Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Dilikutya válasza Szőrös  (#99) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ó bocsi, mostmár minden világos ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#102) Apophis válasza illusiON (#100) üzenetére


Apophis
őstag

Ember, az 5-ben mutatják, ahogy a droid ráműti a robotkezet, és nem egy ''from Daddy'' feliratú dobozból emeli ki.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#103) corlagon válasza Szőrös  (#99) üzenetére


corlagon
senior tag

Marhaság!
Amikor Luke lecsapja a fater kezét, az meg utána a császárral foglalkozik, a háttérben épp hogy csak látszik, ahogy Luke eldobja a műkezét és elégedetten felcsatolja Vader kezét! Nézzétek meg kikockázva és lassítva, ott van! :) Igaz illusiON? Mi látjuk :)

Egyébként amikor régen láttam a SW6-ot, teljesen paff voltam/tunk, hogy ez a Hamill pár év alatt 20 évet öregedett. Aztán csak később tudtam meg, hogy a forgatás előtt volt egy nagy autóbalesete, és ott maradt a fél feje, a plasztikai sebészek alig tudták összerakni, azért néz ki ilyen fáradtan.

[Szerkesztve]

(#104) illusiON


illusiON
őstag

vazz de hülye vagy.... mind... a 6dik részben! a vége felé, mikor a császárnál harcol tört vöödör meg luke! akkor látni luke egyik kezét ami fekete! (vagyis kesztyü van rajta) vazz meg is keresem nektek ha mexerszem a filemt...

( : no woman no cry : )

(#105) Dilikutya válasza illusiON (#104) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt eddig is tudtuk... csak azt nem, hogy mit akarsz kihozni ebből ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#106) illusiON


illusiON
őstag

azt akarom belőle kihozni hogy vkinek nicns-e meg kivágva egy klép vagy az a rész belőle... mármint a filmből... de viszaolvashattál volna :)

( : no woman no cry : )

(#107) Dilikutya válasza illusiON (#106) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt is értem, csak annyi hülyeséget magyaráztál már bele, hogy elbizonytalanodtam, mit is akarsz ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#108) Dilikutya válasza illusiON (#106) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#109) illusiON


illusiON
őstag

navégre, köszi :)

( : no woman no cry : )

(#110) Szőrös  válasza illusiON (#109) üzenetére


Szőrös 
veterán

és most akkor mi is van ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#111) illusiON


illusiON
őstag

most az van hogy dilikutya megtette azt, amrie kértem... :) +1x köszi

( : no woman no cry : )

(#112) Dilikutya válasza illusiON (#111) üzenetére


Dilikutya
félisten

Olyan nagy csoda nincs ám a jelenetben, a várva várt átváltozás is elmaradt ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#113) Mobulla


Mobulla
csendes tag

Nekem csak az a kérdésem, hogy az 1-3 tarka-barka és a 4-6 kissé szegényes képi világa vajon hogy fog összejönni?
(tudom, aki rajongó az nem akad fenn ilyesmin, de mégis... ;) )

Amúgy imádom a storyt, a zenéjét meg még annál is jobban :D
Most nyomom a The Battle Of Endort, nem rossz, akit érdekel esetleg:
Bővebben: link
[kép]
Király amikor szemből berongyolsz a TIE kötelékek közé folyamatosan tüzelve:)

(#114) corlagon válasza Mobulla (#113) üzenetére


corlagon
senior tag

Heh, én hétvégén a Knights of the Old Republicot nyomtam, az se rossz... csak rövid meg könnyű :(

(#115) illusiON válasza Dilikutya (#112) üzenetére


illusiON
őstag

nem anyg jelenet, de olvass az elejére visza, fogadtam a jelenetre 500 ft-tal :D haver nem hitte el...

( : no woman no cry : )

(#116) deedee


deedee
őstag

luke kezén azért van kesztyű,mert robotkéz,műbőr borítás nélkül.vagyis egyszerüen eltakarja vele a ronda drótokat stb...

(#117) királylány válasza Mobulla (#113) üzenetére


királylány
csendes tag

Nos, én úgy tudom elképzelni, jobban mondva összerakni a két trilógiát,hogy: az első rész tényleg nagyon színes, tarkabarka- hiszen azok a szép, boldog idők, a Köztársaság ezután kezd romlani. Ha megfigyelitek, a második részben kevés a vidám szín, a szerelmes jelenetekben vannak Padmén, meg a helyszínek is néhol. A 3. részben, tudomásom szerint még több sötétség lesz.
Az eredeti trilógia pedig alapból sötét, hisz háború van. De pl. a Jediben a végén más sok a zöld- Endor!

Tudom,hogy ez bemagyarázás, de én így tudom összerakni magamban.

[Szerkesztve]

Because the night belongs to lovers...

(#118) illusiON válasza királylány (#117) üzenetére


illusiON
őstag

hát egy erdő nemtom milyen ha nem zöld :DDD de lehet hogy ez a lényege ennek a szinesítésnek... meg szvsz egy vadiuj filmet azért néznek meg az emberek mert látványos... nem azért, mert sw fanok... az effektek meg a szinek szabályosan vonzzák a moziba az embereket...

