Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Proky válasza Mezcal (#1997) üzenetére


Proky
senior tag

Jahm, akkor ezek szerint csíter vagyok én is mert első vagyok, amit szerinted azzal lehet elérni ... YouTubeon nagyon sok minden van, szerintem fenntartásokkal kellene ezeket kezelni :)

(#2002) drmotto válasza Kikiri7 (#1999) üzenetére


drmotto
őstag

Ahogy Sztrego is írja, páran még T5 rancort tolnának ha rajtuk múlna.
Megmondani meg ki mondaná? Ez mégis csak egy játék, ha neki így jó, akkor így játszik.
Tudom a megoldást, beszéltük már párszor. :)

(#2003) Kikiri7 válasza drmotto (#2002) üzenetére


Kikiri7
tag

Értem hogy a csapat fel ezt a csapat fele azt. Az egyik fél mindig alkalmazkodik ez így van. Ha a fele t7 képest azt kell nyomni mert mindenkinek jobb lesz hosszú távon ha ezt nem tudja belátni sajnálom. Attól nem azt jelenti hogy nem jobb a t7. Azért mondtam hogy az a más jellegű ahol megmondod, de iránymutatást nálatok is lehet adni ha annyira sem csapatjátékos akkor meg minek 1 guildben lenni?

(#2004) Omrega válasza Kikiri7 (#2003) üzenetére


Omrega
tag

A T7-en lehet olyan itemeket szerezni, mint a T5-ön?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2005) Kikiri7 válasza Omrega (#2004) üzenetére


Kikiri7
tag

A legtöbb ami t5-n van azt igen még t7-n megkapod biztos van olyan amit nem. Viszont amit t5-n lehet kapni és t7-n nem az mind farmolható normál energy pályákon. Viszont van sok olyan amit kapni t7-n előtte sehol és nem is farmolható.

(#2006) Mezcal válasza Omrega (#2004) üzenetére


Mezcal
addikt

A Heroic rancoron jobbat kapsz a 10. helyen, mint t5-ön az első háromban.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2007) Omrega válasza Mezcal (#2006) üzenetére


Omrega
tag

Közben megnéztem a raid reward listát, és valóban amit kerestem azt is meg lehet kapni a heroic-ból, szóval részemről oké a heroic.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2008) mr.saint


mr.saint
tag

Hello! örülnék ha megmondanátok merre tovább melyik karakter kellene ami fontos lenne még első körben.
Fontos lenne a tankon is minél jobb edményeket elérni ezért szeretnék úgy fejleszteni, hogy nem kedvenc karakter hanem ami tényleg kell.
[link]
Wedge ship-ből szedem de még odébb van sajnos:( illetve Lando Boba Leila St han van szedve folyamatosan őket szeretném 7 csillagra

(#2009) .LnB válasza Kikiri7 (#2005) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt figyeld! [kép] Pillanatnyi persze, de 18:00-kor se lesz nagy baj szerintem. Érzem magamban az erőt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2010) Omrega válasza .LnB (#2009) üzenetére


Omrega
tag

Grat! Nem 3. hely nem gyenge!

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2011) .LnB válasza Omrega (#2010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi! Most 17:00-ig szerintem fogok visszacsúszni, kb a 8. helyig. Aztán remélem 18:00-ra meglesz a 3. hely. Ha nem az se gáz, de látom a fejlődést legalább.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2012) Kikiri7 válasza .LnB (#2009) üzenetére


Kikiri7
tag

Helyes így tovább :D mondtam én az elején hogy bekerülsz csak figyelni kell :)

(#2013) .LnB válasza Kikiri7 (#2012) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egy csávó az arénámban, állandóan bosszant a Ventress, Luminara, RG, Geo Soldier, Old Daka csapatával. A héten is egyszer kiütött a top 10-ből 18:00 előtt pár percel. Hiába vertem el gyorsan, kifutottam az időből. De én nem értem (vagyis értem azért..), szinte auto-attack-kal elverném. Erre mindig támad. :) Nem tudom mit pattog, most is betámadott, simán levertem, szerintem elleszünk ma. Csak 18:00-kor figyelnem kell rá, nehogy megint meglepjen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2014) Kikiri7 válasza .LnB (#2013) üzenetére


Kikiri7
tag

Erre csináld azt hogy 17:54 kor lépj be egy csatába és kb 10 mp-l a vége előtt fejezd be. Általában egy ütést hagyok és auto gomb be így ha véletlen 2 ütés kellene akkor is belefér. És így nekik csak 50-60 mp -k marad kiütni téged ami gondolom még nem nagyon megy :) majd később.

