Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Omrega válasza .LnB (#1700) üzenetére


Omrega
tag

Elég nehéz, de ha egy erős jedi csapatot rakott össze és ráadásul kitartó is volt az 5. küldetésben akkor azért nem elképzelhetetlen.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1702) Kikiri7 válasza .LnB (#1700) üzenetére


Kikiri7
tag

Yoda-t csak event ből lehet szerezni ha fizetett érte akkor úgy csinálta hogy vette yoda event alatt pl a jedi packot majd felhúzta őket 5 csillag meg gear és úgy sima ügy hogy meglegyen neki.
Amikor 4 ellenfél van az olyan mint amikor 1 azért csinálja mert pl vissza akar esni. Vagy véletlen 4 emberrel ment támadni és úgy 4 ember marad bent. Amivel támadtál utoljára az a védekező csapatod ügye a következő támadásig.

(#1703) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kezd egy kicsit "beszűkülni" a játék. Az aréna csapatommal nincs gond. Az 5 karakterből 4 VII-es gearű. Biggs gearjét farmolom, az nem piskóta. Viszont a többieket lvl62-ig nem is nagyon lehet tovább húzni, mert a VIII-hoz már szint követelmény van. Jelenleg 16. vagyok arénában.

Viszont a raid csapatom sehogy sem áll. Egyedül Teebo áll jól. Qgj, Ewok Scout, Ewok Elder-re, mindhármukra kellene még egy csillag a 3 csillagos raidre, plusz fel kellene őket húzni szintben, és gearben is.
Van 4,47millám most, de nem merek egyiknek sem nekiállni. 2,2 milla lenne a fentebb említett karaktert lvl57-es szintre húzni (kb egyre van elég training droidom) Szerk.: most van ez a training droid event ez jól jött..

Úgy látom nem igazán lehet mindkettő csapatra odafigyelni. Ráadásul olvastam, hogy később a tank raidre phasenként kell külön team majd.

Szóval egy picit nem tudom mi legyen.
Ha esetleg van tanácsotok akkor jelenlegi karaktereim: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1704) HPAA


HPAA
őstag

üdv az uraknak
karácsony környékén csak próbaképp telepítettem ezt a játékot , no azóta nem "szabadulok" tőle , meglehetősen beszippantott ,fan lévén könnyű dolga volt mondjuk
azóta 54 lettem , és ideje lenne valami taktikát elkezdeni , mert eddig csak átgondolatlanul a fun karaktereim megszerzésére törekedtem , de ugye be kellet látnom , hogy ez nem járható út a sikerekhez
leszögezném :fizetni nem fogok a játékban soha , egynél sem teszem / tettem eddig
valami jó ütős csapat összeállítás a fentiek fényében ?
kiket érdemes fejleszteni ? ,illetve kiket kell megszerezni mindenképp?
/Vader már csak 5 shard , meg Old Ben van még kinézve , az is összejön a héten szerintem/

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#1705) .LnB válasza HPAA (#1704) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szia,

Elsősorban készíts itt egy profilt, pár azonosítót meg kell adni a játékból, majd rányomni a sync-re és akkor be tudod ide linkelni, hogy lássuk hogy állsz, és merre érdemes tovább fejlődnöd. Fontos az is, hogy mit szeretnél elsősorban elérni. Mik a céljaid, mondjuk raid, vagy aréna. Igaz ezeknek a fontosságáról is megoszlik a magasabb szintű játékosok véleménye.

Én ugyan csak lvl57-es vagyok, de apróbb tanácsokkal el tudlak látni, komolyabbakkal pedig majd a tapasztaltabbak fognak. Viszont az swgoh account mindenképp segítség lenne ez ügyben.

Segítségedre lehet még ennek az elolvasása is: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1706) Kikiri7 válasza .LnB (#1703) üzenetére


Kikiri7
tag

Továbbra is az aréna szerintem a legfontosabb tudom vannak akik azt mondják sok a csaló meg cheater meg bálna elől ez nem szokott elrettenteni általában első 10.ben vagyok. Jobb napokon 1 rosszabb napokon 7.
Ha az aréna csapat elég erős lehet foglalkozni a többi karakterrel. Én raiden nem voltam elől kb 78-s szintig. Viszont arénában mindig ott voltam az első 10 ben így volt lila hogy sok refill legyen. Így gyorsabban fejlődtem jobban jött a szint és a gear is. Most hogy az aréna csapat nagyjából kész ilyenkor jön a többi karakter gearelése és szintézése. Rancor lassan kész közben meg megy tank. Amíg nem tudom gearelni addig is a csillagot szedem nekik. Nem teszem rá a csillagot majd csak ha már tudom használni a karaktert addig is van pénz másra.
Nálam ez a taktika eddig 100%-ban bejött.

