Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) twine válasza jegenye77 (#9150) üzenetére


twine
addikt

Emlékszem régebben, mikor valaki lehúzta a sorozatot, ahogy elkezdett egyre kiismerhetőbb, és gagyibb lenni...
Itt a topicban inni akartak a véréből az ilyen forumtársaknak...mostanra azért ha nem is fordult meg az arány,, de egyre több embertől olvasom, hogy "nézzük-nézzük ugyan, mert megszoktuk, és kíváncsiak vagyunk, de amúgy egy határ sz@r" :DDD :R

(#9152) Peti78 válasza twine (#9151) üzenetére


Peti78
őstag

A próféták élete mindig nehéz volt!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9153) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na senki nem nézte a folytatódó feart? Hát sokat nem vesztettetek :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9154) cyberkind válasza Woodslave (#9153) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a 2. évadot se. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#9155) Woodslave válasza cyberkind (#9154) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagy lehetőség lett volna benne bemutatni a kitörést és hogy reagál rá a társadalom, ha van rá pénz és nem megint 1-11 ember szenvedését kell nézni.

Ez gyakorlatilag egy gyengébb walking dead latino kiadása

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9156) Grave_444 válasza Woodslave (#9153) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Már leszedtem, talán ma megnézem. Az eredetihez képest nagyon elmarad.

(#9157) Peti78 válasza Woodslave (#9153) üzenetére


Peti78
őstag

Én ma szedtem le, de az asszonnyal a need for speed-et néztem meg inkább. :DDD

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9158) #90933760 válasza Peti78 (#9157) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ja az amit ezer éve reklámoztak? El is felejtettem, hogy azzal mi lett végül. Ott is kigyúrt trikós keménylegény hajt morcos hajnalban felébresztett fejjel egy recsegő kipufogós benzintemetőt? :DDD És már megy 10 perce padlógázon, de visszavált egyet, padlóz és még tovább gyorsul? :DDD Isteni az a Halálos iramban sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#9159) mepet válasza Woodslave (#9153) üzenetére


mepet
addikt

Már töltöm is, köszi, hogy szólsz!

Még láttam is a tévében hogy 2. évad FTWD megy az AMC-n valamelyik nap, mondom nem nézem, mert a második évadot már láttam. A fene se emlékezett, hogy az évad felénél szüneteltek...

Remélem ez is szuper rész, mint az ez előtti néhány, megtudjuk a bagoly jelentőségét és kiderül mennyire áll össze újból a csapat!

Nekem sokkal jobban adta az FTWD, mint az ellaposodott TWD, bár most nem panaszkodom, mert a TWD-t is várom, szeretném látni, ahogy csicskáztatják az igencsak nagyképűvé, önjelölt szuperkommandóssá vált hőseinket.

(#9160) #90933760 válasza mepet (#9159) üzenetére


#90933760
törölt tag

De goni vagy, én azt várom hogy lesz Negan jól elphicsázva.

(#9161) Peti78 válasza #90933760 (#9158) üzenetére


Peti78
őstag

Azazzzz. Nem nagy durranás, de a csaj igen jól adja benne minden tekintetben. Nagyon tetszik az alakítása, a hangja, persze úgy általában. Feliratosan néztem, szal a hangja akkor releváns. Ha NFS akkor nekem elsősorban az underground jut eszembe, ezért abban a környezetben játszódó filmet vártam.

(#9160) Baltoafarkas Osztom mepet meglátásait. :)

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9162) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Senki nem nézi? Pedig a 9_es fear jó volt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9163) #90933760 válasza Woodslave (#9162) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nekem nincs erőm hozzá, lehet megvárom az évad végét és majd egybe. :DDD

(#9164) Grave_444 válasza Woodslave (#9162) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerintem nem volt rossz ez a 2 rész, én nézem. :)

(#9165) Enzolord


Enzolord
addikt

A FTWD-nek van külön topik, vagy ebbe megy az is?
Érdemes elkezdeni ?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9166) Apollyon válasza Enzolord (#9165) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Sok sorozatot láttam már, és én a TWD-t is bírom a hibái ellenére, de az FTWD egyszerűen annyira borzalmas, hogy konkrétan a nézhetetlen kategória. (Persze vannak itt akiknek tetszik, de ők valószínűleg mazochisták ;] )

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#9167) Ventur@ válasza Enzolord (#9165) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nincs külön topikja. Itt, vagy a Sorozatok topikban szokott szó lenni róla.

