- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Gurulunk, WAZE?!
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- user2: Kia Ceed Gold 160 1.5 T-GDI MY2024
Új hozzászólás Aktív témák
-
lorinser
senior tag
Szia!
Kábel ügyben itt nézz körbe: KáCsa Audió kábel bolt, hifi és házimozi kiegészítők (kacsa-audio.hu) -
Qtya123
őstag
-
showtekk
csendes tag
Én azt javaslom ha nem akkora gond, hogy fúrd át, anno rengeteget szenvedtem ezzel a kábelezéssel én is, egyszerűen nem ér ennyit ha van ilyen alternatív megoldás. 2méteren áttudod vinni akkor sima ügy.
Egyébként felettem jelezték és fontos, ha 10méteren gondolkoznál mégis, akkor alap, hogy aktiv kábelt vegyél (bár ugye a példa mutatja, hogy még azok sem biztos, hogy jók, de anélkül kb esélytelen.)
-
showtekk
csendes tag
Nem tudom, hogy miért lehetett, de talán pont ez a tanulsága az egésznek, hogy tényleg teljesen kiszámithatatlan ez az egész. Nekem volt kábelem 20méteren ami elsőre működött és semmi gond nem volt vele, meg volt olyan is ami besem kapcsolt, vagy olyan ami működött de egy idő után folyamatosan eldobta a jelet. Az értékelések is ilyenek ezeknél a kábeleknél, valaki 5csillagot ad rá és azt mondja, hogy tökéletes, van aki meg 1 csillagot és, hogy képet sem ad.
Ezért tudom ajánlani az alzát mert odavissza gyors és a 30nappal nincs kockázat. Egyébként zárójelesen ajánlom mert sajnos ennek abszolút a csillagászati kategóriában van az ára, a RUIPRO-t. (amazonról rendelhető) Én most kaptam egy ilyet ajándékba, teljesen más liga, itt nincs kérdés, hogy megy e. 5év meg life time garanciával pedig tényleg egy "örök" megoldás tud lenni.
-
showtekk
csendes tag
Szia! Én elég sokat tesztelgettem ezeket a kábeleket, sajnos a hazai piacon ami elérhető azok teljesen lutrik ilyen távolságon, hogy működnek e vagy sem. Kilehet fogni olyat is ami hibátlan meg olyat is ami felse ismeri az eszközt. Én anno alzáról vásároltam igy kábelt mivel ott másnapra alzaboxban van és ugyanigy 30napig bármikor visszaadhatod indoklás nélkül, addig meg kiderül, hogy megfelelő e a kábel kockázat nélkül.
-
Reinu
tag
-
Imi1981
veterán
Szerintem ez nem normális. C745 nem csinál ilyet. C805-re se írt még senki ilyen problémáról pedig ezt nem lehet nem észrevenni. Dinamikus szín, dinamikus kontraszt, adaptív tartalom és adaptív fényerő (ezt a kettő külön a beállítás / kijelző és hang /intelligens beállítások/intelligens kép menüben találod), dinamikus fényerő. Ezeket mind kapcsold ki! Adaptív tartalom lehet csinál ilyet én arra gyanakszom. Ha nem oldja meg akkor küld vissza mert ez így nem oké.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Napelem
- Melyik tápegységet vegyem?
- Hisense LCD és LED TV-k
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Autós topik
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- Kaspersky, McAfee, Norton, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B550M R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 7700 XT 12GB DeepCool CC560 Seasonic 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RTX 4060Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- IKEA Format lámpák eladóak (Egyben kedvezménnyel vihető!)
- MacBook Air 15 M3 8 / 256GB dobozos 12 hónap garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged