Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Anthony001 válasza PH! kedvence (#200) üzenetére


Anthony001
senior tag

Aha..
De nagyon durvák szerintem..
Szerinted lehet kapni??

(#202) PH! kedvence válasza Anthony001 (#201) üzenetére


PH! kedvence
tag

Ha lehet is, akkor is csak nagyon drágán. Sztem...:O

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#203) anulu


anulu
félisten

tegnap sikerült jegyeket szereznem 19-re a Corvinba! :D:C ott leszek haverokkal a premieren, hurrá! :C annyi zavar összesen, hogy szinkronos, de ez majd elmúlik a film kezdésének pillanatában :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#204) Obi-1 válasza anulu (#203) üzenetére


Obi-1
őstag

#183 :DD

Only a Sith deals in absolutes.

(#205) Kain válasza Obi-1 (#183) üzenetére


Kain
senior tag

Nekem is uakkora,és ua oda! :D

Nem tudom h fogom kibirni addig.

[Szerkesztve]

(#206) gyomlosi


gyomlosi
tag

Mikor is lesz a premier?

(#207) Gambit válasza Obi-1 (#183) üzenetére


Gambit
őstag

Én meg elvileg a Mammutban. :D (Nekem ugyan még nincs a kezemben a jegy, mert haver intézi.)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#208) Kain válasza gyomlosi (#206) üzenetére


Kain
senior tag

Világszerte 2005.05.19.

(#209) gyomlosi válasza Kain (#208) üzenetére


gyomlosi
tag

Köszi

(#210) e-biza válasza misu (#165) üzenetére


e-biza
őstag

tudtommal Mara Jade életben marad, és Ö elvileg sith. Aztán Skywalkerrel jön össze. vagy valami hasonlo. Érdekes hogy van rola foto, megemlitk Kyle Katarn-t, mégsem emlékszem a Dark Forces 1-2 illetve egy kyle katarnos játékban sem merült fel a neve szerintem. honnan van rola kép a satrwars.com cimnek? :)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#211) Anthony001


Anthony001
senior tag

Na ezt most légyszi írd le részletesebben, mert nem értem:):B

(#212) e-biza válasza Anthony001 (#211) üzenetére


e-biza
őstag

ha nekem irtad a választ :)

Az volt a kérdés hogy a Skywalker meghozza-e az egyensulyt, és a válasz nem volt, mert a 2 sith meghal, pedig ez igy nem helyes.
Darth Sidius (Palpatine) tovább él egy másik klonjában. Volt egy jobbkeze, egy Mara Jade nevü csajszi, akiröl lehet képeket találni böségesen (ezek eredetét nem tudom, mivel a filmek során nem tünt fel).

A Mara Jade a starwars.com szerint Kyle Katarnnal együtt logott vagy legalábbis valami hasonlo. Sajnáltam hogy egy Kyle Katarnos játékbol sem emlékszem Mara Jade-re. Ö is jedi lesz később.

minek szoltam hozzá :D csak összezavarodtam

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#213) Anthony001 válasza e-biza (#212) üzenetére


Anthony001
senior tag

Igen..
Csak ugye..
Én úgy tudom, hogy a filmbe elhangzik, hogy mégis igaz volt a jóslat..

(#214) misu válasza e-biza (#212) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

CSak kötözködöm tovább...:))

..ez azért furcsa, nem?
az első rész végén Joda megemlíti, hogy mindíg 2 sith van...
ezek szerint most volt több is?

tényleg nem fikázom, de ezek a kérdések izgatják a fantáziát....

Köszi!

Bye!

Bűn az élet.

(#215) Obi-1 válasza misu (#214) üzenetére


Obi-1
őstag

Egyszerű a válasz. Mara Jade nem Sith, különben sem kánon információ Jade létezése, mivel Expanded Universe szereplő. Ezeket nem Lucas írta, azt hiszel el belőle amit akarsz.

Jade semmiképpen sem Sith, a Zahn-féle trilógiában éppen csak meg tud mozdítani egy-egy tárgyat. Assajj Vendrell és General Grievous sem Sith a Klón háborúk rajzfilmben.

Anakin helyreállítja az egyensúlyt. Nincs klónozott uralkodó, meg ilyesmik.

Only a Sith deals in absolutes.

(#216) Anthony001 válasza Obi-1 (#215) üzenetére


Anthony001
senior tag

Na én is ezt mondtam:C

(#217) e-biza válasza Obi-1 (#215) üzenetére


e-biza
őstag

a starwars.hu szerint tovább él a császár szelleme.

most kaptam köcslön egy dvd-s verziot és a végén bizony amikor megjelenik szellem képében Darth Vader már az új Anakin Skywalker szerepel benne. :( nem az pali sötét szemöldökkel. ez azért is rossz mert ugye az az anakin nem= azzal akiröl leveszi a maszkot. tehát vagy obiwant is cserélje ki vagy egyiket se.

