Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4901) anri-ur válasza heaven (#4900) üzenetére


anri-ur
tag

Szerintem kifejezetten halknak mondható.

(#4902) Rysy


Rysy
csendes tag

Szeva!

Egy kis segítség kellene! Van 1 Satellite L30-om. Nem régen telepítettem újra Xp-vel. A problmám az lenne, hogy néhány segédprogram nem működik, ami a telepítés előt ment, pl.: PowerShave, a bilyetyűzethez kiosztott vezérlés(hibernálás,kászenlét). Amikor próbáltam telepíteni, nem sikerült felrakni. Tanácstalan vagyok.

(#4903) Ylgram1


Ylgram1
tag

Sziasztok!

A következő problémával fordulok hozzátok.

Satellite L20-182 típusú noti-ban szeretnék CPU-t upgrade-lni.
Most egy Celerom M380 1.6 GHz-es proci van benne, de sehol nem találtam infót arról, hogy az ATI Radeon Express 200M chipset max mekkora és milyen típusú procit kezel.

Légyszi, ha vmi infótok van osszátok meg velem.

Kösz

Ylgram

Több repülőgép található az óceánban, mint tengeralattjáró az égen.

(#4904) ABE válasza Ylgram1 (#4903) üzenetére


ABE
őstag

Tájékoztató Xpress 200M-hez Remélem a te gépedre is érvényes.

Rysy

Milyen drivereket és segédprogramokat raktál fel?

Power Saver néha hibával indul az első telepítés után, ilyenkor újra kell rakni. Billentyűzethez a Hotkey Utility kell szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4905) Ylgram1 válasza ABE (#4904) üzenetére


Ylgram1
tag

Hali!

Sajnos a link hiányzik! :F

Ylgram

Több repülőgép található az óceánban, mint tengeralattjáró az égen.

(#4906) twollah


twollah
nagyúr

Kijott az nVidia Forceware uj verzioja (v179.48 Beta), ami csak a notebookokhoz hasznalhato.

Bovebb info itt.

(#4907) ABE válasza Ylgram1 (#4905) üzenetére


ABE
őstag

Előbb elcsesztem a linkelést: [link]

twollah

Látom beszíttál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4908) Ylgram1 válasza ABE (#4907) üzenetére


Ylgram1
tag

Korrekt és használható kis összesítés!

Nagyon köszi!

Ylgram

Több repülőgép található az óceánban, mint tengeralattjáró az égen.

(#4909) ABE válasza Ylgram1 (#4908) üzenetére


ABE
őstag

Bocsánat, elszúrtam, rosszat írtam, mert a tiédben Celeron M380 van, és annak asszem más a lábkiosztása. :F

Amúgy is ez lenne a frissebb lista Yonah magos procik alá: [link], és M380-nal szerelt géphez meg talán ez a HSZ érvényes: [link]

Szerintem sikeresen megkevertelek, úgyhogy ITT vagy ITT próbálkozz még, hátha lesz valaki, aki nem olyan zizi módon segít, mint én.

[ Szerkesztve ]

(#4910) Ylgram1 válasza ABE (#4909) üzenetére


Ylgram1
tag

:R

Több repülőgép található az óceánban, mint tengeralattjáró az égen.

(#4911) manobuko


manobuko
csendes tag

Sziasztok,valaki segítsen akinek van tapasztalata Toshiba Satellite A300 1-NO kapcsán.
Teljesítmény,használhatóság,stb,illetve a hűtő zajossága érdekelne mivel este is használnám úgy hogy másokat ne zavarjon otthon.
Segítséget előre is köszi.

(#4912) firewolf válasza manobuko (#4911) üzenetére


firewolf
tag

Hello!

Nekem ilyen gépem van. Teljesítménnyel, használhatósággal meg vagyok elégedve. COD4 50-60FPS-el fut. A ventije néha bepörög és hangosan mukodik, de ha szól vmi zene, akkor az elnyomja. De lehet h nálam vmi egyedi jelenség, mert más nem panaszkodott rá.

