Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Miles


Miles
aktív tag

Figyelmetekbe ajánlom a teljes Han Solo történeteit a Csillagok háborúja előtti időszakból. Eladásra kívánom feltenni.
Han Solo sorozat

(#802) Miles


Miles
aktív tag

Eladó 24 db Star Wars könyveim.
Star Wars könyvek
Képek könyvekről

(#803) #79621120


#79621120
törölt tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#804) kornel76


kornel76
aktív tag

Erről meg senki nem beszél egy SW rajongó totyikban?

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#805) #79621120 válasza kornel76 (#804) üzenetére


#79621120
törölt tag

(#806) kornel76 válasza #79621120 (#805) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ezeknek a jó nagy %-át láttam már, viszont az előzetest most először :P :D .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#807) #79621120 válasza kornel76 (#806) üzenetére


#79621120
törölt tag

Sajnos én régimódi vagyok . Számomra az eredeti trilógia az igazi Star Wars , a többi csak töltelék .

(#808) Croft-21 válasza kornel76 (#804) üzenetére


Croft-21
őstag

(#809) kornel76 válasza Croft-21 (#808) üzenetére


kornel76
aktív tag

Héát persze, és a hold helyén épül az új Death Star :P .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#810) cor


cor
őstag

hátha...tudja vki miért nincs több Karen Traviss- féle Republic Commando könyv :F :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#811) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy az eredeti trilógiának pontosan hányféle magyar szinkronja van?

Illetve az, amelyik az 1997-ben kiadott feljavított változaton van, pontosan melyik?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#812) pbalu válasza KubanitoS (#811) üzenetére


pbalu
aktív tag

http://www.starwarsklub.hu/14_egyeb/05_szinkron/01_trilogy/szinkron_trilogy.htm

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#813) Krapszika


Krapszika
csendes tag

Sziasztok!

Star Wars figura gyűjtő van köztetek? A 18cm-es Star Wars Black Series-ből eladó most egy gyűjtemény, nagyon szépen kidolgozott akciófigurák, mindegyik még a bontatlan csomagolásában van, köztük egy-két kifejezetten nehezen beszerezhető darab.

Budapesti vagyok, megadott helyen tudom átadni, érdeklődés esetén a részleteket e-mailben egyeztessük: starwarsfigurak@gmail.com

Ezek vannak:

Birodalmi figurák:
-Palpatine 10 000Ft
-Sandtrooper 12 000Ft
-Stormtrooper 12 000Ft
-Imperial Tie Pilot 9000 Ft

Többi szereplő:
-Boba Fett 12 000 Ft
-Greedo 10 000 Ft
-Han Solo (klasszikus megjelenés) 10 000 Ft
-Stormtrooper Han Solo 12 000 Ft
-Chewbacca 10 000Ft
-Yoda 9000Ft
-Obi-Wan Kenobi 9000Ft
-Leia (Jabba's Slave) 10 000 Ft

-Luke Skywalker (feketeruhás, a Jedi visszatérből) 10 000 Ft

Klón figurák:
-Clone Trooper Captain (vörös jelzésű) 10 000Ft
-Clone Trooper Sergeant (zöld jelzésű) 10 000Ft
-Clone Trooper (teljesen fehér) 10 000Ft

Nagyobb szettek:
-Biker Scout + Speeder Bike (deluxe nagy készlet) 20 000Ft
-Imperial Shadow Squadron (óriás készlet: fekete Stormtrooper + fekete Biker Scout + Fekete Sepeeder Bike) 25 000Ft
-Han Solo + Taun Taun (deluxe nagy készlet) 20 000Ft

Mindből csak egy-egy darab van!

Itt érdeklődj: starwarsfigurak@gmail.com

(#814) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ismer vki olyan helyet ahol SW-os cuccokat lehet felbecsültetni és lehetőleg nem vágnak át?

Előre is köszönöm. :R

ps: Jöhet az info PÜ-be is, mert nem biztos, hogy még látni fogom, ha sokára válaszol valaki.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#815) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Elterveztem hogy szünetben szeretnék végignézni minden eddigi mozgóképet, a 6 nagy film mellett mik voltak még a jelentősebbek?
Tudom hogy volt egy The Clone Wars című sorozat, és van a Rebels is, ezeken kívül van még valami jobb minőségű amit bele kéne vennem a listába?
A Wikipédia ír még vietnámi meg amerikai rajzfilmekről is, de nem tudom mi az ami tényleg hozza az elvárt minőséget.

