Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) S e t h válasza sanzi89 (#647) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, ezért is lehet látni időnként akár arénában is olyan csapatot ahol a leader a többiekhez képest gyengébb, de mivel erős leader képessége van, ezért jó szolgálatot tesz.Tipikusan ilyen karakter Old Ben és Dooku.
Ők elég durva evasion bónuszt adnak, akár gw-ben is be lehet őket nyomni leadernek, ha még gyengék akkor is ha fejlesztünk kicsit a leader képességükön.
Amúgy én kifejezetten utálom őket, van, hogy csak ütöd és ütöd őket, ők meg kivédenek mindent.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#652) sanzi89


sanzi89
addikt

Ezért nincs meg a GW. Ma is a 6. csatában már ilyen csapattal találom szembe magam:

Neten rákeresve a GW nehézsége a legerősebb nyertes Aréna csapat erejét veszi alapul. Én most nagy nehezen felküzdöttem magam a 200. hely alá, az alábbi csapattal:

Darth Sidius - Leader | 7* | Lvl 80 | Gear VIII | 6171 PW
Mace Windu | 7* | Lvl 80 | Gear IX | 7147 PW
Luminara Unduli | 7* | Lvl 80 | Gear VIII | 6425 PW
Savage Opress | 7* | Lvl 80 | Gear VIII | 6352 PW
Talia | 7* | Lvl 80 | Gear VIII | 6240 PW
Squad Power: 32335PW

Viszont lehet leszarom az Arénát, úgy is az a lényeg, hogy az 500-ba beleférjek. Egy gyengébb Aréna csapat esetén hátha könnyebb lesz a GW, és végig tudom vinni, mert onnan több cucc esne le, mint a +100 Arena Token meg a +10 Crystal...

Vélemények?

[ Módosította: Qru ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#653) kohai válasza sanzi89 (#652) üzenetére


kohai
tag

én már egy hete igy nyomom aréna csapatom 500 környékén mozog és inkább fun jelleggel fut az 5 jedi
Ima Gun Di vezetésével. A GW már beállt 1-2 nap után egy kellemesen végig tolható szintre annak ellenére hogy 6. v 9,10,11,12 körre jönnek a 80 asok ellenfélnek.

(#654) Mezcal válasza S e t h (#651) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem GW-ben Sidious csinálja a kivédést, sorozatban. Nem is tudom, hogy miért.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#655) S e t h válasza Mezcal (#654) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sadistic Glee – Darth Sidious recovers 17.5% of his Max Health whenever any unit is defeated, with a 25% chance to also gain 50% Turn Meter. In addition, he has +35% Evasion against Jedi attacks.

Jedivel nem igazán jó támadni, mert nagyon jól védi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#656) Mezcal válasza S e t h (#655) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem is figyeltem, akkor ezért.

Más:

Ma megint megszivatott úgy, hogy a végén 555 maradt egyedül, de már nem volt érdemleges emberem, aki leverte volna. Ez a mocsok csapat kinyírta a jediket és a sötét oldal csapatomat egymás után...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#657) Lui82


Lui82
tag

Ha új telefonon telepít em , van mód rá hohy ne kelljen végigjátszani a bemutatót?

(#658) Zsoleszhun válasza Lui82 (#657) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem még nem sikerült :(

¯\_(ツ)_/¯

(#659) Pikírt válasza Mezcal (#506) üzenetére


Pikírt
csendes tag

Üdv. Nekem nem mutat semmilyen ceruzát és nem tudom átnevezni 'magam'.[kép]

(#660) Drenadar


Drenadar
veterán

Nyitottam pár Bronziumot... csodás... mi értelme ennek?

Ezeket adta eme csodálatos része a játéknak!

mk 1 Biotech implant * 2
Training droid 1*
Mk 1 Sorosub Keypad
Mk 2 A/KT stun GUN
Mk 1 A/KT stun GUN
MK1 Arakyd Droid Caller * 2
700 credit
300 credit
MK 1 TaggeCo Holo Lens
Mk 1 Blastech weapon Mod
MK 2 Arakyd Droid Caller
MK 2 Nubian sec. scanner * 2
mk 2 Biotech implant * 2
1000 credit * 2
Mk 4 Blastech weapon Mod
Mk 5 Blastech weapon Mod
MK 1 Zaltin Bacta gel
MK 3 MERR-sonn shield gen
Training droid 1*
MK 1 BAW armor mod
MK 3 MERR-sonn thermal detonator
MK 1 Loronar Power cell * 3
MK 5 Loronar Power cell salvage
500 credit
MK 2 BAW armor mod prototype
Training droid 3*
Mk 1 neuro-saav electrobinoculars
Mk 1 chiewab hypo syringe

Plo Koon shard 1
7 shard ewok scout
Hoth rebel scout 1 shard

Kb a legértelmesebb része ennek a kredit és a training droid... :W
sajnos nem pontos a statisztika vagy 3 mk 1-es vackot fel sem írtam.

