Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz fagyalllo #263011 üzenetére

    "stilizált hornyok a hátlapon"

    Ehh, ez így nagyon "occó kínai" húzás... [link] (Bár a linkelt kínainak legalább leszedhető a hátlapja.)

    #262985 vinczetibor:
    Bár én még nem zengtem ódákat a PRX fémszíjáról, de az biztos, hogy az egyik legjobb (ha nem a legjobb), amivel eddig dolgom volt. Az éle valóban nem tompa (szerintem teljesen jó, bár Sharp Edged-hez még nem volt szerencsém), de ha neked ez éles, akkor nézd meg egy új Seiko 5 Sports fémszíját.. na az vág (+ csörgős, + a végszem sem tömör). És ezt úgy mondom, hogy az utóbbi 7 napban csak a Seiko Snoopy volt rajtam, fémszíjjal. Igazából, ha rendesen be van állítva, akkor hordás közben egyik sem vág, viszont ha túl szoros, vagy túl laza, akkor esélyes... vagy ha pont az élét tapogatod, mint most én. :D Az biztos, hogy ég és föld a különbség a Seiko 5 és a PRX szíja között, pedig az ár (Seiko 5 128 ezer PRX (kvarc) 150-170 ezer... bár az én Seiko 5-öm pont 150 volt + fémszíj, a PRX-em meg 140) nem indokolna ekkora eltérést. Még a pillangócsatot is elviselhetővé teszi számomra a PRX, pedig azt mindig is utáltam.
    Szőrtépéssel nem találkoztam, a PRX és a Seiko esetén sem. :)

Új hozzászólás Aktív témák