Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) soo277 válasza l.skywalker (#1199) üzenetére


soo277
őstag

Engem keresztapám vitt be kb 5-6 évessen győrbe a birodalomra,és mesélte tátott szájjal néztem végig,nagy nyomott hagyott bennem :K :)

BT: wersoo#21211

(#1202) minek?:S


minek?:S
őstag

Andor trailer
Engem maga a karakter továbbra sem érdekel, viszont a sorozatot várom.. főleg a trailer után. Ki tudja megmondani, hogy hány(és mely) bolygó(ko)n járunk?

Mondjuk nekem kicsit túl sok az ember. Viszont újra élőszereplős tartalmon a Coruscant.
____
Kenobi theme

Üdv.:M.

(#1203) l.skywalker válasza minek?:S (#1202) üzenetére


l.skywalker
félisten

5 évvel a Rogue One előtt játszódik.

+ jön a Mandalorian harmadik évada
+ 2023-ban Jude Law-val a Skeleton Crew c. sorozat [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1204) Phobion


Phobion
őstag

Obi-wan második rész vége brutál volt. :C

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1205) Redneck


Redneck
veterán

Én még kivárok, majd egyben nézem meg. A Jedi folytatásának trailere is jónak tűnik, remélem jobb lesz a harcrendszer.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1206) Phobion válasza Redneck (#1205) üzenetére


Phobion
őstag

Egyetértek a Jedi részével, nekem nagyon nem adta ez a souls-like stílus. :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1207) Redneck válasza Phobion (#1206) üzenetére


Redneck
veterán

Nem lett volna ezzel gond, ha az egyszerűbb ellenfeleknél hack and slash módon lehetett volna szeletelni, ha már fénykardunk van. A falon futós, a qte-s és a dodge/defense részén többet kéne dolgozni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1208) minek?:S válasza Phobion (#1204) üzenetére


minek?:S
őstag

Hát ott konkrétan még én is bekönnyezek, akárhányszor nézem meg :B Szerintem Ewan elképesztően hozza a karaktert - megint, de mondjuk a többiekre sem lehet panasz.

Üdv.:M.

(#1209) baryll


baryll
tag

A sok SZtAR WARS után végre leforgathatnának egy tisztességes Űrgolyhók Visszavág epizódot is.

(#1210) Phobion válasza minek?:S (#1208) üzenetére


Phobion
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy a 3. és 6. részt rongyosra fogjuk nézni. :DDD

#1207 - Így van!

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1211) l.skywalker válasza Redneck (#1207) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem tetszett. De tény hogy vagy a leggyengébb vagy az eggyel erősebb fokozaton játszottam végig. A sztori érdekelt főleg.

Amúgy az új rész és a Kenobi sorozat egy időben fog játszódni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1212) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Star Wars: The Bad Batch | Season 2
Premier: idén ősszel

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1213) soo277 válasza l.skywalker (#1212) üzenetére


soo277
őstag

Bőség zavarunk lesz,az hítszengég :D

BT: wersoo#21211

(#1214) l.skywalker válasza soo277 (#1213) üzenetére


l.skywalker
félisten

Június 14-én így is elveszít a való világ engem pár hétre :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1215) soo277 válasza l.skywalker (#1214) üzenetére


soo277
őstag

:DDD :DD :DDD ezzel nem vagy 1edül

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#1216) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Habár még csak a harmadik évad jön, de Favreu elmondta egy interjúban, hogy már a elkezdtek dolgozni a Mandalorian negyedik évadján is:
Jon Favreau Confirms He’s Working On The Mandalorian Season 4 While Opening Up About Star Wars Crossover Opportunities | Cinemablend

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1217) Phobion


Phobion
őstag

Brutális volt a Kenobi utolsó része, Reva részeket leszámítva, számomra az utolsó rész 10/10.

Viszont így több mint 15 év után, számomra túl rövid volt, túl hamar lett vége.
Obi-Wan és Anakin párbeszéde volt a legszívszorongatóbb, de -szerintem- még durvább lehetett volna, ha mondjuk Padmé-t megemlíti Obi-Wan. :O Nagy szükség lett volna több flashbackre, jó lett volna, ha nemcsak az utolsó rész, legvége felé használtak volna igazi, régebbi Star Wars zenéket.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#1218) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Most neztem meg az Obi Wan 6. reszt.