(#661) malystryx


malystryx
senior tag

Elég szép kis frissítés érkezett, részemről okés. A telóm nem egy sebességbajnok, sokkal jobban fut mint eddig, a guildben lehet "tarhálni" ill. adományozni geart, ez nagyon jó, a multi sim sztem egy baromság, a mod-ok hasznosaknak bizonyulnak, de cantina energiát fogyasztanak, ami gáz... Vagy-vagy... :(
Több karakter is bekerül, köztük 2 jawa: Chief Nebit - tank, és Jawa Scavenger - support, Securát elvileg beteszik cantina 5/2-be, és jön Cody :) Ez utóbbi persze fizetős...
De még nem látom őket a mai frissítéssel..
Ha valaki egy rövid, de átfogó tanulmány tudna írni a mod-okról, annak nagyon örülnék. :) Nem túl jó az angolom.
[Frissítések listája]

[ Szerkesztve ]

(#662) barks


barks
csendes tag

Sziasztok!Mióta megjötta frissítés nem tudok belépni a játékba .Bejön az intro,meg a fejlesztő,aztán visszadob a menübe.Egyébként bluestackon játszom.Valakinek van hasonló problémája?

Gigabyte P55-US3L;Intel core i5 750;4GB DDR3 RAM;Gigabyte Radeon HD 5870

(#663) drmotto válasza malystryx (#661) üzenetére


drmotto
őstag

Tessék, nem én írtam, a face csoportból van.

MOD - kisokos

Új "mod battles" lehetőség
7 Stage-ből áll ahol minden egyes stages más-más bonus típusú mod-ot kapunk.
1 stage: Health
2 stage: Defense
3 stage: Critical damage (ha ezt megcsináltuk akkor lehet challenge-re menni)
4 stage: Critical hits
5 stage: Tenacity
6 stage: Offense
7 stage: Potency

Energia követelmény:
CANTINA energia (várható, hogy a cantina shardok gyűjtés megszűnik)
stage 10energia
challenge: 10-12-16

Minden egyes harc után kapunk egy 1 vagy 2 csillagos modot amit a karaktereinkre ruházhatunk.
Különböző bonus képességgel rendelkeznek (ennek a bonusnak szerepel az ikonja a mod közepén)

Mindegyiknek van Primary jellemzője amit maga a mod ad:
pl. speed, accuary, offense, protection.....
A modokat lehet fejleszteni 15ös szintig.
Így sokkal jobb lesz, magasabb értékeket ad sőt még másod-harmad képességeket is fog tudni.

Egy hős 6 modot tud használni.
6 különböző alakú mod van midegyiket csak a helyére lehet tenni.
Ha több azonos típusú lvl 15-ös modot adunk egy embernek akkor a modok BONUS jellemzőjét is megkaphatjuk.
pl: a heath modbol ha már 2db van akkor 15% healthot kapunk.
bonusból maximum 3 dbot kaphtunk.
(valamelyik bonushoz 4 azonos mod kell)

/megyj: A modok levehetők (pénzért) így akár lehet energiét spórolni hogyha más karakterre teszed ami kellhet egy őj mod beszerzéséhez challengbe/

Ahhoz, hogy sokkal jobb legyen maga a mod ahhoz minél magasabb számú csillaggal kell rendelkeznie.
Ezeket a stage 3 befejezését követően van lehetőségünk a MOD CHALLENGE-re menni ahol mindegyik fajta MOD-ra célzottan rá tudunk menni.
Minden fajta modnak más más kritériuma van.
Első hogy teljesítsed a stage közül azt a fajtát (pl stage 5 teljesítése ha a tenacity challengre akarsz menni)
Illetve más más karakterek kellenek hozzá:
1 Health: minden karakter
2 Defense: csak Jedi
3 Critical damage: csak Jawa
4 Critical hits: csak Scoundrels
5 Tenacity: csak Rebel
6 Speed: csak Resistance
7 Offense: csak First Order
8 Potency: csak Empire

Minden challengeben 3 szint van
1 szint 3 csillagos modot
2 szint 4 csillagos modot
3 szint 5 csillagos modot ad

Ezeket jóval drágábban lehet fejleszteni illetve berakni a hősödnek de sokkal jobbak is.

