Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Koga777 válasza drmotto (#100) üzenetére


Koga777
tag

Hétköznap csak 2 challenge van. 2 is elég a napi bónuszhoz, és egy challenget többször is meg lehet csinálni.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#102) drmotto válasza Koga777 (#101) üzenetére


drmotto
őstag

Tudom, nem is ezt írtam...
Nem megy végig a challenge. Az 1/3 és 2/3 megvan, a Final Encouter -nél viszont megáll, és úgy marad. Magyarul nem lehet megcsinálni, mert lefagy.

(#103) Sienthe válasza Zsoleszhun (#99) üzenetére


Sienthe
tag

Cantina 4-es szinten a 3-as mező.

(#104) Zsoleszhun válasza Sienthe (#103) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszönöm, de az még nincs nyitva csak a 4-1 nél járok, lehet akkor írta ki amikor megynyílt a 4. szint.

Ma először vittem végig a GW-t a kamikaze csapatos taktikával :DD

¯\_(ツ)_/¯

(#105) Sienthe válasza Zsoleszhun (#104) üzenetére


Sienthe
tag

Eztán majd mindegyik fog menni :) A retreat is hasznos, ha nem jön össze elsőre veszteség nélkül egy meccs, újra kell próbálni.

(#106) csababarca válasza Sienthe (#105) üzenetére


csababarca
őstag

Nekem még sosem sikerült.
Pedig van egy Eeth Koth és Luminara duóm 8 csillagosak, 70es szintűek, gear is level 8.
Szintén 70es és gear level 8as Chewi-Asajj-Barris trióm 6 csillagosan.
Van még 70esen egy Jedim,csak 4 csillaggal,de gear level 8, Darth Vader is ugyanez.
Rajtuk kívül is még van Sidiusom,Savagem, Taliam, Poe DAmeron,Pasma, First O Stroomtrooper, mind lvl 8as gearen, 3-4 csillaggal, 60+ szinten.
Meg még rengeteg másom, most csak az arra érdemeseket írtam le (rajtuk kívül még 23 más karakterm is van)

Most szereztem egy Poggle-t mert olvastam itt hogy hasznos, de még csak 4 csillagos, és 45ös szintű, rajta még dolgozok.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#107) drmotto válasza drmotto (#102) üzenetére


drmotto
őstag

Feladtam mára. Egyszerűen nem tudok egyetlen challenge-t se végig menni, mind megáll a 3/3 "Final Encounter" feliratnál. Próbáltam mindent. Töröltem az adatokat, visszatettem korábbi mentést, töröltem az egész játékot, és tettem fel újra, de nem. Semmi.
Minden más megy, haladtam a side-okon, végigvittem GW, de a challenge nem megy.

(#108) Sienthe válasza csababarca (#106) üzenetére


Sienthe
tag

Ezekkel simán kellene mennie. Én jan 1-től játszom, ennyit sikerült nyerni:

Továbbra is a retreat funkciót javaslom, ha elsőre nem jönne össze.

(#109) sztanozs válasza csababarca (#106) üzenetére


sztanozs
veterán

Lehet, hogy túl magas helyezésed van az Arena-ban. Ha jobban kell a GW kredit, akkor érdemes lehet lejjebb menni a létrán és akkor megvan a napi 1200 GW kredit.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#110) csababarca


csababarca
őstag

Hát nem tudom, általában ott fogyok el a GW-n, hogy még 3 csata lenne hátra...

Arénában 700 körüli vagyok, de már ilyen 23ezer alatti ellenfeleket ki sem ad. 24-25ezres összerejű brigádok jönnek.

Nem feltétlen a kredit miatt kell,sem az XP miatt, level 70en vagyok, most ez a max a játékban egyelőre.

Más kérdés, achievementsnél van olyan,hogy The forci is strong in you-Comlete the first training mission.
Ezt hol kell teljesíteni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#111) Lui82 válasza csababarca (#106) üzenetére


Lui82
tag

Nekem sem sikerült addig végig vinnem míg ki nem farmoltam poggle-t, most 5csillag 6gear, azóta minden nap végig megy a GW. Mellé még IG-k Lumik plusz Geonisian.

(#112) csababarca válasza Lui82 (#111) üzenetére


csababarca
őstag

akkor fejlesztem őt, aztán meglátjuk:)
Köszi a tippet.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#113) ZaJanga


ZaJanga
tag

A mai naptól már lvl 80 -ig lehet fejleszteni.
Hajrá.

Ámítástechnika

(#114) .OM. válasza ZaJanga (#113) üzenetére


.OM.
aktív tag

az.
Remélem betesznek valami extra credit szerzési lehetőséget, mert így soha nem lesz senkim 80..

ex .Oldman.

(#115) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ma végre bementem 500 alá

kiváncsi vagyok meddig tudok menni ezzel az 53-as csapattal

Érdemes tovább szintezni vagy így elég egy darabig pvp-re? Minden javaslatot, tippet, trükköt várok :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#116) Drenadar válasza Zsoleszhun (#115) üzenetére


Drenadar
veterán

ez fura :) én még 600-nál is kb mindenkit 70-esnek látok...

(#117) x_o_n válasza Drenadar (#116) üzenetére


x_o_n
veterán

Ez szint függő

(#118) S e t h válasza Drenadar (#116) üzenetére


S e t h
nagyúr

Függ a szervertől is, hogy milyen régi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#119) S e t h válasza Zsoleszhun (#115) üzenetére


S e t h
nagyúr

A felső képen látható három csapat karakterei jobbára elfogadhatóak ezek a szinten az arénában, egy részük ki fog kopni, de a tiéd sajnos meglehetősen nélkülözi a tagok közötti kölcsönhatást, közülük szinte egyik sem fog később magasabb szinten helytállni az arénában.

Jedi consular- nagyon jó a galactic warban, arénában egy szint után kevés

Asajj Ventress-jó karakter, de nagyon lassú, jelenleg(még) a gyorsaság meghatározó a játékban, így ő kevésbé rúghat labdába, mire megmozdul addigra már lassan vége is a meccsnek

Talia-nagyon korán dobtam, gyógyítónak is vékony, mert kvázi önmagát áldozza fel

Lobot-maximum droid csapathoz jó leadernek, de azoknak is akad jobb vezető pl Poggle vagy Hk-47

Biggs-számomra sötét folt, annyira nem használja senki az arénában

Mutasd meg inkább a többi karaktered, de így látatlanban is inkább Luminara és Darth Sidious legyen elsőként a cél.

Egyébként ami most jelenleg nagyon megy az arénában, pár karakter:

- QGJ
- Dooku
- GEO
- Rey
- Royal Guard

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#120) Zsoleszhun válasza S e t h (#119) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszönöm :R . Sajnos a többi karakterem még nagyon "csirke"

Jelenleg Luminarát szeretném kifarmolni. Biggs a jó dps miatt van, a meglévők közül talán Phasma, Ashoka, és a Royal Guard lesz még használható.
Arénában Sidius-t és Dooku-t is brutálnak látom.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#121) x_o_n


x_o_n
veterán

CT-7567 rex tünik jónak,de sajnos elég esélytelen shardot kapni hozzá

(#122) S e t h válasza Zsoleszhun (#120) üzenetére


S e t h
nagyúr

Arénából először Sidious
GW-ből Luminara majd Phasma
Cantinából GEO

Viszont na hagyj fel JC fejlesztésével, GW-ben kincset ér és egy ideig még tudod használni az arénában is.

HA lesz rá majd lehetőséged akkor szerezd be Old Dakát, sok gondtól megkímél majd főleg a Dark Side küldetésekben, de arénában is jól szerepel.

Mivel van Royal Guardod is azt se hanyagold, jelenleg a legjobb tank.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#123) Drenadar válasza S e t h (#122) üzenetére


Drenadar
veterán

a geonosian soldier? miért isteníti mindenki azt annyira?

(#124) S e t h válasza Drenadar (#123) üzenetére


S e t h
nagyúr

-Az egyik legnagyobb sebzésű karakter.
-Két körönként hívható vele assist.
-Önmagát képes buffolni, amivel még brutálisabb a sebzése.
-Elég gyors is, szóval a lassabb karaktereknek csöngettek mire sorra kerülnének.