Ez csak nekem rettento idiotasag hogy a kezdesnel azonnal osszekavarjak ahogy az 5.resz vegetert?

Ott lett vege az 5 resznek hogy az inkvizitor csak sebesulten hever a porban megtalalja a kommunikatort, mig Obi Wan-ek epp elhagytak a bolygot de nem mukodik a hiperhajtomuvuk.
Erre hogy kezdodik a 6. resz?
Az inkvizitor csak mar meggyogyult es a Tatooine-on van, mig Obi Wan-ek meg mindig ott repkednek seggukben Vader-e.
Ki az a barom aki ezt irta???

(#1219) M3oH válasza Malibutomi (#1218) üzenetére


M3oH
addikt

Igen, ez nekem is szemet szúrt. Kissé ugrált a térben Reva. Bár szerintem meg is halhatott volna (arról nem is beszélve, hogy kissé sokan élik túl, hogy keresztül szúrják), ennek a Luke kergetésnek nem sok értelme volt. Owen bizalmát máshogy is kiérdemelhette volna ObiWan.

Voltak hibái a sorozatnak, de ennek összességében nekem tetszett és lehetett volna hosszabb, mert néhány dolog gyorsan történt, stb.
Bár az gondolom, hogy 2. évadra nincs szükség. Főszálat lezárták, szépen átkötötték a filmes dolgokat. Esetleg Revával kezdhetnek valamit, mert ő lóg a levegőben. Érdekes lehetne egy ex-jedi/ex-inkvizítor története.

(#1220) l.skywalker válasza M3oH (#1219) üzenetére


l.skywalker
félisten

Összességében szórakoztatott, de nem a fő cselekményszál. Az első 2 rész tetszett, mer jó volt bepillantani a Tatooin-i hétköznapokba és látni, hogy hogyan is nézhetett ki az Alderaan.

Az Anakin Skywalker vs. Obi-Wan vekengés már az 1-2-3-ban is idegesített, most sem jött ki jobban - ráadásul a logikátlan történések miatt csak távolodott sokminden az első (EP4) részben sokmindentől, amit ott Obi-Wan mondott és csinált amíg meg nem halt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1221) minek?:S


minek?:S
őstag

Igazából én is így a 6. rész után kissé felemásan érzek. Egyrészt voltak benne kifejezetten jó dolgok, pl a main karakterek jól lettek megírva, mind Ben, mind Owen, mind Vader, mind az inkvizítorok(még Reva is az 5. rész végéig) vagy Leia, Bail etc. és a színészek is kivétel nélkül szinte tökéletesen tudtak azonosulni. Viszont a túloldalon ott van a látványvilág, ami akár jól is kinézhetne, de nem fordítottak rá kellő energiát. Pl szvsz amikor Vader visszahúzza hajót, az úgy egész menő volt, vagyis lett volna, ha úgy is néz ki, de ide lehet sorolni még a visszaemlékezős részt is(ha csak nem valamelyikük visszaemlékezése, mert akkor simán lehet jó is). Qui-Gon is .. fura volt nekem.

Apropó, ha már Qui-Gon... egyfelől: nem arról volt szó, hogy nem tud megjelenni erőszellemként, csak ott, ahol az erő koncentráltabban van jelen? Nem is jut eszembe most a neve a bolygónak.

Másfelől meg, nyilván lehetett számítani, hogy az utolsó részben fog felbukkanni, de valahogy nem tudom.. persze, megvolt a wow hatása azért -de főleg azért, mert kb minden pillanatban vártam, hogy mikor jön Qui-Gon-, de annyi más, jobb lehetőség lett volna.

Pl amikor a kövek alatt van, simán el tudtam volna képzelni, hogy a szokásos, már-már unalmas dolgok helyett inkább végre megszólítja őt, és csak hanggal. Ott akár egy mélyebb monológ is lehetett volna.

