Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#909) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Nekem megint előhozta az "idei" (ugye már tavalyi) Star Wars film a rajongásomat. :) Nekem tetszett a Rogue One. És most így két film után örülök, hogy a Disney tovább viszi ezt a világot. Nekem a VII is tetszett. Főleg ha azt vesszük, hogy a "nagy" Lucas mit tett az Episode I - II - III-mal. Sírni tudnék komolyan. Főleg az Episode I-en. Ezt figyelembe véve a Disney eddigi két filmje pazar. Szerintem. De elfogadom a negatív véleményeket. Mert egyik se tökéletes, EP VII-et "láttuk már valahol", viszont lehetne rosszabb. :D

A Rogue One-ban nagyon megtetszett ez a dallam/szólam a filmben: [link] Sajnáltam is, hogy jobban ez nem lett felhasználva a filmben, sőt a soundtack-ben sem szerepel csak ennek a számnak a végén. :(

Nem vagyok egy nagy Star Wars relikvia gyüjtő, és nem is leszek. De most berendeltem pár könyvet. Talán majd később (még csak 4 éves) a fiamat is megfogja ez a világ ha lapozgatja. :) A következőket:
Star Wars - Az ébredő Erő - Fantasztikus keresztmetszetek
Star Wars: Az ébredő Erő - A képes útmutató
Star Wars - Szereplők nagykönyve - Frissített és bővített kiadás
Star Wars - Minden, ami Star Wars
Phil Szostak: Star Wars - Az ébredő Erő világa
Star Wars - Zsivány Egyes

Kíváncsi leszek rájuk.

És lenne a végére egy kérdésem. Így 30 éves fejjel, élvezhető ez a SW:Rebels és Clone Wars mese? És csak ez a kettő van?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.