Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9951) Peti78 válasza Vladi (#9950) üzenetére


Peti78
őstag

A Dallasban is bejött. Az is egy szappanopera.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9952) xors válasza Vladi (#9950) üzenetére


xors
senior tag

Én azt vártam, hogy abban is megjelenik Negan és szétcsap valakit ;]

(#9953) Fitzgerald válasza enginev3.0 (#9949) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem tudom, de az a proli Another One Bites the Dust-feldolgozás amit alávágtak azonnal meg is ölte azt az ambíciómat, hogy meg akarjam fejteni.

(#9954) Imilenni válasza enginev3.0 (#9939) üzenetére


Imilenni
addikt

Nálam csak most kezdődött :P

Press "F" to pay respects.

(#9955) enginev3.0 válasza Imilenni (#9954) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nyugi, abban is lesz sok unalmas rész, gyakorlatilag egy véres barátok közt az egész némi szexszel

De viszont vannak nagyon jó részek is.

Összességében irigyellek hogy egyben le tudod zavarni, én a hetedik évadot néztem meg egyben, nem tartott pár napnál tovább :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9956) twine


twine
addikt

Köszi az infókat, hölgyek-urak!

Én az elmúlt évad utolsó két részét is egy ideig kerülgettem a gépen, aztán egyszer csak letöröltem,,,valami csónakos zombi-tó rémlik utolsó általam félig megnézett résznek, de már az előzőeket is csak részletekben láttam,végigtekerve! :B :DDD

Nálam mostanra annyiban kimerül a sorozat "nézése", hogy elolvasom az itteni kommenteket...
Kevésbé idegőrlő, többet nevetek a hsz.-okon, és kevesebb időt rabol az amúgy is csekély szabadidőmből.... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9957) B1T3


B1T3
addikt

A sírós Rick bevágásoknak mi a jelentése? Mégsem olyan rózsás lesz a jövő, mint ahogy elképzelte, hanem balul sül el a háború?

Amúgy épp az utolsó évad lett nagyon hálivúdos' a Trónok harcából is a nem egy „utolsó pillanatban megmentelek” és „a főhős halhatatlan” elemmel.

[ Szerkesztve ]

(#9958) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudok véleményt formálni az évadnyitóról, mivel bár futott a háttérben, én mellette könyvet olvastam, néha néztem csak fel, így nem lenne etikus kritikát fogalmaznom meg róla.
Annyit láttam csak, hogy egyre többen William Wallacet megszégyenítően szónokolnak, volt sok zombi, Rick és Negan megint sokat beszélgettek egymással, de még mindig élnek mindketten.
csökken a nézettség, ez hihetetlen

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9959) @rglaaf válasza S e t h (#9958) üzenetére


@rglaaf
veterán

Remélem mihamarabb bejelentik a 9. és egyben utolsó évadot ebbe már nincs több nincs hova huzni ok lezuzzák neganékat élnek békében ameddig nem jön egy ujabb rossza arcú banda :D és kezdödik a kör előröl.
Magával a fertőzéssel nem akarnak foglalkozni azt nyiltkozták igy nem lesz már mit irni lassan
Ok ott lesz a FTWD crossover de utána legyen már vége szerintem mindenkinek elég volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#9960) M3oH


M3oH
addikt

Hát ezt ott folytatták, ahol abbahagyták... Ugyanolyan értelmetlen, átgondolatlan, már röhejes f0s.Már háttér zajnak is alkalmatlan lesz a sorozat, ha ilyen marad a színvonal.

