Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Dark Asirok válasza Proky (#3999) üzenetére


Dark Asirok
tag

Nalam meg megelnek...bar nalam is van balna boven...chaze hm...egy jo palpa mindent megold...

[ Szerkesztve ]

(#4002) lagoon79 válasza Dark Asirok (#4001) üzenetére


lagoon79
tag

az én szerveremen sajnos baromira nem. ahol chaze mellett ott figyel kenobi, esetleg még zylo is, ott már sokszor nekem thrawn is kevés az üdvösséghez. death troopertől várom majd a megváltást, de az még odébb lesz.

(#4003) .LnB válasza lagoon79 (#4002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Maradjunk annyiban, hogy sehol sem elég egy Palpa ellenük. Gondolj bele. Alap, hogy van mellettük egy Wiggs duó is. Palpa egy Comrade-in-Arms ig élne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4004) Proky válasza .LnB (#4000) üzenetére


Proky
senior tag

Pedig az aréna az első, a legfontosabb. F2P-ként csak onnan jön kristály. A raid másodlagos, jó aréna helyezéssel és az ezzel járó kristállyal a raid csapat is könnyebben megy, természetesen te döntésed.

(#4005) .LnB válasza Proky (#4004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy komplett új teamet kellene felhúznom G11-re. Azt se tudom a Zmaul ellen mi jó. Tele van velük az arénám. 20 körül vagyok nagyjából, inkább alatta.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4006) .LnB válasza Proky (#4004) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

dupla

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4007) Mezcal


Mezcal
addikt


Tegnapi Tank P4 Leiával. Utolsó 3 előtt nem védte meg Codyt.


Full Klóncsapat másfél millával többet hozott, és senki sem kapitulált idő előtt, mert Rexnél nem lutri a védelem, hanem tény. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4008) Proky válasza Mezcal (#4007) üzenetére


Proky
senior tag

Rosszul modolod vagy használod őket akkor ezek szerint vagy mindkettő, mert Leiaval még a heroic is szólózható, Rexel meg 2-3 milla max. A heroic pedig nem dupla vagy tripla nehéz. T6 tankon a rebelekkel hoztam anno januárban 6 millás sebzést, az T7-en pedig csak 600k volt.

(#4009) Mezcal válasza Proky (#4008) üzenetére


Mezcal
addikt

Jól vannak moddolva, crit ch 2 és crit dam 4 modokkal. Crt Dam 216%
Használni meg ugyanúgy használom őket, mindkettőnél. Nem is igen lehet másként játszani, nem olyan bonyolult az a p4.
Tudom, hogy milyen erős a heroic, próbáltuk már, akkor 3 és fél milla jött velük, de gyengébbek voltak.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4010) Proky válasza Mezcal (#4009) üzenetére


Proky
senior tag

Félre ne érts, nem okoskodni szeretnék csak segíteni kihozni a maxot a csapatból. Swgoh.gg szerint sergeanten nyilas speed primarys mod van fenn nálad, neki oda offense primarys kellene a dmg maximálizálása miatt, illetve neki speed sem kell secben sem. Fivesnak jó lenne ~60 speed minimum, neki mehetne nyilas speed primarys , Codynak meg 90 feletti speed. Illetve Echo, Codynak a háromszög sem crit dmg primarys, egyiken prot, másikon offense primarys van. Sokat számít ha tudsz cserélni

(#4011) Dark Asirok válasza Proky (#4010) üzenetére


Dark Asirok
tag

Remek akkor a modolnom kell nekem is :( ram is ram nezhetnel de nem tudok linkelni :(

(#4012) Proky válasza Dark Asirok (#4011) üzenetére


Proky
senior tag

Így hogy nem tudom ki vagy, milyen karaktereid és modjaid vannak nehéz lesz. Hat és hetedik érzékeim még nem tökéletesek, de dolgozom rajtuk ígérem :D

(#4013) Allien válasza Proky (#4008) üzenetére


Allien
veterán

Én a tank ellen hamar behaol. Foggalmam sincsen, hogy a rákba kellene harcolni, azaz, szedjem a 3 külső löveget, vagy csak a középsőt csipegessem. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4014) Proky válasza Allien (#4013) üzenetére


Proky
senior tag

Milyen csapattal, modokkal nyomod, és sima vagy heroic?

