Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) királylány


királylány
csendes tag

sziasztok!

Körbenéztem a keresőben, de ilyen témát nem találtam, ahol a rajongók összejöhetnének-csak játékkal kapcsolatosak voltak.
Gondolom, azért vagyunk egy páran, akik szeretjük....és jópáran, akik nem...:)
Beszélgethetnénk a könyvekről, filmekről, játékokról, akármiről...ami ezzel kapcsolatos.

Én 9 éves korom óta nagy rajongó vagyok, pedig akkor még a csak a pro7-en ment, németül volt meg nagyon sokáig, de imádtam!Aztán elkezdtem a könyveket is gyűjteni, és kialakult egy saját univerzumom.És a pasikat Han Solo-hoz hasonlítottam.Azóta is ő a mérték:DDD
Szeretem ezt a világot...és ha gyerekem lesz, neki is ezt fogom mesélni, az fix....



[Szerkesztve]

Because the night belongs to lovers...

(#2) illusiON válasza királylány (#1) üzenetére


illusiON
őstag

hehe, pasimérték :D én is rajongója vagyok/voltam, gyürükurával együtt... na pl. az érdekelne, hogy hol tudom megvenni Szombathelyen v. Kőszegen a 6dik részt? (jedi viszatér, gyöngébbek kedvéér :D) mert már cask azt nem olvsatam el...

( : no woman no cry : )

(#3) királylány válasza illusiON (#2) üzenetére


királylány
csendes tag

Antikvárban próbáltad már?ott lehet találni.Vagy ha végképp nem megy semmi, nagykönyvtárakban lehet találni, kiveszed, elolvasod, ha tettszik, lefényeled.

Because the night belongs to lovers...

(#4) királylány válasza illusiON (#2) üzenetére


királylány
csendes tag

mondjuk a pasimértékre visszakanyarodva...melyik nő ne szeretne egy ilyen férfit? magabiztos, erős, mindig a helyzet ura, humora van, jóképű, egyedi, és a lelke mélyén nagyon romantikus, ja, és gyerekszerető.

Mondanom sem kell, a páromban mindez ötvöződik...bizony!Úgyhogy vannak hansolók is köztünk!

olvastad a könyveket?

Because the night belongs to lovers...

(#5) illusiON válasza királylány (#3) üzenetére


illusiON
őstag

nemigazán :D majd megnézem, inkább csak könyvtárban néztem utána... köszi :D
nincs meg vkinek kivágva 6dik részből az a jelenet, amikor luke észreveszi hogy apja keze lett az övé? ( mikor a bal / jobb keze fekete kesztyüs lesz) mert egy haverom nem hiszi el hogy átváltozik a keze.... fogattam egy 500asban, ugyhogy legyen meg! :D

( : no woman no cry : )

(#6) királylány válasza illusiON (#5) üzenetére


királylány
csendes tag

ez egy picit zavaros....merthogy már a birodalomban megkapja a kezet. kicsit nem értelek...

Because the night belongs to lovers...

(#7) illusiON


illusiON
őstag

... 6dik részben an egy olyan a filmben, hogy a luke észreveszi, h a keze (oh bocs tenyere :D) fekete, amikor a császárnál van... amikor tört vödörrel harcol... akkor van a filmben egy rész amikor észreveszi hogy fekete a bal keze asszem... a 6dik rész végén! a jedi visszatérben!

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#8) Dilikutya válasza királylány (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Akkor segítek kicsit. Én találtam a keresővel... ;]
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

illusiON: te meg ha akarsz valamit, próbáld már mások számára is érthetően előadni, mert ennek most se füle, se farka. Az utóbbi 2hsz-edben több a szmájli mint az érthető tartalom.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) királylány válasza illusiON (#7) üzenetére


királylány
csendes tag

na,megnéztem:)te arra gondolsz, amikor visszaszorítja Darth Vadert a hídra, és utána levágja a kezét Vadernek. De ekkor ránéz a saját kezére, ami szintén műkéz, és rájön,hogy mit is tett.A gyűlőlete hasonlítossá tette az apjához.
Ez az?

Because the night belongs to lovers...