Negatívan már felhoztam, de alapvetően -még így is- nagyon jó volt látni Anakint és Obi-Want, mint mestert és tanítványt. Úgy alapvetően a visszaemlékezések, a 66-os parancs, mind brutálisan jó lett. Talán épp ezért fájó ziccer, hogy amikor a bacta tartályban volt, akkor ahelyett, hogy egy még nem látott képsorokat mutassanak(Obi-Wan kiképzése, akár utalhattak volna a Claudia Gray által írt Mester és tanítványára is, vagy bármi más, ami még új, akár a kis Anakin, az TPM és az AotC közötti időkről). Ha már visszaemlékezés, szintén nagyon jó volt látni a veterán klónt, de az is kicsit olyan semmilyen volt, persze Ewan arcán minden ott volt, de ott is, akár egy visszaemlékezés, akár csak "hangok" a klónok háborújából, vagy egy "Köszönöm Tábornok".. de én szívem szerint nagyon megnéztem volna őket TCW ruhában, na meg klónokból nekem sosem elég. +1, hogy a 6. rész végén egy kicsit erősebb párbeszédet is eltudtam volna képzelni. Jó volt, jó volt, de bírtam volna, ha Obi-Wan, miután megtudja, hogy a barátja halott, pl kérdőre vonja, Padmet felemlegeti stbstb. Szerintem szintén kihagyott ziccer, hogy Quinlan Vos neve is említésre kerül, de egy pillanatra sem tűnik fel, pedig biztos, hogy nagyot dobott volna.

Nekem személy szerint tetszettek a párbajok is kettejük között, rosszabbra számítottam. Baromi jó volt látni a megsérült sisakot, pont mint a lázadókban. Reva a 6. részbe teljesen fölösleges volt. Semmit nem adott hozzá a sztorihoz így, hogy az 5. rész végén nem halt meg. A többi logikátlanságot még meg tudom bocsátani, szóval így nálam minimum többször nézős kategória.

+1 hiba, ami csak a szinkronnál az.. az pedig Vader magyar hangja... hát kritikán aluli, hogy képtelenek volt "lemélyíteni", "Vaderesíteni". Állítom, hogy pár ezer ft-os netes hangtorzító is jobban hasonlítana Kránitz- és Hollósi-féle szinkronhoz.

Üdv.:M.

(#1222) minek?:S


minek?:S
őstag

Na Urak, végre ennek a magyar változata is elkészült:

Még a sötétség ideje, a birodalom előtt

Az eredeti videó már évek óta fent van Before the Dark Times néven. Mindig is mondogattam, hogy milyen lenne magyar szinkronnal hallani, ha már gyerekkorom meghatározó filmjei az eredeti trilógia és nem rég találtam ár erre a csatornára, aki az SC38-as bővített Vader+Obi-Wan-t is megcsinálta magyarul. Nagyjából egy 2 hónap alatt eljutottunk oda, hogy kész lett.

Anno volt valaki, aki a filmbe is belevágta a szinkronos SC38-at, már csak olyat kell találni, aki amellé ezt is bevágja és számomra teljes lesz az EP4. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#1223) btraven


btraven
őstag

Darth Vader miért ennyire gonosz?
[link]

(#1224) soo277 válasza btraven (#1223) üzenetére


soo277
őstag

hát ezen beszartam :DD :DDD :DD

BT: wersoo#21211

(#1225) .LnB válasza btraven (#1223) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, ezért vesztek oda a Jedik! Mert már bárkit felvettek padawan-nak. Ha az a kölök valóban erőérzékeny lett volna, kivédte volna Vader, eme igen trükkös támadását. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1226) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Rotten Tomatoes on Twitter: "#RogueOne: A Star Wars Story will be returning to IMAX theaters on August 26 with an exclusive look at #Andor. https://t.co/5UCI5SklZw" / Twitter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1227) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem tudom, esett-e már szó ezekről:

Obi-Wan Patterson cut (2,5 órás film lett a sorozatból)
Classic trilogy despecialized edition (internet archive-ban érhető el).

https://www.coreinfinity.tech

(#1228) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Nektek feltünt már, hogy a Disney valamiért nem foglalkozik a saját trilógiájával? A Lucas féle univerzumból csinál pénzt. Han Solo, Zsivány egyes, Kenobi, Rebels, Bad Batch, Mandalori, Boba fett

