Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27201) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Szeretne valaki MSI 390-et majdnem két év garival?
A héten 60k-ért átvehető Székesfehérváron! ;)

(#27202) hzsolee válasza pd (#27197) üzenetére


hzsolee
őstag

Át kell állítani a téli időszámításra? :D

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#27203) makro válasza hzsolee (#27202) üzenetére


makro
aktív tag

Ez most fájt :C

(#27204) hzsolee válasza makro (#27203) üzenetére


hzsolee
őstag

Nem tudtam kihagyni... :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#27205) Elementgamer


Elementgamer
csendes tag

Sziasztok!:)
Valakinél val elfekvőben egy 2,5'' hdd?

(#27206) fant0mi válasza hzsolee (#27202) üzenetére


fant0mi
addikt

:DD

(#27207) makro válasza Elementgamer (#27205) üzenetére


makro
aktív tag

Este megnézem, szerintem van valami 2,5"-os HDD-m.

(#27208) justflash válasza hzsolee (#27202) üzenetére


justflash
tag

B@zmeeeg. :DDD

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27209) dzso22 válasza Elementgamer (#27205) üzenetére


dzso22
senior tag

Esetleg ez?
:)

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#27210) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Volt már róla szó, de...
Van valahol a Velencei-tó északi partján értelmezhető kilátó? A pákozdi arborétum egyrészt fizetős, másrészt nem feltétlen akkor van nyitva, amikor menne az ember...

Mutogatni való hater díszpinty

(#27211) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Másnak is teljesen elszállt a tetves UPC? Se net, se TV...

Virág utca...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27212) honda23 válasza Motion_Blur (#27211) üzenetére


honda23
aktív tag

Lehet, ott volt a halálos baleset, kidőlt villanyoszloppal.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#27213) Varoz válasza honda23 (#27212) üzenetére


Varoz
őstag

Hogy lehetett úgy kikúrni az oszlopot? Ráadásul megint utas halt meg. :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27214) szebe válasza Varoz (#27213) üzenetére


szebe
őstag

[link]
Pont ott van egy laza törés az egyenesben. Így "látatlanban" masszív gyorshajtás :(

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#27215) honda23 válasza Varoz (#27213) üzenetére


honda23
aktív tag

Farkasvermin volt. Esett egy kis eső...
Áram nincs CSAK 1500 lakásban...

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#27216) Tom5 válasza Varoz (#27213) üzenetére


Tom5
addikt

Gondolom nem 1000-es moci van az opelban....Aztán hajtotta a lovakat ész nélkül. :(((

(#27217) #49155328 válasza honda23 (#27215) üzenetére


#49155328
törölt tag

A Sajóban van. :D

szebe ott már küdték meg a kerítést jobbról, balról.

Az S kanyarban meg rottyra verték a golfomat. :O

[ Szerkesztve ]

(#27218) Motion_Blur válasza honda23 (#27212) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, közben leesett nekem is :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#27219) Varoz válasza szebe (#27214) üzenetére


Varoz
őstag

Ez kb. lóf.sz esti fénnyel. Inkább masszívan balf.sz volt a sofőr, de azért jampi akart lenni. :U :W

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#27220) justflash válasza Varoz (#27219) üzenetére


justflash
tag

"nem adta ki"
"betapadt a csatornafedőn"
"megdobta a padka"

Így kell szépen mondani. :U

Nem lennék a sofőr helyében...

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27221) siti válasza Tom5 (#27216) üzenetére


siti
senior tag

1000-es mocival is lehet száguldozni városban, ahhoz se lóerő, se ész nem kell....
:(((

(az egy más dolog, hogy még mindig nem tudtunk átállni földkábelre és mindenhova villanyoszlopot ültetünk. felénk most szélesítették ki az utat, így az út szélétől 10cm-re került egy villanyoszlop, amire tettek egy fényvisszaverő táblát és sok szerencsét)

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#27222) LamerGyuri válasza justflash (#27220) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

"a bukkanóra felérve szemébe sütött a nap" ;]

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#27223) Elementgamer válasza dzso22 (#27209) üzenetére


Elementgamer
csendes tag

Mennyi?:)

(#27224) juliabrilke válasza Varoz (#27219) üzenetére


juliabrilke
addikt

Megszokta, hogy pár játékban egy gombnyomással visszatesz a pályára ha felborultál.
Itt valamiért nem működött. ;]

(#27225) kicsi83


kicsi83
tag

Sziasztok,

Tudna valaki ajánlani jó gumist Fehérváron aki szombaton is nyitva van?
Előre is köszi.

(#27226) dzso22 válasza Elementgamer (#27223) üzenetére


dzso22
senior tag

Ment privát

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#27227) Rambovits


Rambovits
senior tag

Nem tudjuk a pontos infókat, nem illene ítélkezni.