(#9961) Vladi válasza S e t h (#9958) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az is erős kritika, hogy még csak nem is nézed. Olvasni is érdekesebb. :DDD
Csökken a nézettség... már csa 5x annyian nézik, mint a legnézettebb kábeles sorozatokat. :DDD

mod: Ne álmodozzatok a sorozat végéről. Még legalább 2 évad van benne ezen felül. Meg lesz crossover. Meg ftwd. Így már olyan 5-7 évad. :P

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9962) enginev3.0 válasza S e t h (#9958) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na, pont ezt várom, hogy rajtam kívül minél többen abbahagyják, előre hozzák a végét és én végig nézhessem a maradék kevés részt ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9963) Woodslave


Woodslave
nagyúr

mondjuk ezt qrvára nem értem. Attól még hogy valakinek nem tetszik miért akarja hogy vége legyen. Bárcsak minden problémát ilyen könnyedén meg lehetne oldani az életben.. Bőszen torrenteli mindenki mintha kötelező lenne (akinek meg a Fox megy háttérnek attól elnézést) Nem kell nézni b+ :Y Remélem mindenki örül hogy megmondtam a megoldást...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9964) enginev3.0 válasza Woodslave (#9963) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem tetszik, de kíváncsi vagyok a végére, és hogy megtudjuk miért halt ki a világ :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9965) Woodslave válasza enginev3.0 (#9964) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt hiába várod. Megmondták hogy nincs magyarázat. Ennek úgy lesz vége, hogy nem folytatják egyszer aztán viszlát

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9966) Vladi válasza enginev3.0 (#9964) üzenetére


Vladi
nagyúr

nem cél a válasz megadása. Sose fogod megtudni. :N

Woodslave:

Ha megnézed a topik elejént, nagyon nagyon jó sorozat votl, nagyon szerettük. Olyan fasza diskurzusok voltak, hogy csak na. Hát ezért nézzük. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9967) keIdor válasza Woodslave (#9965) üzenetére


keIdor
titán

Pedig az az irány még menthetné a sorozatot. Olyan részek kellenének, mint az 1x06... találjanak rá az amerikai kormány maradékára Washington D.C.-ben, akik a föld alatt kutatnak vagy f... tudja. De ez a színvonal már nekem se tetszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9968) Dani82


Dani82
senior tag

Hat ez megint egy ordanare szar epizod volt. Ez a muveszkedo vonal, az elejen meg a vegen keretbe foglalva az epizodot, baromira nem all jol a sorozatnak. Illetve nem nezik ezt meg a studioban es nem latja senki, hogy mar tobb resz ota ez a bena celtalan lovoldozes borzaszto idegesito es zavaro. nem tunik fel senkinek, hogy ezt feszesebbre lehetne vagni, vagy mashogy megoldani?
Ez jut rola mindig eszembe: [link]

(#9969) feka007 válasza Dani82 (#9968) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem meg ez jut eszembe erről az évadról:

(#9970) Gabor970 válasza M3oH (#9960) üzenetére


Gabor970
addikt

pont ezt gondoltam én is. Egy fos. Ha valaki nem nézi meg ezt a részt, semmivel sem lesz hátrébb a következő rész elején.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#9971) junior11 válasza Gabor970 (#9970) üzenetére


junior11
veterán

Csatlakozom, többet vártam szintén.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#9972) Woodslave


Woodslave
nagyúr

remélem mindenki megnyugodott ;] [link] (jó nem azt mondják hogy a twd megy majd 30 évig :D )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9973) M3oH válasza Woodslave (#9972) üzenetére


M3oH
addikt

csak ahhoz színvonal is kellene. Mert, ha nem változik, nálam a következő 3 részt nem fogja megélni...

(#9974) Vladi válasza Woodslave (#9972) üzenetére


Vladi
nagyúr

Miért? Helyszínelők hol tart? 80 évad? :DDD

Ez a rész aztán felkorbácsolta az indulatokat a topikban. :C azaz: leseszartuk.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9975) Woodslave válasza Vladi (#9974) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem csoda mert egy kicsit tovább tolt első rész volt. Az utolsó perc és a bemutató alapján meg jön a "sz*pás" rész pár rész erejéig, aztán majd megint feltámadnak (nem úgy ;] ) Gondolom ez megy a félévad záró részig ahol "észbe kapnak" a készítők és kinyírnak/vagy úgy tesznek valaki fontosabb szereplőt (mondjuk nem tudok ilyet mondani most :D )

Szóval lehet félreérthető voltam, szerintem se túl acélos most a sorozat és nem is látom mit lehetne még tenni vele hogy jó legyen, de egyelőre még belefér az a 40 perc az életembe.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9976) Gabor970 válasza Vladi (#9974) üzenetére


Gabor970
addikt

részemről sajnálom a rááldozott 50 percet. Valóban, még néhány ilyen, és inkább a lemezjátszó pörögjön és a zene szóljon.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#9977) Dani82


Dani82
senior tag

a mai epizod cime nyugodtan lehetett volna Daryl. Az az egy jelenet ert valamit a filmben ..

