Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Kikiri7 válasza .LnB (#1450) üzenetére


Kikiri7
tag

És azért mondtam hogy rg. Mert a kevés stun is több mint a semmi és jól jön hogy van egy tankod

(#1452) drmotto válasza .LnB (#1450) üzenetére


drmotto
őstag

Használd, ha egyszer adja akkor egyszer. GW-n nálam is van olyan nap, hogy 10-ből egyszer jön csak. Az ellenfélnél meg ahogy leütöm róla az emperort, már megint rajta is van.
Cantinaból jól húzható, érdemes bele fektetni, nálunk 100-200 között minden második csapatban ott van.

(#1453) Mezcal válasza .LnB (#1450) üzenetére


Mezcal
addikt

Az RG akkor fog stunnolni sokszor, ha raksz rá potency modot, vagy az uralkodó vezeti a csapatot.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1454) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arena-ban #109-ről akartam #95-re lépni.
A végén 1v1-be maradt a Wedge-m egy Boba-val. Tippeljetek Boba hányszor jött vissza? :U :O

Tegnap megjelent a Star Wars: Force Arena játék is. Kipróbáltam, de szerencsére nagyon nem jött be.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1455) x_o_n válasza S e t h (#1440) üzenetére


x_o_n
veterán

Nálam a 41-ik. Egy rex vezetésü fél klon csapat, ami nekem is bevált.

[ Szerkesztve ]

(#1456) drmotto válasza .LnB (#1454) üzenetére


drmotto
őstag

Boba egyszer visszajön alapból, és ahányszor leszed valakit, annyiszor megint. Szóval célszerű vagy leütni hamar, vagy folyamatosan stunnolni, vagy csak nem engedni szóhoz jutni.

(#1457) drmotto válasza x_o_n (#1455) üzenetére


drmotto
őstag

Nálam az első 50-ben nincs klón csapat.
Van helyette 30 rebel team Boba leaddel, 10 rebel team Wedge leaddel, meg pár droid és palpi lead.

(#1458) Omrega


Omrega
tag

Nyugtassatok meg, hogy Rex-et érdemes kifarmolni. Az 555-ös is megvan, persze még nem túl erősek.
Viszont tegnap meglepődtem, hogy viszonylag könnyen összejött az 5*-os Yoda.
Miután Ashoka-t felhúztam 70-re, egy Limui(L).s7.g7, QGJ.s7.g7, Ashoka.s5.g7, Mace Windu.s5.g6, Consul.s5.g5 ... csapat egy pár nekifutás után az evade-ekre alapozva győztek.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1459) x_o_n válasza Omrega (#1458) üzenetére


x_o_n
veterán

Megmondom öszintén nekem megvan rex 7* gear 8 ez még kevés neki...cody jobbnak tünik,viszont mindre kell gear x és 2x healt mod,az tuti.
amugy én is föleg császár és rebel amit látok...

(#1460) .LnB válasza drmotto (#1456) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Király. 3x jött vissza. De nem bírtam magammal, 50 kristályért csak beverekedtem magam a top100ba :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1461) Omrega válasza .LnB (#1460) üzenetére


Omrega
tag

Nehéz bírni Boba Fettel, amikor sorab tolja a final blow-kat. Ezért szoktam akkurátusan megválasztani az Aréna ellenfeleket. Általában ha Boba Fett bent van a csapatban, akkor 2. vagy 3.-nak szoktam kiütni, hogy ne legyen probléma. De egyszer én is megjártam, mert ott volt mellette még Old Daka is, és rossz sorrendbe szedtem le őket. Tiszta zombi invázió volt, annyiszor keltek fel.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1462) .LnB válasza Omrega (#1461) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell olyankor a 2. vagy 3. ellenfelet választani. Mert úgy van, hogy balról jobbra haladva van az ellenfelek erőssége (vagyis a helyezésük). Ha minél gyorsabban akarsz előre haladni a ladderen, akkor a jobb szélsőt kell kihívni értelemszerűen. De ha az a csapat nem tetszik. Akkor egyszerűen csak lépj vissza a főmenübe, majd vissza. Olyankor más ellenfeleket dob be. Van amikor nem, de ki-be kell lépni, és válogatni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1463) drmotto válasza .LnB (#1462) üzenetére


drmotto
őstag

Van ám refresh gomb is, nem kell lépegetni. :)