Érdemes-e elkezdeni? Talán! Az elején nagyon vontatott és nem sok minden történik. Illetve egyébként sem sok minden történik a sorozatban, de ugye ez egy előzmény...lenne. De továbbra sem tudod mitől alakultak ki a zombik és továbbra sem tudsz meg semmit, arról ami a nagyvilágban történik. Voltaképpen egy-két család szemszögéből mutatja be az eseményeket. Mostanra eljutott oda a sorozat, hogy harcol mindenki a túlélésért és egymás ellen.

Én nézem az elejétől és engem leköt, de túl sokat ne várj tőle :) .

Saját vélemény az egész, amit írtam :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9168) Enzolord válasza Apollyon (#9166) üzenetére


Enzolord
addikt

Na ez remek hiir, kereshetek valami mást akkor.. :) :R :R

(#9167) Ventur@.. Köszi.. 2:0 a kihagyásnak.. ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#9169) jegenye77


jegenye77
addikt

Az is érdekes, hogy mindkét sorozatban nem kicsit szerencsés főhőseink csak kóborolnak össze vissza miközben mások már egy kisebb falut kiépítettek saját védelemmel és ellátással. Ezek meg odaérnek és kb borítékolható, hogy az egész romokban lesz.
Kiszámítható az egész történet minden évadban.
F TWD kicsit még jobb szerintem de már ott is ide jutottak. Szal túl nagy izgalmak nem lesznek.
Egy évad végén van annyi, hogy na most kit csap le az aktuális gonosz. Kit írnak ki a sorozatból és ennyi.
Kifulladt ez a sorozat. Kár erőltetni tovább. Ellaposodott pedig még sokminden lehetett volna amitől izgalmas lenne.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9170) cyberkind válasza jegenye77 (#9169) üzenetére


cyberkind
félisten

Ilyen mentalitással, hogy "mi vagyunk a legjobb és egyetlen zombis sorozat, ezért szart se kell tennünk" nem is csoda, én nemrég toltam le az összes évadot, a 4-ig rohadt jó volt, 5-6 meg kb feleslegesen lett megcsinálva, itt most legalább lesz egy Negan, rá kíváncsi vagyok, azt ha ez kevés jól abbahagyom és megvárom a teljes évadot.

Paranormal Cocktivity

(#9171) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a tegnapi fear is kimondottan jó rész volt. Jó helyszín, megfelelően adagolt feszkó, teljesen jó zombis sorozat. Amit eredetileg vártam a feartől ahhoz képest csalódás a sorozat, de ez már az első részben kiderült, de ez az évad, legalábbis a második fele hozza nekem azt amit szeretek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9172) mepet válasza Woodslave (#9171) üzenetére


mepet
addikt

Szerintem is remekek az új FTWD részek!

Ez a jelenet számomra messze a csúcs volt: Étlen-szomjan menekülő emberünk egy nagy pusztában találja magát egy autó tetején és egy zombihorda vészesen közelít. Mielőtt odaérnének, jön néhány kutya, és arrébb csalják a zombikat. A zombik megkóstolják a kutyákat, de csak félig tudják elfogyasztani őket, mert egy távoli ricsaj elcsalja őket. Emberünk erre lemászik a kocsiról, majd megdézsmálja azt, amit a zombik hagytak a kutyákból...
Összesen 2 jelenet volt a TWD-ben, ami ezt esetleg überelhette:
-a terminusos kád felett térdelős
-a "look at the pretty flowers"-es
Ott volt ennyi feszültség, mint most az FTWD-ben. Sajnos ez a vallásos meg a most akkor halottak-e a zombik vagy nem kérdés ez engem nem izgat, de nem vitték túlzásba, végülis a Farm esetében többet agyaltunk ilyen értelmetlenségeken...