(#4015) Allien válasza Proky (#4014) üzenetére


Allien
veterán

Normál, ha jól látom. karaktereim:

[link]

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4016) Proky válasza Allien (#4015) üzenetére


Proky
senior tag

P4-re lennének jók a rebelek, de ha topplet is nyomsz akkor kellene egy buffer (Leia, Chirrut r2 pld) aki mindenkire rák buffot, ha felkel a tank a szőnyegbombázás kinyírja mindenkit akin nincs buff. Még messze vagy attól, kell még rengeteget fejlődni, első körben arra próbálj menni hogy a középső ágyút szedd ki, a többi menjen a tankba.

(#4017) Mezcal válasza Proky (#4010) üzenetére


Mezcal
addikt

Még cserélgetem majd, de ugyanezekkel a modokkal hoztak együtt sokkal többet, mint Leiával. Lehet, hogy a Leiás csapat heroicra jobb, mint normálra. Igazándiból Serg így baromi sokat sebez. Fives zetázva van, minden sebzés után, amit a többiek kapnak TM-et kap, így nagyon gyorsan jön újra. Még varálok velük, megyek még Leiával, mert jó az a +crit ch amit ad.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4018) Dark Asirok válasza Proky (#4012) üzenetére


Dark Asirok
tag

https://swgoh.gg/u/asirok/collection/ ez lennek en 8 honap utan :(

[ Szerkesztve ]

(#4019) Mezcal


Mezcal
addikt


Végre összejött a szóló Han Soloval. Eddig mindig elbactam valamivel, most meg egyszer-egyszer ütött a Rancor egész meccs alatt.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4020) Allien


Allien
veterán

A két "Han" között melyik a jobb választás? Mondjuk, még a stormtrooperes van meg egyelőre. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4021) Mezcal válasza Allien (#4020) üzenetére


Mezcal
addikt

Az egyik Han tank, a másik támadó.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4022) Zsoleszhun válasza Mezcal (#4019) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ideje volt már ;] grat!

¯\_(ツ)_/¯

(#4023) B.i.L válasza Mezcal (#4019) üzenetére


B.i.L
senior tag

Grat
Ilyen erős a Macika ₩tf :Y

Horgászni mentem...B.i.L

(#4024) Mezcal válasza B.i.L (#4023) üzenetére


Mezcal
addikt

Nagyon kemény a maci ja :D Kapott egy frissítést, a nagy lövésére behív egy karaktert, elég nagyot sebeznek.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4025) mike1334


mike1334
veterán

Kit érdemesebb leadernek betenni? Landot vagy Ackbart? Ackbar, Lando, Chuwi, JC és RG a csapat. (Nem sokára kiválthatom Stormtrooper Hant és Bobbát.)
Ja és van vmi trükk guild keresére? Ma már nem enged többhöz csatalkoznom...van ahol már a sokadik raidet tolják, amibe nem férek be, ahol meg jó a szint, ott senki nem csinál semmit, csak én gyűjtöttem ticketet és meg is volt a raidre, de senkit se érdekelt...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4026) drmotto válasza mike1334 (#4025) üzenetére


drmotto
őstag

Landot tenném a plusz speed miatt.
Guildra nincs módszer, illetve korábban ajánlották hogy facén csatlakozz a magyar csoporthoz, ott biztosan találsz megfelelő guildot.
Star Wars: Galaxy of Heroes Hungary

(#4027) mike1334 válasza drmotto (#4026) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4028) Allien


Allien
veterán

Kérdésem lenne. Mai eventeknél a macis számomra felejtős, de a palpásat nehezen, de végig toltam. 225 kristályért újra tolhatom? :F

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4029) Zsoleszhun válasza Allien (#4028) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Igen újra lehet de nem éri meg mert nem azt fogod kapni mint az elsőre, hanem sokkal kevesebbet.

¯\_(ツ)_/¯

(#4030) drmotto válasza Allien (#4028) üzenetére


drmotto
őstag

A sok cucc csak elsőre van. Utána jellemzően kapsz valami használatlak karakterhez párat és ennyi.
De holnap még egyszer végig tudod tolni

(#4031) Allien válasza drmotto (#4030) üzenetére


Allien
veterán

Koszi mind ket valaszt! Nem volt konnyu az elsot se de a masodik az eselytelen meg. De ugyan azt a kort mar jobb lesz mert most mar tudom mire jo az amugy gyenge kanak-om. A vegen a piros gardistak csak ot csesztettek. De a hpja nem fogyott. Lefagyasztottak mint egy heringet de csak palpa tudta kinyiffantani. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4032) mike1334


mike1334
veterán

Geonosian Soldiert érdemes fejlesztgetni? Ha igen, akkor hányas szintig (nem csillag, hanem "sima") és gearig?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4033) freddirty válasza mike1334 (#4032) üzenetére


freddirty
senior tag

Nekem van, elérhető könnyen kezdőknek is és jó attacker. G11-re fejlesztve a rancoron 20-23k sebzéseket visz be offense up speciallal. (persze van már nála jobb rancor team) Lehet van nála jobb kari, de én már a kezdetek óta használom és szeretem :)

fred

(#4034) mike1334 válasza freddirty (#4033) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi :) még nagyon az elején vagyok, ő lett az 5. dark karakterem, így használom még egy darabig :) egyelőre igyekszem minden használt karaktert gear V-ig fejleszteni, addigra remélem Han és Bobba is befut.
A hangulata miatt kedvet kaptam a KOTOR-hoz újra....még jó, hogy jön egy hét szabi lassan :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4035) Mezcal


