Új hozzászólás Aktív témák

  • sortiefish

    tag

    válasz pepimama #13603 üzenetére

    Szia!

    Windows alatt PC-én vagy Laptopon csatlakoztasd a pendrive-ot keresd meg a
    Számítógép-kezelés/Lemezkezelés menüt. Itt megtalálod a pendrive-ot a számítógép merevlemezeivel együtt. Eltávolítható 64 Gb-os kötetet látsz.

    A kék színűek kifogástalanul működnek, ha a pendrive fekete színű és 64 GB Nem lefoglalt üzenet van akkor jobb klikkel rákattintasz majd Új egyszerű kötet elindul a varázsló ami végigvezet pár egyszerű lépésben a kötet formázásában.

    Üdvözli a varázsló/Tovább/Kötet méretének megadása/Tovább/Meghajtóbetűjel vagy…/Tovább/Partíció formázása/átállítod a Fájlrendszert NTFS-re minden más marad/Tovább/Befejezés

    Készen is vagy kifogástalan kötetet látsz akkor működnie kell a pendrive-nak, ha nem működik akkor nekem sincs más ötletem.

    Ha eleve kifogástalan volt a kötet (pendrive) akkor jobb gomb az egéren és kötet törlése majd az előbb leírtakkal újra partícionálhatod a pendrive-ot sose tudni elrontani nem tudod.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés