Toshiba Satellite U500-1EU es LENOVO ThinkPad Edge. szerintetek? (tudom, hogy a procik nincsenek egy sulycsoportban) jonak tunik az U500.
esetleg TOSHIBA Satellite L630.

mennyire strapabiro gepek ezek? 14.1`-es hp-met cserelenem le. specifikaciok tetszenek, a fenyes kulso kevesbe...

es lattam, hogy az u500-bol es az l630-bol is van `sima` es `pro`. mi a kulonbseg?

[ Szerkesztve ]

(#7695) pooty válasza TayRol (#7694) üzenetére


pooty
tag

Hali!
Ha jól megnézed a két gép nem csak a prociban külön súlycsoport, hanem videókártyában is. Így aztán el kell döntened, hogy akarsz-e a notebookon játszani, vagy inkább az akku idő a fontosabb. Előbbi esetben jó választás lehet az U500-as, utóbbi esetben pedig a lenovo. Nekem U500-10L-em van és az akksi általános használat mellett 2-2,5 órát bír, viszont kompromisszummal viszi a játékokat is (az L630-at nem ismerem, de hasonló lehet a helyzet). Míg a lenovoban lévő integrált kártya maximum a filmnézés igényét tudja kielégíteni, újabb játékok lehet el se indulnának rajta. Azonban az üzemideje biztos jobb mint a toshibáké (már csak az su intel proci miatt is).

(#7696) TayRol válasza pooty (#7695) üzenetére


TayRol
veterán

semmi jatek. a toshiba - mint marka - tetszik, csak ennek az u500-nak a sulya kicsit sok a 13-as kijelzohoz. 2 kilo alatti gep jobb lenne.

(#7697) ballington válasza benvolio (#7693) üzenetére


ballington
addikt

Valszeg ez lesz, mert biosban ahci van beállítva.
Akkor már csak egy ahci drivert kellene letöltenem hozzá.
Tud ebben segíteni valaki?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#7698) ballington válasza ballington (#7697) üzenetére


ballington
addikt

hát nemtom, én nem nagyon találok hozzá drivert.
Mi van akkor, ha átállítom Compatibility módra és így hagyom? A Win7 így is elindult.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#7699) benvolio válasza ballington (#7698) üzenetére


benvolio
őstag

Itt próbálj rákérdezni ezekre, talán ott lesz hozzáértő.

(#7700) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Üdv!

Árfekvés és tudás alapján ez a laptop mennyire éri meg? TOSHIBA Satellite A500-1DN laptop.hu-n

Illetve kinek van ilyen gépe? a 134-et néztem mellette, az sokszor előfordult itt a topikban. Pozitív, negatív tapasztalat? Hiba volt már vele?
Op. rendszer nélkül is meg lehet ezeket venni, vagy csak úgy, ahogy árulják? Köszi előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.