(#10) Dilikutya válasza királylány (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem erre gondol, csak az átváltozást nem értem... ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) illusiON


illusiON
őstag

se füle, se farka... na figy: 6dik részben a film vége felé, mikor a császár lakásán harcol darth vader meg luke, akkor lukenak az egyik keze (kézfeje meg tenyere meg ujjai :D) feketék, mintha a darth vader keze lenne csuklótól lefele áttéve rá... na az a rész kéne csak a filmből :D szóval még1x: mikro beviszik a 6dik részben lukeot a császárhoz, és darth vaderrel aghrcol, akkor a bal keze asszem fekete lesz, vagyis fekete kesztyü lesz rajta... és feltételezi luke hogy az az apja keze... na az a jelenet kéne...
mod: jajjjjjjjjjjjjjj nem, a 6dik résznek a vége felé van... amikor kesztyü lesza kezén.. a 6dik rész végén!

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#12) királylány válasza Dilikutya (#8) üzenetére


királylány
csendes tag

Ezek mind, mint már írtam fentebb is-vagy a dvdről,vagy a játékokról szólnak. Egyikben sincs olyan,hogy beszélgessünk a filmről és univerzumáról: könyvek, játékok, zene...beszélgessünk arról,hogy miért szeretjük,miért nem.aktualitások,egyebek.

Because the night belongs to lovers...

(#13) Dilikutya válasza illusiON (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kesztyűt értem... de a feltételezését nem... sose láttam olyat a Jedi Visszatérben, hogy Luke azt hitte volna, az apja kezét kapta meg. Pedig láttam az összes változatot, az eredetit, a 97-es verziót, meg a mostani kiadást is.... ;]

királylány: aham... megkérnélek, hogy nézd is meg az általam linkelt topikokat!

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) királylány válasza Dilikutya (#10) üzenetére


királylány
csendes tag

te amúgy hogy állsz Lucas bácsi sztorijával?tettszik?vagy nem tettszik?

Because the night belongs to lovers...

(#15) illusiON


illusiON
őstag

ja,f eltéteélezés? jahj bocs, az nem oda ment akkor :D olyan tleg nem votl, na engem az a fekete kesztyüs rész érdekelne... vagy legalább kép.-..

( : no woman no cry : )

(#16) királylány válasza Dilikutya (#13) üzenetére


királylány
csendes tag

nem kaphatta meg az apja kezét, mert a 3 részben, a végén vágja le neki....már kezdtem azt hinni, meghibbantam,hogy nem tudom,mire gondolsz, Illusion...

Because the night belongs to lovers...

(#17) Dilikutya válasza királylány (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én sem értem, mire gondolt... végül egyszerűen csak ez a jelenet kéne neki, ahol harcol a faterral, és ránéz a saját kezére... csak neki ehhez egy rakás értelmetlen hsz kellett, hogy rájöjjön, fogalma sincs, mit beszél ;]
Én szeretem a Csillagok háborúját.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) illusiON


illusiON
őstag

fhvááááááá, naszóval: a 6dik rész végefelé, a császár alkásán lukenak fekete kesztyü lesz a kezén... (és vmit elmélkedik róla asszem) na az a rész kéne :D hülyén amygaráztam el, dehát ez van... nemvok nay foga(l)m(a)zó :DDD
mod: mondom enm vok jó fogalmazó, de nem tudtam jobban elmaygarázni nektek bocsika :)

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#19) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

nálam a star wars a második legjobb film;]

LollR fiam LollR

(#20) királylány válasza Dilikutya (#13) üzenetére


királylány
csendes tag

sajnálom,ha bántja az önérzeted,hogy ilyen témát nyitottam. Én előtte direkt megnéztem ezeket a témákat...és különben is, némelyik egész régi...lehet,hogy azóta sok sw-os írogat ide...

nyugodtan írj a moderátornak,hogy töröljék. Ha ő is így látja,ahogy te, nos,akkor elfogadom....:(

Because the night belongs to lovers...

(#21) V.ki válasza királylány (#16) üzenetére


V.ki
aktív tag

Menjél inkább a trónra uralkodni(vissza a mesébe),nem való neked a Star Wars!;];];]

[Szerkesztve]

(#22) királylány válasza illusiON (#18) üzenetére


királylány
csendes tag

nem lenne egyszerűbb kikockáznod a filmet neki?

Because the night belongs to lovers...

