Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) Enton


Enton
addikt

Háháháááá:

Walking Dead-plakátot ragasztottak ki a Kerepesi temetőre

;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#9352) #90933760 válasza Enton (#9351) üzenetére


#90933760
törölt tag

Miért nem lepődtem meg rajta, hogy a kommentek fele hőbörgő nethuszárkodásból fog állni?
Az aláírásod már meg is adja a választ.

[ Szerkesztve ]

(#9353) B1T3


B1T3
addikt

Spoilermentesen, hacsak nem jár még valaki ott, hogy a 6. évad záró részét sem látta.

Szerintem Hershel lefejezése sokkal brutálisabb volt, mint az ominózus Neganes jelenet. Ha a pszichológiai vonulatot nézzük, akkor is, mert az százszázalékosan öncélú volt a Governor részéről, míg ebbe belemagyarázható az, hogy egy picit megbosszulta a társait, valamint be kellett őket törni; persze ezt is erősen eltúlozva, amit a mostani világunkban csakis egy pszichopatának címkézett embertől várnánk, szóval egyáltalán nem akarom mosdatni Negant.

Ha a vérességet nézzük, ott van még Dale élve kibelezése is, az sem volt semmi (tudom, ott egy halott ölt élőt, bár egy elő mulasztásából, ugyebár az is rátett egy lapáttal a mostanra legtöbbeknél bazi nagyra duzzadt Carllal szembeni ellenszenvre). Szóval olyan 2-3 évadonként ennyi „belefér”.

(#9354) Pearce válasza Bowser (#9347) üzenetére


Pearce
aktív tag

Mert az nem az eheti epizód promója volt, hanem csak jeleneteket mutattak az évadból.
Jövő héten Daryl, aztán én kinézem a készítőkből, hogy utána lesz még külön rész a Health-Tara párossal is.

[ Szerkesztve ]

(#9355) Vladi válasza matyialiga1 (#9349) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát jah. Nem tom mit várnak itt egyesek. 16 rész kínzás, nyomasztás, emberi állatság és brutalitást? :F Nézzenek akkor inkább Schindler listáját. :W

Nekem nagyon tetszett ez msot, szerintem nagyon kellett. Ha nem ez a 2. rész, akkor én már kaszáltam volna. Azt azért látni kell, hogy ilyen túlélési mód is létezik. Nem csak a brutálállatkodás. És működik és sikeres. Csak Rick nehogy idevetődjön. :DDD :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9356) Woodslave válasza Vladi (#9355) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szerintem is nagyon jó rész volt :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9357) Vladi válasza Woodslave (#9356) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nah hálistennek, akkor nem maradok egyedül. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9358) #90933760


#90933760
törölt tag

Kivételesen megnéztem mégis a második részt, ha már ekkora ellentéteket szült.

Nekem nem volt ezzel a résszel bajom, inkább színészi szinten. Kicsit nekem sok, hogy miért kell 3-4 zombihoz 5-6 lovas körbe-körbe futkosása az elején, de ez van, szappanopera. Morgan tejbetök vigyorgó arckifejezése is kezd irritáló lenni.
Ezekiel bemutatása is röhej, az valami elképesztő módon nem illik sehogy a sorozatba, ez nem Gyűrűk ura. Meg az egész királyi udvari téma, az viszont üdítően esett, hogy Neganék előtt ugyanúgy letérdelnek ezek is. Meg tudom érteni a Negan pártiakat, mert nevetséges az egész. Nem mintha ők olyan sokat érnének, ha nem adna nekik senki semmit akkor éhendöglenének, mert ahhoz is balfaszok, hogy maguktól egyenek, csak másokat húzogatnak le, az adja az erejüket, ha más nem lenne már rég elhullott volna az egész redneck idióta Negan brigád.

Carol adja nagyon, oké a W-s embert pártolni elég elmebeteg volt tőle, de a helyet elég szépen lehordta, abban teljesen igaza is van, hogy cirkusz és röhej mindenek felett Ezekiellel együtt. Maxi reszpekt neki ezért, ahogy leszarta az egész sallangot és tovább állt. Bár a vége nem volt elég egyértelmű, remélem nem fog visszamenni hozzájuk mégis...

(#9359) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ez a 2. resz rohadt unalmas volt, meg 2 ilyen es jegelem kicsit a sorozatot :(((

(#9360) cyberkind


cyberkind
félisten

Aki Telekomos és tv-n nézte a sorozatot, az január 1-től nem fogja mert nem lesz Fox náluk, bocsi az offért.

