Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) S e t h válasza drmotto (#1186) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez így van, Fivesra komoly hiba rárakni a duplázást, ha használva van raiden.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1202) S e t h válasza 89Csabi89 (#1196) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tiszta clone team sosem volt erős, középmezőnyben helytállnak, de arénában, gw-ben nem az a csapat amivel darálni lehet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1203) 89Csabi89 válasza Kikiri7 (#1199) üzenetére


89Csabi89
tag

Ez Speed függő is. Meg rng. TFP nagyon gyors de Biggs bónusszal gyorsabb ez tuti, és akkor 1 triplával ki lehet szedni. Esetemben meg ha Palpi gyorsabb mint az ellenfélé, akkor nem lehet gond azzal a csapattal sem.

Boba már problémásabb egyértelmű az egyik legjobb karakter most. De ami még probléma, hogy az ilyen no name Torunamentes karakterek a legerősebbek....

Ha bent van Chirrut Îmwe Baze Malbus páros akár 4 csillagosan is...., egyszerűen nem lehet velük mit kezdeni.....

Baze tauntal kezd , és minden egyes lövésnél visszatámad, és mikor én támadok újabb és újabb healt buffok kerülnek fel mindenkire a csapatban, és úgy néznek már ki mint a karácsony fa. A páros együtt jó, most nem tudom melyiknek mi a pontos képessége, de aki találkozott már velük az tudja...... :Y .

Jah és Ők is Rebelek.

Én álom Teamem most úgy nézne ki, hogy Boba Lead Wedge, Biggs, Baze és Chirrut. :DD

szerk.: Sajnos se Baze se Chirrut nincs meg, mert nem tudtam annyi időt szánni akkor rá amikor volt... :( Shoretrooper 4 csillag ő nagyon megérte anno pedig az 700 kristályomba fájt összesen, mert akkor még kristály volt a refresh. De sajnos ő sem tudja felvenni az új párossal a versenyt!

[ Szerkesztve ]

(#1204) drmotto válasza S e t h (#1201) üzenetére


drmotto
őstag

Én sajnos későn tudtam meg, már rajta volt az omega. :(
Azóta is keresem a helyettesét, aki speed downt tesz a disznókra, de nem találom.

(#1205) 89Csabi89 válasza drmotto (#1204) üzenetére


89Csabi89
tag

Nem tudom, hogy állsz a játékban, de az új módi, hogy 10-15 perc alatt letudd a T7-es Rancor Raidet, ami alatt beviszel 3-4 milla sebzést. Ehhez nincs is szükség speed downra, de RG egy jó opció lehet. ;)

(#1206) drmotto válasza 89Csabi89 (#1205) üzenetére


drmotto
őstag

Fentebb írtam, ha nincs a TM miatt nem tudtam leszólózni a disznókat.
Ez volt az első sikeres T7 raidünk egyébként.
Ja és nálunk nincs olyan, hogy valaki elviszi a raidet, ha tudná sem csinálná meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#1207) Mezcal válasza 89Csabi89 (#1196) üzenetére


Mezcal
addikt

Mert a gép ellen más, ha ember taktikázott volna a klónokkal, akkor meg ők nyernek simán. Rex volt a leader?

S e t h: Ennek ellenére az egyik legmaxosabb karikkal rendelkező játékos vezette az arénát klón csapattal nem is kevés ideig.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1208) csababarca válasza 89Csabi89 (#1205) üzenetére


csababarca
őstag

Ki az a TFP?
És szerinted mik a jók a raidekre?
Melyik karakterek, vagy kit kivel érdemes használni?

AMik valamirevaló karaktereim, értsd, gear10, max csillag, felomegázva és moddolva: Teebo, Fives, IG88, Geo Soldier, HK47, Rey, Chief Nebit, Datcha, Lea, Ewok Elder, Poggle, Lumi...esetleg Barris, IG86.

Szóval ebből mi a legjobb formáció?
Most csinálom Rexet, Anakint, és RG-t akkor hátha.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1209) Kikiri7 válasza drmotto (#1204) üzenetére


Kikiri7
tag

Jawa az akit te keresel. Sima jawa magas alap potency és lassít.
Teebo, qgj, jawa, wedge, biggs átlagosan mondjuk 3-5 perc alatt lehet velük autón solozni p1-t t7 rancornál.
Ha elég a potency mindenkin,

(#1210) T0rnad0 válasza csababarca (#1208) üzenetére


T0rnad0
addikt

TFP=TIE Fighter Pilot

Z Fold 4

(#1211) drmotto válasza Kikiri7 (#1209) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, kipróbálom majd.
A "sima" jawa (ha rá gondolsz) ma lett 7*, szóval eddig szóba se jöhetett. Wedge meg csak 5*, alig ad a cantina shardot...
Milyen gear kell a Biggs-Wedge-Jawa hármasnak? Potency van, QGJ 105%, Teebo 96.