Arénában a top csapatok állandó tagja.

Egyébként senki sem tudja a választ, hogy miért csinálták meg ennyire brutálisra, fórumokon már keringenek pletykák, hogy ő Rey apja, neki van a legmagasabb midiklorián szintje a történelemben. :)

Egyébként most kapott egy kisebb nerfet, mivel az assist képzettsége 8-as szinten körönként adta volna az assistot, na az nagyon durva lett volna, helyett jön neki +15% sebzés.

Elképzelhető, sőt valószínű, hogy később veszíteni fog a jelentőségéből, mert most nagyon túl van erősítve, mondhatni OP karakter.
Itt lehet is látni az elején ahogy hívják az assistot, szóval a karakterük egy támadásra ad még egy pluszt is, ami mérkőzéseket dönthet el.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#125) sztanozs


sztanozs
veterán

Milyen új patch jön? Valamit írt reggel a News szekció, de nincs kedvem végigböngészni a fórumot mobilról. Van aki már képben van?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#126) sztanozs


sztanozs
veterán

BTW hogy lehet egy karaktert 7*-ra felhúzni? Már 5*-ra is annyi kell, hogy sose jön össze... Hogy érdemes farmolni, van rá valami trükk?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#127) Koga777 válasza sztanozs (#126) üzenetére


Koga777
tag

Szia!
Leggyorsabban az arénában, GW-ben és cantinában kapott jutalompontokkal tudsz shardokat szerezni. Jó még a cantina, ahol nincs korlátozva a harc, szimulálással jól lehet haladni. 1 hónap alatt 6 db 5 csilagos és 1-2 6 csillagos karaktert össze lehet hozni, ezek már elég erőssek.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#128) x_o_n


x_o_n
veterán

Én azon lepödtem meg hogy mivel az elözö telom sajnos összetört egy samsung xcover3 at használok most,beléptem erre ki irta a játék hogy kaptam egy samsung promo csomagot...volt benne credit,gyémánt és 4 féle karakter shard 3+4+3+3 esetleg érdemes kiprobálni ha a családban van még samu telo

(#129) drmotto


drmotto
őstag

Van valahol olyan leírás, hogy melyik karaktert melyikkel érdemes egy csapatba tenni?

(#130) Lui82 válasza drmotto (#129) üzenetére


Lui82
tag

Én még nem találtam, de már engem is foglalkoztatott a kérdés! Érdemes megnézni a még ki nem farmolt karakterek között is, hogy kinek milyen képessége van, írja a karakteren belül a tulajdonságait, ill- azt is hogy kivel, kikkel tud "maradandót alkotni". Pl.: Jedik egymással, Sithek, droidok (poggle ofense up ), Plasma a First order-ekkel, stb.

(#131) csababarca válasza Koga777 (#127) üzenetére


csababarca
őstag

Cantinában nem lehet korlátlanul játszani, legalábbis nálam.

Most farmolom Poggle-t, elég jó.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#132) drmotto válasza x_o_n (#128) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi az infót, van egy elfekvő Advance, holnap megnézem. :)

(#133) drmotto


drmotto
őstag

Feldobtam a tabletre.
Samsung gift pack: 75k, 400 kristály. Shardok: 3 Vader, 5 snowtrooper, 5 royal guard
Garantált: IG86

Kíváncsi lennék, hogy ha felteszem a másik tabra is, akkor ott is dobja-e ezt vagy nem eszköz hanem személy függő?

[ Szerkesztve ]

(#134) Koga777 válasza csababarca (#131) üzenetére


Koga777
tag

Arra céloztam, hogy a cantinában 3 csata után nem kell 50 kristályt fizetni.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#135) Drenadar


Drenadar
veterán

http://www.swgohcantina.com/

Itt azért elég jól le van írva melyik karakter mit tud, melyik szinten, milyen képességek vannak.
Én amennyire tudom főképpen csak a leader képessége számít, mármint synergie kapcsán.

Nálam a leader többnyire még mindig vagy Sidius, vagy phasma... jedi teamem nincs, ott valszeg QGJ lenne.

(#136) csababarca válasza Koga777 (#134) üzenetére


csababarca
őstag

Ez igaz, csak kicsit csalóka volt a "korlátlan" szóhasználat.:)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#137) Zsoleszhun válasza Drenadar (#135) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszi a linket. Jedik között jó Ashoka is, látványos a 13% evasion és 10% evade (lvl 53)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#138) S e t h válasza Zsoleszhun (#137) üzenetére


S e t h
nagyúr

Főleg emiatt jó.

Daring Padawan – Ahsoka has +45% Health, +45 Speed, and +10% Critical Chance. Whenever she suffers a Critical Hit, she loses one of these effects (in reverse order). Whenever she scores a finishing blow, she regains all of them.

Én miatta nem tudtam most megszerezni a 7*-os Yodát, de ütősebb jedit akartam, nem ilyen puhapöcsű Eetth Koothot, Macet vagy Ploot, akiket utána kispadra kell ültetni.
Csendben jegyzem meg, hogy a 6-os Yoda is elsőre meglepően könnyen sikerült, szóval jó csapattal egyszerű és nem kell hajat tépni.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#139) Drenadar válasza S e t h (#138) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem yoda esélytelen volt... 2 jó jedim volt, akit fejlesztettem is, az Ahoka és Luminara... a többit nekem nem adta be, farmolni meg nem túl egyszerű egy anakint, vagy aki leaderként countert ad a jediknek... más haver meg az ingyenes kártyából húzott 4 csillagos mace windut, meg több ilyen jedit... :(

(#140) S e t h válasza Drenadar (#139) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem countert Ima Gun Di ad, Anakin nem, de mindegyiket nagyon lassú farmolni, másrészt Anakin nem is nagyon jó a Yoda eventre.
Viszont Jedi consular nagyon ajánlott Yodához, gw-hez is, és relatíve könnyű is gyűjtögetni hozzá a shardokat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#141) Sienthe válasza S e t h (#138) üzenetére


Sienthe
tag

Nekem Eeth Koth volt a csapatban, amivel meglett a 7* Yoda. Szerintem nem olyan puha, a stun pedig hasznos tőle. Plo Koon sajnos tényleg szar. Vele elsőre nem sikerült, igaz éppen a második event végére lett meg az 5 jedi. Inkább kifarmoltam 7*-ra Barrist, és végül Barris (L), Lumi, JC, EK, QGJ csapat elég volt hozzá.

Igen, countert Ima Gun Di ad, Anakin nem.
Viszont egy olyan team nagyon komoly lehet, amiben van egy Ima Gun Di, Kit Fisto, Aayla Secura. Ezen (is) dolgozgatok éppen :)

[ Szerkesztve ]

(#142) Drenadar válasza Sienthe (#141) üzenetére


Drenadar
veterán

de srácok most komolyan, ki mondta hogy countert Anakin ad?

jó most már én is kifarmolom Barist, de nagyon haszontalannak tűnik Luminara mellett...

Kit fistóval meg törpillával az a baj, hogy azokat nem is lehet farmolni :(

[ Szerkesztve ]

(#143) S e t h válasza Drenadar (#142) üzenetére


S e t h
nagyúr

Barrisst a hivatalos fórumon szimplán csak úgy hívják, hogy goddess of gw, és nem véletlenül.
Neki köszönhetően én még egy gw küzdelmet sem buktam el és Luminara is csak addig jó amíg Sid és/vagy Kylo tele nem veri a csapatot heal blokkal. Barriss nagy segítség abban, hogy
- nem kell foglalkozni a heal blocker támadókkal
- igen nagy százalékos eséllyel gyógyítja az alap támadása az egész csapatot
- durva hp többletet nyom a többi csapattagnak, jediknek többet, másoknak kevesebbet, sokkal tovább bírják így a gyűrődést, nélküle érezhetően nehezebb a kevesebb hp miatt.