Paranormal Cocktivity

(#9361) twine


twine
addikt

Hogy mi vaaan? Tényleg léteznek Zombie-k?!
Persze hogy....
Ha van webshop-ban külön kategória... :U :Y :C
Zombie-k elleni fegyverek

[ Szerkesztve ]

(#9362) #90933760 válasza twine (#9361) üzenetére


#90933760
törölt tag

Van Daryl számszeríj is, fckyeah. Viszont ha jól értelmezem, ezekhez nem kell semmi engedély? Az mondjuk kicsit tré, ennyi erővel miben másabb egy pisztoly vagy puska? Már a leggagyibb 40 ezres is elég veszélyesnek tűnik bármi hülyegyerek kezébe kerülve.

Van Bear Grylls kollekció is, na még az kellett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9363) #90933760 válasza #90933760 (#9362) üzenetére


#90933760
törölt tag

Na megvan, ugyanoda tartozik, mint a vipera, boxer és társai is, bár annál szigorúbbra fogva egyéb szabályozással, szóval magában csak dísznek jó.

"A számszeríj a közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül, így a használatának módja Magyarországon jogszabályban korlátozott.

Számszeríjjal elsősorban lőtéren, vagy ennek hiányában e célra kijelölt területen kell és lehet gyakorlatozni. A gyakorlatozáshoz szükséges a terület tulajdonosának engedélye, illetve szükséges a lőterekre vonatkozó biztonsági rendszabályok alkalmazása. Ez azt is jelenti, hogy rendőrhatósági engedély beszerzése a területnek gyakorlás céljára történő használatához nem szükséges. Vadászat esetén szükséges a vadászatra jogosító engedély is, védett területen a természetvédelmi hatóság hozzájárulása is szükséges.

A fenti szabályok be nem tartása minősülhet az 1999. évi LXIX tv. 147. § (1) bek.-be ütköző természetvédelmi szabálysértésnek, a 149. §-ba ütköző jogosulatlan vadászatnak, a 218/1999. (XII. 28.) Korm. r. 10. §-ba ütköző, a közbiztonságra különösen veszélyes eszközzel kapcsolatos szabálysértés is, azonban a fentieken túl elsősorban az idézett Korm. r. 21. §-ba ütköző számszeríj, szigonypuska jogellenes használata lesz a szabálysértési eljárás tárgya. Ez utóbbi 50 000 Ft-ig terjedő pénzbírságot is maga után vonhat."

[ Szerkesztve ]

(#9364) maximilian4 válasza koxx (#9359) üzenetére


maximilian4
addikt

Oké

Maxi

(#9365) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez a király meg azok a lovas hülyeségek, atyaég

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#9366) Fitzgerald válasza #90933760 (#9362) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem sokban. Sosem értettem, hogy a számszeríjhoz mért nem kell engedély.
Egy 175 fontos számszeríj 80-100 méteren belül a könnyebb testpáncélt, emberi koponyát is röhögve átüti.

(#9367) maximilian4 válasza enginev3.0 (#9365) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem hülyeség...sőt. Pszichológiai oldalról nézve a dolgot igenis értelmes. Egy krízis helyzetben szükség van egy vezetőre, egy olyan vezetőre aki azt suggalja hogy teljes mértékben kezeli a helyzetet és erőt sugároz.

Nem értem ezt a rívást. Volt egy nagyon epic első rész, aztán volt egy nyugodtabb második rész, ahol azért ment tovább a cselekmény. Irány barárok köztet nézni vagy valami hasonlót, ott minden rész kiba**ott epic. Semmi sem jó, csak a károgás megy állandóan. :)

Maxi

(#9368) Bowser válasza maximilian4 (#9367) üzenetére


Bowser
aktív tag

"Egy krízis helyzetben szükség van egy vezetőre, egy olyan vezetőre aki azt suggalja hogy teljes mértékben kezeli a helyzetet és erőt sugároz."

Ez lenne Rick. Miért kell ezt tetézni?

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#9369) koxx válasza maximilian4 (#9367) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Vegulis belefer egy halal unalmas 2. epizod. Csak aztan ne legyen tobb...

