Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) HPAA


HPAA
őstag

hála a tanácsaitoknak már ismét nyerem a GW-ket , és arénában is feljöttem 600 ról 250 re ,köszönöm :R
bosszant hogy sok mindent elpazaroltam eddig , az újrakezdés meg nem kivitelezhető :W

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#1852) Kikiri7 válasza HPAA (#1851) üzenetére


Kikiri7
tag

Nem egyszerű nekem is amikor új accountot kezdtem nem voltam boldog az elején mostmár azért jobb :D

(#1853) HPAA válasza Kikiri7 (#1852) üzenetére


HPAA
őstag

én simán megcsinálnám , csak az zavar hogy nem a saját accomon tudnám játszani , és telefontól kezdve , asztali gépen , notin mindíg ki be kellene lépegetnem :o

************* censored

(#1854) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rendesen rossz érzés több napos/hetes arénázás után kikapni, és elfogadni, hogy nem tudok előrébb menni. A tegnapi 9.hely után ma 11. De innen nem volt előre, pedig shardot is áldoztam rá. Egyszerűen túl erős ellenfelel voltak már. Szóval lehet, hogy reálisan a top20-szal kell beérnem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1855) csababarca válasza .LnB (#1854) üzenetére


csababarca
őstag

a shard szót te mire használod egyébként? Gyakran írod, de szerintem a kristályra gondolsz, azt lehet itt áldozni esetleg.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1856) .LnB válasza csababarca (#1855) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja igaz, a kristály. :((( a kristályra. A shard a karaktereknél van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1857) x_o_n válasza .LnB (#1854) üzenetére


x_o_n
veterán

Nem kell ezen pörögni,leszel még 2-400 között is :)

(#1858) .LnB válasza x_o_n (#1857) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1859) Mezcal válasza .LnB (#1858) üzenetére


Mezcal
addikt

Ahogy nagyobb lesz a raknod, úgy lesz nehezebb az aréna is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1860) Kikiri7 válasza HPAA (#1853) üzenetére


Kikiri7
tag

Ezt nem értem. Belépsz csak a játékban a másik accounttal és kész.

(#1861) Kikiri7 válasza .LnB (#1856) üzenetére


Kikiri7
tag

Tudsz küldeni képet kik vannak előtted? tudatos aréna csapat fejlesztés mellett ez tartható és tudsz még előrébb is menni majd. Csak akkor továbbra is fókuszálni kell rájuk.

(#1862) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Valaki kérdezte a moddolást, hogy működik. Fotózam egy pár lépést:

A mod challangers-ben pörgetsz, innen indul egy jobb, mivel ezen már másodlagos statok is vannak:

12-ig random ad a statok-hoz

12 fölött már csak a primary stat-hoz ad

A legfontosabb stat-ok, speed, health, potency, critical de ez mind karakterfüggő, iránymutatás itt.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1863) Kikiri7 válasza Zsoleszhun (#1862) üzenetére


Kikiri7
tag

3,6,9,12 itt kapsz valamilyen secondary-t

(#1864) Mezcal


Mezcal
addikt


A régi-új guildben elsőre egyéni rekordot toltam.

4 tm-t szedő karakterrel. Ami érdekes, hogy Teeboo után Rex szedte a leggyakrabban a tm-t, majd Qui és Scout.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1865) Omrega válasza Dani79 (#1841) üzenetére


Omrega
tag

Szerintem érdemes folytatnod. A csoportodon belül egész jól állsz az arénába. Én a kristályokat Shoretrooperre gyüjteném messze az egyik legjobb tank. Eddig valamilyen wedge/biggs-es felkelő csapat volt a nyerő, de Kernikkel és a Deathtrooperrel lehet, hogy fordul a kocka. Jó kérdés, kinek lesz meg. A raidre is gyűjteni meg külön művészet. De Teboo és QGJ biztos hasznos.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1866) HPAA válasza Kikiri7 (#1860) üzenetére


HPAA
őstag

most már rájöttem , csak egy hurokba került az egész folyamat
csináltam új acc , belépek , képernyő vált ,játékon belül vendég , vagy google fiók ...
fiók kiválasztása , játék indul :
,játékon belül vendég , vagy google fiók ...
stb-stb
aztán rájöttem hogy míg nincs tényleges játék akár vendégként akkor a fiókot sem használja
no ez jó bonyolult lett , de már megoldódott