[Szerkesztve]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#218) e-biza válasza e-biza (#217) üzenetére


e-biza
őstag

Bővebben: link

mondjuk vicces olvasni hogy Boba Fett megöl valakit, hiszen 1000 évig emészti az a valami a sivatagban...

még mindig sokkolva vagyok a látvány miatt, hogy az új Anakin Skywalker van a végén a régi helyett.


[Szerkesztve]

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#219) misu válasza Obi-1 (#215) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Aham...köszi!

Szóval maradjunk a 6 résznél....

...minden esetre várom már a 3. részt.


azért este felteszek valmi dzsedis játékot...
csak hogy a premierig elüssem az időt...:))


Bye!

Bűn az élet.

(#220) Type-R válasza misu (#219) üzenetére


Type-R
őstag

Én tegnap este láttam az Episode II-t a Pro7-en, és most igy én is nagyon várom a 3. részt.

(#221) Cizio válasza e-biza (#212) üzenetére


Cizio
aktív tag

Ha Mara Jadet keresed egy Star Wars-os játékban akkor keresd a Jedi Knight II: Mysteries of the Sith nevezetűt....

Abban benne van a Mara nyakid:DDD

''...adj Uram nekem türelmet....de azonnal!!!''

(#222) Obi-1 válasza e-biza (#217) üzenetére


Obi-1
őstag

Szvsz valami olyasmit fognak kihozni, hogy Anakint a balesete után már csak a sötét oldal tartja életben, ezért jelenik meg ifjúi alakban szellemként.

Az uralkodó klónozása szigorúan csak Expanded Universe. A StarWars.hu is biztos megkülönbözteti az EU és a film adatokat. Lucas nem támogatja, elvégre ciki lenne, hogy Anakin mégsem hozta meg az egyensúlyt az Erőben.

Only a Sith deals in absolutes.

(#223) misu válasza Obi-1 (#222) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Arról nem is beszélve, hogy még vagy 20 részt hozzácsapnának, és a 10 után vetekedne a való világ szinvonalával...

ez a történet pont úgy jó, ahogy 6 részen át taglalva vagyon!

Szerintem...:)

Bűn az élet.

(#224) Drizzt válasza anulu (#203) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mennyi oda a belépő, s legfőképp: milyen napra esik 19-e? Szerda, csütörtök, vagy péntek?

I am having fun staying poor.

(#225) Obi-1 válasza misu (#223) üzenetére


Obi-1
őstag

Nekem a Clone Wars rajzfilmek tetszenek, főleg az utolsó 12 perces részek. Néhol szépen megidézik a régi trilógiát, miközben illeszkednek a II. részhez is. Ilyen jellegű sorozatokat szívesen látnék a jövőben is.

Only a Sith deals in absolutes.

(#226) Obi-1 válasza Drizzt (#224) üzenetére


Obi-1
őstag

Csütörtöki nap, de tulajdonképpen szerda éjjel. 0 óra 1 perc a kitűzött időpont. Normál mozijegy árban van, a Duna Plazaban például 990 volt egy jegy.

Only a Sith deals in absolutes.

(#227) muad_dib válasza e-biza (#217) üzenetére


muad_dib
tag

igen, ez eleg parasztsag volt Prowse-szal szemben vagy hogy irjak...
semmi bajom a Hayden gyerekkel, de azert na. kussoljon kifele a regi filmekbol...

mas. Lego SW jatekkal valaki talalkozott mar? nemtom kinn van-e hivatalosan, nekem valamilyen csoda :D folytan sikerult vegigjatszanom, a harmadik epizod iszonyatosan allat lesz! olyan jeleneteket jatszottam vegig, hogy a vegen mar picit bantam is hogy a film elott tudomast szerzek rola, ott van peldaul a ..... :) nem mondok inkabb semmit....

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#228) muad_dib válasza misu (#214) üzenetére


muad_dib
tag

igazibol tobb Sith van - azaz voltak mar rohadt sokan is - persze nem mint erohasznalok, hanem mint birodalom (nem a Galaktikus Birodalom) a nagyon-nagyon hajdani idokben a Mandalor habotuk kornyeke asszem...

''sotet jedi'' szinten tobb van, egyszeruen a rendszer olyan, hogy ketten vannak ''A Sith'' aztan ezek persze cserelodnek meg minden ahogy azt kell

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#229) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Bővebben: link

Ide is belinkelem nektek, látom itt nagyobb a forgalom, mint a sztárvórszhárom topikban. ;) Fanoknak kötelező darab! :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#230) muad_dib válasza e-biza (#210) üzenetére


muad_dib
tag

Jade celja meg hogy megolje Luke-t amiert kinyirta a ''Mestert'' aztan egyszer ketszer kihuzzak egymast a szarbol, es valoban ossze is hazasodnak, de ez mar nagyon EU
(nem, nem unio. expanded universe)

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#231) muad_dib válasza parandroid (#229) üzenetére


muad_dib
tag

ez faja! :R

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#232) parandroid válasza muad_dib (#227) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én öt perc után heveny agyvérzést kaptam az irányításától. Szerencsére drága dolog egy laptop, az ember nem veri szét csak úgy dühében. :B Mindenesetre a gép biztonsága érdekében a továbbiakban hanyagoltam...

p

.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#233) Obi-1 válasza muad_dib (#227) üzenetére


Obi-1
őstag

Sebastian Shaw játszotta az öreg Anakint.