[ Szerkesztve ]

(#816) Krapter válasza Krapszika (#813) üzenetére


Krapter
tag

Szerintem tartogasd még egy kicsit utána meg így add el:

[link]

:Y

(#817) Krapter válasza AeSDé Team (#815) üzenetére


Krapter
tag

Ezt se hagyd ki:

Star Wars Holiday Special ;] ;]

(#818) TheProb


TheProb
veterán

Na, vélemények? ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#819) soo277


soo277
őstag

Még korai,meg kell még néznem kb 6x :DD :DD :DD :DD

BT: wersoo#21211

(#820) busman válasza TheProb (#818) üzenetére


busman
addikt

Inkább nem írom le részletesen.
Mindenesetre nekem nagy csalódás volt.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#821) GoTReX válasza TheProb (#818) üzenetére


GoTReX
őstag

Még emészteni kell,de azt ki lehet jelenteni hogy iszonyat sötét és reményvesztett hangulatú a régi és kiválképp az új SW trilógiához képest. :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#822) soo277


soo277
őstag

Song

BT: wersoo#21211

(#823) TheProb válasza busman (#820) üzenetére


TheProb
veterán

[Spoiler] (Hova lett a spoiler gomb?)

Nekem kurvára tetszett, bár volt amit már kicsit unalmasnak találtam. Pl. gyakorlatilag egy 3. halálcsillag, ami uyúgye még nagyobb, amit ugye megint fel kell robbantani és mivel mással, mint x-wingekkel. Valamint kicsit fura volt, hogy Rey csak úgy a semmiből használni kezdi az erőt és kapásból "elmefenyíti" Kylo-t, szintén ez fénykarddal, először fogja a kezében, de legyőzni párbajban.

De ezek eltörpülnek amellett, hogy 32év után végre normálsnak nevezhető sw filmet kaptunk. Szerintem. Mikor újra megláttam az karaktereket újra, libabőr lettem. Ugyanez az első mp-től fogva, jó volt újra látni, hallani az introt.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#824) GoTReX válasza TheProb (#823) üzenetére


GoTReX
őstag

Van pár dolog benne,ami nekem is furcsa volt.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#825) anulu


anulu
félisten

megnéztem. kalap sz@r történetileg. nagyon féltem tőle, hogy Jar Jar Abrams hazavágja az egészet, és be is jött, sajnos :( részemről nekem itt a filmek véget értek, maradok a könyveknél, bármennyire is nem szeretné ezt az dizni.

hogy mikkel volt bajom, azokat erős spoiler miatt inkább nem írnám le.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#826) GoTReX válasza anulu (#825) üzenetére


GoTReX
őstag

Ez még csak egy történet eleje.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#827) anulu válasza GoTReX (#826) üzenetére


anulu
félisten

kb "vörös diplomás" Star Wars rajongó vagyok, de a többi nem érdekel. majd ha adják az HBO-n, és épp ráérek, akkor. talán. valami bugyuta könyvnek ez még elment volna, de rongyá lett volna szidva, mert akkora baromságok vannak benne.

a film felénél kb ott voltam, hogy felállok és kijövök, aztán végigszenvedtem. :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#828) busman válasza anulu (#825) üzenetére


busman
addikt

Egyetértek.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#829) GoTReX válasza anulu (#827) üzenetére


GoTReX
őstag

Mitől borult ki ennyire a bili? :F :D

XBOX ID: GoTReX #4839

(#830) anulu válasza GoTReX (#829) üzenetére


anulu
félisten

nem akarok fórumban spoilerezni. ha gondolod pü-ben leírom. még a régi filmekkel sem konzisztens a történet, nemhogy a könyvekkel.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#831) TheProb válasza anulu (#830) üzenetére


TheProb
veterán

Ezért volt a spoiler gomb, ami eltűnt vmiért... Írd a hsz-ed elejére, hogy spoiler és csókolom, aki nem akarja nem fogja tovább olvasni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#832) Cray Tyler válasza anulu (#830) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Tegyük ezt gyorsan tisztába. Magam is 22 danos feketeöves SW fan vagyok, az egész expanded galaxy-t jól ismerem. Lucas már az előzmény trilógia készítése előtt közölte, hogy szarik rá ki milyen könyeket írt "folytatásként" az original filmekhez. Magam is nagy tisztelője vagyok pl Timothy Zahn folytatásainak, a Koréliai trilógiának és az összes többinek (Mara Jade-ről nem is beszélve). De. Lucas elmondta: lehet írni mindenféle fasságot, őt nemigazán érdekli, egy szabály van: főszereplőt nem lehet kinyírni.

SPOILER ALERT!!!!!!!!!!!