(#2015) .LnB válasza Kikiri7 (#2014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt használni fogom. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2016) Zsoleszhun válasza Kikiri7 (#2014) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

És ameddig bennt vagy az arénában addig nem is tud kihívni másik csapat.

¯\_(ツ)_/¯

(#2017) Kikiri7 válasza Zsoleszhun (#2016) üzenetére


Kikiri7
tag

Aki épp üt valakit és akit ütnek azokat nem lehet ki hívni. Ha téged ütnek akkor sem tudsz ki hívni senkit.

(#2018) Omrega


Omrega
tag

Melyik Scrundrelt érdemes még feltápolni, a pénzes eventhez?
Jelenleg Lando, Bob Fett, St Han, Chewie és egy gyenge Greedo-m van.
IG-88, Cad Bane vagy Dengar ?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2019) Kikiri7 válasza Omrega (#2018) üzenetére


Kikiri7
tag

Ig88 mert ő kell tank hoz is.

(#2020) Mezcal válasza Omrega (#2018) üzenetére


Mezcal
addikt

Én a credit heist a Boba, IG88, Sthan, Gamorrean Guard és Cad Bane csapattal csinálom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2021) Omrega


Omrega
tag

Köszi, valószínűleg akkor egy Ig88-at is kifejlesztek ha már St.Han eléri a 7 csillagot. Most sikerült a 70+ -os szintet megcsinálnom ... köszönhetőleg Boba Fett fáltámadásainak.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2022) drmotto


drmotto
őstag

Én az első kört Boba, lando, sthan, ig, bane sorral csináltam, a másodikra gyengítettem rajta, így lett boba, han, Lando, csubi, gg.

(#2023) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

62-es Rebel team(em) vs. 69-es Ők. Tippeltek ki nyer már másodjára? :)

De ez az stHan nekem nem akar működni. Nincs speed modom, Lando leaddel nincs heal. Nem tudom mikor tudom majd használni. Pedig gearben is ott van már mint a többiek. Kellene sok hp és speed még rá. De jelenleg Scarif tank sokkal jobb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2024) Dani79


Dani79
tag

Sziasztok!

Jelen így állok [link]

Kérdésem az lenne, Mace windu mennyire férne bele az Aréna csapatba ha Csubit lecserélném rá (Leadnek)
Jelenleg QGJ(L), Csubi, Lando, JC, Lumi felállásban megyek.

Olvasom, hogy jobb lenne rebel team, de ott még Boba és Wedge nincs meg lando/biggs meg farm alatt van de eddig nem nagyon foglalkoztam velük.

[ Szerkesztve ]

(#2025) Kikiri7 válasza .LnB (#2023) üzenetére


Kikiri7
tag

Ezt mondtam hogy amíg nem lesz elég olyan health mod ami second speed és Jobb felső nyíl speed addig nehéz. De health modot így is úgyis sokat kell farmolni

(#2026) Kikiri7 válasza .LnB (#2023) üzenetére


Kikiri7
tag

Ha biggs ről a nyilat és bobarol a háromszöget át teszed st han-ra akkor ő kezd? Ha igen akkor jó és megéri ha nem akkor még kell sok mod :)

(#2027) .LnB válasza Kikiri7 (#2025) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rudom, hogy mondtad, de azt hittem most majd pár szint után meg magasabb gearrel jobb lesz. De nem lett mpd nélkül. Van két speed modom, nyíl és kereszt, de nyilván nem stackel így. Szóval nincs bónusz.