Én egy percig komolyan azt hittem, hogy a szőke anyukazombit döfte fejbe a hosszúcombú kislánya...

[ Szerkesztve ]

(#9173) Arpee78 válasza mepet (#9172) üzenetére


Arpee78
senior tag

A kutyás jelenetben engem egy dolog akasztott meg. Evett a döglött kutyából, amit előtte a zombik megrágtak, a nagy kérdés hogy nem változott át? Ezenkívül e helyzetben az emberek 99%-a elhányta volna magát, de ő biztos hozzászoktatta magát a döglött kutyahúshoz, még jóval a zombiválság kitörése előtt.

(#9174) Peti78 válasza Arpee78 (#9173) üzenetére


Peti78
őstag

No para, friss hús volt. :K

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9175) #90933760 válasza Arpee78 (#9173) üzenetére


#90933760
törölt tag

A zombivírus mindenkiben benne van, ha meghal akkor a vírus feléleszti zombiként. Ha megharapják a zombiharapás nyílt sebe ami elfertőződik és a lázba hal bele, majd mivel meghalt éled fel zombiként. Ha mástól sérül meg nem feltétlen fertőződik el annyira, nem feltétlen lázasodik be és nem hal bele, emiatt nem lesz zombi se. Persze ha súlyosabban megsérül és belehal akkor szintén zombi lesz.
Ha a szemébe folyik a trutyi vagy a szájába, nem lesz zombi, mert az nem fertőződik el és nem okoz sebet se.
Konkrétan annyi, hogy ha meghal csak úgy lesz zombi, mástól nem. A zombiharapás csak azért zombisít át, mert a zombi harapás sebe 100% elfertőződik annyira, hogy mindenképp belehal és így átváltozik.

[ Szerkesztve ]

(#9176) Peti78


Peti78
őstag

Nesztek egy kis Z/Rex :(((

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9177) Arpee78 válasza #90933760 (#9175) üzenetére


Arpee78
senior tag

Szavaidnak ellentmond a múlt: az 5-ik évadban egy Bob nevű jóembert jóízűen majszoltak kannibálok, egészen amíg ki nem derült, hogy zombiharapásos sérülése van.

A zombivírus nem lehet nagyon virulens. Tök nyugodtan kenegetik magukra a fertőzött zombimaradványokat, ezt látva egy egészségügyi szakember fogná a fejét, mert ő ilyen ruha nélkül oda se menne. Egy ebola simán fertőzne így, de gondolom az AIDS vírusa is fertőzne, ha testnedv kerülne a bőrön lévő sebre, akár egy karcolásra is.

(#9178) #90933760 válasza Arpee78 (#9177) üzenetére


#90933760
törölt tag

A sorozat nem adott rá magyarázatot, mi meg ezt találtuk leglogikusabbnak. A kannibálok a megszokott felfogás szerint hitték azt, hogy bajuk lehet, miközben nem. Már csak azért se, mert ha lenne akkor a zombinedvtől mindenki megfertőződött volna. De nem tudnak, mert eleve mindenki fertőzött, a halál váltja ki a zombivá átváltozást. Ami vagy jön ahogy jön, vagy pedig zombiharapással ami halálos, de nem a vírus miatt és nem fertőzi meg őket.

Logikát ne keressél benne és a tudósok se fogják a fejüket, ez egy zombis sorozat és így oldották meg.

(#9179) Arpee78 válasza #90933760 (#9178) üzenetére


Arpee78
senior tag

Akit éppen csak megharapnak mitől lesz lázas? Mert ugye a vírussal már fertőzött.