Darth Vader így áll össze:
-Jake Loyd, Anakin 9 évesen;
-Hayden Christensen, Anakin 19-22 évesen;
-David Prowse, Darth Vader teste;
-James Earl Jones, Darth Vader hangja;
-Sebastian Shaw, haldokló Anakin, Anakin szelleme az eredeti változatokban.

Only a Sith deals in absolutes.

(#234) Darth_Revan válasza parandroid (#229) üzenetére


Darth_Revan
veterán

LOL:D Repül is?:D

(#235) parandroid válasza Darth_Revan (#234) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na hallod... Ennyi pénzért helyből felszállós kell legyen. :D
Ha megveszed, és R2-ra nem tartasz igényt (mondjuk kiderül, hogy mégsem repül, akkor minek asztromechanikai droid?), akkor én őt elhoznám. Eltipegne a lakásban... Lenne társasága a kutyának, amíg dolgozunk. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#236) Obi-1 válasza parandroid (#229) üzenetére


Obi-1
őstag

:R

Wow. Baró.

Only a Sith deals in absolutes.

(#237) Integra


Integra
titán

[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#238) anulu válasza Obi-1 (#222) üzenetére


anulu
félisten

''Lucas nem támogatja''

ezzel vitatkoznék egy kanyart. Timothy Zahn, Michael A. Stackpole (hogy csak a 2 legnagyobb EU-s írót említsem) minden könyvről kikéri Lucas véleményét, és csak akkor jelennek meg, ha Lucas áldását adja rájuk.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#239) anulu válasza parandroid (#229) üzenetére


anulu
félisten

:R!

$40k? :Y és ha bedöglik a hajtómű, IFÁ-val vontatom el Sluis Van-ig? :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#240) anulu


anulu
félisten

nem tudom, hogy a ''The New Jedi Order'' sorozatot ismeritek-e? az első 5 kötete megvan (természetesen csak angolul jelent meg :(((), de a kérdésem arra irányulna, hogy kishazánkban hol lehetne a maradék 17-et belőni? vagy találjak vkit és go amazon.com?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#241) muad_dib válasza Obi-1 (#233) üzenetére


muad_dib
tag

Ahh!

Ismét köszi, mindig tanul az ember :)

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#242) muad_dib válasza anulu (#239) üzenetére


muad_dib
tag

Frászt! Behozod a koliba és Soladdal megjavíjjuk :)
Úgyis kell még egy Astromech-Freezert épiteni sör-o-mattal :)

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#243) busman


busman
addikt

Még hányat kell aludni?:F

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#244) zsulboy válasza busman (#243) üzenetére


zsulboy
senior tag

Már nem sokat!:DD
A lego star wars írányítása pedig tényleg szörnyű!:(

Most láttam egy 7 perces elözeteset az a 3. részből,nagyon tuti lesz!!!
(kamerás felvétel az EPIII találkozon vették fel!):DD

(#245) anulu válasza muad_dib (#242) üzenetére


anulu
félisten

télleg, sör-o-mat-tal mi lesz? :F

hogyha végignyomtad Lego SW-t, akkor már nem kell a gamepad? szerdán yoól elfelejtettem...

System Reborn DVD-n már az utolsó simításokat csinálom, ''kicsit'' átalakítottam a Utils és a Drivers részt is, és bekerült még egy-két jó dolog, köztük az AVG 7.0 is

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#246) muad_dib válasza anulu (#245) üzenetére


muad_dib
tag

dedekell! még nincs meg minden extra... tennap hajnal 1kor vettem meg a sebezhetetlenségen 1 millió kreditért :) szal innen könnyebb. epi1 már teljesen készen van, de a 2 ill 3 még hiányos (nincs meg mindenütt a hipi-szupi extra teljesítés) és van még egy fejezet ami lockolva van...

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#247) muad_dib


muad_dib
tag

juteszembe, ma derült ki számomra hogy a ledolgozott 95,5 órám helyett 88at kapok, mert napi fél óra cigi-kaja szünet minusz... mondom mifasz? nem is eszek, ráadásul 2x vagyok 4 órás napban, akko meg mé nem csak negyedóra minusz és egyébként is, szóval ha így, akkor én most fórumozok, az új endzsint meg tesztelje aki akarja :)

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#248) anulu válasza muad_dib (#246) üzenetére


anulu
félisten

oks :D

vmikor zargathatlak majd titeket?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#249) anulu válasza muad_dib (#247) üzenetére


anulu
félisten

ehhe :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#250) muad_dib válasza anulu (#249) üzenetére


muad_dib
tag

gombolom igen.. asszonnyal kell beszelni :U

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.