(#9370) Bowser


Bowser
aktív tag

Megnéztem a negyedik rész előzetesét és lehet van kicsi SPOILER:
Szóval csak nekem nem jön be ez tiszta inges, jól fésült, fazonra igazított borostás Rick? Ráadásul hozzászólnak már megijed? Ez komoly? A régi Ricket kiírták a sorozatból? Arra a régi Rickre gondolok aki kiharapott egy darabot egy ember nyakából, aki 80-szor agyonszúrkált valakit, aki halál előtt egy perccel mert olyat mondani, hogy: "van még ott egy piros nyelű machete. Azzal foglak megölni". Ott majdnem meghaltak de félelem nem látszott rajta. Daryll akkor jobban félt.
Nagyon nem tetszetős ez a Rick. Alexandria elkényelmesítette nyugdíjas lett.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#9371) Fitzgerald válasza Bowser (#9370) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Rick egyszerűen csak nem akar felelős lenni több ember haláláért, és félti a gyerekeit. Ha nem lennének veszélyben a gyerekei, úgy viselkedne mint Daryl. Amíg van vesztenivalód, félsz. A harmadik epizód tanulsága is ez volt (Dwight meg a felesége). Ugye a Dwight alapvetően egy jó gyerek lenne, de volt vesztenivalója, ezért volt kénytelen bepucsítani Negannak. Ahogy valószínűleg még sokan mások is a csapatból. De ez nyilván nem mehet így sokáig, már most érlelődik a konfliktus.

(#9372) Bowser válasza Fitzgerald (#9371) üzenetére


Bowser
aktív tag

Nembaj akkor is visszasírom a "csöves" Ricket :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#9373) Fitzgerald válasza Bowser (#9372) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Biztos lesz még ő olyan. Most majd sír egy kicsit hogy ő nem bírja már a felelősséget meg blabla, aztán majd megkapja a hegyi beszédet mindenkitől akitől meg kell hogy kapja, majd talpra áll újra, és szétkapják a tetű Neganékat.

[ Szerkesztve ]

(#9374) #90933760 válasza Fitzgerald (#9373) üzenetére


#90933760
törölt tag

Kb. Majd mikor a lovat adják alá, mert most le van züllve, alig vannak mögötte. De majd a másik táborokkal szövetkezve, főleg ha megérzik, hogy Negan brigádja is sebezhető. Akkor majd elborul az agya.

(#9375) Vladi


Vladi
nagyúr

Daryl kínzása/megtörése/agymosása volt.

Ezzel le is írtam az epizódot. Szerintem meg ez volt baromi unalmas, majdnem elaludtam. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9376) Grave_444 válasza Vladi (#9375) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem volt ez rossz rész annak, aki bírja Darylt. :)

(#9377) Woodslave válasza Vladi (#9375) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D teljes mértékben egyetértek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9378) dunc


dunc
nagyúr

Ismét egy olyan évad aminél minden 2. részt kell nézni! XD

(#9379) cyberkind válasza dunc (#9378) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem nem, mert akkor a félévadzárónál, a 8-nál jó szar lesz a szünetre vonulás. :D

Paranormal Cocktivity

(#9380) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

emlékeztek még a 6. szériában miért indulnak el közösen a kisbusszal? Amivel csapdába kerülnek.
Már nem emlékszem mi volt az oka, hogy elindultak a biztonságos falak közül.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9381) #90933760 válasza bajnokpityu (#9380) üzenetére


#90933760
törölt tag

Glenn nője Maggie terhes és rosszul lett, azért indultak el a másik helyre ahol Jézusék vannak, mert ott volt orvos és ellátás. Kicsit húzták is a szájukat páran, hogy elég elcsépelt ok...
De tök mindegy, mert Negan amúgy is rajtaütött volna Alexandrián akkor.

[ Szerkesztve ]

(#9382) matyialiga1


matyialiga1
csendes tag

Nem volt ez rossz rész sőt, elég sok minden végre kiderült az új karakterekről.
Dwight sanszos h nagy cimbije lesz Darylnak és mivel eleve érződik a feszkó D és Negan között lesz itt konfliktus a Megváltók közt is keményen.
Szerintem jó rész volt, bár Negan most elég halovány volt, remélem nem lőtte el az összes puskaporát az évadnyitóban, Austin Amelio pedig tökéletes Dwight :)

(#9383) #90933760


#90933760
törölt tag

Jó volt ez a rész.

(#9384) csadi0011


csadi0011
őstag

Már 3 éves videó, de én nem láttam eddig. Szerintem vicces:
"The Walking Dead" Invades CONAN Atlanta - CONAN on TBS
https://www.youtube.com/watch?v=OgyOiHuMmas

(#9385) pulffy


pulffy
őstag

Azt a zenet amit Deryl annyi szeret halgatni , ismeri valaki? :B kell nekem :))

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9386) #90933760 válasza pulffy (#9385) üzenetére


#90933760
törölt tag

[link]

Akartam linkelni már tegnap, de elfelejtettem.
Ne aggódj ki fognak jönni hamar a 10 hours verziók, ha már most nincsenek. :DDD

Mondom én: [link]

[ Szerkesztve ]

(#9387) koxx válasza Vladi (#9375) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

+1
Kár volt elcsesznem 40 percet, 5perc alatt végig lehetett volna tekerni :o

(#9388) pulffy válasza #90933760 (#9386) üzenetére


pulffy
őstag

:C ejj de kiralysag, koszi... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9389) S-IW válasza pulffy (#9385) üzenetére


S-IW
tag

(#9390) pulffy válasza S-IW (#9389) üzenetére


pulffy
őstag

Jó kis mémek :DD vártam hogy a csákó lebasz valamit a fekalucillelel, de nem... ügyes... :C

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9391) pulffy válasza #90933760 (#9386) üzenetére


pulffy
őstag

Most mar csak mp3ba kellene... :U :K :B

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9392) #90933760 válasza pulffy (#9391) üzenetére


#90933760
törölt tag

(#9393) Woodslave válasza #90933760 (#9392) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most láttam/olvastam valahol, hogy a dal írója el se tudta képzelni mire akarják használni ezt a vidám dalt a walking deadben :C :D

gondolom mennyire meglepődött, hogy Daryl kínzására. Bár ha igaz még mindig jobban járt mint a guantanomi foglyok Britney Spearssel ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#9394) pulffy válasza #90933760 (#9392) üzenetére


pulffy
őstag

Csengőhangnak bealitva... :R :))

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#9395) Pearce válasza Pearce (#9354) üzenetére


Pearce
aktív tag

Haha, hogy megmondtam:

"A kiadott hivatalos tartalom szerint Tara és Heath karaktere a The Walking Dead – 7×06-ban tér vissza, szóval ők is megkapják a saját epizódjukat." via sorozatjunkie

(#9396) cyberkind


cyberkind
félisten

Huh, ez komoly rész volt, végre elkezdett valamilyen izgalmasabb irányba menni az egész, ez az állandó feszültség ezzel a beteg Negan-nel nagyon jó, Rick-ken látszik, hogy majd szétrobban de szerencsére beszopta és a mennyei királyságból mennyei pokol lett, jó ez, jó ez, remélem a következő rész jó uncsi lesz a tigrises csávónál. :D

Paranormal Cocktivity

(#9397) Pearce válasza cyberkind (#9396) üzenetére


Pearce
aktív tag

(#9398) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ehhwhh...szóval...Rickék majdnem egy hete otthon vannak, de az otthon maradtaknak meg sem említették Neganékat?
Egy jól védhető, általuk megerősített és jól ismert helyen legalább 30-35 fegyvert fogni képes emberük van több raklapnyi fegyverrel (köztük nehéz fegyverekkel is), és mindezt önként átadják nekik, ahelyett hogy megszervezték volna a védelmet, mert volt rá majdnem egy hetük, és még a Hilltopból is hívhattak volna erősítést, akiket felfegyvereznek?
Mi a faszom ez?
Sajnos igazam lett, és nagyon nem jó irányba indult el a sorozat.
A következő 4 részt inkább már egyben nézem, ha lement mind.
Az meg most mutatkozott meg igazán, hogy a Rositát alakító kiscsaj mennyira szar színész. Elég gyorsan sikerült túltennie magát azon, hogy Negan a szeme előtt verte szét Abraham fejét. Valahogy nem sok minden látszik az arcán mindebből.

[ Szerkesztve ]

(#9399) #90933760 válasza Fitzgerald (#9398) üzenetére


#90933760
törölt tag

Pont erről beszéltem én is az első résznél, hogy mi ez hogy csak úgy elsétálnak Rickék és nem csinálnak semmit Negan ellen, miért engedte el őket egyáltalán Negan, én azt hittem befogja mindet majd pont ezért.
Elég érdekesen lett levezetve a dolog, ha ennyire az agymosás és megfélemlítés részére gyúrták rá, hogy na most akkor Rick beszart és egy hasonló horderejű csapat ettől benyal Negannak.
Nekem8 végül is, a vége úgy is az lesz, hogy Negant eltiporják.

Engem jobban érdekel az, hogy Darylt sikerül-e becsicskítani vagy inkább kinyíratja magát vagy addig húzza az időt, hogy Rickék is odaérnek.

(#9400) Bowser


Bowser
aktív tag

Csöves Rick:

1 hete írtam, hogy mennyire hiányzik nekem ez a csöves Rick és most látható is volt a videókamerán :D
Még Negan is megjegyezte, hogy ezzel az alakkal tuti nem packázna :D

Amúgy Rick mondta Negannak az elején, hogy 1 hetet mondott és korábban jött. Simán lehetett volna védekezni. Daryl miatt nem :)

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.