(#9978) tween


tween
őstag

Milyen jó, hogy mindig csak az utolsó egy perc ér valamit ...

(#9979) S e t h válasza tween (#9978) üzenetére


S e t h
nagyúr

Olyan mint a szex.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9980) csadi0011 válasza S e t h (#9979) üzenetére


csadi0011
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD
Ciki.

[ Szerkesztve ]

(#9981) Imilenni válasza S e t h (#9979) üzenetére


Imilenni
addikt

:C

Press "F" to pay respects.

(#9982) NandorHUN válasza Dani82 (#9977) üzenetére


NandorHUN
addikt

Minden évadban van 1-2 ilyen töltelék epizód. Ez van

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9983) Pitterix


Pitterix
őstag

Na ez még nekem is sok volt, hogy innen-onnan lövik az ellent, de a saját embereikből egyet sem ér találat.
A végén legalább meglett a géppityu.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#9984) NandorHUN válasza Pitterix (#9983) üzenetére


NandorHUN
addikt

??
Azért haltak onnan is, homi-havert is másvilágra küldték. MC-ket meg egyenlőre nem kéne írtani még.
Bejátszásban is meglebektettek 1-2 esetleges halált, de úgyse lesz belőle semmi.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9985) jegenye77 válasza NandorHUN (#9982) üzenetére


jegenye77
addikt

Lassan minden évad töltelék! Ez van

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#9986) sirarcheer válasza Pitterix (#9983) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Ez a lényege ha csapdát állítasz, minimalizálod a veszteséget. ;)
Nekem jobban tetszik ez az évad, mert legalább van valami történés,de tényleg nagyon kiszámítható. Mint amikor Rick leáll "Carlitossal" beszélni én már vártam mikor jön Daryl, mert jönnie "kellett". Itt mondjuk bevághattak volna pár másodpercet az első évadból mert elsőre nagyon nem volt meg hogy ki ez a faszi.

PSN: sirarcheer

(#9987) Pitterix válasza NandorHUN (#9984) üzenetére


Pitterix
őstag

Ezt az erdős Királyos jelentre értettem. Tisztáson középen a jók és a rosszak, közben hátulról-elölről lőttek de csak a Megmentők hullottak.

(#9986) sirarcheer:
jah, csapdát állítasz, de egész idáig mindent, de tényleg mindent átvizsgáltak töviről-hegyire, mielőtt továbbléptek volna, erre most a végén megállnak a tér közepén tökéletes célpontot nyújtva. Ekkora blődséget.
Ennek ellenére nézem, mert érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#9988) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hát srácok ez a második harmadik rész egész jó volt
De az akció jelenetek elég költséghatékonyan és a színészi munka egy nulla, mikor a halott ember kezét letéve esik össze

Amúgy jó részek, nekem tetszettek, de a királyt már kezdem unni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9989) Peti78


Peti78
őstag

Nmide

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9990) S e t h


S e t h
nagyúr

Én már nem is emlékszem mit láttam, annyira középszer. Néhány dolog azért megmaradt.

A király teátrális megnyilvánulásai már nagyon unalmasak, csoda, hogy még a saját tigrise nem rágcsálta meg érte. Szó szerint fáj, amit ez a raszta csinál.

Jézus.
De most komolyan. Mármint a jézus nevű, de jézus mária amit művel. Egy tockos ráférne erre az idiótára, esküszöm mintha eddig egy napközis csoportban mulatta volna az időt és nem tudná mi zajlik kint a világban.