(#23) illusiON


illusiON
őstag

látom bepörög a topic, aszittem csak mi ketten irogattunk :DD
namsotmár élrtitek? vay ha annyira nem tudtam elmondani megszerzem kazina filmet, aztán megadom hány percnél keressétek :D
mod. nem lenne 1xübb, emrt elrohatt a cd amina film volt :( lekopott a teteje :O

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#24) királylány válasza V.ki (#21) üzenetére


királylány
csendes tag

az én életem amúgy is egy mese-mindenem megvan:kedves, harmonikus családi élet, karrier, elfogadható anyós...mi kelljen még?:DD :DDD úgyhogy ne küldj vissza a mesébe, mert már ott vagyok!

Because the night belongs to lovers...

(#25) Dilikutya válasza királylány (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyira nem régiek... mellesleg nincs új a nap alatt jelenleg ebben a témában. Akkor meg minek gyarapitsuk a hsz-eket :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#26) királylány válasza Dilikutya (#25) üzenetére


királylány
csendes tag

de igenis lehet!ez a történet elég hosszú, lehet beszélgetni bármelyik részéről, a könyvekről, és igen, van a történetnek aktualitása.

pl.: biztos vannak itt olyanok,akik nemcsak a filmet ismerik. Elég sok sw könyv megjelent.Ezek közül szereti vki valamelyiket?

vagy.: a történet folytatása most ott tart,hogy jön egy új faj, akik megosztják az új köztársaságot, Leia és Han gyerekei a rossz oldalra térnek át. Olvasta valaki? MI a véleményetek?

Because the night belongs to lovers...

(#27) illusiON


illusiON
őstag

mia címe annakaz uj résznek? :F

( : no woman no cry : )

(#28) Dilikutya válasza királylány (#26) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az általam linkelt topikokban mindezekről szó esik...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#29) királylány válasza illusiON (#27) üzenetére


királylány
csendes tag

az új fajjal kapcsolatos? New Order- Amcsiban eléggé megosztja az embereket. Csubakka pl. meghal, és ez a faj olyan, amelyik az erőn kívül van. Én nehezen tudom elképzelni folytatásnak, pedig híres írók írják. Valahogy a Timothy Zahnos jobban tettszik, inkább azon a vonalon kellene továbbmenni majd.
De viszont nem olvastam a New ordert, és kíváncsi lennék rá.

Because the night belongs to lovers...

(#30) V.ki válasza királylány (#24) üzenetére


V.ki
aktív tag

:O
Akkor gyere ki a meséből!;]

(#31) királylány válasza Dilikutya (#28) üzenetére


királylány
csendes tag

mondd meg őszintén, téged az zavar,hogy újonc titulusban vagyok. És hogy merek új témát nyitni?igaz?

Because the night belongs to lovers...

(#32) királylány válasza V.ki (#30) üzenetére


királylány
csendes tag

nem tudok, mert egy nagy mese az életem!nem akarok másik mesébe kerülni....kivéve, ha ez a star wars és én lehetek Leia hercegnő:DDD :)):DD:DD

Because the night belongs to lovers...

(#33) Drizzt válasza királylány (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szia! A barátaim szerint kiköpött olyan vagyok, mint Han Solo... ;]:D :C

I am having fun staying poor.

(#34) illusiON


illusiON
őstag

bár bennelehetnék én abba a mesébe :DDD amugy meg dilikutya: 155 napja regelt, és sztem azalatt az idő alatt ovlasgatott... éppen ő lehet h olyan, aki nem 20x minimum ír naponta, ahnem helyette többet ovloas, kevesebbet ír... jó hiogy én oktatok a napi elég nayg hsz-áltlagommal :DD én asszem inkább csubi lennék, mint han ;]

( : no woman no cry : )

(#35) V.ki válasza királylány (#32) üzenetére


V.ki
aktív tag

A Star Wars akkor sem való egy királylánynak![kép]
Na,de OFFot félretéve:Naon jó sztori a Star Wars.

[Szerkesztve]

(#36) illusiON


illusiON
őstag

jippppppppiiiiiiii, pezsgőt ide! megvan a 2000-dik hszem :D˙ on: az a new order még nicns magyar nyelven? :( de kár...

( : no woman no cry : )

(#37) királylány válasza Drizzt (#33) üzenetére


királylány
csendes tag

akkor nők terén biztos nincs gondod...amúgy fiúk, nektek mennyire jön be a hercegnő?mármint nőügyileg? én sokáig szerettem volna hasonlítani rá, mint küldőleg,mind belsőleg....:P

Because the night belongs to lovers...

