Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Mezcal


Mezcal
addikt

[link]
Felhúztam Teeeboot X. gearre és rátettem a +10%-os Nubiant, így már 83,19%-os a potencym. Raiden még nem teszteltem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1652) Omrega


Omrega
tag

Luke védelmében annyit ( oké, hogy 50 felett nem egy top karakter ), azért miatta sikerült megszereznem Palpatin-t, aki szerintem az egyik legerősebb karakter. Persze a Wedge/Biggs kombó sok mindent ver. De a wedge farmolásához el kell jutni ( cantina 6F ). Luke helyett persze más single target heavy hit rebel is jó lett volna, például Leia, de az nekem nincs felfejlesztve. Főleg a Rogue One felkelők lettek iszonyú durvák, de abból csak K2SO és Bistan van meg.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1653) Mezcal válasza Omrega (#1652) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem kell védened, egy bizonyos szintig nagyon jó, de később nem sok hasznát veszed. Majd jön a Jedi Luke, az biztos kemény lesz.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1654) Dani79


Dani79
tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem a játékot, és eljutottam oda, hogy nem igazán tudom kit oldjak fel aréna tokenből.
LVL43 vagyok és nem tudom eldönteni, hogy ki lenne onnan a legjobb a későbbiekban

üdv,

(#1655) .LnB válasza Dani79 (#1654) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csinálj egy swgoh.gg accountot és linkeld be, hogy lássuk milyen karaktereid vannak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1656) Dani79 válasza .LnB (#1655) üzenetére


Dani79
tag

(#1657) Mezcal válasza Dani79 (#1656) üzenetére


Mezcal
addikt

Teebo, Qui, Elder, Scout és RG.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1658) spanyoll


spanyoll
addikt

Modokkal inkább erősítjük egy karakter amúgy is meglévő erősségeit ( teszem azt egy tanknál hp, defense, stb), vagy inkább pont, hogy a gyengeségeket próbáljuk kompenzálni és adunk a healernek dps-t?

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1659) Mezcal válasza spanyoll (#1658) üzenetére


Mezcal
addikt

Mindkettő.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1660) drmotto válasza Dani79 (#1654) üzenetére


drmotto
őstag

Arénából:
Rebel teambe: Leia, Ackbar, STHan
Hajókhoz: Ackbar, Windu, Tarkin
Tank raidre: IG88, HK47 kell a droid teambe, Nebit a jawa teambe
Szóval szinte mindenki kell onnan valamire. :)

Kezdd a rebel tagokkal, azokat több helyen tudod hasznosítani.

(#1661) Dani79 válasza drmotto (#1660) üzenetére


Dani79
tag

Köszi az infókat.

Úgy néz ki akkor hogy arénából StHan
Cantinából QGJ
GW-ből Biggs

ezeket néztem ki

(#1662) Mezcal


Mezcal
addikt



Egy kicsivel jobb lett ezzel a felállással, de lehetett volna jobb is.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1663) spanyoll válasza Mezcal (#1662) üzenetére


spanyoll
addikt

Ewok scout rendesen használható? Én nem szerettem anno valamiért, ezért el is hanyagoltam..

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1664) .LnB válasza spanyoll (#1663) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég ha megnézed mennyi dmg-t tolt vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1665) Mezcal válasza spanyoll (#1663) üzenetére


Mezcal
addikt

Látod, mindkét felállásban magasan a legtöbb sebzést hozta. Szedi a TM-et és brutálisat sebez. Az alap sebzése 8 ezer körül a másik 10 fölött. Viszont akkor a legjobb, ha ewok is van a csapatan.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1666) spanyoll válasza Mezcal (#1665) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha már teebot és az eldert húzom, akkor elfér mellettük gondolom. Hm, lehet ránézek megint :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1667) Zsoleszhun válasza Mezcal (#1662) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Gondolom ezt a malacoknál toltad. Én is tesztelgettem:

Poggle csak a buff miatt lett betéve :)

¯\_(ツ)_/¯

(#1668) Mezcal válasza Zsoleszhun (#1667) üzenetére


Mezcal
addikt

A malacokat végig, egyszer sem hívta be a két malacot maga mellé, de még mentem a Rancorban is velük, csak az pont eldert csapta le, úgyhogy nem ment annyi, amennyit akartam.