Egyébként személy szerint nekem a kedvenc karakterem a játékban, neki köszönhetően tudtam olyan gyorsan felhúzni Luminarat, Pogglet, Phasmat, IG-86-ot.

Érdemes egy pillantást vetni a harmadik oszlopra, hogy milyen szám áll a neve mellett, senki sem kapott ekkora pontszámot, na ő ennyit tesz hozzá a GW nyerési esélyeihez.

rangsor

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#144) csababarca válasza S e t h (#143) üzenetére


csababarca
őstag

Kezdem azt hinni,hogy bugos a GW nálam...
raklapnyi karakter, csomó kimaxolva, és esélyem nincs...pedig már Poggle is elég jól áll.
Próbáljam meg,hogy arénában teljesen visszaesek, és akkor hátha könnyebbeket ad be?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#145) S e t h válasza csababarca (#144) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elvileg nem érsz vele semmit, mert az arénában elért legnagyobb powerű csapatodat veszi alapul, legalábbis korábban erről volt szó, viszont volt már aki írta, hogy ha visszaesel arénában akkor könnyebb lesz, passz.

- használd gyakran, akár 5-10-20x a visszavonulást csatánként
- legyen 2-3 healered, Barris a legfontosabb, Luminara és Jedi consular is esszenciális
- a csaták előre le vannak scriptelve, ha van assistod nézd meg, hogy honnan jön és utána arra a helyre rakd be a legerősebb dps-ű karaktered
- ha nem találnak be a legjobb skilljeid mert dodgeolják, akkor vonulj vissza és támadj mást
- ha abszolút nem jön be az adott csapat, akkor cserélj le egy karaktert, azonnal megváltozik a script és újból próbáld meg, lehet, hogy aki előtte nem tudott ütést bevinni a dodge miatt, akkor most sikerülni fog
- ha fontos karakter hal meg kezd újra, főleg ha healer, variáld át a támadások sorrendjét, lehet, hogy az ötödik ellenfél támadása esetén várható pozitív kimenetel a számodra.
- adott csata vége felé ne használd el a legjobb skilljeidet, át kell vinned a következő körre, ergo a mérkőzések elején lődd el a legdurvább skilleket
- különösen a heal skilleket oszd be jól, különösen Barrist a heal blockerek ellen
- Old Ben és Dooku ellen cseszett jó Yoda, akár ötcsillagosként, ergo nem kell tőlük fosni, viszont itt is ügyelni kell rá, hogy a végére újra aktívak legyenek Yoda fontos skilljei, főleg a Battle meditation
- tankok ellen QGJ és Asajj nagyon jó, utóbbi Poggle+droid teamet nagyon legyengíti

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#146) drmotto válasza S e t h (#145) üzenetére


drmotto
őstag

"a csaták előre le vannak scriptelve, ha van assistod nézd meg, hogy honnan jön "

Ezt pontosan hogy kell?

(#147) S e t h válasza drmotto (#146) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha van assistolós karaktered pl QGJ,GS, IG-86 és még 1-2, akkor ha igénybe veszed azt a skilljüket, amivel hívnak egy szövetségest is, akkor random módon a csapat egy tagja is támadni fog. Na most az az igazi ha a legerősebb karakter jön ilyenkor, szóval ha megvan melyik slotból jön a szövetséges, akkor vissza kell vonulni és oda kell rakni a legnagyobb dps-sel rendelkező karakteredet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#148) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Még arra jöttem rá, hogy a Squad Arena nem a bevitt karakterek szintjétől függ, hanem a player level-től :DDD

¯\_(ツ)_/¯

(#149) drmotto válasza S e t h (#147) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, így már értem.
De működni nem működik nálam. Hiába cseréltem meg a sorrendet, nem onnan hívta a GS a supportot, ahonnan addig.

(#150) csababarca válasza S e t h (#145) üzenetére


csababarca
őstag

Köszi a tippeket.
Healereim vannak, eléggé kimaxolva, pont az a három akiket írtál.
De ezt a visszavonulóst megpróbálom, hátha. Csak azt hittem nem kell vele ennyit pepecselni.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.