Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27251) gabyka válasza juliabrilke (#27250) üzenetére


gabyka
aktív tag

Erről beszélek, nyuszómuszó :) a boltok is megszívják :)

[ Szerkesztve ]

(#27252) juliabrilke válasza gabyka (#27251) üzenetére


juliabrilke
addikt

Maximum 50-60Ft lehet kb ennyi időre a parkolás, aki Mercivel jön 14:00 órakor szolizni, annak nem tétel. :D
Aki meg szegény jöjjön 18:00-22:00 között szolizni, akkor ingyenes a parkolás.

Na mindegy, meglátjuk majd, hogy az ellenőrök egyáltalán nézik-e, hogy ki parkol itt jegy nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#27253) Komi28 válasza juliabrilke (#27252) üzenetére


Komi28
senior tag

Biztos lehetsz benne, hogy nézni fogják kinek van jegye, sőt vadászni fognak az új területeken :(((
Pont az 50-60ft-ot nem fogja bedobni szerintem, inkább a műkörmösre költi a szoli után :D

(#27254) pető bá' válasza Komi28 (#27253) üzenetére


pető bá'
őstag

a bírság pótdíj sem olyan sok..

"... and I hope you have a great day!"

(#27255) Rellind


Rellind
senior tag

Eladó félkonfig:
(egyben, nem szeretném megbontani.)
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C S775
Proci: Intel E5300+gyári cooler
Ram: 2GB DDR800 Kingmax

Ár,alku: P.m :R

(#27256) Jarod1


Jarod1
addikt

nincs valakinek hibás weller Wd 81 es trafoja?

(#27257) rekop


rekop
senior tag

Eladó Synology DS215j, ha esetleg érdekelne valakit, privátban keressen.

Eladó dolgaim: https://tinyurl.com/5n7jmuvj

(#27258) juliabrilke


juliabrilke
addikt

16/32GB-os msata ssd-je van valakinek eladó?

(#27259) Poiro7


Poiro7
aktív tag

Samsung S3 mini Vodafone függő, új akkumulátorra, 2Gb MicroSd kártyával eladó.

(#27260) Zin


Zin
senior tag

Grammpontos mérleg valakinek? kölcsön kéne 1 étkezést kimérni.10 ezer a zálóg, hozom viszem a mérleget szfvár területén, ha valakinek van örülnék neki nyilván amikor aktuális a kajálás akkor kéne 1 órára.

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#27261) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Októberi bérletről tudja valaki hogy most nov. 7-ig vagy 5-ig érvényes? Városi oldalakon nem találtam semmit. :S

Mutogatni való hater díszpinty

(#27262) fant0mi válasza hcl (#27261) üzenetére


fant0mi
addikt

Nov 7 24:00-ig

(#27263) hcl válasza fant0mi (#27262) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#27264) justflash válasza Zin (#27260) üzenetére


justflash
tag

Bármelyik bevásárlóközpontban kb 3000 ft-ért tudsz venni egyet. Emagon a legolcsóbb 2400 ft:.

Egyszerűbb mint autózni nem? :)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27265) mdk01 válasza justflash (#27264) üzenetére


mdk01
addikt

Én is erre gondoltam, de lehet tized gramm pontosra gondolt, az már egy drágább kategória. :U

(#27266) PhilBrick válasza mdk01 (#27265) üzenetére


PhilBrick
őstag

Nem, nem az. Például itt vagy itt

[ Szerkesztve ]

(#27267) LamerGyuri válasza PhilBrick (#27266) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mivel nem egyértelmű, előfordulhat, hogy személymérleget keres emberünk. Grammpontos abból meg nem terem minden sarkon. Így érthetőbb a fórumos kérdés, hiszen konyhai mérleget bármelyik nagyáruházban lehet kapni.

[ Szerkesztve ]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#27268) Fred23


Fred23
nagyúr

Újságok, hátha érdekel valakit.