( : no woman no cry : )

(#119) királylány válasza illusiON (#118) üzenetére


királylány
csendes tag

Igen, azért az szerintem mindenki elismeri,hogy a prequelek igenis látványosak!A Klón háború jól meg volt csinálva, főleg,amikor jó sok Jedi elkezdett együtt harcolni!Vagy pl. a Klónok végén Dooku különleges hajója megjelent. Ezek pillanatok, de pl. nekem ez az igazi rajongás-hogy ezek miatt teljesen felmegy az adrenalinom:DD

[Szerkesztve]

Because the night belongs to lovers...

(#120) királylány


királylány
csendes tag

Bővebben: link

Mit szóltok ehhez??Lehet,hogy a hétvégén megcsinálom!
:)) :)) :DD :DD

Because the night belongs to lovers...

(#121) Apika válasza királylány (#120) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Biztos fimon lesz... Jó étvágyat hozzá! ;)

(#122) illusiON


illusiON
őstag

egy kupac darth vadert nekem is adhatsz :)

( : no woman no cry : )

(#123) deedee


deedee
őstag

na mi van?ennyi volt a totyik élettartama? ;]

(#124) deedee


deedee
őstag

tök jó,hogy a topiknyitó milyen hamar feladta....Ennyire érdekelte komolyan a dolog.... :F

(#125) Dilikutya válasza deedee (#124) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem biztos... csak belátta ő is, amit mondtam neki. Hogy minek a topik, amikor nincs miről beszélni. SW ügyben ilyen idők járják :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#126) királylány válasza Dilikutya (#125) üzenetére


királylány
csendes tag

Nem tudom,milyen jogon kéritek számon rajtam,hogy nem írok minden pillanatban ebben a totyikba,ahogy fogalmaztatok. Az eszébe sem jut senkinek,hogy az embernek netaláltán lehet más és fontosabb dolga is,minthogy fórumozzon!!!:((
Emellett egyre kevesebb kedvem van írni ebben a témába- éppen az ilyen alakok miatt...:( :(

Azt szeretném megkérdezni,hogy milyen sw játékot ajánlanátok?Kezdem unni, hogy a kedvesem állandóan játszik,el kéne magam foglalnom valamivel. Mivel érdemes játszani?

Because the night belongs to lovers...

(#127) deedee válasza királylány (#126) üzenetére


deedee
őstag

na jóóóó.....látom azért figyuzod a topikot.... ;)

STAR WARS:JEDI KNIGHT 2.
star wars :jedi academy

Jó gémek,csak jó gép kell alájuk.....A második játékban főleg kardozni kell majd,míg az elsőben inkább lőőőőni... :)


amúgy már marhára kíváncsi vagyok a 3. részre,már ami a filmet illeti....Mikor játszák nálunk a mozik?ősszel?

[Szerkesztve]

(#128) Szőrös  válasza királylány (#126) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha annyira nagy SW fan vagy : Star Wars Galaxies MMORPG :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#129) királylány válasza deedee (#127) üzenetére


királylány
csendes tag

Dehogy!Májusban!Az első előadáson szeretnék ottlenni-legalábbis ami Miskolcon lesz, Pestre nem tudok felmenni...

Because the night belongs to lovers...

(#130) Cizio válasza királylány (#129) üzenetére


Cizio
aktív tag

mekkora egy f.... ez az illusiON ... odaírtam neki, hogy a kesztyű hogyan került a kezére de fogadok nem olvasta el...

még a jelenetet is megmondtam neki hol húzza a kezére azt a sz.a.r.t. de ennek szerintem valami nagyon csőgondolkodása van...

''...adj Uram nekem türelmet....de azonnal!!!''

(#131) Cizio


Cizio
aktív tag

jah és egyébként #83-as hozzászólésban találod:C

''...adj Uram nekem türelmet....de azonnal!!!''

(#132) corlagon


corlagon
senior tag

Játékokból a Jedi Outcast-et ajánlom, az utolsó stuff, ami tartósan (több mint 3 napra) le tudott kötni... A SW Knights of the Old Republic is jó, ha az RPG irányt szereted. Most jött ki a 2. része egyébként, az se rossz.

A MMORPG-okat csak akkor vállald be, ha időmilliomos vagy és végtelen a türelmed másokkal szemben :)

(#133) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Én a Star Wars legókat gyűjtöm...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#134) Jester.c válasza Don Vittorio (#133) üzenetére


Jester.c
aktív tag

Én nem szeretem a sztar varszot, mer Lukács Gyuri szerintem elrontotta az első három részt, és kiábrándultam a sztoribol. (Pontosabban csak az első kettőt, mert harmadik még nincs, de szvsz azt is el fogja rontani :) )

A SW: Galaxies-ba ugyanaz a fájting módszer mint a kotorba? van annak vmi triálja?

jesterc.hu

(#135) dannnnn


dannnnn
aktív tag

[kép]
mikor jön epizod3???
[kép]

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#136) corlagon válasza dannnnn (#135) üzenetére


corlagon
senior tag

Theatrical Release Date: May 19, 2005 (Wide)

(#137) dannnnn


dannnnn
aktív tag

huuhhuhuhu már kurvara varom!!!! [kép]

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#138) Szőrös  válasza Jester.c (#134) üzenetére


Szőrös 
veterán

ha minden igaz február 28.-ig van trial. fileplaneten nézz utána.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#139) királylány


királylány
csendes tag

Még mielőtt valaki szólna,hogy nem nézem a fórumot....nekiestem a KoToRnak.Jobban mondva a kedvesem.Nagyon tettszik. Végre egy olyan játék, amit tképp nők is tudnak játszani. Értem ezalatt azt, hogy a harci jeleneteknél könnyen lehet a szereplőket írányítani. És nagyon szép a grafikája- nálam ez nem utolsó szempont. Úgy gondoltam, hogy elkezdem majd egyedül is:DD Azért trükköket, tippeket elfogadnék....
Ja, és most kezdünk majd játszani a Battlefronttal: kinek mi a véleménye?

Because the night belongs to lovers...

(#140) bobace


bobace
őstag

jaj mikor lesz már május 19 miota tavaly néztem a trialt azota vágom a centit mint a zállat. Szvsz az ep1 jo-jo de az öt rész közül a leggyenguszabb történetben mert a látvány az ugye nem épp összehasonlithato kategoria... A kettö az rula

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#141) Arhquis válasza királylány (#139) üzenetére


Arhquis
aktív tag

A kotor nagyon rulez.
Vagy kétszer végigküldtem. A kotor2-őt viszont szigoruan csak az első rész után játszd. Ugy tuti lesz az élvezet.
A battlefront meg multiban sirály. Bár nem a legjobb, de azért elmegy.

(#142) Dilikutya válasza Arhquis (#141) üzenetére


Dilikutya
félisten

Biztos jó... nekem el sem indult ;] Ez nem game topik, hátha nem figyel ide senki aki mod... ha virágbolti verzió, te hogy bírtad működésre?:D:D

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#143) Arhquis válasza Dilikutya (#142) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Egyszerüen felraktam, másoltam, felülirtam, és ment. Semmi extra. Szimpla 4 rózsaszáll az egész :D

(#144) Dilikutya válasza Arhquis (#143) üzenetére


Dilikutya
félisten

Furcsa... mondjuk már nem emlékszem nálam mi volt a baja. De azóta elhervadtak és ki kellett dobnom őket, szal végülis csak a kiváncsisg hajtott :) De lehet, hogy amikor a vázának lett baja, akkor dobtam csak ki?:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#145) Arhquis válasza Dilikutya (#144) üzenetére


Arhquis
aktív tag

:D
Ha érdekel, konzultálj majd velem valahol, és megoldjuk, hogy szagolgasd a virágot. Megéri, tuti jó az illata... Én alig tok tőle szabadulni :D

(#146) Dilikutya válasza Arhquis (#145) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egyenlőre nem megy még, a mostani vázám tele van mindenféle gazzal, előbb ki kéne őket ültetni ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#147) Arhquis válasza Dilikutya (#146) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Vagy vegyél nagyobb vázát, ahogy én tettem.

(#148) Dilikutya válasza Arhquis (#147) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sokba lenne az most. Talán jövőhónapban. De inkább olyan kell, amivel ki tudom ültetni őket:) Tavaly 2 vázám lett az enyészeté... szal én nem bízok bennük.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#149) Arhquis válasza Dilikutya (#148) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Maxtor no rulez :D
Samsung rulez.
Na mis haza megyek. Majd offolunk tovább OFF totyikba.
De hogy le ne szurjanak:


A Kotor kettő tuti jo lett. Végre nem kell szivni, hogy nem vagy egyből jedi.
És az uj skillek is nagyon jok, a sztorival együtt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
És mikor jön már az új SW film.

(#150) Dilikutya válasza Arhquis (#149) üzenetére


Dilikutya
félisten

A film valamikor május valahanyadikán. Tutira moziban nézem meg, a többit is mindet láttam moziban. Nem sűrűn járok (2-3 évben 1x:D ) de ez olyan amit ott kell :) Bár bűntudatom lesz miatta, mert tavaly már voltam moziban ;]
Az a bajom a Kotor-ral hogy nincsen demója, így nem tudom, engem lekötne-e. Merthogy pro és kontra... egyrészt SW, amit szeretek, viszont RPG, amit meg nem. Nekem igazából az kell, hogy gyakhassam a népet a fénykarddal :) Ezért jó a Jedi Knight II meg az Academy. De amit várok aza Lego SW :)
[L]addig jár a maxtor a kútra amig össze nem törik ;] jó az, amig birja. nem szoktak sokat szenvedni ;][/L]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.