Nem teszek rá semmit, marad Scarif. Ki se próbálom, haragszom Han-ra. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2028) Kikiri7 válasza .LnB (#2027) üzenetére


Kikiri7
tag

Végig néztem a modjaidat és az alapján mondtam hogy mit nézz meg szerintem. Ilyenkor csak az a lényeg hogy speed nem a típusa. Mert ha st han kezd akkor jó ha nem akkor nem

(#2029) .LnB válasza Kikiri7 (#2028) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondoltam, hogy végignézted. És tudom hogy igazad van, és mindig jó szándékból írsz. De most pár napig rászántam az energiát és a geart, meg mindent Han-ra. De nem lett jobb. Marad Scarif amíg el nem kezdek vele nagyon visszaesni.

-Meglett egyébként a 3. hely ahogy mondtad a biztonság kedvéért 56-kor nekiálltam harcolni az előttem lévővel. Nagyon örülök neki egyébként. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar sikerül majd a dobogó. Ez nekem nagy dolog. Viszont innen nincs előrébb egy ideig az tuti. Sőt a 3. hely is lehet, hogy mák picit, majd holnap kiderül.

-Egyébként arról van valami leírás, hogy a következő statok, pontosan milyen alstatokat erősítenek, vagy milyen alstatokra oszlanak el?

Strength (STR)
Agility (AGI)
Intelligence (INT)
Potency
Tenacity

-Szeretnék egyszer majd egy frankó klón teamet, már csak Rex nincs meg közülük. De sajna se event, se semmi nem tartozik hozzájuk. Azt hiszem valamelyik raiden jók és ennyi. Kár értük. :/

-Kiszedtem Biggs hajóját, nagyon frankó, egyből elkezdtem nyerni vele. Most jön Wedge hajója, de onnan Wedge shardokat szedem prióba.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2030) x_o_n válasza .LnB (#2029) üzenetére


x_o_n
veterán

A klónokat echo,rex,cody a guild shopban és a hajos shopban tudod beszerezni 400/ 5 shard
fives+sergeant meg ugye szedhető

(#2031) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Mai pörgetésből lett egy jó kis raid mod:

¯\_(ツ)_/¯

(#2032) drmotto válasza Zsoleszhun (#2031) üzenetére


drmotto
őstag

Ölni tudnék egy kereszt modért. Hetek óta nem kaptam. Már az se érdekel, hogy mit tud, de egyszerűen nem ad. Meg nyilat sem.

(#2033) Mezcal válasza Zsoleszhun (#2031) üzenetére


Mezcal
addikt

Ilyenből pörgettem kettőt, jól jött.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2034) lagoon79


lagoon79
tag

nem tudjátok véletlenül, h van-e olyan oldal, ahova guildba lehet toborozni a népet?

(#2035) .LnB válasza lagoon79 (#2034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

fészbúk. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2036) lagoon79 válasza .LnB (#2035) üzenetére


lagoon79
tag

ott hol? van a játéknap saját nyilvános spec oldala?

(#2037) .LnB válasza lagoon79 (#2036) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen van. [link] Magyar SW:GoH facebook oldal.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2038) lagoon79 válasza .LnB (#2037) üzenetére


lagoon79
tag

köszönöm

(#2039) drmotto válasza lagoon79 (#2034) üzenetére


drmotto
őstag

ha kevesen vagytk, jobban jár mindenki, ha csatlakoztok egy másik csapathoz.

(#2040) lagoon79 válasza drmotto (#2039) üzenetére


lagoon79
tag

25 körül mozog a létszám...csak eddig nem foglalkoztunk "toborzással", ezért volt a kérdés.

(#2041) Kikiri7 válasza lagoon79 (#2040) üzenetére


Kikiri7
tag

Nem is lesz olyan egyszerű minden magyar klán ban hiány van kb mert mindig jön valaki aki alakít egy új klán 10-20 főnek így mindenhol kb 40-45 -s létszám van ahelyett hogy inkább fel töltenék a már működő klánokat.