(#1229) Redneck válasza Di Natale (#1228) üzenetére


Redneck
veterán

Lehet rájöttek, hogy egy nagy rakás fos? Az első rész még szódával elment, de a többit fájt végignézni. :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1230) sh4d0w válasza Redneck (#1229) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Az első is fos volt, hígan, vastagon, fröcsögősen.

https://www.coreinfinity.tech

(#1231) Redneck válasza sh4d0w (#1230) üzenetére


Redneck
veterán

Az hát, de százszor inkább az, mint a másik kettő. Még mindig nem értem, mi volt a terv. :O

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1232) Di Natale válasza Redneck (#1231) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Semmi, a két rendező egymásnak akartak keresztbe tenni. Erről szólt a három film.

(#1233) sh4d0w válasza Redneck (#1231) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A klasszikus trilógiát láttam többszáz alkalommal; a prequelt is jónéhány alkalommal; a Disney-féle fostartályt egyszer. A filmekből csak a Rogue One-t láttam egynél többször, a többi 1 alkalommal is több volt, mint amit megérdemelt; a sorozatokból az Obi-Wan érdemel egyáltalán említést, de az is jobb a Patterson cuttal.

https://www.coreinfinity.tech

(#1234) Redneck


Redneck
veterán

Hát gyerekek, nem tudom... Elkezdtem végre az Obi-Want, de kicsit ambivalens érzések kavarognak bennem. A Gyűrűk Ura sorozattal kapcsolatban vagyok így, de azt egyelőre erősebbnek találom, hiába a kötelezően tolt pc vonal.
Értem én hogy bővíteni kell az univerzumot, de nem lehetne ezt minőségibb módon? Nincsenek értelmes írók és producerek az ilyen projektekhez?
Obi-Wan, szódával de elmegy egyelőre, bár még van hátra 2 rész, úgyhogy nem ez a végkövetkeztetés.
Ami nem tetszik:
A hangulat nem elég sötét, sőt már-már komikus néha. A casting elég gyengére sikeredett, simán lehetne Netflix produkció.
Vader egyelőre súlytalan, az inkvizítorok totál ripacs pojácák, a birodalom szokás szerint, egy gigantikus csődtömeg. A Leiát alakító kislány nem tudom kinek a kölyke, de tuti "csakazértis" alapon nyomták be, jelentős hátszéllel beindítva a karrierjét. 10 évest játszik, ránézésre 3 vagy 4 lehet, kényelmetlen ha a képernyőn van. Erőltetett, tudálékos a dumája, és mozgásánál borzasztóan kilóg a lóláb a menekülős jelenetéknél, amelyekből meglehetősen sok van.
Senkinek nem tűnt fel, hogy szegény 1km/h-val tud futni (tipegni), az aprócska lábain? Hozzá képest egy átlag 80-as néni, Usain Bolt egy átlagos napon. Nagyon rosszul néz ki a vásznon.
Ewan próbálja menteni amit lehet, de a rossz forgatókönyv miatt, egyelőre kevés a projekt sikerességéhez.
A történetvezetés kissé következetlen, a zene abszolút semmilyen, a díszlet korrekt, bár néha túl steril, a CGI helyenként gyengécske.

Megnézem az utolsó két részt, de ha azok is ilyenek, azt hiszem igyekszem hamar elfelejteni hogy volt ilyen :(((

Szerk:
Bakker megnéztem, a kislány komolyan 10 éves! Elég fejletlen gyermek, születése óta vegetáriánus. Maximum nagycsoportosnak mondanám.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1235) Redneck


Redneck
veterán

Az utolsó rész kifejezetten tetszett. :K
Ha leülepedett az élmény, lehet egyszer megnézem a Patterson-cut verziót is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1236) sh4d0w válasza Redneck (#1235) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Érdemes, sok töltelék részt kivágtak belőle.

