Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Mezcal válasza x_o_n (#1550) üzenetére


Mezcal
addikt

7-es Rancoron? Mert nekem ott még most sem tökéletes, pedig tele van pakolva potencyvel.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1552) x_o_n válasza Mezcal (#1551) üzenetére


x_o_n
veterán

na ott nem,sajnos a gond az hogy összevissza kevertem legutobb ,mivel lando-n 90% mutatott ugyan az ami máson 45%,és elkezdtem variálni..majd elvesztettem a fonalat :)

(#1553) Omrega válasza .LnB (#1548) üzenetére


Omrega
tag

A shard shopot eleinte nem nagyon fogod használni. De legalább látod a kínálatot.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1554) spanyoll válasza .LnB (#1542) üzenetére


spanyoll
addikt

Ugyanez :D
Nekem ma munkában lett elérhető, beléptem, megdöglöttem (van egy tippem, hogy nem az ai volt buta, hanem a csapat gyenge), aztán elengedtem, hogy majd foglalkozom vele, ha ráérek.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1555) .LnB válasza spanyoll (#1554) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Raid vagy aréna?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1556) spanyoll válasza .LnB (#1555) üzenetére


spanyoll
addikt

Modok.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1557) Kikiri7 válasza Mezcal (#1549) üzenetére


Kikiri7
tag

Én rancorra nem hajtok nagyon csak malacok ra . Malacok ra 60kell rancorra 80. Így általában P1 solo és meg 20-30-40% rancor attól függ hogy adja be. 2-3 Milla sebzes . Majd ha erősebb lesz a wiggs páros meg jobb lesz.

(#1558) Omrega


Omrega
tag

Ha már az elején ( 70-es szint alatt mondjuk ) nem kerültem a top 100-ba arénába, akkor f2p-vel már esélytelen vagyok, hogy később bekerüljek a top 10-be mondjuk, vagy ez kb. azt mutatja, hogy az élen lévők nagyobb ütemben fejlődnek mint én?

Mondjuk mod-ok területén még elég csehül állok, és a karakterek szintje sincs a topra húzva, sőt még egy csomó karaktert ki kell farmolnom. Szóval csak azon meditálok, hogy karakterek gyűjtésére, fejlesztésére vagy a modokra lenne érdemes koncentrálni ?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1559) Omrega


Omrega
tag

[Chewbacca segít!]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1560) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Első The Pit raid Teebo-val. Rögtön a kezdésnél a boss onehitelte Teebo-t. :D Rendben. :)
Viszont a guilden belül sok nálam magasabb szintű csapattársam előtt végeztem így első próbálkozásra. Ennek örülök. Holnap folytatjuk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1561) drmotto válasza .LnB (#1560) üzenetére


drmotto
őstag

Ezért kell mellé Elder, hogy visszahozza.

(#1562) .LnB válasza drmotto (#1561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindig tanul valamit az ember. :D

Egyébként mindig őt üti elsőre vagy csak pechem volt?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1563) Omrega


Omrega
tag

Olvastam, hogy lehet resetelni a játékot, volt aki megtette ?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1564) drmotto válasza .LnB (#1562) üzenetére


drmotto
őstag

Peched volt.
Ha az elején vagy, érdemes egy retreat-ot nyomni, és újrakezdeni.

(#1565) .LnB válasza drmotto (#1564) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Raidet is lehet? És nem vesztek semmit mint GW-ben? [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1566) sztanozs válasza .LnB (#1565) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem, ugyanúgy újra próbálhatod.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1567) spanyoll


spanyoll
addikt

Amúgy én érzem csak kicsit ellentmondásosnak a játék "fejlődési rendszerét"? Haladnék lightside-darkside battlek között, de nem megy, elpicsáznak. Á nem baj, fejlesztgessük a geart. Ja hogy ahhoz vagy megint vagy nagyobb szintű pályákat kéne farmolni (ahol még nem is vagyok), vagy raid esetleg egy szint után. Nem baj, megyek raidelni. Á, de azt meg csak 5+*os csapattal lehet csak, amik fel vannak gearelve. Akkor gearezzünk. őőőő honnan is? Nem baj, már hozzáférek a modokhoz. Mégse, mert a legelső meccsen elpicsáznak szintúgy. No mindegy, összerakok jó csapatot, azokat felhúzom és akkor már talán jobb lesz. Honnan is rakjam össze? Shardok, igen, igen. Hol vannak? Vagy arénából lehet értelmesen beszerezni, vagy gw-ból. Arénában elvernek megint csak, 1000 alá alig jutok be (csak nem azért, mert még mindig szar a gear), gw-ban meg az utolsó meccsen hasalok el mindig (most pl egy 60as vader oneshotolgatja az 50es karaktereim).
Fejlődjek, de én úgy érzem, hogy lehetőségem kevés rá. Eljutok valahol egy szintig, ahonnan nem tudok továbbjutni, fejleszteném a karaktereket, de ahhoz megint máshol nincs meg a kellő kraft.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1568) sztanozs válasza spanyoll (#1567) üzenetére