(#9180) #90933760 válasza Arpee78 (#9179) üzenetére


#90933760
törölt tag

A zombi nyála tele van ezerféle bacival ami garantáltan elfertőződik és vérmérgezés, lázasodás stb. megöl. Jobb magyarázat nincs rá. Mivel az, hogy a harapás fertőz kiesik több okból is, ez marad egyetlen viszonylag logikus alternatívának. Mármint a sorozat világában.

(#9181) Arpee78 válasza #90933760 (#9180) üzenetére


Arpee78
senior tag

Olyanok mint a komodói varánusz, illetve nem.

"A varánusz harapása bármely állatra nézve végzetes. Egy ideig a szájüregben található kórokozó baktériumoknak tulajdonították, melyek a sebből a vérbe jutva pár napon belül vérmérgezést, majd halált okoznak, így a megharapott vad még el tud menekülni a gyík elől, de pár nap múlva elpusztul, amit a gyík kivár. Az újabb kutatások ezt már kizárják, sokkal inkább a varánusz szájában található méregmirigyek okozzák a megharapott vad halálát."

Amennyiben baktériumokról lenne szó, egy kisebb harapást egy erős immunrendszerű személy túlélhetne. Másrészt antibiotikummal kezelhető volna, hacsak nem rezisztens baciról van szó.

(#9182) #90933760 válasza Arpee78 (#9181) üzenetére


#90933760
törölt tag

A másik feltételezés az volt, hogy két vírus van, az egyik az emberekben ami a halálnál változtat zombivá, a másik a zombik szájában, ami a harapásnál változtat át.
De ez egy kicsit azért sántít. Viszont a varánuszos verzió jobb, mondjuk hogy a zombik szájában méregmirigy van ami megöli az embereket a harapásnál, de a szembefolyt zombitestnedv nem. A harapás miatt meghalnak és az emberekben lévő vírus feléleszti őket zombiként.

[ Szerkesztve ]

(#9183) mepet válasza Arpee78 (#9181) üzenetére


mepet
addikt

Nézd az FTWD-t, abban már van olyan karakter, akit megharaptak, de mégsem változott át. Biztos ő lesz A Murphy, a'la Z Nation. :D

Ha elfogadtuk a zombivírust, akkor elfogadhatjuk szerintem az antibiotikumrezisztens zombibaktériumokat is. :))

(#9184) Woodslave válasza mepet (#9183) üzenetére


Woodslave
nagyúr

erre a vonalra mondjuk kíváncsi vagyok :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9185) #90933760


#90933760
törölt tag

En amúgy x aktát nézek most, negyedik evadnal vagyok. Ha jol rémlik kimondott zombi meg nem volt benne. :DDD

(#9186) Grave_444 válasza #90933760 (#9185) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A 10. évad amikor megjelent elkezdtem az elejétől nézni, kb 1 hónapja végeztem vele. :)
Majd lesznek benne. ;)

(#9187) S e t h


S e t h
nagyúr

Gyanús nekem ez a szektás dolog a megharapott hittérítővel.Megharaptatta ő magát vmivel, de nem hiszem, hogy zombival.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9188) Creepy


Creepy
tag

Október hányadikán jön ki az új epizód?

[FOTÓK] https://500px.com/domass & [GRAFIKÁK] https://www.behance.net/galambdominik

(#9189) G viktor válasza Creepy (#9188) üzenetére


G viktor
tag

Magyarországon Október 24

[ Szerkesztve ]

(#9190) Peti78


Peti78
őstag

Istentelen gagyi volt a FTWD zárója...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9191) jegenye77 válasza Peti78 (#9190) üzenetére


jegenye77
addikt

Még nem láttam de az előtte lévő az jó volt.
Igaz ott is volt benne hülyeség rendesen. Az egyik 5 másodperc alatt átváltozik a harapás után a másik több órával utána is még elvan.Vagy ez eddig is így volt?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9192) Woodslave válasza jegenye77 (#9191) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hülyeség lehet volt benne, de szerintem teljesen jól hozza a zombis filmek hangulatát. Nyilván kellett pár erőltetett dolog hogy tolni tudják a cselekményt... Ha a második évad második felének színvonalát hozza nekem meglesz továbbra is. :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9193) jegenye77 válasza Woodslave (#9192) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem annyira rossz.Még nézhető.
Remélem nem lesz olyan unalmas mint a TWD.
Vagy időben befejeződik :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9194) #90933760 válasza jegenye77 (#9191) üzenetére