Hányas raiden mentél? Qui, Poggle és Phasma nem hozott túl sokat, őket cseréld le, de a másik kettő elég jó.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1669) Kikiri7 válasza Mezcal (#1662) üzenetére


Kikiri7
tag

És mennyi idő általában P1 ezzel a csapattal?

(#1670) Mezcal válasza Kikiri7 (#1669) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem sok, mert gyorsak, de az egész 7-es raid lemegy 1-2 óra alatt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1671) Zsoleszhun válasza Mezcal (#1668) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Hetes volt, Teebo és majd Elder megy be, ha kész lesznek.

¯\_(ツ)_/¯

(#1672) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tanács kezdőknek: [link]

Várom az észrevételeket! Itt, vagy ott kommentben!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1673) Kikiri7 válasza Mezcal (#1670) üzenetére


Kikiri7
tag

kb 5-perc? 20 perc? csak ez a csapat érdekel. nálunk kb 20 perc a 7 es raid szóval nem az érdekel :D néha 25. a full raid attól függ mennyire aktív a csapat.

(#1674) Mezcal válasza Kikiri7 (#1673) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem mértem, de marha gyorsan végig szaladok a malacokon. 10-15 perc lehet.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1675) Omrega válasza .LnB (#1672) üzenetére


Omrega
tag

Grat, szépen összeszedted!

Mondjuk az számomra kérdés maradt, hogy szintben meddig vagyunk kezdők. Most értem el a 74-et, ami karakter fejlesztés creditben 50%.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1676) .LnB válasza Omrega (#1675) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én csak megformáztam, linkeket behelyettesítettem és hozzáírtam kicsit a magamét.
Most van az illetőnek fb-on egy kezdőknek a moddolásról irománya is. Azt is lehet megcsinálom majd ide, ugyan így.

Nem lehet szintben meghatározni a kezdőket. Talán akkor nem kezdő valaki, ha már jó guildben van, és vágja a moddolást. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1677) drmotto válasza Omrega (#1675) üzenetére


drmotto
őstag

Ezen a néven futsz a játékban? Mert jelentkezett hozzánk egy Omrega. :)

(#1678) Mezcal válasza drmotto (#1677) üzenetére


Mezcal
addikt

Nálatok mennyi ponttal végez az első 7-es raidben?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1679) drmotto válasza Mezcal (#1678) üzenetére


drmotto
őstag

2.8M volt a legutóbbi.
2-3 óra alatt megy le a raid a stop után, többet nincs sok esély beleverni, főleg nem egy csapattal.

(#1680) .LnB válasza drmotto (#1677) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ha még lvl74-es is, akkor esélyes, hogy ő az. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1681) Omrega válasza .LnB (#1680) üzenetére


Omrega
tag

Igen a játékban is ezen a néven regeltem. Meguntam, hogy az előző csapatban 3-4 napig nincs raid.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1682) Mezcal válasza drmotto (#1679) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkor, ha egyszer visszamegyek, viszem az első helyet a több, mint 3 milliómmal. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1683) drmotto válasza Omrega (#1681) üzenetére


drmotto
őstag

Akkor üdv köztünk.

(#1684) drmotto válasza Mezcal (#1682) üzenetére


drmotto
őstag

Gyere. Hozd a napi 600-at, és viheted az első helyet. :)

(#1685) Mezcal válasza drmotto (#1684) üzenetére


Mezcal
addikt

Majd később, most a ruszkiknál viszem pár naponta.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1686) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem semmi bajom a gazdagokkal, de lvl57-en a következő csapat: Rey, Ackbar, (eddig ugye nem nagy cucc :D ) de... Jyn Erso, Chirrut Îmwe, Baze Malbus. Persze mindezek lvl57-es szinten fullosak amennyire a szint engedi..

Nem merek nekik menni.. :((( Pedig ezen múlna a 20-ba kerülésem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1687) Kikiri7 válasza .LnB (#1686) üzenetére


Kikiri7
tag

Hát igen az csúnya csapat. Ellenük külön kell építkezni. Boba, Aayla, anakin, wiggs pl. Vagy sun fac b2 tfp :)

(#1688) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak hogy elüssük az időt. Szerintetek, hogy néz ki egy jó/jobb Empire team?