https://www.coreinfinity.tech

(#1237) soo277


soo277
őstag

Filmet [belőle] ,,könyörgök könyörgök :R :R :R

BT: wersoo#21211

(#1238) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Na lássuk mi lesz ebből:
‘Star Wars’: Damon Lindelof, Sharmeen Obaid-Chinoy Team for New Movie – The Hollywood Reporter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1239) .LnB válasza l.skywalker (#1238) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mint ha bejelentették volna, hogy Rian Johnson ismét SW filmet készít. :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1240) soo277 válasza .LnB (#1239) üzenetére


soo277
őstag

Reméljük nem nyúl többet SW filmhez

BT: wersoo#21211

(#1241) sh4d0w válasza .LnB (#1239) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez ki a lófütty?

https://www.coreinfinity.tech

(#1242) .LnB válasza sh4d0w (#1241) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ki? A Rian Johnson? Vagy a Lindelof?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1243) sh4d0w válasza .LnB (#1242) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Akármelyik

https://www.coreinfinity.tech

(#1244) .LnB válasza sh4d0w (#1243) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rian Johnson a sátán.
Lindelof a túlhype-olt, szerencsés félnótás. :D

Rian Johnson csinálta a VIII. részt. Mindenki ítéljen maga, én gyűlölöm miatta.

Lindelof a Lost-tal lett híres. Aztán nagyon felkapta a sorozatos szakma. De számomra mindig érdekes volt az a cirkusz körülötte. Filmeknél producerkedett, egyik se volt nagy eresztés (Prometheus, World War Z, Tomorrowland stb.). Sorozatok közül a The Leftovers még híresebb műve. De azt is sokféleképp lehet értelmezni. Szerintem dög unalom, se eleje, se vége. De sokan belelátnak Lost-hoz hasonló egyediséget, egyéniséget.
Szerintem a Lost volt az egyetlen nagy durranása. Ott meg nem egyedül volt, és szerencsés volt. Ő volt az, aki képes volt szétcseszni olyan címet, mint a Watchmen. A Watchmen-re a neve még megvolt, a szerencséje meg elfogyott.

Szóval szerintem egy túlértékelt csávó. Aki a Lost farvizén adja el még mindig magát. És sokszor képes extrémitások felé elvinni a sorozatait. Valami érdekesnek tűnő művészi dolognak álcázva. De ezek rendszerint csak lufik, amik mögött semmi igazi kreatív teljesítmény nincs. Blöff, blöffnek nevezik ezt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1245) sh4d0w válasza .LnB (#1244) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi. Szerintem a Disney trilógia maga a megtestesült trágyahalom, rendezőtől függetlenül.

https://www.coreinfinity.tech

(#1246) Redneck


Redneck
veterán

Mivel barátnőmnek nem tetszett az Obi-Wan, és másodjára nekem is szekunder szégyenérzetem volt miatta, 1.5 rész után letettem róla, hogy megnézzem vele.
Elkezdtük az Andort, az első 5 részt meg is néztük, tetszik is, de egy valamit nem értek. Hogy kerül egy Kalasnyikov gépkarabély a messzi, messzi galaxisba? Komolyan ennyire nem vették a fáradtságot, hogy egy kicsit átalakítsák?
A játékokban is voltak valós fegyverekre hajazó darabok, de ennyire egyik sem volt gáz...
Legalább a tárat megfordíthatták, vagy oldalra/fölülre rakhatták volna:

Csak engem zavar?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1247) soo277 válasza Redneck (#1246) üzenetére


soo277
őstag

Hát engem nem nagyon zavart,sokat nem mutogatták

BT: wersoo#21211

(#1248) l.skywalker válasza Redneck (#1246) üzenetére


l.skywalker
félisten

Teljesen jogos a felvetés, de én általában már elengedek mindent Hayden Christensen homokos jelenete óta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1249) Redneck válasza l.skywalker (#1248) üzenetére


Redneck
veterán

Nem first world problem, de legalább az illúziót meghagyhatták volna, hogy figyelnek a részletekre. Mivel a net tele van vele, sokakat zavart.

Szerk:
Egyébként nagyon jó ez a piszkos, valóságosnak tűnő, Dennis Villeneuve filmekre hajazó látványvilág, már a Rogue One-ban is tetszett.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1250) VIPowER válasza Redneck (#1246) üzenetére


VIPowER
senior tag

Nem értem mi a problémád ezzel.
A mai napig az egyik legmegbízhatóbb fegyver, nem csoda hogy a jövőben is létezik. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.