(#1464) Omrega válasza .LnB (#1462) üzenetére


Omrega
tag

Refreshelek párat, hogy optimális ellenfél jöjjön. De nagy százalékban mindegyik powerben rámver. Inkább azt nézem, hogy hol vannak a csapatokban logikátlanságok. Általában csak a 3. oszlopot nézem.

Modokkal még nem vagyok túlságosan eleresztve, csak Biggset igyekeztem speedre és Palpatine-t potency-re modolni. De még sok következetlenség van a modok kiválasztásánál.

Az mennyire bevett módszer, hogy egy-egy eventhez átrakjuk a modokat másik karakterre?

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1465) .LnB válasza drmotto (#1463) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És tényleg van refresh. [link] :)

Na közben Arena Rank #79 ->örömtánc! :) ezt akartam elérni, top 100.

Egyébként, hogy van az Aréna rank? Ha elvernek akkor visszaesek. De azt mikor számolja el? 18:00-kor? Vagy rögtön?

(#1464) Omrega Jó mondjuk gondolom te magasabb szinten nyomod mint én lvl47-en. Szóval nekem még más a tapasztalatom "itt lent".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1466) Omrega válasza .LnB (#1465) üzenetére


Omrega
tag

72, de én se kezdtem olyan túl rég. Valamikor november-december környékén.
Jó kérdés hogy számolja a helyezéseket, valószínűleg van egy élőpont rendszer. Szóval ha hátrább kerülsz se biztos, hogy téged vertek el, lehet, hogy csak a többiek szereztek pontokat. De ha sokat esel vissza, akkor az jelzi, hogy könnyű préda a csapatod.

Most néztem, hogy a múltkori jedi csapat amibe belefutottam az pusztán powerből és modból vert el:
lvl72.25k vs lvl77.34k ... de most ügyesen nem mentem nekik.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1467) Mezcal válasza Omrega (#1458) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha van karakter, amit érdemes kifarmolni, az Rex pláne most, hogy könnyebb lett sokkal. Sokoldalú karakter, aki bármelyik csapatban megállja a helyét. Viszont fel kell maxolni gearben, hogy igazán erős legyen.

Más:

Most először próbáltam ki Scoutot 7-es raiden, elég jó lett. Szedi a TM-et is.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1468) Kikiri7 válasza .LnB (#1465) üzenetére


Kikiri7
tag

Az aréna rendszer úgy működik hogy helyet cseréltek. Akit elversz az oda kerül ahol te voltál és te oda kerülsz ahol ő volt.

Pl 5. Helyről már lehet támadni az 1. Prize osztáskor ahol vagy az alapján van a reward ezért ha elől szeretnél végezni akkor érdemes a prize előtt 1 órával elkezdeni a csatákat és az utolsót 6 percel a vége előtt. És úgy befejezni a csatát hogy 5 mp van hátra. Így kis eséllyel tudnak kiütni arról a helyről.

(#1469) Kikiri7 válasza Omrega (#1464) üzenetére


Kikiri7
tag

Ha palpi a lead akkor kevesebb potency kell neki. Ha ő a lead akkor elég neki 40-50% amúgy meg mondjuk 70. Azzal már elég szépen teszi a villámokat és stunnol is. Viszont a speed nagyon nagyon fontos neki, de arénában úgy az összes karakternek nagyon fontos a speed. 1-2 -t kivéve.

Abszolút bevett módszer hogy ha kell akkor át modolja magát az ember. Erős és jó modokból kevés esik ezért épp amikor kell át szoktam én is pakolgatni.

[ Szerkesztve ]

(#1470) .LnB válasza Kikiri7 (#1468) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó rendszer. Ahogy leírod, elvileg real time történik a csere. Mondjuk az akkor érdekes, hogy 6 órája nem vert el senki mert ugyan ott vagyok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1471) drmotto


drmotto
őstag

Segítsetek légyszi.
A guild store-ból szedhető gear cuccok (prototype meg salvage), az hogy megy? Addig oké, hogy ami 600-ba kerül 2 darab, abból kell majd még egy rakás. Viszont például van most egy MK 3 Chedak Comlink prototype, ami kell az MK 3 Chedar Comlinkhez. De ez is 20 darab MK 3 Chedak Comlink Prototype Salvage-ból áll össze.
Ha megveszem ezt az 1200-as cuccot, akkor ugye megkapom a teljes, 20 darabos cucco, és nem egyet a 20-ból?
Remélem érthetően írtam. :)

(#1472) csababarca válasza drmotto (#1471) üzenetére


csababarca
őstag

Tuti egyet kapsz, oda is van írva a darabszám.
Kicsit könnyű lenne ha odaadná a teljeset:D

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1473) drmotto válasza csababarca (#1472) üzenetére


drmotto
őstag

Az oké, hogy egyet, miből? Prototype van írva, abból egyet? Mert az megéri, de ha a savage-t adja, akkor az nem éri meg

(#1474) T0rnad0 válasza drmotto (#1473) üzenetére


T0rnad0
addikt

Egy prototypeot ad, most vettem meg.

Z Fold 4

(#1475) Kikiri7 válasza drmotto (#1473) üzenetére


Kikiri7
tag

Ahol salvage van írva ott azt kapsz ahol prototype ott azt. Prototype már nem áll több darabból.

(#1476) Kikiri7 válasza .LnB (#1470) üzenetére


Kikiri7
tag

Igen vannak ilyen időszakok. Van aki nem mer megtámadni. Ha jó sorrendben szeded az embereket akkor most nagyon erős csapatod van. Főképp ha a skilleket is fel tudod húzni a gear mellett.

(#1477) drmotto válasza Kikiri7 (#1475) üzenetére


drmotto
őstag

Dehogynem áll. :)
Mk 3 Chedak Comlink Prototype

Tornado: köszi.

(#1478) Kikiri7 válasza drmotto (#1477) üzenetére


Kikiri7
tag

Amit én írtam az hogy 1 prototype nem áll több prototype -ból. Több salvage ből áll.

Ha prototype salvage van írva akkor ahogy lent írtam salvage ből áll az már más.
Ha csak prototype van akkor az már a kész amit a salvagekből raksz össze

[ Szerkesztve ]

(#1479) Mezcal


Mezcal
addikt


Emiatt érdemes raidelni, ebből X. Gearre húztam Dathchat!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1480) S e t h válasza Mezcal (#1467) üzenetére


S e t h
nagyúr

Teebonak hiányzik a gear, azért lett csak ennyi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1481) Omrega válasza Mezcal (#1467) üzenetére


Omrega
tag

Szép nagy sebzés, én örülök jelenleg ha a T5-ön a tizedét összehozza a csapat ( nem anti raid karakterek )

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1482) .LnB válasza Kikiri7 (#1476) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ma végül 52. helyig jutottam. Ha valaki elver akkor elver. Többet ma már nem tudok arénázni, szóval ez van. Én örülök neki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1483) Kikiri7 válasza .LnB (#1482) üzenetére


Kikiri7
tag

Gratula. Melyik csapattal mentél végül? Ha tudod akkor az utolsó meccset az utolsó percekben nyomd :) és akkor kisebb eséllyel ütnek vissza

(#1484) .LnB válasza Kikiri7 (#1483) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A rebel csapat+Rg, Wedge leaddel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1485) Omrega