Csubakka így is meghal, ugyebár, de ez sem igazán ugrotta meg Lucas ingerküszöbét. Tehát ez évek óta le van fektetve, hogy az SW eredeti alkotói, és úgy általában holywood magasról szarik a könyvekre és az egész expanded sw universe-re. Tehát ezért van az, hogy a most bemutatott filmnek SEMMI köze nincs pl a Timothy Zahn-féle történetvonalhoz.
Az expanded universe mostantól véglegesen elvált az "eredeti" starwars történettől. Hogy ki mit nevez "eredetinek", az magánügy. Én is nagyon kedvelem az expanded történeteket és könyveket. De nekem a film is nagyon tetszett.

(#833) anulu válasza Cray Tyler (#832) üzenetére


anulu
félisten

SPOILER ALERT!!!!!!!!!!!

valahol igazad van. viszont. Jar Jar Abrams hamár ekkora fannak mondja magát, akkor olyan dolgokhoz, amihez az összes XU író ragaszkodott, nem nyúl. illetve nem forgatja fel fenekestül. amikor a filmben először kiderült, h Han fia, akkor azon gondolkodtam, h Jason vagy Anakin. ezek után teljesen más lett. én személy szerint ezzel a 7. résszel nem tudok azonosulni. kb megfogtak egy pontot a Mag környékén, annál fogva lett az egész univerzum kiforgatva.

ha JJ komolyan akkor tisztelője az univerzumnak, akkor próbált volna olyat összerakni, ami azok számára is élvezhető, akiknek többet jelent az SW a 6 filmnél.

nagyot akart f*ngani, aztán besz*rt, nekem ez az érzésem, és roppant csalódott vagyok.

amúgymeg ugye az EP4-ben Solo elmondja Luke-nak, hogy nem úgy van az, h csak úgy hipertérbe ugrunk. ezek után egy hangárból??? valamint egy elég alacsonyan levő pajzs ALÁ érkezni? ezt ha tudta Han, akkor megcsinálhatták volna az Endornál is, lol.

tényleg kétfelé váltak az utak a könyvek és a filmek szemszögépől, méghozzá erőszakkal és úgy, ahogy nem kellett volna. részemről maradok a könyveknél, az Ébredő Erő-ről pedig inkább hanyagolom, hogy beszéljek. halottról vagy jót vagy semmit.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#834) Cray Tyler válasza anulu (#833) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

SPOILER ALERT!!!!!!!!!!

Tulajdonképpen egyetértek veled, de nekem ettől még tetszik a film. Én fejben külön kezelem a két történet-vonalat most már, és ezzel így nekem jó. De film közben egykét helyen én is felvontam a szemöldököm. Pl. Csubakka ugye elég súlyos fogadalmat tett Hannak amikor az kiszabadította a rabszolgaságból. Kvázi lehetetlen lenne eszerint, hogy végignézi ami a filmben Hannal történik, és csak egy ordításra telik tőle. Az expanded universe-ben egy ilyen történés után kb az a minimum, hogy Csubi odamegy és szétszaggatja a tettest.
És valóban, légkörbe ugrani eléggé rossz ötlet, ez több helyen is le van írva. Bár a Szökevényekben azt mondja Isolder herceg (amikor próbálják Leiát valahogy kijuttatni a Dathomirról) hogy "Az asztrogációs droidom a bolygó felszínéről is képes végrehajtani az ugrást". A expanded universe sem konzekvens minden esetben. A X-szárnyúak sorozatban meg pl. többször is elhangzik (amikor Coruscant ostromát tervezik), hogy pajzs alá nem lehet beugrani (mondjuk az egy planetáris pajzs, bele lehet magyarázni, hogy az sokkal erősebb).

JJ Abrams pedig nagy sw fan, de nem akkora... Ő inkább egy geek rendező. És még vele jártunk a legjobban. Furamód Lucas sokkal szarabb választás lett volna, és ebben nagyjából mindenki egyetért. Lucas életre keltette az univerzumot, de képtelen volt utána további tartalommal megtölteni vagy fejleszteni. Mások megtették helyette, az SW (expanded) univerzum szépen kidolgozottnak és fejlettnek mondható, de ez mind a későbbi könyvek íróinak meg a fanoknak köszönhető.

(#835) Krapter


Krapter
tag

Nekem nagyon nem tetszett, de ez csak az én saját véleményem. Régen nem tudom mit csinált Lucas de az eredetieket nagyon eltalálta, főleg a gonosz karaktereket.

