Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9901) devil-k válasza S e t h (#9900) üzenetére


devil-k
nagyúr

Kinek mi, de ezek szerint csak érdekelt, ha mindegyik évadot végignézted, nem? Mindegyik évad valamiben más-más. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindegyik ugyanolyan izgalmas volt... Talán lehetne benne valami nagyobb csavar, de azért a 7. évad legelső epizódja szerintem elhozott egy olyan vérmérsékletet, amit még horrorfilmekben sem lát az ember, nemhogy sorozatban.

- mozi bolondéria -

(#9902) S e t h válasza devil-k (#9901) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez messze nem " vérmérsékletről" szól, sőt, lehet meglepetést fogok okozni, de még csak nem is a zombikról.
Ízlésről nem kívánok vitatkozni, nem egyformák az igények, elég csak itt olvasgatni, de akár külföldi fórumokon is lehet látni, egyre több az elégedetlen hang.
Ebben a sorozatban nincs több, kifújt, a fanok még életben tarthatják, mert a sztori már nem fogja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9903) enginev3.0 válasza S e t h (#9902) üzenetére


enginev3.0
félisten

Már nincs is sztori

Sztori szerintem akkor volt mikor még járták a lehetőségeket ahol van megoldás erre az egészre, mondjuk annak lehet már az első évad végén vége lett, mikor felrobbant az az orvosi hely, vagy labor vagy mi volt az.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9904) jegenye77 válasza enginev3.0 (#9903) üzenetére


jegenye77
addikt

Számomra végig furcsa volt, hogy nem haladtak valami megoldás felé. Vagy nem is volt róla szó, hogy lenne valami ellenszer.
Főhőseink csak mennek szépen táborról - táborra. Ott megcsinálják a balhét aztán tipliznek tovább. Kb ennyi a sztori.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9905) devil-k válasza jegenye77 (#9904) üzenetére


devil-k
nagyúr

Hogy tudnának előre jutni, ha mindig egy emberi tényező akadályozza meg őket? :U

- mozi bolondéria -

(#9906) S e t h válasza devil-k (#9905) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, Robert Kirkman.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9907) devil-k válasza S e t h (#9906) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyébként tényleg nem értem. Ha ilyen fos, akkor minek nézitek és minek vagytok itt? ;] Erre még senki sem adott választ.

- mozi bolondéria -

(#9908) S e t h válasza devil-k (#9907) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te csak jó nőket dugtál meg életedben?
Én eddig is néztem, ezután is fogom, mostanra középszerré silányult, de még nem ért el a pöcegödör aljára.
Egy sorozat volt eddig, amit a vége előtt 3 epizóddal kaszáltam, egyszerűen nem bírtam tovább, pedig hét évados sorozat volt.
Maradjunk annyiban, némi mazochizmus, kitartás, plusz annyi légy repked körülötte, hogy én is visszajárok kóstolgatni, hátha egyszer tényleg ízletessé válik. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9909) devil-k válasza S e t h (#9908) üzenetére


devil-k
nagyúr

"Maradjunk annyiban, némi mazochizmus, kitartás, plusz annyi légy repked körülötte, hogy én is visszajárok kóstolgatni, hátha egyszer tényleg ízletessé válik."

Ebben viszont van valami. Én várom valami NAGY dolgot, de félek, hogy csak az én fejemben létezik. :DDD

- mozi bolondéria -

(#9910) twine válasza S e t h (#9906) üzenetére


twine
addikt

:C :C :R

(#9911) brownus válasza S e t h (#9908) üzenetére


brownus
veterán

melyik volt az? :d

(#9912) S e t h válasza brownus (#9911) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kaliforgia

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9913) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok !

Èn most kezdtem el nèzni a sorozatot online . Hol lehet a legjobb minőségben nèzni ? A Sorozatbarát- ön szoktam nèzni a sorozatokat amúgy . Megnèztem a Vidtomee- t , meg mèg egy kèt lejátszót , de nem túl jó minőségű a kèp .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#9914) enginev3.0 válasza pècsimunkás (#9913) üzenetére


enginev3.0
félisten

Torrent

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9915) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nézzétek a feart az első pár rész nekem annyira mint zombis film nem jött be, de az utóbbi két rész zombis filmként is 10-es :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9916) Peti78 válasza Woodslave (#9915) üzenetére


Peti78
őstag

Az lesz!
Ma elkezdtem nézni a twd-t az elejétől, az első rész feléig sem jutottam, kilőttem. Meg kellett ismét állapítanom, hogy story-ban sehol sincs a GOT-hoz.(sem)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9917) mepet válasza Peti78 (#9916) üzenetére


mepet
addikt

Én eddig kb. minden fikázásoddal egyetértettem, de ezt egyszerűen nem hiszem el! A TWD S01E01 olyannyira el van találva, önmagában egy mozifilmnek is tökéletes lenne. És abból is 10/10. Bárki aki látta nosztalgikusan emlékszik legalább az üres autobahnon belovaglásra Atlantába vagy a tankba mászós jelenetre vagy a tankban süketítő lövéses jelenetre pl. Csak ezekért már bőven megérte az S01E01. Ha azt kilőtted, akkor felejts el minden zombis filmet és sorozatot, mert egyik sem fog tetszeni!

Ráadásul a FTWD-ről van most szó, ami bőven veri újabban a TWD-t...

(#9918) Peti78 válasza mepet (#9917) üzenetére


Peti78
őstag

üres autobahnon belovaglásra Atlantába vagy a tankba mászós jelenetre vagy a tankban süketítő lövéses jelenetre Igaz, csak addig nem jutottam. :K

Ráadásul a FTWD-ről van most szó Erre reagáltam, hogy 'az lesz" mert... Ugyanis megnéztem most az elejétől a GOT-ot, és végig jól szórakoztam rajta. Ezt a kontrasztot igyekeztem szemléltetni. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9919) S e t h válasza Peti78 (#9918) üzenetére


S e t h
nagyúr

Érdekes az igény szinted, mert itt erősen kritikus hangvételt ütsz meg, közben a GOT utolsó évada annyira különbözik a korábbiaktól, mintha nem is egy sorozatról lenne szó.
De lehet ez nem tűnt fel?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9920) Peti78 válasza S e t h (#9919) üzenetére


Peti78
őstag

De feltűnt, hiányoltam belőle, hogy hullanak a karakterek.

Alapvetően, mint írtam a story az, ami probléma a TWD-ben. Nem tartom annyira érdekesnek, szórakoztatónak, hogy ismét megnézzem. A GOT-ban is voltak részek, amik kevésbé fogtak meg, de alapvetően nagyon jó volt végignézni. A TWD története a végletekig leegyszerűsített. Persze azt is hozzá kell tennem, hogy a Rick-et alakító "színész" a legalját képviseli tehetségben. Bár ez a színészi gárda jelentős részéről elmondható.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9921) S e t h válasza Peti78 (#9920) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csak a színészi alakításokra reflektálva, a GOT tele van antitálentumokkal, csak a sztori menti meg őket.
Pl:Havas és Daeneris, egy makogó majom is tudná hozni amit ők.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9922) Peti78 válasza S e t h (#9921) üzenetére


Peti78
őstag

Egyetértek, viszont Daeneris bitang jól néz ki :))

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9923) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem is néztem, hogy folytatódott a Fear, nosza meg is néztem három részt és bizony még mindig köllős, de azért egy-két dolognál csóváltam a fejemet. Jól van, hálivúd, nem keresünk logikát.
Viszont egy jó hír.(szüksége is van rá a TWD-nek)
The Walking Dead/Fear The Walking Dead crossover-készül

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9924) Ventur@ válasza S e t h (#9923) üzenetére


Ventur@
senior tag

A legszebb az egészben, hogy maga a készítő nyilatkozta még az FTWD elején, hogy a két sorozat nem fog összeérni. Erre, tessék :U .

Gondolom a TWD-re rá fér egy kis nézettség-növelés, mert a kistestvér kezdi szorongatni.

Ez a legutóbbi rész is, mikor feláldozták a megfertőződött embereket, nagyon nyomasztó volt, viszont eszméletlen jó jelenet volt. TWD alatt, talán akkor volt ilyen érzésem, mikor Rick bekattant a börtönben... és az nem ma volt.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9925) L_YKing válasza Ventur@ (#9924) üzenetére


L_YKing
addikt

Erdemes megnezni az FTWD-t?