(#1212) csababarca válasza T0rnad0 (#1210) üzenetére


csababarca
őstag

És őt honnan lehet szedegetni? Nekem csak Cantinából lehet,egy pályán.. :U

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1213) Kikiri7 válasza drmotto (#1211) üzenetére


Kikiri7
tag

Igen sima jawara gondoltam :D. Wedge-t ha nem ad cantina ott van még hajós bolt. G9-g10 kell nekik is ha igazán jót szeretnél.
Qgj -nek elvileg amúgy elég a 95 % potency teebo-nak pedig a 80 viszont kell sok speed nekik is hogy sűrűn jöjjenek.

(#1214) Kikiri7 válasza csababarca (#1212) üzenetére


Kikiri7
tag

De igen csak cantina egy pályán lehet gyűjteni de onnan is megvan gyorsan

(#1215) drmotto válasza Kikiri7 (#1213) üzenetére


drmotto
őstag

QGJ sűrűn jön, teebo nem annyira. Hajós boltban nálam talán még sose volt, egyszer talán a shard shopban.
Egyelőre akkor felhúzom a kis lomist G9-re, és beteszem fives helyére.

[ Szerkesztve ]

(#1216) malystryx válasza drmotto (#1211) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia, véletlen találtam egy videót még régebben és eszembe jutott. Itt is jawa-t használ, én nem tudok annyira angolul, csak belenézegettem. Nézd meg, hátha valami hasznos is van benne.
[link]

+
még egy érdekesség:
AhnaldT101 nevű felhasználó meg Jyn Erso-t mutatta be, ez még jobb is, Wedge, Biggs, Cassian Andor és K2SO szereplésével, Erzsó simán leveri a TM-jét a rancornak..
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1217) Kikiri7 válasza malystryx (#1216) üzenetére


Kikiri7
tag

Csak kinek van 7 * erzsója azokon kívül akik fizettek érte? Azért mondtam jawa-t mert az elérhető minden földi halandónak is :D

(#1218) malystryx válasza Kikiri7 (#1217) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, azért írtam külön hasábba és azt is odaírtam elé, hogy érdekesség csupán. :K

Egyébként ezek a youtuberek nem tudom honnan veszik ezeket a giga karaktereket, mindenkinek, még a támadóknak is millió hp, meg gear 11.. Még őket sem tudnám lenyomni, nemhogy a tankokat.. Nem hiszem el, hogy mindezt önerőből hozták össze. Vagy adományból, vagy támogatja őket a fejlesztő brigád. De mindegy is, ennyire nem szeretnék belemerülni, az ő dolguk, nekem napi 30 perc bőven elég ebből, kihúzom a sitheket amennyire lehet, aztán meglátom. :)

(#1219) T0rnad0 válasza drmotto (#1215) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem most is van a hajós boltban Wedge.

Z Fold 4

(#1220) Mezcal


Mezcal
addikt

Wedget elég gyorsan felhúztam, mert jól adja a shardokat.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1221) Kikiri7 válasza malystryx (#1218) üzenetére


Kikiri7
tag

Változó , van közöttük aki ea által szponzorált van aki csak ennyi pénzt kap YouTube vagy twitch után és rá áldoz illetve van aki kurva gazdag :) és nem gond neki .

(#1222) malystryx válasza Kikiri7 (#1221) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, valamilyen pénzforrása tuti van, de nem a mi pénztárcánkhoz mérhető amennyit elkérnek egyes dolgokért. Nem is tudom, hogy nálunk van e olyan videós aki ezzel játszik a nagyérdemű előtt.

@drmotto, nekem is alig adja a shardokat, napi 2-3, ha nagyon megerőlteti magát akkor 4-5. :) De ebből jó a hajós bolt, ott van minden dögivel, csak adja be :)
Nekem ez a második accountom, az előzőnél nem g.play-es bejelentkezést csináltam, hanem guest-et.. :( Bánhatom is, mert anno odaadott 4 csillagos karaktereket bronziumért, de nem keveset. Old Daka, Windu (őt többször is), Datcha, meg sok kisebbet. Az tény, hogy nem mindenkinek ad ugyanúgy, néha úgy érzem az én accountom egy kicsit visszafogottabban ad. Munkatársam pl. amikor elköltötte a kristályokat 8x-es chromium csomagra, 2x is bedobta neki Maul-t, majd mikor összejött neki pár kristály, csak simákat vett 350 liláért, 6-7 alkalommal, ebből 4 Maul volt, az utolsó meg Anakin. :Y Majdnem eldobtam a telómat. Azért erre mi esély van??