(#1707) .LnB válasza Kikiri7 (#1706) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen tudom, egyre több helyen olvasom azt a tanácsot, hogy be kell lépni nagyobb guildekbe, hogy jöjjön a gear a raidekből. Egyrészt nem fogok. Másrészt nehezen tudom elképzelni, hogy komolyabb guildek felvegyenek, hogy csak "teng-lengjek".

A shardot folyamatosan elköltöm én is refill-re. :)

De ez a gearelődés, kari húzás kezd fájni. Aztán lehet csak az van, hogy eddig viszonylag ment minden pikk-pakk, most kezd el komolyodni, és belassulni picit a fejlődés.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1708) Mezcal válasza .LnB (#1707) üzenetére


Mezcal
addikt

Neked nem kell még komolyabb guild, a szintedhez megfelelőt használd. Ahogy látom nagyon jól fejlődsz, így tovább.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1709) .LnB válasza Mezcal (#1708) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahogy írtam is, nem is akarok erősebb guildet. Jól megvagyunk, megy sűrűn a 3 csillagos pit, együtt fejlődünk. :) Jó kis guild.

A jó fejlődésem pedig nagy részben a ti érdemetek is, köszi a tanácsokat! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1710) Omrega válasza .LnB (#1709) üzenetére


Omrega
tag

Csak így tovább, mindjárt használhatod az űrhajóharc előnyeit. Érdemes lesz ott is az élre kerülni, mert jó sok shardot lehet szerezni.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1711) Kikiri7 válasza .LnB (#1707) üzenetére


Kikiri7
tag

Amúgy igen megéri nagyobb guildbe jelentkezni. Engem 40-s szinten vettek fel t7 rancor guildbe. Arra gyúrtam hogy mielőbb meglegyen egy 7 csillagos karakter. Mert onnantól be tudtam menni jött han solo shard és kaptam a jó geareket is amit ügye nem lehet máshonnan beszerezni. Sokkal többet jelentett hogy 2-3 naponta annak megfelelő rewardot kaptam és sokkal előbb tudtam g9-g10 be húzni a karaktereket mert csak a szint hiányzott a gear megvolt hozzá.

(#1712) .LnB válasza Omrega (#1710) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az űrharcnak mi a trükkje? Erről sose kérdeztelek még titeket. Azt se tudom ott melyik hajó jó? Mit kell oda farmolni? És ilyenek. Még azt se tudom linkelni, hogy milyen hajóim vannak, swgoh-on nem látok ilyen opciót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1713) drmotto válasza .LnB (#1709) üzenetére


drmotto
őstag

Azért is jársz jobban egy olyan guilddal amiben sok nálad magasabb játékos van, mert ott a cserebere során is hozzá tudsz jutni napi 5-10 olyan cucchoz, amit esetleg naponta farmolnál, másnak pedig az már felesleg.
Nekem is van rengeteg olyan item, amiből 1000 feletti darabom van, és nem kell se karakternek, se játékosnak.

(#1714) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

(#1713) drmotto & (#1711) Kikiri7

Sajnos nagyon elgondolkodtató amit írtok. Pedig fájna a szívem. És persze kérdés, hogy van e egyáltalán olyan magyar guild aki befogadna engem. Mert hát a 7* még odébb van. Igaz Biggs-et is és Lando-t is napi szinten farmolom ilyen szempontból. A napi 600 ticket nem szokott gond lenni, bizonyára volt már mikor nem sikerült, de általában amikor nézem akkor megvan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1715) Omrega válasza .LnB (#1712) üzenetére


Omrega
tag

Ships
Kell majd egy capital ship ebből 3 van jelenleg, parancsnok: Ackbar vagy Tarkin vagy Mace Windu

Az alap űrhajók, amik meglesznek:
- Geonosian Soldier's Starfighter,
- Biggs Darklighter's X-wing,
- Jedi Consular's Starfighter
- Resistance X-wing,
- TIE,
- Clone Sergeant's ARC-170,
- First Order TIE.

aztán ezekhez érdemes még beszerezni párat, vagy ezeket fejleszteni. Praktikusan olyat, aminek a pilótáját is fejleszted. Pld. Wedge X-wingjét érdemes lesz, nekem Ashoka űrhajója jött be nagyon, és persze Biggs X-wing-je ami tankként működik. Eléggé hosszadalmas 1 harc 3-4 perc a sok anim miatt. De ha bejátszod magad a top-ba akkor onnan elég sok pontot kapsz amit aztán lehet osztani karakterekre.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1716) .LnB válasza Omrega (#1715) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mind a három Capital ship megvan. Nem tudom ez jelent e valamit, vagy nagy cucc e?! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1717) Kikiri7 válasza .LnB (#1716) üzenetére


Kikiri7
tag

neked wiggs miatt az egyik legjobb capital a AA érdemes őt használni. és kiszedni az ő hajójukat. én szeretem még jc hajót gs-t sun fac-t. ashoka is jó tud lenni. Ami karakter van először ahhoz szedj hajót aztán jön a többi majd :)

(#1718) Kikiri7 válasza .LnB (#1714) üzenetére


Kikiri7
tag

mindig van olyan guild aki szeretettel lát egy 600/600-s embert. még akkor is ha nem tudsz beleütni rögtön csak 1-2 hét múlva. Sok olyan guild is van ahol 5 de max 10 ember lenyomja rancor-t ha úgy van épp. nálunk is kb 5 ember szerintem megcsinálná csak megy a harc az első helyért.

(#1719) drmotto válasza .LnB (#1714) üzenetére


drmotto
őstag

6 csillagtól mennyire vagy? Mert ha az van, akkor a tankba be tudsz szállni, és azért még jobb a reward, mint a rancorért. Több guild currency, több pénz + hajós pénz és hajó droid is van.
Ha nem gond hogy nálunk T7 van, akkor szívesen látunk.

(#1720) .LnB válasza drmotto (#1719) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konkrétan, itt gondolkodtam már vagy 15 perce miközben tettem-vettem a lakásban, hogy legyen képem megkérdezni téged, hogy van e hely nálatok? Aztán leültem és elkezdtem visszaolvasni a fórumot, és láttam, hogy mi a szint limit. Majd frissítettem és látom ezt az üzenetet. Komolyan nem hittem el elsőre.

6*-tól 43 shard-ra vagyok Biggs esetében. (Lando 42, de az ő farmolása ugye lutribb cantina-ból)

Igazán leköteleznél ha csatlakozhatnék. Átnéztem milyen guild activite-k vannak, az aréna lehet esetleg olyan amire plusz shardot kell költenem, hogy meglegyen a napi 600. De még nem tapasztaltam ki teljesen, hogy pontosan hogyan van ez a guild activity.

"Ha nem gond hogy nálunk T7 van" Viccelsz ugye? :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1721) drmotto válasza .LnB (#1720) üzenetére


drmotto
őstag

Ha csak a napi ingyenest költöd, az 2*valamennyi (a szintednek megfelelő) + cantina 45 délben + 12:00, 18:00 45-45 normal. ez 85-ös szinten már 468 a 600-ból.
A te szinteden ha 2*50 lilát rádobsz naponta a normál energy refillre, már jó vagy szerintem. De nálunk nem elvárás a 600, csak ajánlás.
Ha kilépsz a mostaniból, küldök meghívót.