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#9926) szuszinho válasza L_YKing (#9925) üzenetére


szuszinho
őstag

Az első évadot végigszenvedtem, aztán hagytam. Bár, mondják, hogy utána már jobb lett.

(#9927) Woodslave válasza L_YKing (#9925) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez a mostani harmadik évad nagyon rendben van. Mondjuk nekem az első évad első blikkre nagyon nem adta valóban, de másodikra már végignéztem és valahogy máshogy értékeltem a másodikról nem tudok mondani semmit :D (nem igazán maradtak érzéseim vele kapcsolatban) ez a mostani meg nagyon tetszik, pláne az utolsó három rész. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9928) Ventur@ válasza L_YKing (#9925) üzenetére


Ventur@
senior tag

Úgy hogy, mind a kettőt követem, így azt mondom, hogy az első évad az tényleg szenvedésnek fog elsőre tűnni, hogy ha belevágsz. Igazából az első évad, csak a fő-fő karakterek megismeréséről szól. A második már sokkal jobb, de a harmadik évad - ahol most tart - pedig nagyon rendben van.

Persze itt is az van, mint a TWD-ben, hogy ahova a főhőseink megérkeznek, ott egy idő után pokollá válik minden.

Első évad után, tényleg csak mint TWD pótlékként gondoltam a sorozatra, de mostanra szerintem már felfejlődött a "nagy testvérhez".

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9929) S e t h válasza Woodslave (#9927) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pont tegnap agyaltam mennyire rendben vannak a karakterek. Teljesen eltérő személyiségeket mutatnak be egy apokaliptikus világban minden túlzás nélkül, amíg a TWD-ben a járkáló holtak inkább illenek Rickre és csapatára.
Az FTWD-ből hirtelen nem is tudok olyan karaktert mondani, ami annyira felesleges, hiteltelen, valóságtól elrugaszkodott lenne.
A helyszínek változatosságáról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9930) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na sztem teljesen jó hangulatú bár történetvezetésében kapkodó évadzáró volt, de nekem nagyon bejött. :R

Kíváncsian várom a twd-t

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9931) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ezt az évadot várom eddig a legkevésbé. Remélem Carl-t és Carol-t megeszi egy zombi végre, Gabriel atyát meg ledarálják és kolbászt töltenek belőle.

(#9932) Peti78 válasza Fitzgerald (#9931) üzenetére


Peti78
őstag

Ricket is felzabálhatnák már.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9933) S e t h válasza Fitzgerald (#9931) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha haladnak a képregény vonalán, akkor ott még sokáig nem lesz változás, kifulladt az egész.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9934) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát most mit mondjak, nem vert földhöz, de a ház üveg falat egész szépen szét lőtték

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9935) Fitzgerald válasza S e t h (#9933) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Akár véget is érhetne lassan az egész, annyira ellaposodott mára.

A mai résszel gondolom le lett tudva az akció az évad első felére. Most jön majd 4-5 geciunalmas rész, abból lesz 1-2 character arc a legjelentéktelenebb mellékszereplőkkel. A Negan is egyre röhejesebb.
Azt meg hogy a Trevort és a Negant mi a tarka phaszért nem lőtték ki Rickék amíg ott fönt pofáztak, fel nem foghatom.
Megint az lesz hogy megvárom amíg lemegy az évad fele, és egy unalmas délutánon majd végignézem.

[ Szerkesztve ]

(#9936) enginev3.0 válasza Fitzgerald (#9935) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ilyen gyenge évadnyitó nem tudom hogy volt-e, és tényleg ez a sok hülyeség ami abszolút érthetetlen és csak elrontja az egészet

Én nézni fogom hétről hétre, mint eddig, de már nagyon várom hogy bejelentsék hogy utolsó évad

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9937) S e t h


S e t h
nagyúr

Most jött ki az évadnyitó? Hihetetlen mennyire nem követem már.
Hát korábban nem volt jellemző, de most mivel vannak más sorozatok, amelyek jobban tetszenek(sokkal), így most várólistára teszem, majd megnézem ha letudtam a kiszemelteket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9938) Imilenni


Imilenni
addikt

Hát srácok, az én tetszésemet se nyerte el az első rész..
Valahogy a nemrég elkezdett Trónok harca bőven jobban leköt mint ez :(
Remélem alkotnak valamit, s nem barátok közt lessz..