A karaktered statisztikájánál megtudod nézni hogy a modok által mennyi mindent kaptál pluszba (kékkel írja ez eredeti érték mellé)

Hatás: Aréna
Most jellemzően mindenki gyorsan a HEALTH modot fogja berakosgatni a magas csillagú modok közül, így rengeteg nagyon magas életű csapat lesz de alacsony sebzéssel így a védekező csapatok kihúzhatják akár az 5 percet

Hatás: RAID
Modot nem veszi figyelembe

Hatás: Galactic War
Amíg nem modolt csapatokat tesz be ellenfélnek addig gyerekjáték

véleményem szerint:
(túlságosan sokat ad, egy modolt csapat 2x-3x többet ér, a pénzesek hamarabb összerakhatják az aréna csapatot)

(#664) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Elég durva enchantok lesznek, ha már ilyen van lvl1-en :

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#665) S e t h válasza Zsoleszhun (#664) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hát vannak érdekességek, pl 100 hp+prot RG, de ugyanez Anakinban, Fivesban, de Rey is 60 ezer élettel, ja és Reynak volt már 40 ezres basic sebzése is, amivel kiütött egy fullos RG-t.Szerintem nagyon megnehezül a GW.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#666) Drenadar válasza S e t h (#665) üzenetére


Drenadar
veterán

én tuti hanyagolni fogom az arénát... a GW fontosabb... (én kristályt úgyse nagyon kapok, de most hogy már egy 80-as bandát kaptam a GW végére... hát egy csapattal egy embert tudtam kiütni kb..)

(#667) drmotto


drmotto
őstag

Arénában már a 300. helyen is 38 ezres csapat van...
Nem fogom tudni magam 500-ban sem tartani, pedig nekem onnan még kellene shard...

(#668) drmotto


drmotto
őstag

(#669) Mezcal


Mezcal
addikt

Nekem megint beadta az adúászt gw utolsó kettőre. MIndkettő fullos RG+ 2 robot meg megy leader robot és jawa mérnök, aki visszahozza a halottat.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#670) barks


barks
csendes tag

Sziasztok!Mióta megjötta frissítés nem tudok belépni a játékba .Bejön az intro,meg a fejlesztő,aztán visszadob a menübe.Egyébként bluestackon játszom.Valakinek van hasonló problémája?

Gigabyte P55-US3L;Intel core i5 750;4GB DDR3 RAM;Gigabyte Radeon HD 5870

(#671) Lil válasza barks (#670) üzenetére


Lil
csendes tag

Nekem sem működik Bluestacks-szel :(

| Cica & Cicu V | https://swgoh.gg/u/bebarbi/

(#672) Zsoleszhun válasza barks (#670) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Szerintem a play fiókon változtattak mert frissítés óta kiírja a megszerzett jutalmakat, pedig eddig is be voltam jelentkezve.

¯\_(ツ)_/¯

(#673) malystryx válasza drmotto (#663) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi szépen, ez tökéletes leírás, egyedül azon morfondíroztam, hogy leírták a srácok, hogy a cantinából kikerülnek a shard-ok. Elég sok karit lehet onnan húzni, vajon hová tennék át őket? Sztem maradni fog. Bár a frissítésben 4 új karit jeleztek, köztük Securát, őt meg pont a cantina 5/2-be.. Meglátjuk.

(#674) S e t h válasza malystryx (#673) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem kerülnek ki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#675) drmotto válasza malystryx (#673) üzenetére


drmotto
őstag

Rákérdeztem, és azt mondta a srác, hogy úgy értette, mindenki a modokra fogja költeni a cantina energy-t, és le fog állni a farmolás.
Egyébként szerintem ha már mindenképp kellett ez a cucc, akkor egyrészt be kellett volna vezetni egy új fizetőegységet is hozzá, mert valóban megöli a cantina részt, másrészt az algoritmus figyelembe vehetné, hogy ki mennyire moddolt, és aszerint tehetné az ellenfeleket az arénában is, meg a gw-ben is.

(#676) barks


barks
csendes tag

Ránéztem a hivatalos oldalra,itt is felmerül a probléma.Kiderült,hogy ettől a frissítéstől a játék nem támogatja az android emulátort. :( :(((

Gigabyte P55-US3L;Intel core i5 750;4GB DDR3 RAM;Gigabyte Radeon HD 5870

(#677) Lil válasza barks (#676) üzenetére


Lil
csendes tag

Remek... :( köszi az infót, akkor nem is fárasztom magam azzal, hogy másik emulátort keresek, mert azt hittem, azzal van a gáz.

