Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#159251) Prien válasza Aventador91 (#159250) üzenetére


Prien
addikt

Szerintem kőkemény "megélhetési" meccsek vannak arrafelé.

A kevés is több a semminél.

(#159252) Aventador91 válasza Prien (#159251) üzenetére


Aventador91
őstag

gondolom. de akkor bundázzák le jó sok gólra vagy valami :D

(#159253) rwin5


rwin5
őstag

Anno volt itt egy giigz nevű srác, elég sokáig nyomta a topikot am. Na ő i s durván elszállt a tétekben, végén már ilyenekkel dobálózott, hogy 50k-t rátolt erre meg arra, 'oszt mikor argentin dogot vettem elkezdtem keresni a kutya topikot aztán ott láttam kommentelni, hogy milyen kutyát tudnak neki ajánlani ami nem eszik sokat mert nincs sok pénz a fenntartására :DDD :DDD fél napig nevettem rajta, szelvényt igaz nem mutatott de a neten nagy király volt

(#159254) B-L-A-C-K válasza rwin5 (#159253) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem kevered valakivel, az oké hogy eltűnt vagy 2 éve, de nekem nem rémlik ilyen 50 ezres tét tőle, mindig ilyen 200Ft vagy pár ezrekért rakott, lehet ritkábban 10-20e.

(#159255) sz_abika


sz_abika
addikt

Mit gondolunk a Federer meccsrol? 3-0 vagy mondjuk elso szettes meglepetés es nyeri azt Mischa?

Akármennyire is nem hiszek a tundermeseben, az oreg zverev azert az elmult 2 honapban, hozott szettet minden nagyágyutol..

PSN: xszabikax

(#159256) nek999


nek999
csendes tag

Sziasztok :)
mit szóltok ehhez a 3-as kötéshez mai napra komoly 500 píízel ? :)
Alavés - Alcorcon H 1,85
Swansea2 - Coventry H 2,30
Oldham- Peterborough V 2,25

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem nek999, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

(#159257) sz_abika


sz_abika
addikt

Nyer-e a játszmát a 2. játékos? 2.1x
Lesz-e 4. játszma? 2.3x

Bírom az efféle ajándékokat ^^

PSN: xszabikax

(#159258) koxkids válasza koxkids (#159249) üzenetére


koxkids
őstag

Ez szépen jött is. :)

(#159259) sz_abika


sz_abika
addikt

Na nem bírtam megállni a Fedex meccset, és úgy látom hogy az underem és a huszasom egy játékon fog múlni :) :W

PSN: xszabikax

(#159260) sz_abika válasza sz_abika (#159259) üzenetére


sz_abika
addikt

Kicsit figyelne Federer még megmenthetné a pénzemet, de már csak Zverev hibázik az adogatásában, nem Fedex játszik jól.

Megvan a brék, de elment az adatkeretem a streamre. Meghalok :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#159261) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Na így kellene mindig élőzni, felraktam 1,5 gólra a mostani török kupát, kb. 10 mp múlva ott volt a gól, a mindkét csapat szerez góllal szemezgettem, de azért az 1,95 (5k tét) is fincsi. Lesz mit elveszteni, na jó nem. :D

[ Szerkesztve ]

(#159262) Zoja™


Zoja™
őstag

Beköszönök én is, bár még csak tegnap kezdtem el igazán ismerkedni a témával. :DDD

Tegnapi:

Mára is raktam kettőt, kíváncsi leszek rá, bejön e.

(#159263) Aventador91 válasza Zoja™ (#159262) üzenetére


Aventador91
őstag

kezdők szerencséje :D nekem is jöttek az első tippmixeim, onnantól azt gondoltam mindig nyerek :DDD

(#159264) B-L-A-C-K válasza Aventador91 (#159263) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez volt a beetető... ;]

(#159265) Zoja™


Zoja™
őstag

Majd látjuk, nem ebből fogok meggazdagodni.
Kis tétek, 3/5-ös kombináció, csak az íze kedvéért. :DDD

(#159266) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Góleső a galata török kupa meccsén, de jó hogy beültem élőzni.:)
Sejtettem, mint macska az esőt. ;)

[ Szerkesztve ]

(#159267) férfiállat


férfiállat
tag

Estére valami tipp?

