Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) S e t h válasza drmotto (#149) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha nem változtatsz a csapaton, tehát ugyanazok maradnak bent játékban, akkor pedig ennek működni kell.
Pl:QGJ hív egy assistot és megy is a hívásra mondjuk Jc, aki ugye nem olyan erős.Visszavonulok és Jc helyére rakom GS-t, Jc meg megy GS helyére.Újra assist és már megy is GS.
Ez csak akkor nem így zajlik le, ha más karaktert is behozol.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#152) S e t h válasza csababarca (#150) üzenetére


S e t h
nagyúr

A visszavonulás a legfontosabb, nélküle szinte lehetetlen megnyerni a gw-t, addig kell variálni a csapatot amíg ki nem a jön a megfelelő kombó.

Ami még kimaradt, ha vállalhatatlanul erős egy ellenséges csapat, akkor érdemes betolni a B vagy C csapatot ellenük, akár elég a legalacsonyabb szintű játékosokból öt és ők legalább kiszedik az ellenféltől a legdurvább skilleket pl Sidious terület alapú támadását stb, és utána már egyszerűbb lesz az alfa teamnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#153) csababarca válasza S e t h (#152) üzenetére


csababarca
őstag

Ez a második tipp hasznos lehet, kipróbálom majd ha lesz időm!
Kicsikre ellövetem a skilleket,majd retreat, és hozom a nagyokat,hátha :)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#154) sztanozs válasza csababarca (#153) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem retreat, a kicsiknek el kell vérezni, hogy ne előről kezd a csatát. Érdemes nem teljesen feltölteni a B csapatot, hogy ne tartson sokáig a csata (és újra használható a skill).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#155) csababarca válasza sztanozs (#154) üzenetére


csababarca
őstag

Jah értem, hát nekem van kb 6-7 B csapatom :DDD
próbálkozom :) most már csak 3 csata lett volna hátra...

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#156) Zsoleszhun válasza sztanozs (#154) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

De lehet úgy is, hogy 3 kis karaktert küldök be (lvl30-40) és azok nyalják be a nagy sebzéseket és hamar végük is van a kevés hp miatt.

¯\_(ツ)_/¯

(#157) Drenadar válasza Zsoleszhun (#156) üzenetére


Drenadar
veterán

Nálam ez működni szokott a totál fejletlen lvl1-es ewok sz@rokkal is. A lényeg, hogy hamar meghaljon, de a hülye gép rányomja a spec attackot.

(#158) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Jött új patch, átszabták a HP Bart és lett egy új protection csík is. Így elsőre elég fura.

¯\_(ツ)_/¯

(#159) drmotto


drmotto
őstag

Az új Omega events-ben megszerezhető Ability Material Omega cucc az mire jó pontosan?

(#160) sztanozs válasza Zsoleszhun (#158) üzenetére


sztanozs
veterán

Érdekes nálam nem látszik a protection csík (csak, hogy kisebb a HP), hogy néz ki, tudnál dobni egy képet a fórumba?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#161) Zsoleszhun válasza sztanozs (#160) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Bocs a minőséget de csak ilyet tudok felrakni mert, ha képet akarok készíteni gw alatt pause miatt nem látszik semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#162) zola96 válasza drmotto (#159) üzenetére


zola96
senior tag

ugyan arra mint a piros kék zöld. a karakterek képességeit tudod vele fejleszteni.

(#163) zola96 válasza sztanozs (#160) üzenetére


zola96
senior tag

akkor kap egy karakter protectiont ha gearje lvl VII vagy annál magasabb.

(#164) drmotto válasza zola96 (#162) üzenetére


drmotto
őstag

Megnéztem vagy 15 karaktert, de egyiknél sem tudom felhasználni semmire...

(#165) zola96 válasza drmotto (#164) üzenetére


zola96
senior tag

Mert elöször 7esnek kell lennie. És utána jön a gold. Mint az 1nél csak zöld, 2es képességhez már zöld és kék, 3ashoz már zöld kék piros. és igy tovább csak a piros emelkedik..

(#166) drmotto


drmotto
őstag

Az Arena tokenst csökkentették kategóriánként 100 egységgel.
Eddig a napi 400-hoz elég volt az 1000-2500 között lenni, most meg 1000 alá kell menni hozzá. Csodás...