Rick meg lassan már mintha csak féloldalasan lefelé és félrenézve tudná nézni és értelmezni a világot, ez a faszi régen összeomlott, rátermettebb vezetőre lett volna szüksége a csapatnak.

Ja meg a langyos-meleg szerelmi szál, hát az kellett. A lényege nem az volt, hogy vkinek meghal a szerette és zombi lesz belőle, mert azért ez 8 évad alatt párszor megtörtént, de most melegfrontilag is megvolt.
Látszik, hogy próbálkoznak a készítők, variálnak, de sajnos a képregény sem különb, így nehéz adaptálni a semmit vászonra.

Jut eszembe, a botharcos shaolinnegro akinek két üzemmódja van, a világbéke zombisimogatós, meg a mindenkit megölök aki csak rám néz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9991) enginev3.0 válasza S e t h (#9990) üzenetére


enginev3.0
félisten

A meleg pár szerintem mostmár minden filmbe, tv-be mindenhova kell, csak hogy lenyomják az emberek torkán.

Rick engem személy szerint nem zavar jelenleg
De Morgan az botrányos, és Jézus is. "Mekkora" sztori lesz, hogy jézus beengedi az embereket hiltopba, majd tragikus körülmények között ez lesz a vesztük, nahát, micsoda szál

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9992) @rglaaf válasza S e t h (#9990) üzenetére


@rglaaf
veterán

michone hova lett? nem emlékszem hogy a 3 rész alatt szerepelt volna :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#9993) tween válasza @rglaaf (#9992) üzenetére


tween
őstag

Lábadozik.

(#9994) feri1014


feri1014
senior tag

Ez a rész már megint mi volt? :(

Hihetetlen, hogy Carol még mindig megállíthatatlan egyszemélyes hadsereg, aki mindent megold. Persze Rickék menetrend szerint megérkeztek, amikor kellett és nem is tudtak Negan emberei mit kezdeni a páncélozott autóval. Daryl csodamotorjáról nem beszélve, amivel 2 pillanattal az esés után utol is érte őket. A borzalmas lövöldözésekről nem is beszélve.

De pár pozitívum is akadt legalább. A gagyi tigrist végre kiírták és talán most már nem kell elviselni Ezékiel teátrális megnyilvánulásait.

El kellene engedni ilyen formában az akciójeleneteket, mert ez kritikán aluli. :(

(#9995) Dani82 válasza feri1014 (#9994) üzenetére


Dani82
senior tag

en nem igazan irtam rosszat a sorozatra a 7 evad alatt, de ez a legalja. A mai epizod utan a csajom elso mondata az volt, hogy szerinte o skippeli a twd-d es azt hiszem en is. Borzalmasan kinos az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#9996) S e t h


S e t h
nagyúr

Nekem csak ez jutott eszembe a mairól.
Meg hogy az első hét évadban és a Call of duty sorozatban nem fogyott ennyi lőszer.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9997) Peti78


Peti78
őstag

Sajnos nem volt idegrendszerem minden idegesítő dolgot feljegyezni, ezért summázom. Híg fo*s

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#9998) xors


xors
senior tag

Mostmár negyedik része várom, hogy történjen valami... De ez a rész az előzőeket is alulmúlta..
Zombi tigrist már nem bírta el a CGI? ;]

Maradok a Z Nation -nél ott legalább történnek dolgok. Itt már negyedik negyedik része megy a szerencsétlenkedés, de értelmes csata vagy akciójelenetet nem láttam.

(#9999) keIdor


keIdor
titán

Nézem, mert hogy hátha lesz egy jó rész, de borzalmas ez az évad eddig. Meg jó ideje a sorozat is...
Lehet skippelés lesz belőle nálam is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10000) @rglaaf válasza Peti78 (#9997) üzenetére


@rglaaf
veterán

csak 2 ordas f@szság volt 50cal kb cafatokra szedte volna ricket es a jeepet mega 250kg tigrist csak ugy legyűri 5-6 vézna zombi? szánalom

PSN:BiZzare_0 ️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.