************* censored

(#1867) Kikiri7 válasza HPAA (#1866) üzenetére


Kikiri7
tag

Örülök hogy megoldódott :)

(#1868) Omrega


Omrega
tag

Lvl85.zeta Boba Fett majdnem az egész GW-t szólóban megoldja

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1869) .LnB válasza Omrega (#1868) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez durva. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1870) csababarca válasza Omrega (#1868) üzenetére


csababarca
őstag

Hogy tudott úgy lőni a vègén Lumira hogy Chewien volt a taunt?
Vagy van a zetaval ilyen kepessege hogy figyelmen kivul tudja hagyni a tauntot?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1871) Mezcal válasza Omrega (#1868) üzenetére


Mezcal
addikt

Lassan én is rárakom a zetát, mert gyűlik.

csababarca: Boba figyelmen kívül hagyja a tauntolást, már alapból, nem kell zeta hozzá.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1872) csababarca válasza Mezcal (#1871) üzenetére


csababarca
őstag

Jah értem, ezt nem tudtam...mondjuk így is kicsit szkeptikus vagyok ezzel.
Főleg,hogy én meg alig bírom megcsinálni, talán két hónapja sikerült utoljára.

Pedig nem egy karakterrel akarom. :DDD

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1873) Kikiri7 válasza csababarca (#1872) üzenetére


Kikiri7
tag

Gw hez 5 jó ember kell meg kb meg 5 kb jó és átlagosan 7 bol 5-6 szór végig lehet csinálni. Ha kicsit jobbak az embereid akkor 7-7 gw t végig lehet vinni.

(#1874) csababarca válasza Kikiri7 (#1873) üzenetére


csababarca
őstag

Hát nem tudom, szerintem vannak jó embereim,mégsem megy.

Mondjuk legutóbb első (!!!) pályára bedobott egy rebel teamet, úgy,hogy benne volt Imre meg Balbus...elég komolyan felhúzva...mondom köszi.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1875) Kikiri7 válasza csababarca (#1874) üzenetére


Kikiri7
tag

Be tudod linkelni az swgoh.gg profilodat? Milyen csapattal szoktál menni gw-nek? Illetve hogy? Retrea-t szoktál nyomni?

(#1876) csababarca válasza Kikiri7 (#1875) üzenetére


csababarca
őstag

https://swgoh.gg/u/csababarca/

változó, van hogy QGJ,IG88, Elder, Rey és még valaki...Fives pl, vagy Geo, vagy Teebo.
Szoktam persze, amit írtam,ott is muszáj volt, mert egy másodvonalas csapattal kezdtem el, de mozdulni nem tudtam Balbusék miatt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1877) Kikiri7 válasza csababarca (#1876) üzenetére


Kikiri7
tag

Jelen formában amúgy kevés jó csapatod van. Vannak jó karakterek csak hiányzik 1-2 mindig .
Próbálj majd meg egy wedge biggs kombot ha felgearepted őket . Ide kene meg lando st han
Vagy hk 47, ig88, ig86, nebit , engi
5 Jawa
Anakin Boba aayla wedge biggs
Vagy másik ket jedi meg .

Ilyen csapatokkal lehet könnyen. Végig menni.
Illetve legyél gyors és utána könyebb lesz . Van olyan hogy 6. Node nal meg majdnem full prot mindenki

Nem rossz a roster de ha kicsit foglalkozol vele sokkal jobb lesz és minden könyebb aréna is .

[ Szerkesztve ]

(#1878) csababarca válasza Kikiri7 (#1877) üzenetére


csababarca
őstag

Köszi. Majd speed modokat szerzek, de most potencyre álltam rá, és azokat a karaktereket húzom feljebb picit, hogy meg tudjam csinálni a tier-eket.

Amúgy kicsit ebbe fáradtam bele a játékban, hogy anno is megkérdeztem ez, hogy hogy lehet végigvinni, akkor jött az,hogy HK meg Ig-k elengedhetetlenek...aztán jött, hogy chief elengedhetetlen, vagy Rey, vagy QGJ...mire felhúzom ezeket, jött ugye hogy csak a rebel teamek jók.
Így nagyon nehéz, hogy kéthavonta más a felállás, márpedig nem könnyű rövid idő alatt felhúzni komplett csapatokat.