Meg egyebek. :D

(#27269) Luck Dragon

Van olyan üzlet ahol a meglévő GPS-t tudják frissíteni?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27270) #92888064


#92888064
törölt tag

eladóvá válik fejlesztés miatt egy r7 265 dual-x 2gb videokártya, csak órajelben tér el az r7 370-től.
első tulajtól, dobozos, sosem húzott, 1 gépet látott idáig, kompresszorral tisztított évente, szétszedve sosem volt. igény esetén újrapasztázom a vevő szeme láttára mx4-gyel, de melege sosem volt a kártyának, mivel bios szinten 60 fokon tartja a gpu-t. garancia lejárt májusban, így azzal teszteled nálam amíg akarod, ha hozol saját gépet.

25000 forint környéke lenne az ára, de még körbe kell néznem a beárazáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#27271) MunezXBK válasza Luck Dragon (#27269) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Te is tudod, ne fizess érte.

(#27272) Luck Dragon válasza MunezXBK (#27271) üzenetére

Már próbáltam de nem akar összejönni. :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27273) chatran válasza Fred23 (#27268) üzenetére


chatran
őstag

Nokia 7110 :Y WAP. Működik a flipje?

(#27274) Fred23 válasza chatran (#27273) üzenetére


Fred23
nagyúr

A 7110-et már le is foglalták. (Imádtam egyébként ezt a telót, és használtam a WAP-ot is rajta, tök vagány volt! :D ) Mikor eltettem, még működött, most viszont olyan lassan csúszik lefelé, hogy fáj nézni! Viszont maga a működtető mechanizmus szerintem továbbra is jó, csak beporosodott / bekoszolódott valahol.

[ Szerkesztve ]

(#27275) Luck Dragon válasza Luck Dragon (#27272) üzenetére

Szerk.. sikerült! :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27276) hcl válasza Fred23 (#27274) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

Az USB csatis panel kéne :D Illetve a jobb felső sarokban azok mik?

Mutogatni való hater díszpinty

(#27277) Tom5


Tom5
addikt

(#27278) Fred23 válasza hcl (#27276) üzenetére


Fred23
nagyúr

A bekeretezettre gondoltál? Azt ingyen adom, mert mintha valami baj lett volna vele anno.

A jobb felső sarokban mobilok vannak. :D Ami érdekes lehet, az egy Nexus 4 (a fekete), mert csak az LCD-jét kéne cserélni, amúgy hibátlan, és 16GB-os. A Nexus 4 topikban rá lehet keresni a történetére. :DDD Van egy Nokia 620 is, az is digitizer hibás, ha jól emlékszem, meg eléggé szét is van szedve, azt se tudom, az összes alkatrésze megvan -e... -de talán igen. Én a Nexust sajnálom; már többször majdnem elvitték, aztán egy idő után elegem lett a felrakásából, így elsüllyedt. Lehet, örökre nálam marad, aztán egyszer veszek egy másik hibásat, és a kettőből csinálok egy jót -ha akkor már nem is lesz sok értelme.

(#27279) cannibal válasza Tom5 (#27277) üzenetére


cannibal
senior tag

Szia! Egy ismerősöm pont ilyet keres! Szólok neki mindenképpen!

(#27280) hcl válasza Fred23 (#27278) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mutogatni való hater díszpinty

(#27281) Fred23 válasza hcl (#27280) üzenetére


Fred23
nagyúr

Feltettem, itt van a Nexus 4, de privit még nem látok sehol.

Privi megjött!

Mindenki másnak: nem a Nexus 4-ről volt benne szó, az vihető, szabad, friss és ropogós! :D

[ Szerkesztve ]

(#27282) Elementgamer


Elementgamer
csendes tag

Eladó:
Nikon D60 Zárhiba
Nikon 18-55 DX VR obi hibatlan,kupakokkal
ISY táska
---- Egyben 20-25ezer forint :)

(#27283) Tom5 válasza cannibal (#27279) üzenetére


Tom5
addikt

Okés, köszönöm. Nagyon jó állapotú gép, külföldi ismerősöké. Még az accountal sem foglalkoztak az is rajta van. De mivel kisgyerekeké volt a gép, húzó címek nincsenek rajta....

(#27284) justflash válasza Fred23 (#27281) üzenetére


justflash
tag

PÜ.

Más: ki foglalkozik forrasztásos dolgokkal?

