Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) e-biza válasza Integra (#400) üzenetére


e-biza
őstag

amidala rondán :D

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#402) anulu válasza e-biza (#401) üzenetére


anulu
félisten

inkább: :Y! :O ezt most mé' kellett neki? :O:O:Y:O:O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#403) anulu


anulu
félisten

nyah, holnap ilyenkor már hevesen fogok készülni a Corvinba :D:C:D

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#404) Kobe válasza Integra (#400) üzenetére


Kobe
veterán

nem ez játszott a 8adik utas a halál ba ? :))

(#405) Kobe válasza Anthony001 (#394) üzenetére


Kobe
veterán

Bővebben: link
akkor ezeknek milyen sokk lehet az ára :) de vmivel minőségibbnek tűnnek

(#406) anulu válasza Kobe (#404) üzenetére


anulu
félisten

esetleg, netalán ő volt az? :DDD ilyen arcberendezéssel simán és gond nélkül... amúgy hosszú hajjal szvsz az egyik legcsinosabb szinésznő (volt :O)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#407) Integra válasza anulu (#403) üzenetére


Integra
titán

én megvárom míg a hiszti lemegy, franc fog idegbeteg tömegben tolakodni.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#408) Integra válasza anulu (#406) üzenetére


Integra
titán

aszittem már a demi moore az.. :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#409) anulu válasza Integra (#407) üzenetére


anulu
félisten

én nem tolakszom. mióta lehet kishazánkban jegyet kapni, azóta megvan holnapra :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#410) anulu válasza Integra (#408) üzenetére


anulu
félisten

majdnem... :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#411) e-biza válasza anulu (#409) üzenetére


e-biza
őstag

azaz csütörtök 00:01 -re :)
én cstürtökön 20:45kor nézem meg ;)

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#412) Grass


Grass
aktív tag

Tudja valaki hány perces maga a film?

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#413) Grass válasza Grass (#412) üzenetére


Grass
aktív tag

Jó már mind1 megnéztem. 146perc. Zsíír :)

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#414) Kain


Kain
senior tag

Este tali a helyi SW elosztó körzetekben!Aki lemrad,az kimarad! :DD

12 óra múlva benn ülsz a moziban,és már magával ragadott A film.

[Szerkesztve]

(#415) misu


misu
aktív tag

Hy!


Ehhhh....láttákok a reklámokat?
nagyon x@r hangjuk benne...:(....szerintem!


Remélem nem a szinkronos megy majd a moziban....aminek csekély a valószínüsége...:(
Vagy inkább megvárom a DVD verziót és az eredeti hangot!......vagy nem...:B

holnap új nap virrad...A Zerő legyen Veletek!

Bye!

Bűn az élet.

(#416) _az


_az
senior tag

gyúrunk holnapra vazze? :D

asszem tudom, mit kéne tennem pénteken...

az

(#417) Anthony001 válasza Kobe (#405) üzenetére


Anthony001
senior tag

Hú ez nagyon korrekt
Király.
Lézer nem jön belőle??:D:D:D:D

(#418) anulu


anulu
félisten

10óra és 4 perc a film kezdéséig! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#419) _az


_az
senior tag

báz nézem a hollywood multiplexben holnap és holnapután csa kezt játszák :D
szvsz valahol csak lesz 1 szabad hely:C

úgyis egyedül járok moziba :(

az

(#420) divot


divot
veterán

Épp most kaptam két jegyet a holnapi, eurocenteres díszbemutatóra. Pedig nem is terveztem megnézni, gondoltam, majd ha elül a roham. :DDD

(#421) NwL


NwL
tag

Khhhhhhhhhhhhh..........Ssssssssssssszz.........................
Khhhhhhhhhhhhhh.................Ssssssssssssssz.................
még 8h.........................

(#422) Integra válasza divot (#420) üzenetére


Integra
titán

éjfélre mehetnék én is, de a franc se kíváncsi a szinkronizáltra... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#423) Integra


Integra
titán

[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#424) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Amúgy neten lehet valahova rendelni jegyet, úgy, hogy meg is mondják, hogy melyik helyek szabadok? Érdekelne....
Lehet megnézem még én is holnap valahogy, ha már úgyis akkor lesz az utolsó pótzh...