Most Wedge-Biggs duót próbálom, de a világ összes gearje kevés nekik baromi nehéz haladni velük. És akkor még Lando is kéne melléjük.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1879) csababarca


csababarca
őstag

Addig mérgelődtem még valahogy megcsinaltam most:D
Szerencsém volt mert a végén jedi csapatot adott ellenfélnek, aztán a gyengébb karaktereim is lassan leverték egyesével őket. Nem volt healerjük, szerencsére.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1880) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Forest moon event tier 2 ezt adja:

Nem éri meg 100 kristályért újra menni:

¯\_(ツ)_/¯

(#1881) x_o_n válasza Zsoleszhun (#1880) üzenetére


x_o_n
veterán

Az komoly mert nekem a tier 1 többet adott kivéve hogy omega nem volt benne..so érdekes

(#1882) Kikiri7 válasza csababarca (#1878) üzenetére


Kikiri7
tag

Azért írtam több változatot . Hk meg mindig jó gw re tankra és arenara se rossz. Nem top 1 de jó.
Meg a többi is sok helyen jó. Szóval nem könnyű tudom. De ezeket kell mérlegelni aztán hajrá

(#1883) Omrega válasza csababarca (#1876) üzenetére


Omrega
tag

Talán az a problémád, hogy nincs közöttük tank vagy kontroll karakter aki megvédené a támadókat és a gyógyítókat. 85-ös szinten egyébként is macerább lehet a helyzet, mert addigra sokan használnak jól működő szisztéma szerint összeállított csapatot.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1884) csababarca válasza Omrega (#1883) üzenetére


csababarca
őstag

Tudok berakni tankot, Chief Nebit, vagy Fives elég jók ilyen szempontból.

A probléma inkább az,hogy 6. pályán kapok valami olyan csapatot, amit leveri a fél első soromat...de mondom, múltkor első pályán tettek be Balbus-Imwe párost, moddolva, felhúzva felgearelve...ott is át kellett variálni, kb 4dik nekifutásra tudtam őket leverni komolyabb veszteség nélkül.

Tegnap este pl végigvittem valahogy, de szerencsém volt, mert utolsó pályán Jedi csapat volt, healer nélkül, Windu, Old Ben, Fisto, Anakin, meg talán Opress aki kakukktojás. És már első két erős csapatom elfogyott, de a maradékkal is le tudtam őket ütögetni.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1885) Kikiri7 válasza csababarca (#1884) üzenetére


Kikiri7
tag

Fives jó mert vissza lő de nem tauntol. Nemárt pl egy st han vagy poe aki ad pluszt és tauntol is. Palpi hogy ne tudjon az ellenfél tauntot tenni vagy leia ne tudjon elbújni. Malbus Imre ne legyen plusz heal. Sokminden van.

(#1886) drmotto válasza csababarca (#1884) üzenetére


drmotto
őstag

Két tanács.
Wedge, Biggs párost húzd mindenki előtt, és hozzá a crit dmg modokat.
És a fontosabb, halgass kikiri7-re. :) Amióta súg, sokkal hatékonyabb vagyok minden téren.

(#1887) csababarca válasza Kikiri7 (#1885) üzenetére


csababarca
őstag

Köszi a tanácsot, igyekszem.
Palpira nincs esélyem...egyelőre.
Viszont a modok miatt most elkezdtem azokat a csapatokat tudatosan építeni,végre megcsináltam három csillagra a potency tier 1-t, a tier 2 egyelőre csak 2 csillagra ment.

(#1886) drmotto: tudom, igyekszem,csak túl sok dologra kell figyelni.
GW nekem nem létszükség, 11 pályát megcsinálok, jól hoz így is nekem...annyi hogy szerintem sokszor a szerencsén múlik, milyen csapatokat ad be.

Nem tudom mikor lesz uralkodós event, de addigra próbálom wedge-biggs párost húzni, Leia már jól áll, vele nincs gond. Biggs is 7 csillag, az is okés, csak gearek ugye.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1888) Kikiri7 válasza csababarca (#1887) üzenetére


Kikiri7
tag

Márciusban érkezik a következő palpi event. Yoda palpi felváltva lesz, február yoda március palpi április yoda ....
Modokból speed, crit dmg, potency a sorrend kb. 12. Pályán a 400 zöld illetve néha omega amúgy sokat segít. Megéri arra is rá készülni.
Gw 1-2-3 pályán vidd be azokat akik jók gw-re és utána mindenkinek lesz azok közül tm előnye az ellenféllel szemben.