(#4913) manobuko


manobuko
csendes tag

Sziasztok,van valakinek véleménye illetve tapasztalata a toshiba ( konkrétan A300 1-no ) notebook-ok pixelhibásodásáról?

Illetve milyen laptopot érdemes venni ami minőségi,megbízható és nem túl hangos a ventilátora.Nem kifejezetten játékra kellene de azért legyen gyors( core 2 duo-os).
Választ előre is köszi.

(#4914) manobuko


manobuko
csendes tag

Az árat elfelejtettem írni. Kb 160-210 között.

(#4915) 4d


4d
aktív tag

Hello!

Toshiba A300 1NO-val szívok. Felmegy az XP de pio módba megy a vinyó. Valakinek sikerült már felrakni rendesen?

köszi!

(#4916) VANESSZA1 válasza 4d (#4915) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Hol látod hogy pio módba megy?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4917) 4d válasza VANESSZA1 (#4916) üzenetére


4d
aktív tag

Eszközkezelő/ide ata-atapi vezérlők

(#4918) VANESSZA1 válasza 4d (#4917) üzenetére


VANESSZA1
őstag

1. Felejts el minden, az emulációról meg F6-ról, és windows S-ATA drájverről szóló tájékoztatást. Ez már a régmúlt az Intelnél. A lapod ICH7-el szerelt, (mint már 2 éve gyakorlatilag minden Intel csippes lap), ami nativ módon támogatja a S-ATA 300/150-et, ráadásul négyet.
2. Fel kell telepíteni az ICH7 drájverét (alaplapi cd chipset driver) és megy mint huzat a S-ATA vinyó mindenféle ökörködés nélkül, ha a BIOS jól van beállítva.
3. Alaposan nézd meg az on board IDE operat mode hogyan van beállítva (XP=enhanced.) DMA=auto, PIO mode szintén. Ezek fontosak, de nagyjából ennyi. Le vagyonnak írva, csak olvasgass.
4. Más az elmélet, mint a gyakorlat. Ha akarod bold-ozom....
30-35 Mb/s egy jó közepesnek számít a S-ATA világban. Ráadásul erősen függ a bus sebességtől.
Lerághatja az ujját az, akinek 50-70-el megy. Az már vinyó! Ha sebesség kell, vegyél szkázit.
Meg kell érteni: a vincseszterek technológiája az átviteli sebesség szempontjából már kifújt. A hosszútávú (nagy adatmennyiségű) írásban ALIG van különbség a PATA és a SATA közt. Jelentős eltérés a burst átvitelnél van, ahol az adatcsomagok nagy részét a buffer fel tudja venni.
(Van néhány tanácsadó, aki éhen halna, ha a vasakból kellene megélnie.)

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4919) 4d válasza VANESSZA1 (#4918) üzenetére


4d
aktív tag

Köszi a kimerítő választ, otthon kipróbálom! Iszonyú lassú az egész gép.

(#4920) manobuko válasza 4d (#4915) üzenetére


manobuko
csendes tag

Szia,nem akarok hülyeséget írni de mintha azt olvastam volna hogy a vista-nál nincs ilyen probléma.

(#4921) 4d válasza manobuko (#4920) üzenetére


4d
aktív tag

Jaja valszeg tökéletes lenne vistával.

Vanessza: többszöri átolvasás után úgy gondolom hogy te egy sima asztali szgép alaplapi problémájára gondolsz, aminél a válaszod helytálló, de a fránya noteszeknél sokkal bonyolultabb a helyzet. Főleg ha ez a jófej toshiba support b...ik adni a gépéhez driver lemezt. Tegnapelőtt lehetetlen volt elérni a hivatalos driver supportot. Hihetetlenül link társaság :(

[ Szerkesztve ]

(#4922) 4d


4d
aktív tag

Nah, úgy tűnik sikerült megcsinálni! Ha valakinek még PIO módban megy a vinyó és nem akar újratelepíteni az NLite-al, itt a megoldás! Köszönet érte hympyke-nek!! :C :R

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4923) firewolf válasza 4d (#4922) üzenetére


firewolf
tag

Nekem is 1NO-m van, föl is tettem rá az xp-t, de ezzel a módszerrel nem sikerült telepíteni a drivert. Nem tudom mit ronthattam el :(

(#4924) 4d válasza firewolf (#4923) üzenetére


4d
aktív tag

Valamit nem jól csináltál. Nagyon-nagyon pontosan kell. Amikor a drivert teszed fel azt az ICH9 M valamit jelölted be?