Router módosítás lenne a feladat, mikrotik PCB-re kéne 2db RP-SMA pigtailt felrakni külső antennához.

Összvissz kb 8 forrasztás, van hozzá leírás is, viszont nekem nincs hozzá megfelelő pákám.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27285) hcl válasza justflash (#27284) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én szoktam, de nem tudom, mikor érek rá, lehet csak hetek múva :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#27286) justflash válasza hcl (#27285) üzenetére


justflash
tag

Az nem baj, decemberben lesz csak aktuális úgyis. :)

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27287) hcl válasza justflash (#27286) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

OK, az jó.
Azért előtte mutasd majd meg, hogy néz ki, illetve ne csak én legyek az egyetlen lehetőség :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#27288) tick


tick
aktív tag

Tudom nem a legjobb topic, de hátha...
Ha több terméket rendeltem, el tudok állni csak egytől anélkül hogy mindet vissza kéne vinni?

Everything that has a beginning... has an end

(#27289) sandor906


sandor906
tag

Újra egyedül a Föld körül [link].

Szurkolok, hogy sikerüljön a vállalkozás.

[ Szerkesztve ]

GhostDragon#24437

(#27290) LamerGyuri válasza tick (#27288) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Igen.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#27291) Czibor10


Czibor10
tag

Hali, valaki nem megy véletlen pénteken az SAP nyílt napjára? Volt osztálytársammal mentünk volna, de valószínű nem tud jönni.

(#27292) MunezXBK válasza Czibor10 (#27291) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az milyen, hogy véletlen megy valaki oda? Elindul a konyhába egy sörért oszt az SAP izén köt ki? :D

(#27293) Czibor10 válasza MunezXBK (#27292) üzenetére


Czibor10
tag

Nekem úgy is jó :D . Meg akkor már véletlen fel is vehetnének fejlesztőnek :DD .

(#27294) Varoz válasza MunezXBK (#27292) üzenetére


Varoz
őstag

Erről az Utolsó cserkész jut eszembe. :C

Hát persze. Véletlen volt. Akárkivel megeshet. Véletlen volt ugye? Erre jártál, benyitottál, megbotlottál és pont beleakadt a farkad. "Hoppá, elnézést asszonyom irtó peches napom van!"

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27295) pető bá' válasza Varoz (#27294) üzenetére


pető bá'
őstag

Tegnap előtt néztem meg újra :C :DDD

"... and I hope you have a great day!"

(#27296) eami válasza Varoz (#27294) üzenetére


eami
addikt

szerintem ez valami újraszinkronizált (lájtosított) verzió lehet amit idézel :|

[ Szerkesztve ]

(#27297) Varoz válasza eami (#27296) üzenetére


Varoz
őstag

Ez biza az eredeti! :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27298) eami válasza Varoz (#27297) üzenetére


eami
addikt

én kérek elnézést... valóban! kicsit megkopott a memóriám :) azt hiszem ideje lesz újranézni :K

(#27299) Varoz válasza eami (#27298) üzenetére


Varoz
őstag

Érdemes! Kötelező darab! Aki nem látta, attól csak annyit kérdeznék, hogy fej vagy gyomor? ;]

Amúgy az első szinkronban a hangja Sörös Sándor, egyszerűen zseniális az unott, kiégett, de azért szépen odaszólogató karakternek. Dörner már szinte egyenlő Bruce Willissel, de ide Sörös kellett. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27300) A@ron


A@ron
tag

Sziasztok!

Van otthon egy fölösleges fekete színű LG G Pad 7.0 V400 wifis tabletem. Én 2014. decemberében vettem újonnan. Nagyjából 4 hónapot volt használva, első perctől fóliázott kijelzővel. Azóta lényegében a fiókban van, alkalmanként is alig-alig használtam (típusváltás miatt). Kb 1 éve szerintem egyáltalán nem nyúltam hozzá.

Ami jár hozzá:
-kijelzőn fólia
-fekete mágneses flip tok
-32 GB memóriakártya
-doboz

Az eredeti töltőkábel el lett keverve, de igény szerint tudok hozzá adni másikat (akár fejjel együtt is).

Érdekelne-e valakit? PÜ-ben meg tudnánk egyezni az árról.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.