(#1722) HPAA


HPAA
őstag

elkészítettem a kért profilt ,várom a kritikákat /tanácsoat

************* censored

(#1723) .LnB válasza drmotto (#1721) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kiléptem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1724) drmotto válasza .LnB (#1723) üzenetére


drmotto
őstag

Akkor még egy ally-t adj légyszi, mert az swgoh profilodon nem látszik

(#1725) mr.saint válasza .LnB (#1723) üzenetére


mr.saint
tag

Hát sajnálom,hogy elmentél de megértem sok sikert a továbbiakban!
Na most magyarázhatom egyedül nekik a dolgokat😀

(#1726) drmotto válasza mr.saint (#1725) üzenetére


drmotto
őstag

Vagy jössz te is vele. :)

(#1727) mr.saint válasza drmotto (#1726) üzenetére


mr.saint
tag

Hát biztos jobban járnék

(#1728) mr.saint


mr.saint
tag

De nincs 6* karim csak csak 5 csillagosok
Bocsi szerkezthettem volna😀
Ha befogadtok akkor nagyon szívessen csatlakozok😉

[ Szerkesztve ]

(#1729) .LnB válasza drmotto (#1724) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

891-638-787

(#1725) mr.saint Látod, hogy nem volt egyszerű döntés. De túl csábító.

Más: Na 10 percen múlik, hogy meg lesz e arénában először végre elszámolásnál a top 20. Jelenleg 19. vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1730) mr.saint válasza .LnB (#1729) üzenetére


mr.saint
tag

Persze természetes jól döntöttél itt mire nagy raideket nyomunk hát az még sok idő sajnos😥
Úgy meg főleg,hogy a nagyoktol nagyon kevés a damage😄
Grat nekem nincs messze az 50- be kerülni😀

[ Szerkesztve ]

(#1731) drmotto válasza mr.saint (#1728) üzenetére


drmotto
őstag

Neked is ugyanaz az ajánlat. Ha fel tudsz rántani gyorsan legalább 1 karit 6*-ra, hogy a tankra be tudj menni, és ezáltal rewardot kapni, akkor szívesen látunk.
Segítőkész a csapat, ráadásul kiváló külső támogatónk is van. (Kikiri7). :)

(#1732) drmotto válasza .LnB (#1729) üzenetére


drmotto
őstag

Ment a meghívás.

(#1733) mr.saint válasza drmotto (#1732) üzenetére


mr.saint
tag

Rajta vagyok a 6* karin de szerintem csak a jövőhéten lesz meg😀

(#1734) drmotto válasza mr.saint (#1733) üzenetére


drmotto
őstag

Szólj ha úgy érzed jönnél.

(#1735) mr.saint válasza drmotto (#1734) üzenetére


mr.saint
tag

Ha nem gond,hogy nincs meg még a 6* kari akkor bármikor😀

(#1736) spanyoll


spanyoll
addikt

Felmerült bennem rengeteg kérdés, szépen sorjában:

1) Gyűjtögetem a karaktereket, azóta megvan biggs is. Azt nem tudom, hogy rebelekből milyen csapatot érdemes csinálni? Ackbar megvan, de lvl2 kb gear nélkül, biggs szintén. Néztem, hogy wedge jó lenne, de ahogy láttam csak eventből jön, vagy mi. Ő jó lenne ahogy néztem talán ackbar és biggs mellé, plusz most elkezdtem farmolni leia-t is, mert szerintem jó lehet. Jó valamire?
Plusz akkor melléjük valami healer jól jöhetne, vagy nem tudom. Milyen rebel csapatot javasoltok?

2) Jedi csapat. Luminarat fejlesztgetem, nemsoká ő is VII gear, mace vinduval is elvagyok, pedig nincs felgearelve (ő jó később, érdemes vele foglalkozni?). QGJ-nek farmolom a geart, idővel ő is meglesz VII. A jedi consulart elengedtem, mivel írtátok, hogy nem érdemes foglalkozni vele. Melléjük kit szedjek még össze?

3) Raid. Minap az általam random talált guildben volt 3*os rancor raid. Úgy voltam, hogy benézek, aztán egészen megtetszett. A mechanikákkal nem voltam tisztában, így disznóknál sokszor wipeoltam, de így is jól szórakoztam, később az ajtónál szintén poén volt. Semmi értelmes damaget nem tudtam generálni, de fun volt. Raidre az én karaktereimmel milyen csapatot kéne összerakni? Én olyanra tippelek, hogy teebo (ő gearezése még folyamatban), elder, ewok scout (szegényt nagyon elhagytam), luminara mondjuk, meg ... meg nem tudom.

4) Guild currency. Van most 800 körüli, de nem költöm el, mert nem tudom mire. Oké, farmolhatnék belőle karaktereket, de inkább költeném gearre. HA kell valamelyik karakterhez valami, és az éppen van a guild storeban, akkor kiírja nekem, vagy tudnom kéne, hogy mihez milyen material kéne?

5) Modok: egyelőre ami van szépen lelkesen rápakolom a magasabb gearű karakterekre, felhúzom, aztán örülök a fejemnek, de semmi komoly egyelőre... 1*os kis lófaszjóska modok felhúzva, de szeretnék kicsit jobban belemenni. Van valami leírás, hogy melyik karakternek milyen modok a hasznosak?

6) Guild: milyen guildet érdemes keresni? Magamat valahol a nagyon kezdő teljesen fogalmatlanok és a hc max lvl max gearesek közé helyezném el: megcsinálom a napi questeket, gw, 3 aréna, gear farm, meg amikor már fejlődtem 1-2 lvlt akkor a storyline questeket csinálom.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1737) sztanozs válasza spanyoll (#1736) üzenetére


sztanozs
veterán

1) Nem prémium Rebelből nincs alap healer kari, Ackbar tud healelni indirekt mindkét skilljével, meg asszem Wedge Lead-je is gyógyít.
Leia nagyon jó Rebel (nagy sebzés és AOE buff). Érdemes még STHan-t (tank), mert Csubakka ugyan rebelnek tűnik, de nem az.
Pathfinder is jó lehet, már Cantina Tier1-en szedhető. Chirrut is tud indirekt gyógyítani, de nem is láttam eddig senkinél az én ligámban.

2) Jedire: QGJ és Lumi alap karakterek. Sok Anakin-t és Vindut látok mostanában arénában, és ha érdekel a hajó, akkor érdemes húzni még Asoka-t. Érdekes lehet még talán Old Ben (Jedi eventekben jól jöhet a leadje, bár mostanában nem látom), vagy alacsonyabb szinteken Barris (mert a heal-jének egy részét nem korlátozza a heal-debuff).
Ha kell a hajó, akkor érdemes húzni a Consular-t is, mert övé a legkönnyebben farmolható hajó magasabb szinten.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1738) drmotto válasza mr.saint (#1735) üzenetére


drmotto
őstag

Ez legfeljebb neked gond, mert kimaradsz a raidből. Ha nem az, lépj ki a meglévőből és küldöm az invet.

(#1739) drmotto válasza spanyoll (#1736) üzenetére


drmotto
őstag

Hármas raidre Teebo lead, Geo Soldier, Lumi, Csubi, Windu.
Modok:
https://forums.galaxy-of-heroes.starwars.ea.com/discussion/64603/how-to-mod-any-every-character/p1

(#1740) mr.saint válasza drmotto (#1738) üzenetére


mr.saint
tag

264-668-568 az ally codom akkor elköszönök és várom az invet😀
Előre is köszönöm!

(#1741) drmotto válasza mr.saint (#1740) üzenetére


drmotto
őstag

Ment

(#1742) .LnB válasza drmotto (#1732) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm szépen itt is.

Most úgy számolok, hogy ha tényleg tudtok segíteni a gearelésben request-tel. Akkor neki tudok állni a raid teamnek is. Mármint valamilyen teamnek. Akkor már lehet érdemes lenne nekem is a tank-ra készülni. Akár mennyire is messze van az még, hogy aktívan részt tudjak benne venni.

Most elvileg lesz 5 szintem amikor az aréna csapatom gearjét nem tudom folytatni. Ez jól fog jönni.

Egy kis mai aréna téma:

18. helyért nekimentem ennek a csapatnak: [kép] Igazából a Shoretrooper-re voltam kíváncsi, hogy mit tud. Röviden, hát brutális. Az első körben eldőlt a meccs. Nagyon elvert. Ez a Shoretrooper első körös taunt, az gyilkos. :)

Ez a kezdés min múlik? Speeden?

(#1722) HPAA

Kezdésnek az aréna csapatodban cseréldi ki a Jedi-t Luminarararar (:D), Talia-t meg Bobára.
Chewi tank még elmegy, de Royal Guard lehet jobb lenne.

