Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Necrolyte válasza Integra (#531) üzenetére


Necrolyte
tag

Ez szép. Jellemző az akkori sajtóra...

To die, to sleep...

(#552) cor válasza td (#540) üzenetére


cor
őstag

pr men: ssziszripio emberkiborg pr menedszer _ ep4 mikor c3 az olajfurdö után bemutatkozik Lukenak

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#553) td


td
senior tag

Gregorius: Te figyelj! Ha timecode-sat néztél, akkor azon volt egyáltalán valami? Mármint a szereplőkön kívül...

Gergello: én is csak itt olvastam róla, pár hsz-el feljebb. Valaki képet is linkelt. Kinyomták DVD-n Kínában, valami 85 pénzért (a mozijegy ott 70 pénz). Rendes DVD minőségű.

cor: ez az új kiadás feliratában volt akkor? Mert nekem nem ismerős, és az az egyetlen, amit nem láttam.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#554) Gregorius válasza td (#553) üzenetére


Gregorius
őstag

Nekem véglegesnek tűnt. Minden háttér, effekt kidolgozva. Jó minőségű hang, szub-DVD minőség (inkább felbontásban marad el, nem élességben), csak egy számláló rondít bele felül a képbe.

(#555) busman válasza Gregorius (#554) üzenetére


busman
addikt

Neked milyen sorfelbontású van meg?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#556) busman


busman
addikt

Hoppsz...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#557) lord_m


lord_m
senior tag

ez a kinai version a dvdr-VISA, amely kb 1.6 GB??

(#558) cor válasza td (#553) üzenetére


cor
őstag

nem a ''felujitott vhs'' szinkronban:(

a kinai dvd verzio 7 juan!,a mozijegy meg 70 juan

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#559) td válasza cor (#558) üzenetére


td
senior tag

Na neee, én 85 jüant olvastam. Az nem lehet!

Felújított VHS-ben??? Hűha, ez fel sem tűnt! :Y

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#560) Gregorius válasza lord_m (#557) üzenetére


Gregorius
őstag

A ViSA anyag 352x240-es MPEG-2, ez az 1.43G-s, ez volt az első (és eddig általam látott egyetlen) eredeti rilíz. Ebből készült moddolt változatok terjengenek: timecode kiretusálása, nagyítás 560x240-re, 640x272-re, stb... gondolom ezek valamelyike került a kínai verzióra is.
A tendencia általában az, hogy először interneten terjed el a cucc és csak később készül valamelyik változatból kínai termék.

(#561) cor válasza td (#559) üzenetére


cor
őstag

#493 -én linkeltem az sf-röl,ott 7 juant irnak(ami 85 cent eu v dollar cent?)
ennyiért vennek egy tucatot én is, és feladnám eddigi ha sw akkor eredeti cimü hülyeségem:)

bezony a vhs,tessék hallgatni és sirni...

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#562) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Ezt nézzétek meg :DD Bővebben: linkHave fun! :>

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#563) td válasza kíváncsi (#562) üzenetére


td
senior tag

Emmá régi. De jó! ;)

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#564) Ráczkölke válasza Obi-1 (#532) üzenetére


Ráczkölke
tag

''td: Boba Fett nem szerepel a III. részben.''

-szerintem ez nem teljesen igaz, lehet h úgy értette, Jeremy benne van-e?! Voltam az átjáró-napon, mondta, h feltűnik benne, mint egy alderaani pilóta! Boba Fett nincs jelen, de az őt alakító színész 100%.

(#565) Necrolyte válasza Ráczkölke (#564) üzenetére


Necrolyte
tag

Mi van?

To die, to sleep...

(#566) cor válasza Necrolyte (#565) üzenetére


cor
őstag

jeremy bullock(alias ep4-6 bobba fettje) szerepel, de Bobba mint karakter nincs a filmben

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#567) Ráczkölke válasza cor (#566) üzenetére


Ráczkölke
tag

Voltál az Átjáró-napon?

[Szerkesztve]

(#568) neduddgi válasza Gregorius (#543) üzenetére


neduddgi
aktív tag

A MOM parkban mikor mi néztük meg, kb a terem 2/3 -a üres volt. Máshol hallottam én is, pl Duna Pláza, hogy sokan voltak. Szvsz ne várj tovább.
;) ;) ;)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#569) Gregorius válasza neduddgi (#568) üzenetére


Gregorius
őstag

Majd ha az államvizsgákkal végeztem... :B

Jah, az érdeklődőknek ápdét: előkerült a neten egy sokkal jobb verzió, mint a timecode-os (és nincs rajta extra felirat sem). 640x288, majdnem DVD minőségű kép (XviD), 5.1-es AC3 hang.

[Szerkesztve]

(#570) neduddgi válasza Gregorius (#569) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Linket! :P :P :P Jó mailban is.