(#4925) firewolf válasza 4d (#4924) üzenetére


firewolf
tag

Asszem igen, de már nem emlékszem pontosan. Majd ha egyszer nagyon ráérek, akkor megcsinálom mégegyszer.

(#4926) VANESSZA1 válasza 4d (#4924) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Szerintem beirtatnád ide magyarul is, mert sokan nem tudnak angolul. :R :R :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4927) meggájver


meggájver
csendes tag

Hali! Toshiba satellite pro 300-as laptoba lehet videokártyát jobbra cserélni? :F

(#4928) ABE válasza meggájver (#4927) üzenetére


ABE
őstag

Nem lehet cserélni, integrált videokártya van benne.

[ Szerkesztve ]

(#4929) 4d válasza VANESSZA1 (#4926) üzenetére


4d
aktív tag

Én sem vagyok egy angol zseni de konyhanyelven megpróbálhatom..

(#4930) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Sziasztok!

Lenne gy olyan problémám, hogy szeretnék feltelepíteni XP-t egy Toshiba Satellite L30M101 (PSL33E) notira.

Erre gyárilag Vista Home-ot raknak fel. De azt nem szeresse a gazdája. Gondoltam minő egyszerű lesz feltennem XP-t, de tévedtem.

Minden próbálkozásomnál a telepítő megakad 10 perccel a vége előtt az Összetevők regisztrálásánál. Addig szépen eljut, majd megáll. A zöld kockák mozognak a jobb alsó sarokban, egér van, de nem történik semmi.
Volt olyan, hogy 4 órát vártam ezen a ponton mire meguntam.
Ha meg újraindítom a telepítést akkor ugyan tovább megy a telepítő ezen a ponton is de akkor meg teljesen használhatatlanná válik az XP. A bejelentkezésre kell várni vagy 20 percet és minden iszonyatosan lassú.

Amivel eddig próbálkoztam:
- XP hun SP2-es
- XP en SP2-es
- XP en SP3-as
Mindegyiknél ugyan ez volt a jelenség.

Mind olyan amivel már számtalan gépet felhúztam. Ilyen problémába még nem futottam.

Tudnátok esetleg segíteni?

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#4931) Satellite válasza DonDragonka (#4930) üzenetére


Satellite
tag

DonDragonka!

A PSL33-szériájú gépek nagyobb része gyárilag is Wondows XP-vel került forgalomba, ilyen volt pl. az L30-134-es is.
Az M101-es a TOSHIBA Europe honlapja szerint nem "gyári" konfig, szerintem valamelyik áruházlánc kérésére egyedileg kialakított gép lehetett...
Ha a gép nem hibás, akkor mind a gyári Recovery Xp-lemezről, mind egy "mezei" Xp-telepítőről gond nélkül fel kéne tudnod telepíteni az operációs rendszert.
Ellenőrizni kéne, hogy az újabb, 3,10-es BIOS van-e a gépen, és le kellene tesztelni a memóriá(ka)t és a HDD-t is.

[ Szerkesztve ]

(#4932) Coolmat


Coolmat
őstag

Üdv!

Szobatársam ma vett egy Toshiba Satellite Pro L300-20L notebookot, és megkért, telepítsek neki egy XP-t (op rendszer nélkül adták). Volt is egy XP SP3 telepítőm, rajta ICH5-ICH10-ig minden SATA driverrel (mint kiderült ICH9 van a gépben). Pöccre fel is ment, közben drivereket levadásztam és pen driveról feltettem neki. Összes driver fent is van, eszközkezelőben mindent lát. Annyi szépséghibája van csupán, hogy az FN+funkciógombokra (pl. FN+F6/F7 fényerőállítás stb.) nem reagál semmit. Próbáltam feltenni Utilities nevű alkalmazást, de hibával kilép a telepítésekor. Tud valaki erre megoldást? És bocs ha már lett kérdezve régebben.