sztanozs
veterán

MAjd átbillen ez - jó negyed évig voltam 1000 környékén arénában és szinte csak az ott és a cantinaban eső shardokból tudtam fejleszteni. Ebben az időszakban szinte minden kristály cantina vagy normal battle energyre ment el.
Ja és toljad a GW-t ezerrel. Ha elhasalsz az utolsón, akkor is megvan 800 zöld (10 shard, vagy 12.000 bronz coin) és kb 450e credit. Abból már 3-4 szintet fejlődik egy-egy karakter lvl 50-60 felé.
Fejleszteni pedig szerintem célzottan kell egy-egy karaktert, nem csak úgy össze-vissza.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1569) .LnB válasza spanyoll (#1567) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mekkora szintű vagy?

Arénában eközben [kép]

Még egy lehetőségem van ma, lehet megpróbálok 4 helyet előre menni, de az már bika team.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1570) Omrega válasza spanyoll (#1567) üzenetére


Omrega
tag

A GW alap lehet. Ha jön egy 60-as Vader, támad meg egy second team-el, ami öngyilkos módon felfogja a támadást ... jobb esetben a segéd csapat kiüt 1-2 karaktert, utána az jó team végezhet velük. Utána x kör amíg újra használhatják a képességüket, azt kell kihasználni. Igyekezz olyan csapatot összehozni, ahol jól működnek együtt a karakterek. Luminara Unduli pld, az egyik legjobban farmolható GW karakter, jól gyógyit, de támad is, Ackbar-al kombó. De Yoda megszerzéséhez is szükség lesz rá ( nekem bevállt mint Jedi leader ). Cantinából meg QGJ az első akit érdemes kiszedni, és felvinni legalább 5*-ra.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1571) Kikiri7 válasza Omrega (#1558) üzenetére


Kikiri7
tag

Lehet onnan előre jutni de nagyon céltudatosan 1-1 karaktert ki kell fejleszteni arenara és ha az megvan és arénában elől vagy akkor lehet a többivel foglalkozni. És az aréna lila kristály bol jöhetnek a refillek.

(#1572) .LnB válasza spanyoll (#1567) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De bolond vagyok, tegnap lettél 50 körül mert a modokról beszéltünk.

Na szóval én vagyok most lvl51. És haladok mindenhol. Amit tudok tanácsolni, hogy legyen egy irány. Egy kijelölt dolog és azt próbáld megvalósítani. Én jó előre eltervezek mindent. Ezért is kérdezek itt sok mindent itt a nagyoktól. Ha követted a fejleményeket, nekem az aréna volt a cél. Ott saját elvárásaimhoz képest baromi jól állok. De a raid csapatom gyenge. Viszont a raidben is kamatoztatni tudom a dolgokat amit az aréna csapatomra szántam. Jelenleg kicsit szeretnék jobban a raidcsapatomra koncentrálni. Arénából elég jól jön az Arena credit, onnan is céltudatosan farmolom stHan-t és Leila-t. Őket is azért mert beleillenek a csapatomba.

A többi campaign-ban úgy tudsz könnyen haladni, ha megkérsz 85-ös embereket, hogy vegyenek fel Ally-nak. Így tudod használni az ő 85-ös karijukat. Borzasztó nagy segítség.

Másrészről jelentkezz a fb csoportba is, ha jó kérdést teszel fel, rengetegen állnak ott is a rendelkezésedre.

Nekem jelenleg semmi problémám nincs a haladással, szóval a fejlődési rendszerről nem tudok rosszat mondani. Volt olyan, hogy az adott campaign-ban eljutottam annyira előre, hogy a következő szint csak akkor nyílt meg ha elértem xy szintet.

Ha bármi van én is szívesen segítek, de lvl51-es accal nem szeretnék még okoskodni.