[ Szerkesztve ]

(#1223) drmotto válasza malystryx (#1216) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, megnézem.
A hajós boltban nekem többnyire klónok vannak, Wedge talán egyszer volt. Gondolom ez is szerver függő.
Egyszer írtam a cseten hogy van Vader shard benne, kiderült hogy senki másnál. :)

Erzsi és társai majd akkor lesznek nekem ha dobja a gép. Ezeken a bohóc eventeken annyit veszek részt, hogy az utolsó kategóriába bekerüljek.

(#1224) malystryx válasza drmotto (#1223) üzenetére


malystryx
senior tag

Wedge-re értettem azt hogy kevés shardot ad, meg ha egyáltalán beadja a hajósban, így most nekem 5 csillagos, sztem onnan húztam fel 70%-ban :) Vader-t kb 4x adott onnan.
A "bohóc" eventeken én is csak megmutatom magam 1x, ez nem a mi terepünk :D

(#1225) Kikiri7 válasza malystryx (#1224) üzenetére


Kikiri7
tag

Ha van 4-5 életképes csapat akkor a te tereped. Is kb 1 óra játék a 4-5 csapattal és 150-200k ally pont azért megkapod a karaktert már általában.
Lila-t én pl csak energy refillre költöm szintek miatt.

(#1226) drmotto válasza malystryx (#1224) üzenetére


drmotto
őstag

Tudom, hogy arra. :)
Nekem is napi 3-4 darab esik, szóval belőle soká lesz még használható.

(#1227) malystryx válasza Kikiri7 (#1225) üzenetére


malystryx
senior tag

Lilákat én is már csak arra költök, én 1x vettem 8x chromiumot, többször sem :)
Az az igazság, hogy annyi időm nincs, hogy elköltsek annyi ally pontot, de annyira vérkomolyan nem is nyomom már a játékot pár hónapja. Meg nem is nyavalygok hogy nincsenek meg. Csak ámulok hogy egyes karik feltápolva milyen jók..
Aki tetszik, azt meg szeretném kaparintani, ha jó, ha nem. Persze előtte alaposan körülnézek, hogy honnan lehet farmolni. Palpit sikerült gear8-al megcsinálni, elsőre reménytelen volt, de sokadik próbálkozásra Ackbar megmentette a csapatot, és meglett. Innentől egyértelmű hogy a sith-ek kellenek. :)

(#1228) Omrega válasza malystryx (#1227) üzenetére


Omrega
tag

A 8xChromium nekem se tűnt meggyőzőnek, sokkal inkább a napi extra cantina energy. Palpatine-ban meglepő módon a base támadása meggyőző, no heal és messze többet sebez mint bárki ( aki eddig megvan ), persze az 1 kör stun se rossz. Lassan Wedge is meglesz akkor, lehet, hogy Ackhbar átadja a leadet neki. Tankot mostanában nem használok. A jelenlegi csapat: Ackbar(lead), Lando, Lumi, QGJ, Palpatine. A GW nem szokott problémát okozni.

A legnagyobb problémám, hogy az allay pontokat csak 1-esével lehet nyitni.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1229) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Creditet hogyan tudok gyorsan farmolni? Eleinte több 100ezer volt, most meg csak pislogok így :U mert nincs . :) Annyi volt, hogy nem is figyeltem rá, most meg még szintezni is alig tudom a karikat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1230) T0rnad0 válasza .LnB (#1229) üzenetére


T0rnad0
addikt

Napi szinten végignyomod a Galactic Wart, az adja a legtöbbet.

Z Fold 4

(#1231) .LnB válasza T0rnad0 (#1230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az jó mert az csak lvl40-től lesz nekem. :(((

És a raid reward-ot akkor is megkapom ha nem vettem részt benbe csak a guildben vagyok? Most atjottem egy masik guildbe, de raidre nem tudok menbi mert 6csillagos karik kellenének. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1232) malystryx válasza .LnB (#1231) üzenetére


malystryx
senior tag

Ennyire az elején vagy? Akkor igen, a GW hoz a legtöbbet, majd 5-600k kredit/nap. Meg néha szokott lenni Credit Heist event, ami akkor nagyon jó, ha van scoundrel csapatod.
Én ezzel a második accounttal jól jártam, őket húztam ki elsőnek, csak nem volt még Cad Bane, de vele teljes lett a team. Hát kitartás hozzá, idővel meglátod rendben leszel. Ja és ha később tudsz guild-be menni és raid-ek is lesznek, az is jó pénzt hoz.