(#4933) Satellite válasza Coolmat (#4932) üzenetére


Satellite
tag

Coolmat!

Ha kilistáztad az PSLBHE-verzió összes letölthető illesztőprogramját, akkor biztos láttad, hogy nem csak driverek vannak ott, hanem különböző segédprogramok is.
Ugyan ki volt már itt tárgyalva többször is, - de a következőkre lenne még szükséged, hogy pl. az Fn+F5 stb. működjön (sorrend fontos!):
Common Module,
Assist,
Controls,
Hotkey Utilities for Display Devices,
Utilities.

Ezekkel elvileg mennie kéne mindennek.
Sok sikert!

(#4934) Coolmat válasza Satellite (#4933) üzenetére


Coolmat
őstag

Köszi szépen, így már tényleg minden frankó rajta, még a Touchpad on/off utility kellett hozzá pluszban.

(#4935) DonDragonka válasza Satellite (#4931) üzenetére


DonDragonka
őstag

Köszi! Sajnos ezekkel(HW teszt) kezdtem, csak nem írtam, bocsesz.
Gyári Recovery Xp lemezem nincs, mint mondottam volt vistát adtak hozzá. A sima XP-vel meg csak copok.
No azért van újdonság is.
SP1-es XP lehal a 32. percben a hálózatok telepítésénél. Taskman szerint nem fut semmi még is áll a telepítő.
Leltem egy LITE xp-t ami szépen gond nélkül felment de az meg annyira fapados, hogy a voda HSDPA kártya sem települ fel rá.

A gyári vistával meg az a baj, hogy bele van rakva ez a nymvadt symantec-es fityfene ami úgy rátelepszik a gépre, hogy teljesen használhatatlan lesz tőle ez a szerencsétlen.

No mind egy próbálkozom még.
Esetleg egy letölthető Recovery disk valahol valakinél? :D

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#4936) garaizs


garaizs
csendes tag

Sziasztok,

Elsősorban L30 tulajoktól kérdezném.

Nekem még a gyári BIOS (11/11/06) van fent, talán 2.6-os, bár így win alatt nem látom.
- Akik frissítettek a gyárinál bármelyik újabbra tapasztaltatok "kézzel fogható" javulást? Jelenleg 3.1-es verzió a friss, de a toshiba site-on [link] vki panaszkodott, hogy a 3.0-s hoz képest, 10 fokkal melegebb a CPU. Vki itt tapasztalt ilyet?
- Van valakinek 3.0-s BIOS-a, mert a Toshibá-tól csak 3.1-t lehet letölteni a PSL33E-hez.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#4937) ABE válasza garaizs (#4936) üzenetére


ABE
őstag

Igen, a 3.10-es BIOS 10 fokkal emeli meg a határt, ahol bekapcsol a hűtés. Ha nincs különösebb okod a frissítésre, akkor felesleges az újat felrakni, én csak a hűtésben tapasztaltam változásokat: jobban engedi felmelegedni a procit, viszont ritkábban kapcsol be a venti. Ízlés kérdése, hogy kinek melyik felel meg jobban. Mellesleg van egy Power Saver-es kis trükk, amivel állandó fordulatszámú pörgésre kényszeríthető a ventilátor, így halk is marad, és le is hűti a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#4938) SZIGMA


SZIGMA
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.Most telepítek egy Toshiba Satellite Pro 300-as notit és az istennek nem ismeri fel a WLAN kártyát.A driver felmegy,de setovább.Eszközkezelőben felkiáltójellel egy Ethernet-kártya árválkodik,de semmilyen trükkel nem tudom beadni a masinának,hogy ez igenis a WLAN.Van valami trükkje ennek vagy valami Utility hiányozna?
Előre is köszönöm!

Szigma

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#4939) Coolmat válasza SZIGMA (#4938) üzenetére


Coolmat
őstag

Szia!

Hasonlóan jártam én is, aztán rájöttem, hogy a feltett Atheros program nem tartalmaz drivert, csak egy wifi kezelő program. Ezzel a driverrel menni fog: XP Vista.