(#167) zola96 válasza drmotto (#166) üzenetére


zola96
senior tag

de a napi kvota teljesitése után 100 helyett 200at kapsz. szóval ugyanott vagy.

(#168) drmotto válasza zola96 (#167) üzenetére


drmotto
őstag

Ez fel se tűnt reggel, köszi.
Azon mondjuk meglepődtem, hogy volt 400 token, de azt gondoltam, hogy tegnap nem váltottam be, de ez akkor megmagyarázza

(#169) drmotto


drmotto
őstag

Továbbra sem értem ezt az Omega Material cuccot.
Van 7 csillagos, levele 70, gear VII karakterem (Luminara), de továbbra sem tudok vele mit kezdeni. Van belőle már 7.
Mikor lehet ezt használni?

(#170) S e t h válasza drmotto (#169) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nézd át a karaktereid skilljeit, ha felhúztad azokat hetes szintűre, akkor látni fogod, hogy a nyolcas szinthez kell az omega mati, amit legelőször majd 76-os szinten tudsz használni.

Tehát két feltétel:
- hetes szintre fejlesztett skill
- 76,78,80-as szint(skillenként eltérő)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#171) sztanozs válasza drmotto (#169) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem Gear Level, hanem Skill Level.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#172) drmotto válasza S e t h (#170) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi

(#173) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Megint állítottak a HP bar-on most olyasmi amilyen régebben volt, szerintem jobb így.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#174) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Jött új patch, vannak guildek :Y és egy új Han Solo karakter is.

¯\_(ツ)_/¯

(#175) csababarca válasza Zsoleszhun (#174) üzenetére


csababarca
őstag

Ezek a guildek mire jók? Hogy kell azt a szekciót használni, mert nem igazán vágom.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#176) Zsoleszhun válasza csababarca (#175) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Csatlakozz egy meglévő guildhez és egy új menüben lesznek az instrukciók.

¯\_(ツ)_/¯

(#177) sztanozs


sztanozs
veterán

Van, akinek volna kedve csatlakozni? Hungarian Army néven csináltam egy guildet.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#178) drmotto válasza sztanozs (#177) üzenetére


drmotto
őstag

Csatlakoztam. Remélem csak egy van ezen a néven. :)

(#179) sztanozs válasza drmotto (#178) üzenetére


sztanozs
veterán

Cool, látlak - kaptál promote-ot :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#180) drmotto válasza sztanozs (#179) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi.
Az mi amúgy és mire jó?

(#181) sztanozs válasza drmotto (#180) üzenetére


sztanozs
veterán

Majd ha lesz elég coin, lehet majd Raid-et indítani. Addig is aktívnak kell lenni, mert azzal jön majd a coin. Kb ennyit tudok, ha van aki aktív az EA fórumán, az megoszhatna bővebb részleteket is :)

Ja meg gondolom tudsz kirúgni embereket :D

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#182) T0rnad0 válasza sztanozs (#177) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csatlakoztam én is :)

Z Fold 4

(#183) csababarca


csababarca
őstag

Csatlakoztam!
Aztán kiderül mi lesz, mert fogalmam sincs mit kéne csinálni :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#184) sztanozs


sztanozs
veterán

Csináltam egy Guild topikot, hogy ne ezt szemeteljük tele: [link]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#185) Lui82


Lui82
tag

Csatlakozva!Lui82

(#186) Benji21th


Benji21th
tag

Bátorkodtam újratelepíteni ismét a telefonom, már régebben is belefutottam abba, hogy nem a már több hónapos profilomba lép be, hanem kezdi megint a kikapcsolhatatlan tutorialt. Csakhogy eddig valahogy visszatudtam lépni tutorial elvégzése után, de most semmilyen opció nincs arra hogy használja már a google profilomat, így ismét van egy lvl2es profilom, a google játékoknál meg ott vannak az eredményeim stb...Ha valaki tud megoldást erre, az legyen szíves ossza meg velem...Újratelepítés megvolt, a lvl2es megmaradt
köszi

[ Szerkesztve ]

(#187) Zsoleszhun válasza Benji21th (#186) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A baloldalt felül van a fogaskerék menü, ott tudsz belépni a google play accountodba.