Ami nekem is manapság már nehézséget okoz, az az, hogy egyre több karit kellene mindig az adott szintemnek megfelelő szinten tartani. És minél több karit farmolok ki, céltudatosan, egy-egy feladatra, ez úgy nehezedik. Ezért jól meg kell válogatnom naponta, hogy kit fejlesszek. Jól átnézem, eldöntöm mi legyen, minden nap.

Pl. ma meglesz Boba, holnap stHan, ott is mérlegelnem kell majd. A felhúzásuk a társaik szintjére lehet benne lesz 2-3 napban/ karakter.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1573) drmotto válasza Omrega (#1570) üzenetére


drmotto
őstag

GW-ben alacsony szinten jó taktika lehet, hogy beküldesz egy gyengébb csapatot, és leszeded velük mindegyik ellenről a kék csíkot, miközben ő ellövi az összes spec cuccát.
Ha van stunnolós karid, akkor azzal az aoe elleneket stunnold, és üsd a többit.

(#1574) Kikiri7 válasza .LnB (#1572) üzenetére


Kikiri7
tag

Nekem mindig csak 5 emberem van full szinten és gearben akit arénában használok . Illetve ez most 6 ember. A raid másodlagos mert ha valamikor nem foglalkozom az aréna emberekkel hanem hanyagolom más miatt vissza esnek. A raidt pedig csinálom ahogy tudom. Vagy aréna csapattal vagy ha az kész akkor a maradék amit tudok húzok a plusz raid csapaton

(#1575) .LnB válasza Kikiri7 (#1574) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én most leszek majd gondban az aréna csapatomat illetően. Boba előbb meglett, beletettem amit tudtam. stHan holnap, Leila kicsit később. És akkor majd filózhatok, hogy hogy állítsam össze az új aréna csapatot, vagy hogyan variáljam őket megfelelően az ellenfélhez igazítva. És ehhez mindhármukat fel kell húznom. Leila ráadásul nem is lesz könnyű.

Megy majd a matekozás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1576) spanyoll válasza sztanozs (#1568) üzenetére


spanyoll
addikt

Tolom a GW-t minden nap addig ameddig tudom. Karaktereket célzottan fejlesztem; azokat amik vagy tetszenek, vagy meg lett mondva, hogy jók és később jól jöhetnek.

@Omrega: "Igyekezz olyan csapatot összehozni, ahol jól működnek együtt a karakterek." Igyekszem, de nem igazán tudom, hogy melyiket azok. Itt amiket írtatok azok jó ötletek, csak farmolom hozzá épp a karaktereket (pl ackbar + rebel karakter).

@.LnB : Na igen, nekem is ez a problémám, hogy megszereztem luminara undulit, aztán most szívok, hogy nem tudom csak úgy koppra felhúzni három kattintással :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1577) Omrega válasza spanyoll (#1576) üzenetére


Omrega
tag

Igen ezzel én is szembesülök, hogy idő amíg felhúzok egy karaktert, kell egy kis türelem hozzá.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1578) x_o_n válasza Omrega (#1577) üzenetére


x_o_n
veterán

cody gearezése jutott oda most nekem hogy a hajam tépem csak repkednek az 50-100 db lila cuccok...
fives,rex,piskota volt..de ez... és echo még sehol sem tart...

(#1579) spanyoll válasza Omrega (#1577) üzenetére


spanyoll
addikt

Cserébe a rosszkedvem kúráltam azzal, hogy a 100K ally pontomat elköltöttem csomagokra :D A 400 csomagból meglett az elder, a teebo is majdnem, meg ilyesmik.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#1580) csababarca


csababarca
őstag

Érdekes QGJ gear 9ről 10re baromi nehezen ment, most meg két nap alatt pár dolog választ el a gear 11től...

Közben behúztam egy health modot, ami adott plusz potencyt Teebonak,így már vele is 40% felett járok...lassan de biztosan alakul.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1581) Mezcal válasza csababarca (#1580) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem olyan érdekes, mert általában így van, a X. gear nehezebb, utána már könnyebb.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1582) drmotto


drmotto
őstag

tele a zsákom a GW-vel.
Lassan egy hete a 6. pályára fullos, maxos rebel teamet ad. Aztán kilencedikre megint. És ha ezeket túléltem, akkor a 11-en megint...