Abban a kanyarban már csúsztam meg én is..
Nem kell nagy baromnak lenni hozzá. Változnak a körülmények, hirtelen hűl a levegő, a pára lecsapódik az útra + fehér aszfalt, és 50-es tempó helyett 60-al mentem... Az szerintem nem masszív gyorshajtás, pláne ha az óra is csal. Nekem szerencsém volt, nem mentem neki semminek, a MOL-os kamion is csak villogott, hogy ez a marha mit csinál itt szemben...

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#27228) szebe válasza Rambovits (#27227) üzenetére


szebe
őstag

Nem vagyok szakértő, de kétlem, hogy ha 50-nél (60-nál) megcsúszol (közben csak van valami reakció, és lassulsz), és az oszlop fog meg, akkor az rád is dől.
Ráadásul az egy szem kép alapján oldalról kapta el, szóval ott elég nagy erők dolgoztak :(

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#27229) justflash válasza Rambovits (#27227) üzenetére


justflash
tag

50-el ha még bele is fékez legalább egy kicsit nem csapja ki az oszlopot csak ha Humveeval van. Illetve nagy eséllyel nem marad ott az utas sem.

Ha meg tudom hogy esik/hideg is van és még ne adj isten a nyári gumi van fent pláne nem tolom neki.

Plusz az az 50 is csak ajánlás, van olyan kitétel a kreszben hogy a látási és útviszonyoknak megfelelően válaszd meg a sebességet.

Szoktam kenni én is HA lehet. Ha sötétedik vagy taknyos hideg van akkor meg nem.

Akárhogy is nézem ez a sofőr baromsága volt nagyobb részben, nem a random faktor.

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27230) makro válasza szebe (#27228) üzenetére


makro
aktív tag

feol cikk

Na igen, ez nem a picit nekicsúsztam kategória, főleg a kocsi oldalát elnézve. A lényegen sajnos nem változtat, ahogy Varoz is mondta, a kocsiba szorult utas meghalt.

(#27231) justflash válasza makro (#27230) üzenetére


justflash
tag

Kiflibe hajlott ha jobban megnézed, B oszlop is elment vagy 30 centit, pedig a B Vectra nem egy papírsárkány...

[ Szerkesztve ]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27232) Luck Dragon válasza makro (#27230) üzenetére

Szegény autó, az már a menthetetlen kategória.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27233) yanna válasza Luck Dragon (#27232) üzenetére


yanna
őstag

"Jó" magyar nepper ebből még karcmenteset csinál... :(((

(#27234) Luck Dragon válasza yanna (#27233) üzenetére

Az biztos! :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27235) justflash válasza Luck Dragon (#27234) üzenetére


justflash
tag

Ebből szerencsére nem, nem éri meg.
Sosem térülne meg.

Mondjuk ha egy 2 éves felső kategóriás lenne akkor simán, bár ilyen tekeredést helyrehúzatni...

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27236) makro válasza justflash (#27235) üzenetére


makro
aktív tag

Itt a videóban azért nem gyűrték meg ennyire a kocsikat. Érdemes egyszer végignézni.

tfh, meg lesz javítva, soha nem lesz már olyan masszív mint gyárilag ( jó persze, kivéve ha becsövezik :DDD )

(#27237) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Beszéltünk a parkolásról, meg a fizetős parkolókról.
Nálunk November 1-től ~70%-kal csökkent az ott parkoló gépjárművek száma, esténként ez a szám ~60%.

Tehát ez azt jelenti, hogy ennyien parkoltak itt és jártak munkába, illetve foglalták el az ott lakóktól a helyet.
A helyi kisbolt 3 Transportere és dolgozók kocsijai is eltűntek érdekes módon. 3100Ft, ennyit simán megért az, hogy este nem kell keveregni a parkolóban és szabad helyet keresni.

(#27238) gravi_t válasza juliabrilke (#27237) üzenetére


gravi_t
újonc

Szép és jó, de

1) azok az autók nem szívódtak fel, továbbra is parkolnak valahol:
Attól, hogy nem látom, a probléma még létezik. A fizetős parkolás kizárólag pénzbeszedés, funkciója alapján parkolóADÓnak kellene hívni, ugyanis ezért a pénzért nem kapok cserébe szolgáltatást. A parkolóhelyeket (utat) már rég kifizettem a "súlyadóval", a benzinben levő útadóval, a különféle útdíjakkal. Építsenek parkolóházakat, mélygarázsokat, vagy legalább ne akadályozzák, ha egy cég ilyent akar építeni. Azért majd jogosan kérnek pénzt.