Omrega
tag

A profilon miért csak január 3.-i a legfrissebb aréna adat, miközben a gyűjtemény a mostani állapotot mutatja?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1486) Kikiri7 válasza Omrega (#1485) üzenetére


Kikiri7
tag

Néha lassabban frissül ez sajnos ilyen. Meg nincs meg mindig az összes napi aréna. Ha kézzel szinkronizálod akkor lehet elérni a legjobb eredményt

(#1487) Mezcal válasza S e t h (#1480) üzenetére


Mezcal
addikt

Teeboo csak IX. Geares, de sokkal nagyobb gond, hogy csak ritkán szedi a TM-et Rancortól, pedig tele van potencyval. Raid 6-on szedte, itt nem. Qui is ugyanígy.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1488) Mezcal


Mezcal
addikt



Na most megkaptam, az összes csapat kellett a legyőzésükhöz.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1489) Omrega válasza Mezcal (#1488) üzenetére


Omrega
tag

Ha jól látom az ellenfél egy igazi fullos clone csapat, durván modolva.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1490) S e t h válasza Mezcal (#1467) üzenetére


S e t h
nagyúr

Rexet miért hagyod ki? Nekem ő hiányzott legjobban raidről, alap karakter a Rancorhoz, nálunk a guildben csak egy srácnak volt, rendszeresen első helyen is végzett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1491) Kikiri7 válasza S e t h (#1490) üzenetére


Kikiri7
tag

Rancorra se kell rex van helyette másik 2 aki tudja pótolni és ugyan úgy sima ügy p1 solo

(#1492) Mezcal válasza S e t h (#1490) üzenetére


Mezcal
addikt

Rexet Ewok Scout miatt hagytam ki ideiglenesen, amúgy mindig viszem raidre. Scout nagyon jól dolgozik össze a macikkal, talán őt viszem majd Fives helyett.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1493) Mezcal válasza Kikiri7 (#1491) üzenetére


Mezcal
addikt

Rex nagyon jó Rancorra TM-et szed és az egyik támadásával 17-20 ezer körül sebez, ha beadja.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1494) Kikiri7 válasza Mezcal (#1493) üzenetére


Kikiri7
tag

Nem azt mondtam hogy nem jó azt mondtam hogy nem kötelező eleme mert van helyette más.

(#1495) Mezcal válasza Kikiri7 (#1494) üzenetére


Mezcal
addikt

Van, az igaz, de egyik sem olyan jó Teeboo és Elder mellé.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1496) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy alakukt, hogy 2shard kell már csak a Scarif Rebel Pathfinderhez. Úgy tudom ő egy jó Rebel tank. Ti mit mondtok? Fejlesszem fel és használjam RG helyett? Jobb nála? És egyáltalán jobb mint stHan? Mert őt is farmolom, csak ő még messze van. Tudjátok de leírom, hogy a Wedge, Lando, Biggs, Ackbar csapatomba menne a Scarif tank a Rg helyére.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1497) Kikiri7 válasza Mezcal (#1495) üzenetére


Kikiri7
tag

Én pl nem viszem elder-t mert lassú vele a fight.

(#1498) S e t h válasza Kikiri7 (#1494) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem nélkülözhetetlen, de az egyik legjobb, vele ment volna még 1-2 millió sebzés pluszban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1499) Kikiri7 válasza S e t h (#1498) üzenetére


Kikiri7
tag

Ha full solo-t akarsz akkor lehet én inkább gyorsan 2-3-4 millát szeretnék ütni lehetőleg auto-n aztán ennyi.
Inkább a tank van fókuszban

(#1500) Mezcal válasza Kikiri7 (#1497) üzenetére


Mezcal
addikt

Pedig Elder jól jön, ha netán az valamelyik malac kiüti az egyik emberemet.

S e t hEz hányas Raid? 6-os?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.