(#836) batai15


batai15
félisten

Üdv! Elektronikusan sw képregényeket nem tudjátok honnan lehetne beszerezni? Jöhet privátba is akár. Köszönöm

(#837) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Tegnap néztük meg. Hát nem tudom. Elég nagy SW rajongónak tartom magam, a filmeket betéve tudom, a könyvek nagy százalékát olvastam, kifejezetten a kedvenceim a Zahn féle Thrawn trilógia. A 3+2 könyv a "nem hivatalos" folytatás, de szerény véleményem szerint mindenki jobban járt volna, ha azt filmesítették volna meg ehelyett az Új Remény copy-paste helyett :U

SPOILER!!!!

Mint talán kitűnik az előző sorokból, a film egyik legnagyobb hátrányának (és előnyének is) azt tartom, hogy túlságosan is a IV-ik részre hajaz. Hihetetlen, hogy kb NULLA kreativitása volt a rendezőnek/forgatókönyvírónak szinte egy az egyben az Új Reményt kaptuk némileg átírva. Kezdésnek Tatuin helyett megkapjuk Jakku-t, halálcsillag helyett a bolygóba épített szuperfegyvert amit ugyanúgy megint csak az x-wingek egy folyosón belüli berepüléssel tudnak megsemmisíteni, kapunk egy új főgonoszt aki megint csak kötelezően maszkban rohangál, csak most épp nem valakinek az apja, hanem épp a fia. Az új "sith mester" meg holt gagyira sikerült, úgy néz ki, mintha Voldemort ugrott volna át a Harry Potterből gonoszkodni kicsit és még csak véletlenül se fedi semmiféle misztikus homály, mint anno Palpatine-t.

Ez a Luke eltűnt, de hagyott magáról egy point to point térképet is annyira bárgyú, hogy azt elmondani nem tudom. Ez a hangárból hiperűrsebességbe kapcsolás meg bolygóra érkezés technikai szempontból köpi pofán az egész kánon-t úgy ahogy van, és teszi az előző filmek bizonyos részeit hiteltelenné.

A két új karakter szerethető, főleg a jedi-lány, bár az ő karakterfejlődése meg túl gyors. Épp, hogy csak felfedezte magában az erőt, már ellen tud állni egy nagyobb tudású "sith" lovagnak, és persze mindenki elsőre tökéletesen tud vívni fénykarddal hisz ez a világ legtermészetesebb dolga ugyebár.... :U A néger gyerek meg nekem megint csak világidegen, főleg rohamosztagosként. Ha már erőteljesen utaltak a filmben, hogy a birodalmat a nácikról mintázták (csoportos karlendítés ) akkor nem ártott volna hűen is ábrázolni azt. Az meg, hogy egy gyerekkora óta rohamosztagosnak nevelt katona pár másodperc alatt átáll megint csak nonszensz, hiteltelenné teszi az egészet nem tudom miért kellett ezt a háttértörténetet ráerőltetni erre a karakterre.

A frakciókat se tartom logikusnak, az első rend még oké, de az ellenállás? Milyen ellenállás ki ellen állnak ellen? Hiszen az Új Köztársaság van hatalmon, a saját frakciójuk, minek kellett egy ellenállás nevű szervezet?

A Film tényleg látványos, tényleg ízig vérig SW, de az igazi SW fanoknak, a régi motorosoknak szerintem kevés. Nagyon kevés. :(

(#838) anulu válasza GeneraL_XTX (#837) üzenetére


anulu
félisten

én is nagyon sajnálom, hogy nem a Thrawn trilógiából készült film. ott maga Thrawn "mélyebb" karakter, mint itt az egész Első Rend (lol...) összes tisztviselője egyben. valamint van háttere, története. a többi Disney-fél SW-re már nem vagyok kíváncsi. az egyszeri mozibajáró lehet elégedett az EP7-tel, de szerintem piszkosul mellélőttek ezzel a fan-oknál :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#839) HPAA