2) nálatok akkor most van teljesen fölöslegesen egy csomó kihasználatlan parkolóhely:
A számaid alapján nappal 100ból 70, este 100ból 60 hely üres. Akkor ezekre a helyekre fölösleges volt adóforintokat költeni. Az, hogy sokan parkoltak ott, azt jelenti, hogy sok munkahely van a környéken. A fő utcai üzletek is mennyit nyertek vele, hogy nem lehet a környéken parkolni meg nehéz odajutni.

(#27239) juliabrilke válasza gravi_t (#27238) üzenetére


juliabrilke
addikt

Van ott 4 bolt, meg egy szolárium, majd használják a parkolókat azok, akik oda jönnek (és nem a járdára állnak rá, ahogy tették eddig)

Igen, ezek a kocsik máshol állnak majd meg ezután, ahol ha nem lesz elég hely ezután, akkor megint anyázás lesz belőle az ott lakóktól.

Adóforintot nem költöttek rá, mert simán az út szélén állhatsz meg, felfestés sincs.

(#27240) #92888064


#92888064
törölt tag

45500 forintért érdekelne valakit ref r9 290x?
tegnap hozta a postás, de ma láttam meg egy gtx 1070 FE hirdetést, és már megy az egyezkedés.
ugyanezt a kártyát használtam előző fűtési szezonban, és ezt adtam el 70-ért májusban. ezért is vásároltam vissza, mert tudtam, hogy mit veszek. februárban cseréltem le a gyári megkövesedett pasztát mx4-re. tegnap teszteltem gta 5-tel és doom-mal, rendben van a kártya. egy ideje 1070 FE-re fájt a fogam, de 150et nem voltam hajlandó adni érte.
alapvetően az 1070 FE eladóján múlik a dolog, szóval egyelőre ez még csak igényfelmérés.

[ Szerkesztve ]

(#27241) justflash válasza #92888064 (#27240) üzenetére


justflash
tag

Mekkora a fűtési teljesítménye CSGO alatt? ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27242) gravi_t válasza juliabrilke (#27239) üzenetére


gravi_t
újonc

Igen, egyetértek, sajnos ez csak tüneti kezelés, a probléma arrébtolása. Parkolóhelyeket kellene teremteni inkább. (Meg mellette ésszerűsíteni a tömegközlekedést, hátha akkor lesznek, akik inkább azzal járnak.)

"Adóforintot nem költöttek rá, mert simán az út szélén állhatsz meg,"
Nana! Aztán az az út miből épült? :)

(#27243) makro


makro
aktív tag

Látni és látszani 2016

Volt már valaki ilyen akción? Azt írják ingyenesek a vizsgálatok, de egy picit kételkedő vagyok, elvégre Mo.-n élünk :D

(#27244) justflash válasza gravi_t (#27242) üzenetére


justflash
tag

EU-s lóvéból. ;]

mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

(#27245) hcl válasza gravi_t (#27242) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

+++
Nem lenne ekkora dugó, ha kicsit gyakoribb buszok lenének. Kevesebben autóznának.

Mutogatni való hater díszpinty

(#27246) gabyka válasza juliabrilke (#27239) üzenetére


gabyka
aktív tag

Gondolom a 4 bolt és a szoli kedvéért majd külön fizetnek parkolódíjat...

(#27247) juliabrilke válasza gabyka (#27246) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nem hiszem. Szolicica berobog a pasija kocsijával, 3 perc beparkolás és 5 perc aszalódásért szerintem nem vesz jegyet. De ha 10 percet van ott nem zavar, csak a kocsimat ne csessze össze.

3 hete az egyik nő kérdezte amikor ott álltam, hogy van-e biztosításom, mert nem tud jól parkolni. :DDD Mondom a kocsinak és nekem is van, csak nyugodtan tolasson. (de persze azért megvártam hogyan sikerül neki :D )

(#27248) gabyka válasza juliabrilke (#27247) üzenetére


gabyka
aktív tag

Szerintem nem ez lesz a lényeg, ha jön valami parkolóőr...van rá némi zsém, hogy rászállnak ezekre :)

(#27249) Gaaabeeesz válasza juliabrilke (#27247) üzenetére


Gaaabeeesz
aktív tag

Es nem vilagositottad fel, hogy ilyenkor az ő biztositoja fizet?

Üdv, Gabesz

(#27250) juliabrilke válasza Gaaabeeesz (#27249) üzenetére


juliabrilke
addikt

Mondtam neki, hogy a kocsi biztosított (miért is hívják kötelező biztosításnak? :D ), ha meg engem elüt, akkor végre lesz egy kis szabadságom. :DDD

Tipikus egyszerre nyomom a kuplungot és a gázpedált beállás volt, de akkora hely volt ott, hogy egy anyahajó is befért volna. Szimplán csak balf@sz volt a nő. :D

gabyka: 1 hónap türelmi idő lesz most, de szerintem fogják majd ellenőrizni. Nem hatja meg őket a "csak 15 percig voltam bent" duma.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.