Palatine, Vader, Tarkin, RG, TFP?

Vagy van jobb ötletetek?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1689) Omrega válasza .LnB (#1688) üzenetére


Omrega
tag

Dark Side 3 tank
Vader, B2, Shooretrooper, Royal Guard, Tie Fighter Pilot.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1690) Omrega


Omrega
tag

Én most a Shoretrooper-t próbálom kifarmolni.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1691) .LnB válasza Omrega (#1689) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó de nem feltétlenül arénába gondoltam, hanem Dark side kampányhoz pl. Mert ők kicsit el vannak most hanyagolva.

Tudom én, hogy ne sírjak mert lesz ez még rosszabb is, de ez a gear7 farmolása már annyira most sem vicces. Karinként 3x20 - 4x20 item.. És alig dobja ami kell. Szerintetek hülyeséget csinálok azzal, hogy a napi 2x50 + 1-2x100 cantina enerby-re elköltöm a shardokat és úgy farmolgatom őket?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1692) Omrega válasza .LnB (#1691) üzenetére


Omrega
tag

Én is azt csináltam eddig és be is jött, csak most a Shoretrooper-re kell nagyon a kristály. Igaz közben B2-t is elkezdtem farmolni, A sötét oldal kampányom el van hanyagolva, mert csak Palpatine, Vader és Boba Fett van 50 fölött. Tarkin-t is felhúztam 5 csillagra a potency mod miatt, de szinteket még nem kapott. Illetve van egy 4 csillagos Old Daka-m healernek, az kampányban mindig hasznos. Valamint tanknak ott van Sun Fac ... de neki is kellene pár szint. Illetve ship-ből elkezdtem Darth Maul-t is farmolni, ő is hasznos karakter, főleg magas szinten.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1693) csababarca válasza Omrega (#1692) üzenetére


csababarca
őstag

Darth Maul nagoyn gyenge karakter feljebb szinteken is.
Ha szembejön valahol, az első akit kicsapok kb két ütéssel.
De nagyon ritkán is látni, top 5 leggyengébb karakterként van számontartva,szerintem hanyagold.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1694) sztanozs válasza csababarca (#1693) üzenetére


sztanozs
veterán

Mault csak a hajója miatt érdemes fejleszteni, ha nagyon kell még dark hajó a csapatba (viszonylag konzisztensen van scimitar a fleet shipmentben).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1695) Omrega válasza csababarca (#1693) üzenetére


Omrega
tag

Dancing Shadow lvl:8 képesség miatt lehet hasznos ha ő a leader. Minden Sith stealth-al és crit immunitival kezd. Az azért aránában számíthat. A top1 leader-ben ő az 6. Wedge, Boba Fett, Palpatine, Vader és Rex után.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1696) csababarca válasza Omrega (#1695) üzenetére


csababarca
őstag

Te tudod, de jobb karakterekre is elköltheted a shardokat szerintem.
Akkor farmolnál, ha valami megagigakedvence valakinek, de feljebb használhatatlan már, de nekem lentebb sem okozott sose gondot leszedni egyből.

Hajóknál lehet hogy érdemes, azt nem tudom, azzal nem annyira foglalkozom.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1697) drmotto válasza Omrega (#1695) üzenetére


drmotto
őstag

Hiába, ha egyszer lecsapja mindenki két ütésből.
A stealth meg csak addig ér valamit is, amíg nincs mindenki abban.

(#1698) Omrega válasza drmotto (#1697) üzenetére


Omrega
tag

Megnéztem egy top guild, magas aréna helyezésű játékosainak csapatfelállásait. Darth Maul egyikben se volt. Viszont sokszor láttam olyan csapatot ahol 2 tank is van.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1699) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na kivették a 30k-s Rogue one packot a store-ból, pont most, amikor akartam venni kettő packot belőle. :((

ne nézzétek ilyen furán, csak vicceltem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1700) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy a francba lehet valakinek lvl59-en Yodája? Az vásárlás nélkül lehetséges?

És az mi, hogy előbb arénába úgy lettem 16. helyezett, hogy akit elvertem az csak 4 karakterrel játszott?! Azt hittem valami trükk lesz. Három droid meg talán qgj volt. De simán levertem. Láttatok már ilyet?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.