(#1233) Mezcal válasza .LnB (#1229) üzenetére


Mezcal
addikt

Arénából vehetsz creditet, akár 1 milliót is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1234) Mezcal válasza 89Csabi89 (#1196) üzenetére


Mezcal
addikt

Most így jobban belegondolva, szinte biztos vagyok benne, hogy ezt nem így csináltad meg :)

Nulla protectionnal -10000 powerrel gyengébb csapattal. Ez a két kép nem bizonyítja, hogy ezzel a rebell csapattal megvertél egy full geares, full protectionos 7 csillagos klóncsapatot. Szerintem úgy csináltad, ahogy GW-ben szokás az utolsóra menni, gyengítetted más csapatokkal, majd a végén bevitted a rebell csapatot. Persze, ha van róla videod, akkor linkeld be és el fogom ismerni, hogy tévedtem. Vagy, ami még jobb, ha megcsinálod ugyanezt arénában. :)

Eleve a 11. geares fives és rex brutális protectionnal rendelkezik. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1235) .LnB válasza Mezcal (#1233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aréna-ból HK-47-et kezdtem el kiszedni. Akkor lvl40-ig ilyen ínséges időket fogok élni. Az még 3 szint. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1236) Mezcal válasza .LnB (#1235) üzenetére


Mezcal
addikt

Az jó, szedjed csak, de ha kell egy kis credit, akkor onnan kiszedhetsz 1 milliót, én úgy szoktam. A GW is ad pár százezret. Azt szoktam csinálni, hogy farmolok 12 millió creditet, majd abból költögetek, így ritkán megyek 5 millió alá és mindig van creditem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1237) Omrega válasza .LnB (#1235) üzenetére


Omrega
tag

37->40-ig kb. 3 nap ha jól emlékszem. De a pénz később is macerás, főleg amikor a modokat húzzod fel.
Egy 6*->7* is 1M-be kerül. Azért lepődtem meg azon a játékoson, akinek 1-et kivéve mindegyik karaktere 7*-os volt.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1238) 89Csabi89 válasza Mezcal (#1234) üzenetére


89Csabi89
tag

Soha nem használtam ilyen technikát...., nem videóztam le, mert eszembe se volt, cserébe lefotóztam.

Gondolod, hogy azért beírok, hogy az igazadat próbáljam aláásni?? Egyszerűen csak azért, mert nem akarom hogy valaki olyan irányba menjen el amivel hatalmas hátrányba kerülhet. Egy Clone csapat létrehozása nagyon nagyon sok idő... te magad írtad hogy csak Rex 3 hónap volt. Persze ha valakinek ez a szíve vágy az úgy rendben van, csak sokkal jobb csapatok vannak nála.

Megcsinálnám Arénába is, ha lenne ilyen csapat, de top 20-ba ahol mozgok nincs, de a még top 50-ben se, nem azért mert nincs meg nekik, mert a szerveremen vannak bálnák és van jó pár akinek megvan az összes clone, de nam használják, esetleg Rexet vagy FIves-t, 5. karakternek de együtt nem. :D

Amúgy GW-t én auton tolom a 10. pályáig. Ott kezdek vele foglalkozni de csak azért, hogy a 12.-re ne csak a basic támadásokkal tudjak kezdeni. ;)

De ha lesz még egyszer ilyen csapat, akkor megígérem felveszem. Amúgy hiába a brutális protection, ha egy Biggs ellövi az Assistját behívja Wedget meg még Landot pl, és Critelnek összesen 50.000-et kb. , de ha Palpit hívja 3.nak akkor is csak még shokkol is mellé. :)

[ Szerkesztve ]

(#1239) Mezcal válasza 89Csabi89 (#1238) üzenetére


Mezcal
addikt

Mindegy, én nem hiszem, hogy protect nélküli csapattal megvertél egy fullos klón csapatot, de ez legyen az én problémám. Tudom, hogy mi az erőssége a rebell csapatnak, nekem is megvan Wedge, Biggs, Leia, a két Han és Scout 7 csillaggal 85-ön, és azzal is tisztában vagyok, hogy Biggs Comrade-je igen erős, de ha valóban protect nélkül voltak az embereid, akkor az asszisztos klónok kicsapták volna őket. Fives, Cody és Echo sűrűn asszisztál Echo majd minden alap támadásra lő egyet.

