Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    válasz K1nG HuNp #47370 üzenetére

    ahogy Peti is mondja nem veszi el a kihivast...lassuk be mi volt regen...9probe-ig nezted a monitort, 9nel pylo, majd probe es chrono, majd 12/13probig megint nezted a monitort, majd gate, majd nezted a monitort...nagyot gyorsult a jatek, es szeritnem ez a valtoztatas/segitseg siman belefer a dologban. terrannal erzem legjobban a valtozast, mert ott aztan elso supplyiig csak pislogott az ember a monitorra, mostmeg szinte egybol kell rakni a supply.
    nekem sem tetszett elsore igy a jatek, de most, hogy szokom mar nem mondom, hogy rosszabb...csak mas (es en amugy is szeretem az eco jatekot, tehat el is vagyok vele...regen is sokszor atestem a lo tuloldalara, es tulzasba vittem a szedo gyartast)

    rushnal amugy is nyomtak az emberek a chronot, igy meg late gameben tudsz ecozni, mikrozni.
    meghat amugy azt gondolom arany szinten nem ezen mulik a dolog, meg rushnal sem.
    nem is ertem a problemad? az a bajod, hogy neked kell/nem kell hasznalni, vagy,, hogy masoknak...ill. goldban az a kihivas, hogy felkerulj platinaba (amugy szerintem aranybol nehezebb platinaba kerulni, mint onnan gyemantba)

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés