Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) soo277


soo277
őstag

Gyáá
[Dark]

BT: wersoo#21211

(#1252) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Valaki ezt a Kennedy-t kipicsázhatná már onnan. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1253) markknight válasza Redneck (#1249) üzenetére


markknight
veterán

Azért én elkapnék 20-30 Andor fogyasztót itthonról és megkérdezném, hogy speciel ezzel volt-e bajuk. Szerintem sokan azt se tudják melyik fegyver micsoda. Ez megint csak azt mutatja, hogy nincs elég minőségi Star Wars kontent, ha ilyen hülyeségeken lehet agyalnak a rajongók :D

Ennél sokkal jobban zavaróbb ahogy manapság a fénykardok kinéznek :D Az, hogy az enemy kb úgy néz ki mint a télapó, azt hagyjuk is.

[ Szerkesztve ]

(#1254) Redneck válasza markknight (#1253) üzenetére


Redneck
veterán

Ettől még tetszett, de ez gagyi volt. Játékokban sem szeretem az ilyesmit, de vásznon zavaróbb. Mondjuk a Disney egyes agymenéseihez képest ez kb. semmiség.

l.skywalker:
A tegnapi bejelentés alapján lesznek azért jó dolgok is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1255) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Lars Mikkelsen lesz élőben is Thrawn :C
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1256) markknight válasza l.skywalker (#1255) üzenetére


markknight
veterán

Én Mads Mikkelsennek jobban örültem volna, nagyon sajnálom, hogy őt elsütötték a Rogue One-ban :(

[ Szerkesztve ]

(#1257) l.skywalker válasza markknight (#1256) üzenetére


l.skywalker
félisten

A hangja miatt szerintem ez egy nagyon jó választás, ha már ő volt a Rebels-ben a szinkronja. És az arcberendezése is olyan éles mint Thrawn-nak :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1258) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Fandango on Twitter: "JUST IN: To celebrate its 40th anniversary, #ReturnOfTheJedi is returning to theaters for one week only starting April 28. Check out this new poster!"

Akkor hónap végén mozi? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1259) markknight


markknight
veterán

Leakelt, bővebb Ahsoka előzetes [link]

(#1260) l.skywalker válasza markknight (#1259) üzenetére


l.skywalker
félisten

Oops. Már törölve

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1261) markknight válasza l.skywalker (#1260) üzenetére


markknight
veterán

Sok helyen fent van, de a lények, hogy volt benne Thrawn szemből, meg Sabine fénykarddal és a többi.

(#1262) markknight


markknight
veterán

Értem én, hogy nem szereti a homokot, meg Hayden így megy-úgy. De ilyen belépőt a három nap alatt senki nem kapott mint ő. Villámlás, Vader hörgés, Battle of Heroes a közönség meg majd meghalt. Fú, de kár, hogy ezen se vótam [link]

(#1263) Redneck


Redneck
veterán

Barátnőmmel nézzük ezt a harmadik Mando évadot, de nem tudjuk miért? Szekunder szégyenérzet lett az egész, gyerekes dizni merchandise köré építve. Sajnálom mert korábban szerettük, de totális gagyiba fulladt. Borzalom. :(((

No nembaj, megnézünk még 1-2 SW-s dolgot, aztán lehet is törölni az előfizetést a második hónap végén...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1264) sh4d0w válasza Redneck (#1263) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

1-2 kivételtől eltekintve az egész Disney-féle SW egy nyálas fistenger.

https://www.coreinfinity.tech

(#1265) l.skywalker válasza Redneck (#1263) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nálunk a gyerekek miatt konstans az előfizetés, de én azt tervezem, hogy mikor kijön az Ashoka, akkor időrendben végignézek egyszer mindent, majd megnézem mit hoznak ki a High Republic-ból és ha nem "izgat fel" akkor tüntetni fogok, hogy az Expanded Universe-t hozzák vissza :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1266) Redneck válasza sh4d0w (#1264) üzenetére


Redneck
veterán

Ezt én is így gondolom, de a Mandalorian nézhető volt, most meg egy igazi gyerekes foshalmot csináltak belőle. :W

markknight:
Nem hittem, hogy visszasírom még azt az AK-t az Andorból. Bár ennél is csak annyi, oda nem illő elemet láttam volna...

l.skywalker:
Engem is érdekel a jövő, de félek hogy ott is ilyen gyerekes irányt vesznek. Ezek képesek egy jó koncepcióból gagyiba átmenni, ha kicsit is nagyobb az érdeklődés.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1267) l.skywalker válasza Redneck (#1266) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én azért nem háborodok fel már, mert én már az Episode 1-t is ugyanilyen rossz iránynak éltem meg :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1268) sh4d0w válasza l.skywalker (#1267) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szó se róla, Mr. Lucas megérdemelne pár pofont az I. rész és Jar Jar Binks miatt, de az még mindig illett az általa létrehozott univerzumba.

A Disney-féle shitstorm semmi más, mint SW-köntösbe öltöztetett propaganda, nyálas, gyerekes hulladék.

https://www.coreinfinity.tech

(#1269) l.skywalker válasza sh4d0w (#1268) üzenetére


l.skywalker
félisten

Persze vannak különbségek, de azóta már nem tudok semmin se kiakadni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1270) Redneck válasza sh4d0w (#1268) üzenetére


Redneck
veterán

Az előzmény trilógia, a hibái mellett, szépen bővítette az univerzumot, és legalább volt hangulata. A Disney SW produktumok nagy része, csak az árukapcsolásra, a pc propagandára, és az erőltetett fan servicere épít. Igaz bővítik az univerzumot is, de milyen áron?
Annyi jó történet, és karakter van ebben a világban, amikről lehetne igényesen mesélni. Erre jönnek ilyen összecsapott marhaságokkal, mint az említett sorozatban...

Favreauban csalódtam, azt hittem komolyabban veszi.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1271) sh4d0w válasza Redneck (#1270) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Összesen 2 értékelhető produktumot adott ki a Disney: Rogue One (bár nem az eredeti story) és az Obi-Wan.

https://www.coreinfinity.tech

(#1272) Redneck válasza sh4d0w (#1271) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem utóbbi nagyon nem tetszett. Szerintem az inkvizítorok nevetségesek lettek, főleg a gettó-rapperesen arcoskodó spiné zavart. Leia castingja nagyon félrement, de a történetvezetés is döcögősre sikeredett.
Én a Rogue One mellé az Andort tenném, és részben a Mando első két évadát.
A Bobba Fett könyve aránylag nézhető volt, de az is átment gagyiba a végére.

Hiszek benne hogy lesznek még jó dolgok, néha azért bele találnak a tutiba.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1273) sh4d0w válasza Redneck (#1272) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Eleve az inkvizítoroknak semmi keresnivalójuk nincs ebben az univerzumban, egyszerűen röhejesek. Ettől függetlenül az Obi-Wan nálam magasabb polcon van, mint a Mandalorian - ez utóbbi nálam a gagyi kategória. Az Obi-Wanból érdemes levadászni a Patterson cutot.

Az Andort el is felejtettem, de sajnálatosan itt megint nagy tévesztésben van a Disney. Maga a sorozat viszont elég jó.

A Solo, meg a 7-9 egyenesen katasztrófák.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#1274) l.skywalker válasza Redneck (#1270) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez nem Favreau hibája, ő még a jók közé tartozik. Ez az írók hibája. Azzal, hogy az Expanded Universe-t a Disney lelőtte, azzal kiestek olyan történetek, amiket meg kellett volna filmesíteni. Majd beraktak olyan írókat könyveket és folytatásokat kitalálni, akik korábban vámpíros tini regényeket szereztek. Itt az erdeménye. Kusza az egész univerzum, nem tudja a bal kéz mit csinál a jobb és hogy minek hol kéne kapcsolódnia.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1275) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én ezt még sosem láttam, de készült ilyen concept a Revenge of the Sith-re :D
Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1276) minek?:S válasza l.skywalker (#1275) üzenetére


minek?:S
őstag

Ezek után azt hiszem rosszakat fogok álmodni :D Örülök, hogy ez megmaradt concept artnak.

Üdv.:M.

(#1277) l.skywalker


l.skywalker
félisten

A Lando sorozatból film lesz:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1278) minek?:S válasza l.skywalker (#1277) üzenetére


minek?:S
őstag

Ezt mondjuk nem tudom rossz szájízzel fogadni. A Kenobi is jobb lett volna annak, meg talán még a The Book of Boba Fett is. 2-3 órába tökéletesen beleférnek azok a sztorik is.

Üdv.:M.

(#1279) sh4d0w válasza minek?:S (#1278) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az Obi-Wanból készült egy 2.5 órás film - összevágták a sorozatból.

https://www.coreinfinity.tech

(#1280) Redneck


Redneck
veterán

Istenem, ez a diznis SW sorozatosdi akkora egy gagyi, hogy el sem hiszem. Sorozatról-sorozatra esik a színvonal. Ezt a feminácis Ásókát konkrétan 3.5 részig bírtuk kínszenvedve, de mondtam hogy nekem ennyi elég, nézzünk mást. Bánom hogy elkezdtem ezt a szennyet. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1281) minek?:S válasza sh4d0w (#1279) üzenetére


minek?:S
őstag

Tudom, azért mondom. Nekem az egy fokkal jobban is tetszik.

Üdv.:M.

(#1282) sh4d0w válasza minek?:S (#1281) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mert jobb is :D

https://www.coreinfinity.tech

(#1283) l.skywalker válasza sh4d0w (#1279) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mármint valami fan made vagy official?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1284) sh4d0w válasza l.skywalker (#1283) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Persze, hogy fan made.

https://www.coreinfinity.tech

(#1285) sh4d0w válasza Redneck (#1280) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Eleg sok baj van vele. Az eros ferfi karakterek teljesen eltuntek; az inkvizitorok utan most kaptunk boszorkanyt, mi lesz a kovetkezo, torpok? A misztikum is tul sok, meg az ostobasagok is. Arrol nem is beszelve, hogy az Ahsoka-t megformalo szinesz oreg.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#1286) l.skywalker válasza sh4d0w (#1285) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én még nem tartok itt. Most, hogy lett Disney+on megint három hónap, elkezdtem a SW teljes időrendi végignézést. Sorozatokkal, animációs filmekkel egyetemben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1287) Redneck válasza sh4d0w (#1285) üzenetére


Redneck
veterán

Egyetértek. Plusz a gagyi újhullámos faktor, ebben hatványozottan érződik. Kb. olyan mint amikor a BoBF-ben megjelentek a színes Vespás tinik.
Na nembaj, az Andor folytatása majd kárpótol, az szerintem nem volt rossz.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1288) sh4d0w válasza Redneck (#1287) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ott az inkvizitorokkal van bajom. Sehol nem szerepeltek az igazi SW univerzumban, de a dizni szukségét érezte egy ilyen ostobaságnak.

Arról nem is beszélve, hogy nálam az igazi folytatás a Timothy Zahn-féle Thrawn-trilógia (amit vki elkezdett csinálni animációs filmként - YT).

https://www.coreinfinity.tech

(#1289) Redneck válasza sh4d0w (#1288) üzenetére


Redneck
veterán

Gyanítom itt nem azt a vonalat tolják majd, mert az már nem az ő kánonuk része. Sajnos.

Az inkvizítorok is gagyik voltak, a Vespás tinik is, és ezek a badass csajok sem győztek meg a Mikulással kiegészítve.
Az egyetlen hihető kemény csaj, Gina Carano volt, de vele tudjuk mi történt.

Sajnálom hogy ilyen foshalmazokkal rombolják a világot. Mondjuk nekem a rajzfilmes Ahsoka szál is büdös, mert Anakinnak nem lehetett volna padawanja, ha a hagyományos szabályokat nézzük. Nekem már akkor too much volt a kiscsaj, a szinkronhangjával együtt.

Ez van, majd ezredszerre is újranézem azt ami tetszik, az új filmekre, sorozatokra, és játékokra meg nem adok pénzt, ha nem érdemlik meg. Tartsák meg maguknak!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1290) sh4d0w válasza Redneck (#1289) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Így. Maradok a Lucas-féle 2 trilógiánál, a dizni előtti könyveknél. Az Ahsokát már végignézem, mert elkezdtem, de ennyi.

https://www.coreinfinity.tech

(#1291) Redneck válasza sh4d0w (#1290) üzenetére


Redneck
veterán

A hozzászólásod alapján nem lesz hiányérzetem, hogy hamar skippeltem. Hasonlóképp állok az egészhez, de mindig adok nekik esélyt, maximum csalódok.

Szerintem jó volt a Rogue One, az Endor és a Mandalorian S1-2. Azoknál is vannak hibák, de legalább volt bennük valami SW hangulat.

Az Ahsokás szutymákolás után, barátnőmnek még Kylo Rent is visszasírtam kicsit, pedig az a trilógia sem volt matyóhímzés... :DDD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1292) l.skywalker válasza sh4d0w (#1288) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szintén. Én is az Expaned Universe híve vagyok, a Disney termékeiből pár sorozat és talán a Rogue One van ami tetszett eléggé. Habár az episode 1-2-3 (épp frissen néztem végig) közül az utolsó kettőt is még nehezen emésztem. Valójában a 4-5-6 és az azokat követő könyves megjelenések voltak/lettek volna a csúcsa ennek az egész franchise-nak. Mara Jade Skywalkerrel, az igazi Han Solo előzménysztorival, Thrawn-al és a számtalan mellékszállal, amiben sokkal nagyobbat ütött volna ha Palpatine klónja Luke Skywalkert állítja át egy időre a sötét oldalra, mint az, hogy Ben Solo és Rey vekengése közben hal meg egy biorobotja (Supreme Leader Snoke). A Solo ikrek pedig új fejezetet nyithattak volna ebben a jó és rossz harcában, ha lett volna még igény rá, de ez a Disney féle reboot szörnyű lett, mert ez az volt - csináltak egy saját trilógiát semmire alapozva ami akkorát bukott, hogy ők maguk is elkaszálták a folytatásait és inkább visszanyúltak olyan időkre amikor még az original Lucas történetek játszódtak, mert a jövőt annyira elqrták, hogy nem lehetett vele mit kezdeni. És ennek fényében habár szurkolok neki, de a High Republic sem tűnik másnak, csak egy harmadik reboot-nak. Egy sztorinak amit egy harmadik generációnak szánnak, hogy legyen aki elmegy Disneylandbe felülni a Millenium Falconra.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1293) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A dizni történetei közül a Rogue One elfogadható csak (szódával), az Andor és az Obi-Wan so-so (de az inkvizitorokert nem jár megbocsátás), a többi hulladék.

Két dolog is nagyon cseszi a csőrömet (az eddigieken kívül): a) az ostoba propaganda (erős és/vagy leszbikus női karakterek*, a sorsa ellen lázadó robot) és az, hogy míg Lucasnál minden fekete-fehér volt, a dizninél nem.

* félreértés ne essék, nincs bajom a leszbikusokkal, saját életük - csak ennek nincs keresnivalója a Star Wars-ban.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#1294) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez az Ahsoka epizodrol epizodra egyre nagyobb ostobasag... :W
Meg elokerult 3 banya, egy, a Gladiatorban szereplo rohamosztagos es egy beszelo teknos... illetve sok.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#1295) soo277 válasza sh4d0w (#1294) üzenetére


soo277
őstag

Hadjuk is,elképesztően gagyi :((( :((( :O

BT: wersoo#21211

(#1296) Redneck válasza sh4d0w (#1294) üzenetére


Redneck
veterán

Örülök hogy nem csak én vagyok helikopter. :D
Azért óriási hogy így el tudják cseszni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1297) l.skywalker válasza Redneck (#1296) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ennek evolúciója van már. Persze amíg Kathleen Kennedy ott van nem tudom mit várunk... Az a szerencse csak, hogy Favreau-t nem tudta kicsinálni... még.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1298) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Trailer for the canceled ‘Star Wars: 1313’ game

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1299) soo277 válasza l.skywalker (#1298) üzenetére


soo277
őstag

de jó lett volna pedig,sóhaaaj :B

BT: wersoo#21211

(#1300) Redneck


Redneck
veterán

Lego Venator osztály. Ha lenne rá cashem és helyem... :B

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.