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#9939) enginev3.0 válasza Imilenni (#9938) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem rég elkezdődött Trónok harca? Az már évek óta megy :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9940) szuszinho


szuszinho
őstag

Nagyon gyenge volt... :(

(#9941) xors


xors
senior tag

Én tényleg reménykedtem, hogy legalább az évadnyitóban fog történni valami számottevő. De ez még az előző évad átlagánál is gyengébbre sikerült... :W
Az üvegek szétlövésének mi volt a hátsó szándéka, nem tudja valaki?

(#9942) Gabor970


Gabor970
addikt

foxon tényleg kétszer ugyanazt a részt adják le???

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#9943) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ahogy látom az írók közül ez a Scott M. Gimple felelős a legszarabb epizódokért, a rendezők közül meg Greg Nicotero, aki a maszkmester volt a stábban, de valaki azt hitte hogy rendezőnek is jó lesz.
Volt 1-2 jól eltalált epizód amit ő rendezett (pl. 5. évad első rész), de sajnos ebből volt kevesebb.

(#9944) Vladi válasza enginev3.0 (#9936) üzenetére


Vladi
nagyúr

"Én nézni fogom hétről hétre, mint eddig, de már nagyon várom hogy bejelentsék hogy utolsó évad"
Bőven 10M fölött a nézettség... ne várd.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9945) Woodslave


Woodslave
nagyúr

engem se nagyon fogott meg a rész, valahogy olyan összecsapott lett.

Mondjuk azt már észrevettem, hogy az ember-ember elleni harcokat nem tudják minőségben elkészíteni.... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9946) mepet


mepet
addikt

No! Meglepődtem, mi ez a sok komment... ...ja hát évadnyitó, arról nem tudtam, majd megnézem. Viszont végeztem a Fear utsó jónéhány részével és az évadzáróval, és azt kell mondjam le a kalappal!

Szóval, azoknak spoilereznék egy kicsit, akik már teljesen feladták a walking deadek követését azért, mert ez már nem is zombis cucc, hanem szappanopera. Na csak nekik egy jelenet: hőseink 3-an kúsznak egy szűk alagútban, és lassacskán követik őket a zombik. Egyszer csak találnak maguk előtt egy dagadt zombit, ami eltorlaszolja az utat előttük. Főhősünk szépen kinyírja, majd elkezdi darabolni, és a darabonként hátra adogatni... Na ezért a jelenetért megérte megnézni az egész évadot! Ez az igazi jóféle, pattanásig feszült hangulatú zombis történések, ahol a zombik a cselekmény szerves részét képezik. Pont erre vágytunk mi zombikedvelő nézők, köszönjük AMC!

(#9947) Zjunior válasza S e t h (#9937) üzenetére


Zjunior
veterán

Melyek azok?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#9948) S e t h válasza Zjunior (#9947) üzenetére


S e t h
nagyúr

Narcos, Star Trek Discovery, The orville, Supernatural

A szomorú az, hogy a már régen agonizáló SupNatot is szívesebben nézem. Nálam a korábbi évad befejezéssel(na kit nyírt ki Negan) teljesen leírta magát a sorozat és képes volt még mélyebbre süllyedni Jeffrey Dean Morgan ripacskodásával.
Az FTWD klasszisokkal jobb és úgy vélem azért, mert később indult és a készítők hajlandóak voltak tanulni a másik sorozat hibáiból.
Nekem már hányingerem van Rick és csapatának töketlenségéből, minden évad ugyanarról szól, egy helyben toporognak. Negannal nem hogy emeltek a színvonalon, de hálivúdisozták, más kérdés, hogy tették mindezt azért mert a képregény is nyomorék, egyszerűen ebben a témában nincs több. Mész, legyaknak, visszagyaksz, mész tovább, ismét ugyanaz. Ez elférne pár évadban, de nem ennyiben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9949) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egyébként Rick álmai miről szólhatnak? Ahol rohadt nagy szakállal felkelt ?!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9950) Vladi válasza enginev3.0 (#9949) üzenetére


Vladi
nagyúr

Eljövendő boldog szép időkről. Én meg reszkettem, hogy nehogy az 1. részes kómábol most ébredjen és csak álmodta az egészet. :Y :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.