(#1583) Mezcal válasza drmotto (#1582) üzenetére


Mezcal
addikt

Fagyaszd le őket az uralkodóval.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1584) csababarca válasza drmotto (#1582) üzenetére


csababarca
őstag

Nekem is de hónapok óta igazából,de azokra még úgy ahogy megvan az ellenszer, legalábbis a 6os pályára.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1585) drmotto válasza Mezcal (#1583) üzenetére


drmotto
őstag

Palpi nem játszik egyelőre, nincs kreditem felhúzni.

(#1586) Mezcal válasza drmotto (#1585) üzenetére


Mezcal
addikt

Ma pont GW nap van, de eddig nem adott nehezet.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1587) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

lol! A mai raiden második vagyok jelenleg a dmg-ben. Megelőzve ilyen 63,64,65,57-es szintű guildtársaimat. (Én vagyok 52)

Teebo, és Chewie szedte a TM-et, retreat sem kellett. Elég jó volt. Most először volt az, hogy látom értelmét a belefektetett "munkának".

Ezt nagyrészt a ti tanácsaitoknak köszönhetem, szóval thx! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1588) Omrega válasza .LnB (#1587) üzenetére


Omrega
tag

Most én is begyűjtöttem egy raid 1. helyet. 80-as a legmagasabb guild tag, én 73, de neki nincsen túl sok használható karaktere. Mondjuk nekem sincs túl sok, és az Arena/GW csapatom tagjai vannak egyedül 70-73 szinten. Viszont megvan Sun Fac-is 3*-al. Közben meg farmolom B2-t. De most látom, hogy 640 kristályért lehet 8 Shoretroopert shardot kapni. Ez vajon meddig tart? Érdemes akkor enregia töltés helyett gyűjteni neki a kristályokat?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1589) Omrega


Omrega
tag

Most a sötét oldal kap erősítést. Jön Director Krennic meg a Death Trooperek. Illetve egy új raid.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1590) x_o_n


x_o_n
veterán

ma reggel is jött valami frissités

(#1591) .LnB válasza Omrega (#1588) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Áhh lecsúsztam azóta a dobogóról a negyedik helyre. :)

Közben most nézem, már csak 6 shard kell Vödörhöz. Rá is férne a Dark side csapatomra az erősítés..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1592) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezeket a 3 csillagos (és a fölött) Training droidokat jól látom, hogy csak Challange-ből lehet farmolni lvl52 körül? Mióta a raid teamre is kezdek odafigyelni, elég hamar elfogy. Amit lehet farmolni 2 csillagosokat azok meg nem elegek már. Venni úgy látom nem lehet sehol.

(#1593) sztanozs Na ezért kérdeztem direkt, hogy lvl52 körül. De oké akkor majd 60 körül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1593) sztanozs válasza .LnB (#1592) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem, magasabb szinteken már adja a Light/Dark Side csata (Level 6 Hard és Level 8 Normal) és a Cantina (Level 6) is. De egyértelműen challenge-ből jön a java. Én lvl 60 felett már nem is tudtam mind elhasználni.
Most csak a lvl2 droidból áll bent a raktárban több mint 5.000 darab.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1594) csababarca válasza .LnB (#1592) üzenetére


csababarca
őstag

kristályért vehetsz training droitdot, ha kell.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1595) .LnB válasza csababarca (#1594) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1596) sztanozs


sztanozs
veterán

Star Wars Force Arenaval játszik innen valaki? Vagy tök feleslegesen hoztam létre a topikot?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1597) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, valaki elmagyarázná nekem, hogy Qgj miért lenne jó a raid csapatomba? Nezem a képességeit, de nem értem. Nagyot sebez? Vagy mert kap tm-et az első képessége álltal? Vagy lop tm-et?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1598) x_o_n válasza .LnB (#1597) üzenetére


x_o_n
veterán

magas potencyvel szedi plussz jó a sebzése föleg a behivok megy tagot tipus :)

(#1599) .LnB válasza x_o_n (#1598) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ha fives vagy qgj között kellene dönteni? Mert farmolom fives-t nekem jobbak tűnik. Addig meg marad ig86. Ő nem szed tm-et, de jó dmg+assistos. Őt cserélném később fives-ra?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1600) Kikiri7 válasza .LnB (#1599) üzenetére


Kikiri7
tag

Hi, qgj majd 78-n lesz jó amikor az első skill-t omegazod onnantól szedi a tm-t.
Kb minden rancor felállásba használják ami nem Zeta vader pl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.