HPAA
őstag

gondolkodtam sokat ,írjak-e valamit is ide,de csak nem bírm magamba tartani

spoileres ...
a nagy várakozás után ugye ott ülök a moziban , már a 12 éves fiammal , akinek adagoltam az eddigi történetet ,szereti is , ő is "fan" lett...
mire lement a mozi és jövünk kifelé , kicsit mindkettőnkben megkattan valami, nem is nagyon beszélgetünk , csak hazafelé a kocsiban
a látvány , meg az effektek , a kevesebb cgi ,mind jó , de semmit nem ér egy ilyen gyenge , és általában mondhatni borzasztó történeti szál mellett
a számtalan logikai baki amit már írtatok csak a kezdet , de hogy ilyen módon haljon meg sokunk kedvenc karaktere,az nonszensz
lehet a sminkesek nem vállalták be Fordot a köv filmre már , és ki kellett írni , meg a balesetek ugye , de kérdem én: biztos,hogy ezt kellett ...?
számomra is elmenne egy betétfilmnek,azon még szórakoznék is , de a fő cselekmény szál folytatásának ???miért kell generációk kedvencét ilyesminek kitenni ? , eléldegélhetnének a háttérben ,teret engedve az újaknak, azok csinálják csak amit akarnak.
inkább nem is folytatom , mert szép nem lenne amit írok a forgatókönyvíró/rendező csapatról
de az biztos , hogy itt számomra valami véget ér , és ez fáj :o

************* censored

(#840) anulu válasza HPAA (#839) üzenetére


anulu
félisten

Ford már csak ezt a filmet vállalta be, ki kellett írni :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#841) HPAA válasza anulu (#840) üzenetére


HPAA
őstag

attól még , hogy nem vállalta , miért kell megölni ?
Landóról sem volt ey mukk sem , nincs benne , de nem is halt meg ...
no mind1 ... , illetve nem , bosszant!

************* censored

(#842) GeneraL_XTX válasza HPAA (#841) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nekem Solo halálával mondjuk pont nem volt bajom, Ford mindig is utálta ezt a szerepet játszani (csodálkozom azon is hogy egyáltalán ezt elvállalta) valami dráma meg kellett ide, nem lepődtem meg, hogy ez lett a vége :N

(#843) Gergő_


Gergő_
őstag

Egyetértek veletek, számomra is óriási csalódás. Bár nem olvastam a könyveket, nagy rajongó vagyok.

Spoilerek mindenféle....

Végülis kik lehetnek Rey szülei?

A folytatásban vajon, Phasma lesz Kylo Ren "utódja"?

A klón hadsereg sorsa mi lesz? Átalakítják őket?

(#844) anulu válasza Gergő_ (#843) üzenetére


anulu
félisten

afaik nem klónok, már a Birodalom idejében is sorozás/kényszer sorozás volt, nem klónozás.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#845) HPAA válasza Gergő_ (#843) üzenetére


HPAA
őstag

ez a Rey szülei kérdés az egyetlen pozitívum , és egyébként is az ő karaktere a legsikerültebb az újak közül
bár nagyon erős koppintás az eredeti első részből , mint ahogy az egész filmnek is szinte az az analógiája...

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#846) Qru


Qru
MODERÁTOR

Mostantól engedélyezett ebben a topikban a spoiler gomb.

Kérlek használjátok a jövőben.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#847) Gergő_ válasza HPAA (#845) üzenetére


Gergő_
őstag

Vagy féltestvére Bennek, de lehet hogy Obi Wan-hoz köthető?
Obi wan az aki valahogy nem tudta elpusztítani a Sith-et, pedig lehetősége volt rá többször is.
Úgy érzem ő is Skywalker-Solo.
A Supreme Leader sokak szerint Darth Plagueis, egy halhatatlan Sith, Sidious mestere, ti erről mit gondoltok?

Számomra a másik pozitív dolog R2 visszatérése volt, amit nagyon vártam, hiszen ő az egyetlen konstans az összes epizódban. Akinek teljesen valós értékítélete van, rendkívül rafinált, mindig a Jedi védelmében

[ Szerkesztve ]

(#848) HPAA válasza Gergő_ (#847) üzenetére


HPAA
őstag

igen, r2 nek miden filmben benne kell lennie , ha nem s túlozták el ezt a mostanit
c3po keze amúgy miért vörös ? , miről maradtam le? ,volt jelentősége ?

az új kis droid is ötletes lett , ha generációváltás kell, akkor így valahogy el tudom képzelni
jönnek az újak , de a régiek is szóhoz jutnak /ÉS NEM NYÍRUNK KI TÖBB FŐSZEREPLŐT UGYE ???!!!/
az összes ismertebb régi droid jelmez szintén felbukkant , azokat is jó volt látni

a lány szerintem teljesen új szálat hoz az erőben , mint anno Anakin szerintem , csak most lányban

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#849) Cray Tyler válasza Qru (#846) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

(#850) Gergő_ válasza HPAA (#848) üzenetére


Gergő_
őstag

Nem tudom miért vörös, de 3CPO-nak mindig gondjai vannak a testrészeivel.

A kézlevágás nagyon megszokottá vált I-III-ban.

Erről mit gondoltok?

nagyon örülnék ha így lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.