(#2042) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A francba, elcsesztem 4millát pár dark side karakterre a Krennic event miatt, hogy kapjak érte 10 shardot. Kérdezhettem volna itt, vagy guildchaten, hogy mennyit ad, mert ennek így nem volt értelme. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2043) drmotto válasza .LnB (#2042) üzenetére


drmotto
őstag

Fix darabot ad. Az első 3 ötöt, a negyedik 10-et. Másképp nem tudod aktiválni.
Én meg 2 órát szórakoztam vele, mire összejött.

(#2044) csababarca válasza .LnB (#2042) üzenetére


csababarca
őstag

erre az eventre kár időt vesztegetni.
Itt megint előjön,hogy mennyire bugos a játék.

Elsőre nekimentem automatán az utolsó szinten,majdnem meglett, annyi volt hogy Jyn maradt a túloldalon, nekem IG88...de Jyn már pirosban volt, rálőtt IG88, nyilván dodgelta Jyn....nyilváááán. Majd leszedte a droidomat.

Ezután 5ször megpróbáltam, de kb nem tudtam beléjük sem ütni ugyanazzal a csapattal, taktikával...furcsa, egyszer majdnem megvan, utána egy perccel meg sansztalan az ember. hihető.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2045) .LnB válasza drmotto (#2043) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Saját magamra vessek, mivel ugye nekem a 4. kör alapból ki van lőve a szintem miatt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2046) Omrega


Omrega
tag

A Krennic T4-re nekem sincs esélyem. Sajnos csak 3 karaktert tudok átvinni a 2. körre:
Vader.6.IX.75, Palpatine.5.VIII.75, Boba Fett.6.VII.75
B2.4.VII.70 és Death Trooper 2.VI.65 persze kiesik az elején.
1M goldom van abból nem tudok senki értelmeset felhúzni.

Közben ránéztem az aréna shardom top csapataira:
6. helyezett:

82: Vader.7.X, Palpatine.7.X, RG.7.X, Boba Fett.7.XI, Shortrooper.7.X

kb. esélytelennek érzem magam.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#2047) Mezcal válasza csababarca (#2044) üzenetére


Mezcal
addikt

Palpi lead, Boba, Sidious, Vader és Phasma, nekem így lett meg. Palpival fagyasztasz, majd Bobaval kiszeded Bazet, utána Csirrut, K2so-t, onnan meg már sima.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2048) csababarca válasza Mezcal (#2047) üzenetére


csababarca
őstag

Ebből nekem nincs Palpi egyáltalán, Boba meg nincs olyan szinten.
Most hirtelen emiatt nem is tudom felhúzni.

De nem az a baj,hogy nem sikerül, csak nem következetes a játék. Olyan nincs hogy ugyanaz a csapat egyszer egy hajszállal kap ki, utána meg esélye sincs.
Ez vicc, és nem karakterfüggő.

hk,ig86-88, geo soldier gear9ek,van aki 10es, moddolva, maxolva abilitiesek, és sansz sincs azóta.
Mondom az zavar, hogy elsőre majdnem meglett...azóta meg nincs esély...ilyen nincs.

szerk..: na most mondom adok még egy esélyt, végül 1 csillagosra de meglett.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2049) Mezcal válasza csababarca (#2048) üzenetére


Mezcal
addikt

Lehet ilyen, éppen ezért random az egész. A credit heist is ilyen, először sima, a másodikra már keményebb.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#2050) lagoon79 válasza Kikiri7 (#2041) üzenetére


lagoon79
tag

Sejtem :( Egyébként megfordultam már pár guildban, de sajnos szinte mindenhol az volt a tapasztalatom, hogy az alapítók/vezetők saját játszótérnek tekintették a klánt (tisztelet a kivételnek). Ez addig rendben is van, amíg csak ő/ők dolgoznak a ticketért...viszont ha már 20-40-en járnak be napi szinten, akkor már nem csak az övék a történet. Ezért döntöttem saját alapítása, nem pedig "feltöltés" mellett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.