I am having fun staying poor.

(#425) Kain válasza Integra (#422) üzenetére


Kain
senior tag

Dunában éjfélkor is van feliratos!

(#426) busman


busman
addikt

Na,milyen volt a film?Látta már vki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#427) muad_dib válasza almi (#308) üzenetére


muad_dib
tag

baromsag

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#428) muad_dib válasza busman (#426) üzenetére


muad_dib
tag

Igen, a Star Wars 3 topicban ''kifejtettem'' erkezes utan, mar amennyire meg tudtam szolalni...
Egyszeruen teljes lett a Saga.... Nagyon jo lett, kicsit megboritott lelkileg ahogy kell, anuluval bamultunk bele egymas buta konnyes arcaba, es nem tudtunk kinyogni egy ertelmes szot sem... persze lehet h ez a fanatikussag mellekhatasa...

Ja, aki jol ert angolul, vagy tud feliratot olvasni es nem zavarja film nezes kozben, az hagyja ki a szinkronos vetitest. A hangok egyszeruen nevetsegesek... persze hozza lehet szokni viszonylag hamar, de az elso nehany perc maga a pokol....

A tobbirol nem beszelek, mert nem tudok, es nem is akarok spoilerkedni. Egy biztos, vasarnap ujra megnezem...
:R

Hogyan nősül a hálózati játék fanatikus? - Holtomiglan holtodiglan...

(#429) Kain válasza muad_dib (#428) üzenetére


Kain
senior tag

Kolega 100%-ban egyetértek veled!

(#430) anulu válasza muad_dib (#428) üzenetére


anulu
félisten

ma megnéztem a IV-et DVD-ről és így még felkavaróbb... nem 2 trilógia van. 1, 6 ''részes'' eposz ''végére'' tett pontot az EP3-mal Lucas...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#431) Lest4t válasza anulu (#430) üzenetére


Lest4t
aktív tag

Egyébként érdekes mert az eredeti terv tudomásom szerint 3 trilógiáról szolt és a régi trilógi a a középső része , a mostani az első . Most mindenki azt mondja hogy kész le van zárva , azt fene tudja lehet jön lucas bácsi és spielberg bácsi közösen és bejelentik hogy fforgatják a 3. trilógiát :) ilyen kósza hir is felmerül hogy tervezik .

(#432) anulu válasza muad_dib (#428) üzenetére


anulu
félisten

Nagyon jo lett, kicsit megboritott lelkileg ahogy kell, anuluval bamultunk bele egymas buta konnyes arcaba, es nem tudtunk kinyogni egy ertelmes szot sem...

így igaz. ehhez a filmhez ilyen társaság kell, mint amilyennel voltunk ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#433) anulu válasza Lest4t (#431) üzenetére


anulu
félisten

hát, ha megcsinálják a Thrawn-trilógiát, akkor a Hősök terén fogok fényes nappal örömtáncot lejteni! és szerintem muad_dib kolléga is :DD ritka hülye pár lennénk, de ennyi a minimum, ha lesz (lenne) 7-8-9.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#434) e-biza


e-biza
őstag

a filmet ma láttam. szépen elmeséli a helyzetet, de szerintem a mögöttes tartalom annyira nem jo, föleg hogy tudjuk mi lesz a vége. amit sajnálok hogy a fekte ruhában darth vader olyan keveset játszik. viszont nagyon hatásos a végén darth vader és sidious közti beszélgetés (igen azaz.. amikor tör zuz)
még1: én nem emlékszem rá de most igy a neten olvasva, elvileg qui-gonnal beszél yoda. ez most csak nekem maradt ki vagy tényleg nincs benne?

Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

(#435) anulu válasza e-biza (#434) üzenetére


anulu
félisten

tényleg nincs benne. az sincs benne, amikor az erővel Padmé-t falhoz vágja Anakin a Coruscant-on :O

6-7 jelenet maradt ki, ezek várhatóan az év végén megjelenő DVD-n rajta lesznek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#436) Vangelis válasza anulu (#435) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akor megvárjuk a dvd-t, de gondolom erre se fog rákerülni a magyar szinkron? Lukkasz bátyánk nem fogja engedni:O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#437) anulu


anulu
félisten

hétköznapi jedizmus:
Bővebben: link

3 előzetes az EP3 játékból. nagyon jókat vigyorogtam rajtuk! :D (.mov!)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#438) anulu válasza Vangelis (#436) üzenetére


anulu
félisten

mi az, h ''nem fogja engedni''??

részemről megvárom az I-II-III díszdobozost, és megy a másik mellé :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#439) Vangelis válasza anulu (#438) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mert soha nem rakták, rá, csak azért mondtam, hogy nem fogja engedni, mert van itt kis városunkban egy megabrutál tudású video tékás csávó és még a baljós arnyak-nál azt mondta, hogy azért nincs szinkron a lemezen mert Lukkkasz nem engedi.....vigyorogtam,,,,és megnéztem felirattal.

De végülis miért nem nyomják rá a szinkront?

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#440) anulu válasza Vangelis (#439) üzenetére


anulu
félisten

tudtommal az I és II DVD-n is van magyar szinkron... vagy tévednék?

a megahipertudású emberkéket inkább hagyjuk... :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#441) Vangelis válasza anulu (#440) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem mind a kettő itt figyel és nincsen...sőt ezen sem lesz szerintem.:(:(

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#442) anulu válasza Vangelis (#441) üzenetére


anulu
félisten

hmmm... azért sajnálom, mert jó lett a szinkron. de VHS-en nem fogom megvenni, az biztos.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#443) Vangelis válasza anulu (#442) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt hittem a nagy star wars fanok tudják hogy nincs a dvd-n szinkron.

Szerintme nagyon sokan fogják még hiányolni, de hátha kiadnak majd egy szinkronos díszdobozt valamikor.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#444) Obi-1 válasza e-biza (#434) üzenetére


Obi-1
őstag

Újra itt vagyok. Az elmúlt napokban már nem mertem, tegnam nem értem rá benézni.

Az első óra jóbban tetszett, az átállás a sötét oldalra nem volt eléggé alátámasztva. Obi-Wan-Anakin barátságot nagyon jó volt látni, mint a rajzfilm 21-25. részeiben), mégsem hantázott az öreg (ebben).

Tényleg nagyon tetszett, de ettől függetlenül szomorú érzés, hogy vége van. A várakozásnak.

Only a Sith deals in absolutes.

(#445) Obi-1 válasza anulu (#438) üzenetére


Obi-1
őstag

Én az I-VI díszdobozt akarom.

És van egy olyan érzésem, hogy megkapjuk még 1* a még jobban felújított IV-VI. részt. Szvsz ezért adták ki olyan korán.

Végre láttuk Alderaant is. Végre kimondták Bail Organa nevét (a II-ben nem szólították meg, csak jelen volt).

Only a Sith deals in absolutes.

(#446) _az


_az
senior tag

mit nekem starwars 1-6 maratoni vetítés...
KICKBOX-HARCOS!!! abból 8 rész is készült! na azt nézzétek végig maratonban! :D meg egy díszdobozos sem ártana :DD

az

(#447) Drizzt válasza _az (#446) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ha jól sejtem, akkor az Usa legnagyobb színésze, Don ''The Dragon'' Wilson főszereplésével? ;)

I am having fun staying poor.

(#448) _az


_az
senior tag

naszal megnéztem és ezt skubizzátok: szerintem nem volt jobb a 2-nél.
ahogy obi-1 írta, nekem sem volt tiszta az átállás, illetve ami engem igazán zavar, hogy nem lettek teljesen elvarrva a szálak, maradtak kérdéseim...
de ha feltesze mőket, akkor az spoilergyanús dolog, szal egyelőre inkább nem :)
ja, szerintem kicsit sok volt az animáció és egy kicsit eröltetettnek éreztem néhány jelentet ebben az előtrilógiában, amúgy tök jó :)

az

(#449) _az válasza Drizzt (#447) üzenetére


_az
senior tag

há biztos :DDD sokan szerepeltek abban az eposzban...

az

(#450) Anthony001


Anthony001
senior tag

Engem továbbra is érdekelne ( nagyon ), hogy hol lehet venni, de inkább rendelni Star Wars-os posztereket.
Nagyon megköszönném ha vkinek lenne vmi ötlete.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.