(#1737) sztanozs

Arénába a jedik gyengék. Bár csak én is sok Anakin-t meg Windu-t látnék... ;] Az aréna ahol vagyok, ott egy Jedi csapat a második jelenleg. A harmadik pedig egy Rebel Bobával (bár nem túl acélos szerintem az a Rebel team.) Na de a lényeg. A Jedi teamnek van 6! szint előnye. Úgy 3. mögötte a Rebel-es team. :D

Más téma:

Most esett le, hogy benéztem egy dolgot, de fájóan nagyon. :( Elkezdtem farmolni arénából Sidious-t. És miért?! Mert azt hittem, hogy Palpatine-t szedem!! :((( Ezt annyira, annyira elbsztam! :D Igaz csak 25 shard ment bele, nem a világ vége. De mehetett volna Han, Leila csillagra is abból. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1743) drmotto válasza .LnB (#1742) üzenetére


drmotto
őstag

Tuti, csak kérj bátran. Ami neked kell, az nekünk már nem valószínű, vagy ha kell is, sok van belőle
A rebel aréna csapatod pont jó lesz tank p4-re.
Meg a többi fázisra is, a lényeg hogy beüss valamennyit. De ha nulla, az se baj, már azért is van reward

[ Szerkesztve ]

(#1744) mr.saint válasza drmotto (#1741) üzenetére


mr.saint
tag

Köszönöm😀
Egyelőre akkor a raid ticket gyüjtés😀

(#1745) .LnB válasza drmotto (#1743) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Guild activities alatt ott van nekem, hogy Daily Raid Tickets: 236/600
Akkor a Guild/Manage -> Raid Tickets (Daily) alatt miért: 212 van? Nem az a bajom, hogy kevesebb. Hanem, hogy mért nem ugyan annyi? Melyiket nézzem? Ti gondolom utóbbit nézitek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1746) M3oH válasza .LnB (#1745) üzenetére


M3oH
addikt

A Guild activities alatti a jó. Managenél csak a lifetimet számolja rendesen, a napi összevissza van.

(#1747) Kikiri7 válasza .LnB (#1745) üzenetére


Kikiri7
tag

Szia,
Igen csak a life time számolja jól raid currency lifetime. Illetve amit a guild activityben látsz. Az még jó.
Napi ingyen össze szedhető normál energy 240, cantina 120, 11:00 vagy 12:00 attól függ ki mikor kezdte 45 normál és 45 cantina. 17:00 vagy 18:00 45 normál energy és 20:00 vagy 21:00 45 normál energy
Ez összesen 540 energy azaz 540 activity. Ha hozzá teszel 1 refill-t és nem lépsz szintet már megvan a 600 energy költés egy napra tehát 600 activity.

(#1748) Kikiri7 válasza .LnB (#1742) üzenetére


Kikiri7
tag

Továbbra is úgy csináld szerintem hogy az aréna csapatra legyen össze szedve minden hogy bármikor szintet lépsz rá is tudd tenni rögtön a gear-t swgoh-n megnézheted mi kell neki előre. És ha az megvan minden csak akkor foglalkozz a raid csapattal. Kb 1 hónapig nem tudsz úgysem sokat hozzá tenni. Viszont hátul is kapsz gear-t ha arénában elől vagy gyorsabban jön majd a szint. Így gyorsabban leszel később raid képes is. Én 1 hónapja sehol nem voltam t7 rancoron most ha minden jól megy az első 10 be is benne vagyok. Néha 5 be.
Tankon szinten.

(#1749) .LnB válasza Kikiri7 (#1748) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aréna az első. Nincs is ott gond. Most 10. vagyok. Érdekes, hogy 19-ről 10-re kerülni pite volt. Viszont tegnap a 20-ba kerülésért kicsit megszenvedtem (kikaptam egyszer :D).

(#1747) Kikiri7: Ezeket az energy "töltés" időket tudtam.
De adaily 600-hoz elég csak az energy-t felhasználni? Nem mindig az adott feladatot kell csinálni amit a Guild activies oldalon ír? Mint például most a Galactic War Nodes (követhező, Hard Mode Battles)?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1750) mr.saint válasza Kikiri7 (#1748) üzenetére


mr.saint
tag

Remek mert pont tegnap mikor beléptem hozzátok elnéztem a csapat javát,azon morfondíroztam mikor lesz nekem ilyen csapatom mint nektek :DD :DD
De akkor nem is olyan sok idő hál az égnek :)
Igen én is így szoktam csinálni és általában összejön a 600.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.