Egyébként, ha mégis kicsaptad őket a protect nélküli gyengébb csapattal, az sem bizonyítja, hogy a klónok haszontalanok, mert én is szedtem szét velük erős rebell csapatot gw-ban és arénában egyaránt. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1240) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
itt van egy hasonló erősségű Rebell csapat, mint a tiéd 3 klón egy jedi és egy robot ellen. Nem sokra mentek, és még protectjük is volt. :)

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1241) 89Csabi89 válasza Mezcal (#1239) üzenetére


89Csabi89
tag

Én nem mondtam, hogy haszontalanok , csak túl sok erős forrást emésztenek fel, ég még ha a legjobb karakterek lennének se biztos hogy megérnék mert mire a végére jutsz vele, már lehet lesznek jobb karakterek is. Ergo nem jó az ár/érték arányuk. Ettől független aki ki akarja szedni őket, csak sok sikert és kitartást kívánok hozzá. ;)

Már nem emlékszem a csatára de szerintem Palpatine legalább 4 clonet stunnolt, mire bárki is jöhetett volna a csapatból. Ergo Palpa a 3. leggyorsabb emberem is gyorsabb volt a mint a clonokból bárki.

Meg ne feledkezzünk meg a modokról sem. Az egyik legfontosabb elem játékban arénában és raiden is. A legjobb karakter meg csapat sem ér semmit a jó modok nélkül.

(#1242) Mezcal válasza 89Csabi89 (#1241) üzenetére


Mezcal
addikt

Az igaz, hogy a klónok felhúzása sok idő volt -bár Fives és Sergeant gyorsan és olcsón húzható- de ma már sokkal hamarabb fel lehet húzni őket, mert guild store és fleet is rendszeresen adja a klón shardokat a shipments mellett. Echot alig 3 hét alatt húztam fel 6 csillagra Codyt 2 hét alatt 5-re, míg Rex kimaxolása 3 hónapig tartott csak a shipmentsből. Ha jól emlékszem Wedge kicsillagozása sokkal több időbe telt.
A modozás hasznos és kell is, na de ne mondd már, hogy az a fullos klón csapat nem volt kimoddolva. :)
Nekem például moddokkal együtt Rex a leggyorsabb emberem -gyorsabb Qui-nál is- a legjobb protecttel.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1243) Omrega válasza 89Csabi89 (#1241) üzenetére


Omrega
tag

A legjobb modokat a mod conquestnél lehet szerezni?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1244) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Wedge az jó? Megszereztem és tápoltam kicsit de nem tudom, feccöljek e bele creditet és energiát?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1245) x_o_n válasza .LnB (#1244) üzenetére


x_o_n
veterán

wedge+biggs+lando az elég jó
+ leia,ackbar és jó kis rebel csapat

(#1246) T0rnad0 válasza .LnB (#1244) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, jó, Biggs-el ketten igazán ütősek.

x_o_n: Stormtrooper Han is berakható? Nekem még Wedge-t kell felhúznom, a többi megvan. Arena-ból most Han-ra gyúrok.

Más: Old Daka-n javítottak amúgy? Pár hónapja alig találkoztam vele, mostanában egyre több csapatban látom.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#1247) .LnB válasza x_o_n (#1245) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lando is megvan. Na akkor Briggsre megyek majd rá a Lightside oldalon. Azért örülök hogy kezdesbek lvl38-on jo karikat kapok. L

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1248) 89Csabi89 válasza Omrega (#1243) üzenetére


89Csabi89
tag

Hát... a mod olyan mint a szerencsejáték.... Sajnos. :(

A legjobbakat a Mod Challanges-ben tudod megszerezni Tier 3-on, de olyan 50-100 modonként esik egy igazán jó, jah és sokkal rosszaba a drop rate, ergo bármilyen gagyi mod is ritkábban esik mint pl shard.
Vagy veszel Mod Shipmenstben kristályért vagy creditért. Egyik se túl jó de inkább credit, nekem a legtöbb igazán jó modom onnan, van de 3-4 millió credit egy mod.

De hogy egyáltalán mit tartunk jó modnak az is egy külön történet. :D

(#1249) 89Csabi89 válasza .LnB (#1244) üzenetére


89Csabi89
tag

Mindenképpen, de csak is Biggsel együtt, ha még nincs meg rájuk komoly hangsúlyt fektetnék. ;)

(#1250) drmotto válasza T0rnad0 (#1246) üzenetére


drmotto
őstag

Mindenképp.
A jellemző rebel csapatban nincs AA, Wedge a lead, mellette Biggs, Leia, StHan, Lando

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.