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#571) Sárpac válasza Gregorius (#569) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Honnan lehet lehúzni?Pls küld el mailben!Köszi!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#572) lord_m


lord_m
senior tag

Én is kérnék egy linket PLS:O:R

(#573) cor válasza Ráczkölke (#567) üzenetére


cor
őstag

nem járok napokra :(
csak netes(+tv) tájékozottság)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#574) busman válasza Gregorius (#569) üzenetére


busman
addikt

Mailbe jöhetne a cím...:R

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#575) Gregorius válasza busman (#574) üzenetére


Gregorius
őstag

Mi van itt ;]
Felkészült ember a fenti paraméterek alapján megtalálja. :U

(#576) busman válasza Gregorius (#575) üzenetére


busman
addikt

Ha torrent ,akkor dobhatnál egy linket:DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#577) neduddgi válasza Gregorius (#569) üzenetére


neduddgi
aktív tag

:)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#578) Necrolyte válasza cor (#566) üzenetére


Necrolyte
tag

OK, nem tudtam, hogy a csakó játszik benne.

To die, to sleep...

(#579) cor válasza Necrolyte (#578) üzenetére


cor
őstag

én is csak olvastam:)
meg ami tuti h az ep1 finaljelenetében a tömeg az ugye az sw fanokbol lett,többek közt a magyarak is ottan voltak

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#580) cor


cor
őstag

gép:)
Bővebben: link

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#581) Sz@bi 17


Sz@bi 17
csendes tag

Az erő,velem van!!!:DD :Y

(#582) neduddgi válasza cor (#580) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Na erre a Pc házra-asztalra asszem lenne megrendelés...:U :U :U

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#583) cor válasza neduddgi (#582) üzenetére


cor
őstag

jah,föleg ha az össz repülö fajtabol lenne,sztem csinálhatná sorozatban s meg is élne belöle,akár:B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#584) Dilikutya válasza cor (#583) üzenetére


Dilikutya
félisten

Na igen... szerinted egy X-Wing-ből hogy lehetne számítógépházat/asztalt csinálni? :D De ez a megoldás nekem is nagyon tetszik, én gondolkodás nélkül vennék ilyet 60k-ért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#585) neduddgi válasza Dilikutya (#584) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Én is, és még sokan mások. Meg is csinálom magamnak... :P :P :P

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#586) Agostino válasza Dilikutya (#584) üzenetére


Agostino
addikt

Hogyhogyhogy? Legyártod az W-Winget, pilotafülkét beépíted, elötted egy tft, gép lenne pl R2D2 helyén, egy kupolát odaraksz, bele a masinka, kék uv cső aztan szevasz. :D

Amugy megélni ebből macerás, mert azért Lucas bácsival el kell beszélgetni, mennyit is kér a befolyt összegből darabonként. :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#587) Dilikutya válasza Agostino (#586) üzenetére


Dilikutya
félisten

X-Wing-ről beszéltem... nem igazán alkalmas arra, hogy asztalt építsünk belőle. Ezzel szemben a TIE Fighter és Bomber ideális formával rendelkezik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#588) Agostino válasza Dilikutya (#587) üzenetére


Agostino
addikt

X akart lenni, csak elírtam na. Felcseréltem a két betüt, sorry :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#589) neduddgi válasza Dilikutya (#587) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Bútor lapszabászaton simán megcsinálják a darabokat, kb 15 rugóból megvan az asztal. Hogy a TIE - Pcház hogyan készíthető el, azon még gondolkoznom kell.
:F :F :F

[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#590) neduddgi válasza neduddgi (#589) üzenetére


neduddgi
aktív tag

:F

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#591) Xelo


Xelo
addikt

nahh haló.. húzom a KOTOR2őt lefelé... megnéztem az SW3at és nagyon bejött, csábit a sötét oldal:D kotorban is sztem azon a vonalon fogok haladni;]

(#592) Xelo


Xelo
addikt

nincs olyan magyarra forditott regény amiben főleg a Sith vs Jedi harcokról szól, vagy a Sithekről meg erejükről meg mindenükről?:D najó a vas robotf@szuk nemnagyon érdekel...;]

(#593) Gregorius


Gregorius
őstag

Megjelent a konkurencia! :D
Bővebben: link

(#594) Obi-1 válasza Gregorius (#593) üzenetére


Obi-1
őstag

Ez az ötlet már bennem is felmerült, jó rég. Egyéb R2-D2 mod-ot is láttam már weben, mini-ITX alapon.

Only a Sith deals in absolutes.

(#595) Necrolyte válasza Dilikutya (#584) üzenetére


Necrolyte
tag

Én csillagrombolót szeretnék! Milyen faca lenne az Executoron jedi academyzni.

To die, to sleep...

(#596) x_o_n válasza Gregorius (#593) üzenetére


x_o_n
veterán

hát ez naon pöpec,elbirnám viselni csak a gyerekek le nem szállnának róla:))

(#597) x_o_n válasza Xelo (#592) üzenetére


x_o_n
veterán

de van jó pár,ajánlom a könyvismertetőt a sw.hu-n.de föleg az ep 9.után játszodnak kivéve a darth maul regény, és az ujra feléledő sith rendről szólnak.

(#598) cor válasza x_o_n (#597) üzenetére


cor
őstag

jaja azt én is ajánlom,anno volt benne némi részem:)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#599) Gregorius


Gregorius
őstag

Áááááá
Bővebben: link

(#600) Agostino válasza Gregorius (#599) üzenetére


Agostino
addikt

Ha hazajöttem ezt megcsinálom. Elborult egy cucc de nekem bejön. Kár hogy nincs színes papírom otthon :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.