(#1889) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Látom ám, hogy nincs meg a napi 600

Úgyhogy gyerünk !!! 😊

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1890) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Unlockolódott a Ships részleg is. Ez nekem nagyon nem tetszik, ez csak egy nyűg. Lassú, unalmas fightok. Segítsetek légyszi, hogy mit csináljak? A Tokeneket mire váltsam be? Hajóra, vagy karakterre? A kezdő pénzből fejlesztettem a hajóimat egységesen mindet ami megvan, de ez lehet nem volt jó döntés. Fleet arénában kikapok olyanoktól akiktől látszólag nem kellene. Nem is értem. Ki legyen a commanderem?

Így állok most: [kép]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1891) csababarca válasza .LnB (#1890) üzenetére


csababarca
őstag

én inkább karaktereket szoktam, pár hajót felhúztam 3 csillagosra és annyi.

De onnan farmoltam ki 2 klónt is pl, rexet meg codyt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1892) drmotto válasza .LnB (#1890) üzenetére


drmotto
őstag

Én unlockoltam egy rakat hajót, de igazából felesleges volt. Nagyban számít a legénység is, pl hiába van Plo Koon hajóm, ha a karakter csak 3 csillagos.
Végül beálltam arra, hogy tartsam a 200-300 közötti helyezést, ezért ad napi 1000 tokent, amiből húzom a klónokat meg Sun Fac-t. Illetve ebből lett meg Wedge hetedik csillagja is.

(#1893) .LnB válasza csababarca (#1891) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, ezért kérdeztem, ott van Rex, Echo, Boba (ő így gyorsan farmolható már több helyről). Ez a Fleet Shipments is gondolom cserélődik. Honnan lehet Biggs hajóját kiszedni? Mert azt írta, hogy a cards store-ban van csak. Az is majd lesz a Fleet Shipments között?

(#1892) drmotto Most 177. vagyok, de nem tudom ez jó e vagy nem.
Elköltöttem a Tokent amim volt Bobára, és Wedge hajójára (vagyis azokhoz, shardokra)

Van sok olyan csapat, hogy minden hajójuk lvl1, kivéve egyet ami lvl60. Azoknak neki merjek menni? vagy elver azzal az egy 60-assal? A "flottám" elég lesz ellenük?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1894) csababarca válasza .LnB (#1893) üzenetére


csababarca
őstag

Én 900 körül vagyok, mondjuk napi 1et játszok mert kell az a küldetés is... :DDD

Szokott lenni biggs hajó is itt, de van a gw shipmentsben is egyébként sűrűn.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1895) drmotto válasza .LnB (#1893) üzenetére


drmotto
őstag

Passz.
Nekem minden ellenfelem az enyémhez hasonló, de én ugye más szerveren vagyok.
Többnyire az se izgat hogy nem nyerek, belépek, auto, napi egy kötelező megvan, és ennyi. Tokent begyűjtöm érte és kész. Majd ha nem lesz más amivel foglalkozzak, akkor ráfekszek erre is. De amíg innen is tudom gearelni a csapatomat, az lesz a fontosabb.

(#1896) .LnB válasza drmotto (#1895) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, erre voltam kíváncsi, hogy nem kell akkor annyira ráfeküdni erre is. Jól van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1897) drmotto válasza .LnB (#1896) üzenetére


drmotto
őstag

Lehetne persze erre is. Nyilván akinek kész csapatai vannak, azoknak ez jó játszótér. De nekem, meg főleg neked más a prioritás.
Használod az exchange-t guildon belül? mert sosem látom ott kérésedet.

(#1898) .LnB válasza drmotto (#1897) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Há' hogyne használnám! :) Például most is van egy aktív "kuncsorgásom". Legtöbbször nagyon hamar össze is gyűlik, lehet azért nem láttad. Én is adok ha tudok, amiből tényleg sok van. De azért keveset tudok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1899) Mezcal


Mezcal
addikt

Érdemes felhúzni a hajókat 5 csillagra, mert mehetünk olyan eventet, ami ad zetát.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1900) csababarca válasza Mezcal (#1899) üzenetére


csababarca
őstag

gw storeból fogom amiket ad a gw alatt azt rááldozom, onnan már minden karakter megvan maxra ami kellett.
Zeta event volt már?
vagy csak akkor adja be,ha vannak hozzá hajók?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.