(#4940) SZIGMA válasza Coolmat (#4939) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Szia!

Azt tudom,hogy az Atheros kliens kezelőben nincs driver,engem az vezetett meg,hogy a Toshiba honlapról való drivert akartam megetetni vele,ami Realtek-hez való.És most így már rémlik,hogy az Everest Atheros5006 Wlan-ként ismerte fel a kártyát.Én meg elhittem,hogy a klienskezelő miatt tekinti Atheros alapú eszköznek.Nem az első laptop,amit telepítek,de van még mit tanulnom.
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet,amint hazaértem,kipróbálom!

Üdv!

Szigma

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#4941) SZIGMA


SZIGMA
aktív tag

Nos,a WLAN kiválóan működik,viszont a gép nagyon lassan áll le,illetve időnként a DVD-meghajtó nem reagál és szerintem akkor fagy is a gép,legalábbis pár dolog nem akar elindulni ilyenkor.Találtam a supporton Pioneer firmware updateket,lehet,hogy az kellene a DVD-nek?Ott ODD eszközt emlegetnek.Van valakinek valami ötlete?

Előre is köszi!

Szigma

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#4942) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Mostanában szemezgetek egy Toshiba Satellite A300-1NO laptoppal. Mivel hosszú távon gondolkozom, az merült fel benne, hogy vajon 1-2 év múlva, amikor lecserélném a benne lévő DVD írót egy blu-ray íróra, vajon kezelné-e ezt a gép? Felismerné egy új BIOS-szal?

Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#4943) PSasa válasza gxyb (#4794) üzenetére


PSasa
tag

Helló,

Egy kérdésem lenne, hogy az 1C8-ban van-e Bluetooth? illetve S-video kimenettel rendelkezik?

Kösz
A honlapon nem találtam erre vonatkozó adatot.

Kösz

(#4944) garaizs válasza ABE (#4937) üzenetére


garaizs
csendes tag

köszi Abe,

azt hittem a 3.0 is tartalmaz vmi plusszt-t a 2.6-os BIOS-hoz képest.
Na mindegy nem erőltetem a dolgot, úgyis megy minden rendben

(#4945) 4d


4d
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítség azoknak akik XP-t telepítettek a toshiba gépekre de a nem megfelelő driver miatt a vinyó csak PIO módban hajlandó működni, ergo nagyon lassú.
A linkelt írás [link] pontos végrehajtása megoldja a problémát. Nem vagyok angol zseni de megpróbálom magyarosítani.
Ezeket a lépéseket tehát csak azoknak kell elvégezni akik már telepítették az XP-t.

1., Töltsd le ezt a 2 drivert innen

Nr. 1. “Intel Matrix Storage Manager iata82_cd.exe” (értelemszerűen a legfrissebbet)
Nr. 2. “f6flpy32″ (zip/rarfile) - ez az a file amit az N-lite-ba kell(ene) integrálni. Jó kis leírás található erről a módszerről a PH-n.

2., A Nr. 2 file-t csomagold ki és rakd oda ahol megtalálod. Nyisd meg, és a IaStor.sys file-t másold be ide: C:\windows\system32\

3., Másold az alábbi registry tartalmat a jegyzettömbbe és nevezd el így: ahci.reg

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\CriticalDeviceDatabase\pci#ven_8086&dev_2922&cc_0106]
“Service”=”iaStor”
“ClassGUID”=”{4D36E96A-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}”
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\iaStor]
“Type”=dword:00000001
“Start”=dword:00000000
“Group”=”SCSI miniport”
“ErrorControl”=dword:00000001
“ImagePath”=”system32\\drivers\\iaStor.sys”
“tag”=dword:00000019
“DisplayName”=”Intel AHCI Controller”
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\iaStor\Parameters]
“queuePriorityEnable”=dword:00000000
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\iaStor\Enum]
“0″=”PCI\\VEN_8086&DEV_2922&SUBSYS_B0051458&REV_02\\3&13c0b0c5&0&FA”
“Count”=dword:00000001
“NextInstance”=dword:00000001

Ha megvan rakd ki az asztalra.