(#38) Dilikutya válasza királylány (#37) üzenetére


Dilikutya
félisten

Semmi bajom az újonc léteddel. De ami van, az van ;] Na peace, respeckt :)
Nekem a hercegnő nem igazán jön be, valahogy a régi idők női nem nagyon tetszenek, talán a hajviselet, talán nem tudom, de a 90-es évektől kezdenek jól kinézni ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39) királylány válasza illusiON (#34) üzenetére


királylány
csendes tag

köszönöm a védelmet!tényleg inkább olvasgatok, mert a kedvesem sokat fórumozik itt, és megfertőzött. A multimédiát szoktam meg ezt...

on: hát igen, nem jött ki még magyarul, de angolul Pesten állítólag hozzáférhető...a többivel hogy állsz? Timothy Zahn regények? vagy pl. a Han Solo trilógia?hm...nnnnyammi!nagyon jók!

Because the night belongs to lovers...

(#40) zLegolas válasza királylány (#24) üzenetére


zLegolas
őstag

Talán 1-2 klassz szerető... :P;):B

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#41) illusiON


illusiON
őstag

hát hercegnő... ha kicsit megbarnulna és nem lenne világitó szájlakkja, ja és ha feket ruhát hiordana, meg hosszuhaja lenne, esetleg :D

( : no woman no cry : )

(#42) királylány


királylány
csendes tag

...klassz szerető barátnő, akik bármikor meghallgatnak, és mindig támogatnak mindenben!köszi,hogy eszembe juttattad őket!:C:DDD:DDD:DDD

Because the night belongs to lovers...

(#43) zLegolas


zLegolas
őstag

Na most komolyan: én nagy rajongója voltam az első háromnak, az utóbbi kettő olyan egyszer megnézős kategória a hasra eső vicces robotkáival, meg az eszement Jar-Jar féle izékkel...

Szal a régi szép idők... sokaknak okoztak csalódást az új részek. Talán nem Lucas bának kellett volna kézbe vennie a folytatások intézését.

Egyébként majd' az összes ilyen Tmájú megjelent könyv itt figyel a polcomon.
A legtöbb jó. Vannak gyenguszok is, sajna.:))

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#44) királylány válasza illusiON (#41) üzenetére


királylány
csendes tag

már nagyon várom a május 16-ot. asszem elrángatom a drágámat a legelső előadásra, ami valószínúleg éjfélkor lesz...:):)
újabb kérdés?prequel vagy original trilógia?
nálam mindkettő! és nagyon szeretem Jar Jart is!

Because the night belongs to lovers...

(#45) királylány válasza zLegolas (#43) üzenetére


királylány
csendes tag

megelőztél...de miért csalódás? mondd el!

Because the night belongs to lovers...

(#46) zLegolas válasza királylány (#45) üzenetére


zLegolas
őstag

Inkább olyan délelőttös gyerekeknek való matinéfilmek lettek. A 2. még ráadásul megspékelve akciójelenetekkel, ahol minden robbanik, marha látványos, csak a sűrűje hiányzik. Svárcenegger filmekben vannak ilyesmik, repül a lángoló kamion, lassított felvételen, hadd bámuljon a paraszt... nekem ilyen érzésem volt.
Egy tanárom szokta volt mondani anno: Olyan mint a tejszínhab a tortán..szép, amíg bele nem kóstolsz, akkor meg egy nulla...

Őőőőő miben is előztelek meg?

:F

Én normális vagyok! Megmondták a hangok is a fejemben!

(#47) zoleeE 13


zoleeE 13
tag

jar jar a legjobb:)):C:))

LollR fiam LollR

(#48) MarKoo


MarKoo
őstag

Dilikutya már linkelt pár ''hasonló'' topikot, így nekem csak zárnom kell. :U

(#49) Drizzt válasza királylány (#37) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Á, nem így van, csak vicc volt. Inkább Luke-os fejem van. Nah, ez sem igaz. Olyan fejem van, amilyen van. Nem tudom, kire hasonlít. Mondjuk rám! :C

I am having fun staying poor.

(#50) V.ki válasza MarKoo (#48) üzenetére


V.ki
aktív tag

Zárjad,zárjad,zárjad,zárjad[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.