#90933760
törölt tag

Eddig is változó volt az ideje, ez teszi teljesen reálissá a zombiszájban lévő zombibaktériumok létezését, minden szervezetre másképp hat.

(#9195) jegenye77


jegenye77
addikt

Sikerült megnezni az utolsót is :( és ráadásul véletlen szinkronosat szedtem le.
Nálam feltette az i re a pontot
Tehát, a végén besétáltak a zombik mellett simán úgy, hogy csak pár lövést adtak le és tényleg sétáltak csak, és ugyan az a kis zombi csapat elintézte a bandát mikor rájuk engedték a táborba őket! Hát ott még több helyük volt ahol elbújjanak vagy fedezékből leszedjék őket! Egy felől jöttek csak! A lépcsőn felfelé el kellett volna intézni őket! Ááhh, vicc az egész.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9196) #90933760


#90933760
törölt tag

Én most kezdtem csak a 8. résszel folytatni, de már a bézbózütős jelentnél fogtam a fejem, hogy egy csaj lenyomta és képes volt otthagyni a vizet meg a kaját is. Meg tiszta célpontként flangál az út közepén mind ember, mind zombik számára, mikor figyelmeztették is hogy arra veszélyes emberek vannak....
Azt már meg se érdemes említeni, hogy lógó cipőfűzővel amiben még futni se lehet, a vértől meg ki se lát a szemén, nem igaz hogy nem lehet lemosni. Ez már a ló túloldala, mikor túl reálisra akarnák forgatni, csak épp nem az lesz.

(#9197) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Megjött a Season 7 Peak. Szerintem ez vagy Abraham lesz, vagy Abraham.

Az a hidegvérű "Not today....not tomorrow....but I'm gonna kill you." az egy igaz Rick-moment.

[ Szerkesztve ]

(#9198) Woodslave válasza Fitzgerald (#9197) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja Ricktől jobbra térdelő ember mert az arcán a vér onnan jön. Maggie van mellett aztán Ambraham. Daryl túl messze van bár ki tudja meddig fröccsenne a vér. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9199) #90933760 válasza Fitzgerald (#9197) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nagyon brutális témát meg lehet fogni ezzel a részével a sorozatnak, egy hidegvérű gyilkológéppé változó Rick, akinek már nincs semmije, nincs mit veszteni, nincs félelme. Remélem nem kúrják el valami hülye nyálas folytatással.
Mikor leáll teljesen az agya és: Nem ma... Nem holnap... Aludj csak nyugodtan szépen. De kibelezlek te vigyorgó pökhendi fasz és a beleidet a kerítésen fogom végigaggatni amíg még élsz, hogy lásd miközben a csatlósaid nyalogatják.

[ Szerkesztve ]

(#9200) Fitzgerald válasza #90933760 (#9199) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Amíg Carl és Judith élnek, addig lesz vesztenivalója.
De ugye többször került már hasonló elmeállapotba. A negyedik évad végén pl. (Joe), meg utána az ötödik elején, amikor fogságba esnek a Terminusban, és Garethnek lényegében ugyanezt a monológot adja elő, ugyanilyen arccal.
A Negannak meg tényleg rendkívül brutális halált kell halnia majd ahhoz, hogy helyreálljon az univerzum egyensúlya. Megtörni nem fogják, szóval ő biztos nem fog térden csúszni Rickék előtt mint a kannibálok, de biztos hogy kielégítő lesz az a jelenet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.