¯\_(ツ)_/¯

(#188) Benji21th válasza Zsoleszhun (#187) üzenetére


Benji21th
tag

Nincs ilyen opcióm.

[ Szerkesztve ]

(#189) Zsoleszhun válasza Benji21th (#188) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ilyennel még nem találkoztam, próbáld meg lefrissíteni a google playt, a múlt héten jött rá egy nagyobb frissítés hátha.

¯\_(ツ)_/¯

(#190) Drenadar válasza Benji21th (#188) üzenetére


Drenadar
veterán

töröld a játék összes adatát. indítsd el. és a játék első kérdése az lesz hogy melyik google accal lépjen be?

(#191) Benji21th válasza Drenadar (#190) üzenetére


Benji21th
tag

Ezen már mind végig mentem, sőt próbáltam még másik play accot is csinálni és semmi, ehhez a lvl2eshez ragaszkodik, hiába törlöm adatostul mindenestül...ennyi erővel ragaszkodhatott volna az eredeti accomhoz is. Letöröltem a play frissítéseket is, magát a playt is, még gamer név változtatással is próbáltam és semmi. :(

[ Szerkesztve ]

(#192) Drenadar válasza Benji21th (#191) üzenetére


Drenadar
veterán

ugye nem a play áruházat, hanem a play games-t... két külön app.

(#193) Benji21th válasza Drenadar (#192) üzenetére


Benji21th
tag

Természetesen a play gamesről beszéltem, máshol nem tudom cserélgetni a játékos profilomat tudtommal :D

(#194) drmotto válasza Benji21th (#193) üzenetére


drmotto
őstag

Próbáltad már esetleg hogy a play games-en belül a telepített játékokból indítod a SW-t? Hátha úgy látja.

(#195) Benji21th válasza drmotto (#194) üzenetére


Benji21th
tag

Igen próbáltam és hiába van ott a teljes achi listám, akkor is csak ezt a lvl2-es verziót hozza be. Nem értem miért ilyen körülményes, a többi játékom simán ott folytatódik ahol abbahagytam.

(#196) SN2O válasza Benji21th (#195) üzenetére


SN2O
aktív tag

Hátha ez...
Sajnos szereviz miatt volt nekem is egy gyári visszaállítás ugrott is minden...
- Én letöltöttem a Google Play játékokat meg a SW Heroes-t is
- Elindítottam és végigjátszottam a tutorial részt
- kb 10-20perc tutorial játék után felajánlotta magától, hogy jelentkezzek be a google vagy facebook fiókommal.
És innen már vissza is jött minden mentés. Többször végigcsináltam már és működött eddig :))

Új Guild-ba csatlakozna valaki?
Ally kód: 419-157-924

[ Szerkesztve ]

(#197) Benji21th válasza SN2O (#196) üzenetére


Benji21th
tag

A legutóbb nekem is így volt. Egyszer csak megjavult és be tudtam lépni. Viszont most valami nem kerek mert még csak a gomb sincs ott mint lehetőség. A játék fórumán olvastam, hogy lehetséges hogy az újbóli tutorial unott végignyomásával sikerült kiskorúnak beállítani magam és hát elvileg nekik nincs ott a log in gomb. Mondanám, hogy rendben biztos van értelme, de akkor hogy lépjen be más, vagy hogy kezdjen mondjuk a családtagja egy saját játékot ugyanott? Írtam ott is segítségért, ha nem foglalkoznak vele akkor visszavonulok és viszem a pénzem is :D

(#198) Drenadar válasza Benji21th (#197) üzenetére


Drenadar
veterán

én leszednék mindent a telefonról(swgoh-al kapcsolatosokat), törölném az adatokat, és utána újra feltenném és belépnék. ez minden telefonon ugyanúgy működik...

(#199) Benji21th válasza Drenadar (#198) üzenetére


Benji21th
tag

Ezt tettem, de ha nem oldódik meg, akkor a telefont is újrarakom...többet nem tudok tenni

(#200) .OM.


.OM.
aktív tag

Tegnap PvP-ben ellenfélnél Boba Fett. 7 (azaz hét) alkalommal éledt újra. Mókás volt a végjáték.. :W

ex .Oldman.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.