4., Start menü/Vezérlőpult/Rendszer/Hardver/Eszközkezelő találsz egy IDE ATA/ATAPI vezérlők pontot, 2xkatt rá, találsz benne 2 INTEL(R)... Controller-t, jobb klikk az elsőre, illesztőprogram frissítés.
Fontos hogy manuálisan istaláld a drivert. A tallózásnál ezt a már kicsomagolt
NR. 2.: “f6flpy32″ file-t kell használni. Az iaAHCI.inf file-t kell belőle installálni.

5., Futtasd a ahci.reg file-t amit az asztalra raktál a 3. lépésben
Ha megvan índítsd újra a gépet és a Biosba belépve állíts át az alaplapi intel controllert Compatibility módról AHCI-re.

6., Újraindítás után talál mindenféle drivert, ezután ezt kell futtatni: Nr. 1. file: ” Intel Matrix Storage Manager iata82_cd.exe “ és kész.

(#4946) SZIGMA válasza 4d (#4945) üzenetére


SZIGMA
aktív tag

Sziasztok!

Annyit hozzátennék,hogy akinek Matsushita DVD-RAM ( pl.:Satellite Pro L300-020) van a laptopjában,az maradjon a Compatibility módnál,ugyanis AHCI-ben időnként nem látja a gép és fagy,mint az állat,az olvasó nem nyitható,újra kell indítani.A többi (Pioneer,Toshiba) íróhoz van firmware upgrade a supporton,azoknál megoldható a probléma.
A sebességbeli különbség nem igazán volt szembetűnő,igaz friss a rendszer és nincs még használatba véve.
Mindezt csak azért írtam,mert tegnap 3-szor raktam újra a gépet,mire mindez összeállt és hátha másnak megspórolok vele egy kis időt és ideget.
Még egyszer köszönöm az eddigi segítséget!

Szigma

U.I.:Toshiba laptopom nem lesz az életben soha,ennyit 5 más lapival nem szívtam összesen.
Nem azt állítom,hogy rossz,egész jó gépnek tűnik,csak ezek a nyalánkságok elvették tőle a kedvemet.Remélem ezzel egyedül vagyok és maradok,mindenki a legnagyobb megelégedéssel tudja használni a sajátját.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#4947) 4d válasza SZIGMA (#4946) üzenetére


4d
aktív tag

Köszi a kiegészítést! Teljesen egyetértek au U.I.-val. Iskolapéldája annak h hogyan lehet tönkretenni egy amúgy jól működő üzletágat. :(

(#4948) PuMbA


PuMbA
titán

Hali!
Feltettem az L30-amhoz a legújabb 3.10-es BIOS-t.Pont ezután akadtam rá,hogy sokkal feljebb van a hőmérséklethatár az előzőekhez képest.Valakinek esetleg meg van a 3.00-ás BIOS?

(#4949) PuMbA válasza ABE (#4907) üzenetére


PuMbA
titán

A linkben van egy hiba:

Nem működik vele:
Celeron M (533 Mhz FSB, 64 bit): 520, 530

Nekem működik(lásd aláírás) és 64-bit capable : Yes-t ír ki a Windows 7.

[ Szerkesztve ]

(#4950) róbert gida


róbert gida
tag

Sziasztok !
Múlt héten vettem egy A300 1G2-es gépet,op rendszer nélkül.XP-t tettünk föl rá minden oké egy dolgot kivéve ! A billentyűzet fölött elhelyezkedő funkció billentyűk (érintőgombosak pl.:led ki be ,cd/dvd,,előre stb.) nem működnek.Sőt a CD/DVD billentyű be is kapcsolja a masinát.Nem tudom ,hogy egy drivert hagytam ki vagy valamit nem jól állítottam be rajta? :N
Elöre is bocsi ha már írtatok róla de nem tudtam ennyi hozzászólást átnézni .Ha valakinek van ötlete írjon .Előre is köszi. :R

Nyugalom ,a hosszú élet ritka ! Ne igyál bele a medve sörébe!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Toshiba notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.