(#159268) Aventador91


Aventador91
őstag

Azta milyen gólt láttam hokiban :C 2 ember is becsúszott a kapuba fekve és az ellenfél így is bekotorta a korongot :D a kapu is elcsúszott a helyéről, de mivel a lövés pillanatában még a helyén volt így megadták a gólt. lassítva nagyon komoly volt :D jó kis pénzt hozott :C

(#159269) Aventador91


Aventador91
őstag

egyébként már majdnem megdupláztam a tegnap feltöltött 17k-t. ezért jobb nagyobb pénzzel tolni. 1-2 ezret kinek lenne kedve 1-2 napig forgatni a duplázáshoz? nem is a kedv, de olyan kis lóvéval könnyebb elszállni és rátenni valamire egybe ha már meguntad a forgatást. bele se gondolok mi lenne ha lenne 100k és 1 nap alatt megdupláznám :D de hátha elérem azt is.

(#159270) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Még régebb lett linkelve Digi Sportos stream, de nem találom, ha valaki tudna linkelni megköszönném. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#159271) Dinter válasza Aventador91 (#159269) üzenetére


Dinter
addikt

Mekkora tétekkel játszol?

(#159272) Aventador91 válasza Dinter (#159271) üzenetére


Aventador91
őstag

1-2-3k. de nagyon sok fogadásom van. ma is volt vagy 50

[ Szerkesztve ]

(#159273) Dinter válasza Aventador91 (#159272) üzenetére


Dinter
addikt

Élőt raksz? Mekkora oddsokra?

Erről mit gondoltok? Nagyon pici oddsok nagy pénzzel.

https://www.facebook.com/phillybeasthun/

(#159274) Aventador91 válasza Dinter (#159273) üzenetére


Aventador91
őstag

jaja élőzök. most a héten nem dolgozok, azért is gondoltam hogy ráfekszek kicsit a témára hozzám képest nagyobb tétekkel. ma hokira fogadtam csak. gól harmadokra.

kis oddsokkal is lehet pénzt keresni mint ez az ember akit linkeltél. nekem is volt pár éve hogy felvittem 1500at (beten) 50k-ra kb. egy hét alatt, csak elbuktam mert elkezdtem 20 ezrekkel rakni.

(#159275) Aventador91 válasza Aventador91 (#159274) üzenetére


Aventador91
őstag

pl úgy lehet kis oddsokkal kis kockázatot vállalni, pl egy bajnokságon belül egy nap ha volt már pl 1/2-es meccs akkor szinte esélytelen hogy lesz mégegy aznap azon bajnokságon belül. szóval ha például vezet a hazai csapat akkor valószínűleg már nem fogja a vendég megfordítani a meccset mert aznap már volt egy ilyen meccs és nagyon kicsi az esélye hogy több ilyen van egy napon. ilyenekkel is el lehet fogni simán 1,2-1,4 oddsot

(#159276) B-L-A-C-K válasza Aventador91 (#159275) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez aztán a taktika...:D ;]

(#159277) Aventador91 válasza B-L-A-C-K (#159276) üzenetére


Aventador91
őstag

simán jön pedig. vagy ugyanez a módszer. ha már volt egy meccs első félidőben 2-3 góllal, akkor már nemnagyon lesz mégegy ilyen. inkább a 3 gól.

múltkor te is érezted pl. leipzig-et hogy megszakad a nyerő sorozata. ugyanaz az elv

[ Szerkesztve ]

(#159278) B-L-A-C-K válasza Aventador91 (#159277) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért gólok bármikor bárhogy lehetnek, azaz jóformán kiszámíthatatlan, az viszont hogy egy csapat ~15 vagy több meccs óta veretlen (és nem egy Real, Barca csapatra értem) ott már várható hogy kikap pár meccsen belül.

(#159279) Aventador91 válasza B-L-A-C-K (#159278) üzenetére


Aventador91
őstag

pedig beválik ez is hosszútávon. de én türelmetlen vagyok :DDD

(#159280) szab.tam válasza Aventador91 (#159275) üzenetére


szab.tam
nagyúr

rossz hírem van: élőben, 2-es kötésben már több fordítást elkaptam.
igaz, ezek nem mindig voltak klasszikus, ht/ft fordítások.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#159281) Aventador91 válasza Dinter (#159273) üzenetére


Aventador91
őstag

elég jól nyomja. bár all in-el kezdte az egész sorozatot :DDD én nem lennék olyan bátor :D

szabtam: de sokkal ritkábban mint ahogy én kiválasztanám a fordítottját :D szóval ez a nyereségesebb. ha ez lenne a bukó akkor te milliomos lennél :DDD

[ Szerkesztve ]

(#159282) nzsolt77


nzsolt77
tag

celtic mikor fog már kikapni? talán holnap?rakni kéne elenük mert egy csapat se tud mostanába minden bajnoki meccset megnyerni

(#159283) nek999


nek999
csendes tag

nadal - raonic 41,5 felett :) csak hozza

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem nek999, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

(#159284) sz_abika válasza nek999 (#159283) üzenetére


sz_abika
addikt

Egyelőre meglepően nagy Nadal fölény mutatkozik a fogadójátékokban...remélem 2 feletti oddsot adtak erre az overre, mert könnyen lehetünk 40 game alatt.