Mezcal
addikt


Most 1 millióval több, mint múltkor. Még mindig nincs kész a csapat.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4036) Proky válasza Mezcal (#4035) üzenetére


Proky
senior tag

Alakul az, gratulálok :)

(#4037) Mezcal válasza Proky (#4036) üzenetére


Mezcal
addikt

Kösz. Még kell egy-két jó mod.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4038) Mezcal


Mezcal
addikt


Mackókkal is. Éppen csak sikerült, 2 perc maradt hátra.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4039) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Egy kis segítséget szeretnék kérni modolásban. Ezeket a karaktereket használom jelenleg. Itt meg a profilom.[link]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#4040) lagoon79 válasza Mezcal (#4038) üzenetére


lagoon79
tag

látod, nekem pont ez a bajon a pittel. egyszerre vesz el rengeteg időt, ha közben meg véletlenül lezár a teló, lehet, h újraindul a tetves program.

tehát (asszem Porky javasolta régebben) cél a rebel szóló, amihez még Bistan hiányzik. ha emlékeim nem csalnak - gondolom wiggsnek köszönhetően - kb. 20 perc alatt letolják az egészet.

(#4041) .LnB válasza lagoon79 (#4040) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondj egy lineupot pls, lehet nekem is inkább ezt kellene erőltetnem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4042) lagoon79 válasza .LnB (#4041) üzenetére


lagoon79
tag

majd Porky javít ha kell: Wiggs, Cassian, Erzsi, és Bistan

(#4043) .LnB válasza lagoon79 (#4042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fasza, végre egy Teeboo nélküli LU!
Utálom azt a kis g***** <sííííp>
Ja amúgy ezen vagyok én is. Ennek a csapatnak az elkészítésén: [link] Cassian, Bistan csillagokban jól áll. Csak hát ugye az Erzsi farmolás... tudjátok milyen gyorsan megy nem? Vagy ecseteljem?

Valamikor majd lesz belőlük csapat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4044) lagoon79 válasza .LnB (#4043) üzenetére


lagoon79
tag

nekem ne mondd! emlékszem az utolsó 20 Jynn shardra. tovább tartott mire beadta, mint az előtte lévő 80 összeszedése. kíváncsi leszek, h mennyit fog érni ez a csapat mire meglesz bistan. kicsit az az érzésem, h Erzsit is kezdik lehúzni. egyre több resist, egyre több dodge...pedig pitről pitre jobb és gyorsabb modokkal megy.

tehát én a helyedben felkészülnék lelkileg az elfogadhatatlanra :)

(#4045) .LnB válasza lagoon79 (#4044) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja olvasom chaten raidről-raidre. De úgy gondolom Teeboo-nál jobban nem tud majd felcseszni. Aztán.. majd kiderül. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4046) Proky válasza lagoon79 (#4042) üzenetére


Proky
senior tag

Így van, Wedge lead Biggs Jyn Cassian Bistan ~25 perc a solo. Nálunk Lsoh-ban többen használják. Ma meg lett 7* Malbus, Cassian helyett a mai raiden ő megy

(#4047) Mezcal válasza lagoon79 (#4040) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem azért volt ilyen lassú, mert három macival mentem, és csak azért, hogy egyszer velük is leszolozzam.
Biztos, hogy a rebelekkel a leggyorsabb, de ha csak Jyn és Bistan szedi, akkor azért akadhatnak gondok, ha blokkolja őket éppen az evés előtt. Nekem meg Wiggsék elég gyenge szinten vannak.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#4048) cyber86 válasza cyber86 (#4039) üzenetére


cyber86
őstag

Valaki pls :)

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#4049) .LnB válasza Mezcal (#4047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Wiggsék elég gyenge szinten vannak."

Szé'gyed' magadat! :P A "csodapáros"!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4050) Dark Asirok válasza cyber86 (#4048) üzenetére


Dark Asirok
tag

SEGITUNK HA ELMONDOD MIBEN :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.