Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 09:07:23

LOGOUT.hu

Subaru topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#437) mmcc02 válasza Qru (#436) üzenetére


mmcc02
tag

+ Parci

Kár, pedig tetszett volna a 350 Nm. :( Illetve a kínálat fele kiesik dízelek híján.

Az az érzésem, a Forester XT-nek elég sok lenne a fenntartása, startból az éves adó+bizotsítás legalább 75e Ft-tal drágább lenne, s a többi, éppen csak picivel drágább tételekkel már érezhető lenne a különbség.
Bónusz: Forester SH-ból Németországban nem árultak XT-t, csak az újabból 2013-tól, de az már sajnos nem fér bele a keretbe.

Amúgy jól látom, hogy az XV gyakorlatilag egy körbeműanyagozott és magas futóművű Impreza? :B

Ezek a CVT váltók megbízhatóak? A 2.0 benzinesek háromnegyede mellé ez a váltó van. Karbantartásáról van infó? Vagy a hivatalos eztnemkellcserélni? Próbáltatok ilyent, mennyire idegesítő/megszokható? :F

(lassan rájövök, hogy túl sok kritériumom van:
-max. 4-5 éves, 15k Eur körül (picit több lehet, de inkább ne)
-legyen nagyobbacska 5ajtós, inkább kombi;
-legyen összkerekes, minél kevésbé FWD orientált, annál jobb;
-ne legyen nagy, 4.5 m hosszba jó lenne beleférni, nagy autóval csak a saját bajom gyűjtöm meg városban;
-legyen értékelhető hasmagassága, nem szeretem a hangot, amikor az autó alja hozzaér valamihez :O
ebből vagyok leginkább hajlandó engedni
-min. 140-150 lóerő, persze nem 2 tonnás autónál - itt egy 2.0 turbó benzin lenne az ideális :K
-értékelem a boxermotort, Subaru AWD-t :K )

Szép estét!

[ Szerkesztve ]

* Gondolkodom, tehát vagyok, ez a kérdés, válasszatok! Avagy röviden: Gondolkodom, tehát válasszatok! * Búbos páka *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.