5pontot szerzett 24ből fogadóként, az minden csak nem acélos.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#159285) nek999 válasza sz_abika (#159284) üzenetére


nek999
csendes tag

igen sajnos nézem a meccset (vagyis az irodában csak a játékmenetet :D ) de azthittem nagyobb küzdelem lessz , igaz még fordulhat ... remélem...

2,10 volt amikor fogadtam , esélyesnek tünt számomra

[ Szerkesztve ]

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem nek999, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

(#159286) biceps


biceps
tag

Sziasztok!

Van IOS-ra tippmix radar applikáció (Szerencsejáték Zrt. általi). Gondolom ezzel nem mondtam újat. :)
A kérdésem viszont az lenne, hogy miért vannak benne olyan versenyek, mérkőzések, amiket megsem lehet játszani semmilyen formában a tippmixpro-n, vagy akár normál tippmixen sem. De lehet csak Én nem találom. Konkrét példa: Ma, Tenisz, ITF Men- Franciaország F3, egyéni, Lesznek ma meccsek (vagy 10-15 meccs, még 17:30-kor is) és nem találom őket sehol, se a tippmixpro-n se a tippmix oldalán. Akkor miért szerepel a tippmix radar app-ban ha nem is lehet rá fogadni?

PSN ID: BulldozerHUN

(#159287) expander válasza biceps (#159286) üzenetére


expander
senior tag

mert nem a zrt csinalta az appot, hanem egy nagy kulsos ceg, ami sok-sok mas fogadoirodanak es eredmenyjelzo oldalnak adja a motorjat es bele a tartalmat. gondolom meglenne a lehetosege beletenni oket a fogadasi kinalatba, de ilyen hokamoka ligakat nem raknak bele (es valoszinuleg ezert van a "kenyesebb" focimeccsekre is a kotestiltas naluk, ami ugye egyaltalan nem jellemzo sehol mashol a vilagon...)

welcome to hungary :D

(#159288) Vandit.


Vandit.
addikt

Nadal lehozza 3:0-ra vajon?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#159289) nek999 válasza Vandit. (#159288) üzenetére


nek999
csendes tag

remélem nem :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem nek999, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

(#159290) Vandit. válasza nek999 (#159289) üzenetére


Vandit.
addikt

Pedig nagyon úgy fest. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#159291) nek999 válasza Vandit. (#159290) üzenetére


nek999
csendes tag

hát akkor ezt bukom :D jobb lett volna 3-1 -re nyerne :)

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem nek999, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

(#159292) Aventador91 válasza Vandit. (#159290) üzenetére


Aventador91
őstag

még 1,57-et adnak hogy megnyeri a szettet. tenisznél az igen magas. sok 1,05 is el szokott így menni :D

[ Szerkesztve ]

(#159293) nek999 válasza Aventador91 (#159292) üzenetére


nek999
csendes tag

nekem mindegy csak legyen 41 felett az össz játékok száma :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem nek999, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

(#159294) Aventador91 válasza nek999 (#159293) üzenetére


Aventador91
őstag

már bukta sajnos :(

(#159295) Vandit. válasza Aventador91 (#159292) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor ez most ajándék odds volt úgy tűnik.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#159296) Aventador91 válasza Vandit. (#159295) üzenetére


Aventador91
őstag

én raktam rá de csak egy ezrest :DDD

(#159297) nek999 válasza Aventador91 (#159294) üzenetére


nek999
csendes tag

bukni is kell :) sajnos.... de majd visszahozom nem volt nagy tét szerencsére ,de reménykedtem

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem nek999, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!

(#159298) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Megint agyfaszt kapok! :((( :W Gólokra játszom, szinte mindig.
Ha csak azon eseményeken, ahol tizit hibáztak, jóváírnák nekem gólnak, többszázezer forintom lenne. Most a tetü bursaspor a 90. percben kihagyott tizivel 36k-tól fosztott meg. Volt olyan meccsem (francia 2.), ahol két hazai és egy vendég tizi után is 0-0 maradt az eredmény, nem kicsit voltam ideges, mert fogadtam rá, mint tutira.

[ Szerkesztve ]

(#159299) Aventador91 válasza Bigemperor (#159298) üzenetére


Aventador91
őstag

én is rendszeresen belenyúlok. de még így is nyereséges vagyok hálisten

(#159300) férfiállat válasza Dinter (#159273) üzenetére


férfiállat
tag

te hogy találsz ilyeneket??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.