Azt olvastam, hogy a T6-7 raidek 6-7-es modokat dobálnak. Alig várom, hogy találkozzak GW-ben egy ilyen 6-7-es modokkal felszerelt csapattal, amihez az egész karakterkészletem nem elég... igaz most ugye a GW rewardokat is emelték, bár azt nem tudom, mennyire, kompenzálja-e azt, hogy esélyesen nem tudom végigcsinálni már a GW-t.

Nektek mi a véleményetek a modok bevezetéséről? Lehet hülye kérdés, de van akkora a fizetős felhasználócsoport szerintetek, hogy mellettük teljesen élvezhetetlen legyen a játék? Mert ugye ha valaki költ rá, akkor elég szépen el lehet húzni ezáltal az új opció által.

| Cica & Cicu V | https://swgoh.gg/u/bebarbi/

(#678) sanzi89 válasza Lil (#677) üzenetére


sanzi89
addikt

Szerintem totál hülyeség volt bevezetni a modokat, de ez csak az én véleményem.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#679) kohai válasza Lil (#677) üzenetére


kohai
tag

Remix os-el tökéletesen megy

(#680) S e t h válasza Lil (#677) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tönkre is tették vele a játékot.
Én kaptam ma két 6 pontos modot, kb. semmit sem érnek.Ez is olyan mint magának a játéknak az alapja, ha szerencséd van jó a droppod, ha rossz, akkor kuka.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#681) Drenadar válasza S e t h (#680) üzenetére


Drenadar
veterán

amióta van multi sim lehetőség, azóta mintha shardokat még ritkábban kapnék :( pedig megörültem a lehetőségnek, azt hittem hogy jobb lesz vele.

(#682) drmotto válasza Drenadar (#681) üzenetére


drmotto
őstag

A multisimmel nekem gyakorlatilag nem dob shardot. Ha egyesével csinálom, akkor igen.

(#683) x_o_n válasza drmotto (#682) üzenetére


x_o_n
veterán

Nekem nem változott,dobja a shardokat 1-3 között
az arénában 200al feljebb mentem miután felmoddoltam a csapatot,mindet lvl15re
egyedül az eddigi heti 7-15 shard pack tünt el amit a bronz dobott most már csak 2 napont esik 1-1

(#684) S e t h válasza x_o_n (#683) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is feltuningoltam az aréna csapatomat, gyakorlatilag alig tudnak megverni, de szerintem ez átmeneti, mivel elrontották a potencyt, így Daka és Rg kicsit bajban lesznek amikor stunnolni kell.
De a legnagyobb baj, hogy a gw játszhatatlan és onnan csordogálna a kredit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#685) Mezcal


Mezcal
addikt

A GW egy kalap szar lett. A felmoddolt eleve óriási élettel rendelkező Barrisomat egy ütéssel majdnem kiütötték, pedig a shieldje is erős.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#686) barks válasza Lil (#677) üzenetére


barks
csendes tag

Hát nagyon sajnálom,mert sokat játszottam vele,sok karim volt már.Ha valakinek van tippje,hogy lehet újra működésre bírni,írjon légyszi! :U

Gigabyte P55-US3L;Intel core i5 750;4GB DDR3 RAM;Gigabyte Radeon HD 5870

(#687) drmotto válasza barks (#686) üzenetére


drmotto
őstag

Próbáld meg a Memu-val. Nekem azzal most is megy, pár perce léptem ki

(#688) drmotto


drmotto
őstag

A mod challenge szerintem egy rossz vicc. Megcsináltam a három pályát, az első kettőn, kaptam is érte cuccot. Azóta 2 nap alatt elpocsékoltam egy rakás energy-t rá, meg simet, de egy darab se jött belőle. Minden más annyi mint a szemét, tréning droiddal már tele a padlás, de mod cucc semmi.
Tényleg egyre inkább valami rossz lehúzásnak tűnik, mint fícsörnek.

(#689) Lil válasza barks (#686) üzenetére


Lil
csendes tag

Amit drmotto írt felettem, azt tettem fel én is, tökéletesen fut vele. Így legalább nem a telefonomat nyúzom egyfolytában.

S e t h: Legalább különböző típusúak is, nehogy egy bónusz set összeálljon? Mert úgy az igazán "remek" fogás... :U

Multisimnél az bosszant, hogy mindig elfelejtem, mennyi shard volt az aktiválás előtt, így nem tudom, mennyit kaptam. First world problems... :))

[ Szerkesztve ]

| Cica & Cicu V | https://swgoh.gg/u/bebarbi/

(#690) x_o_n válasza drmotto (#688) üzenetére


x_o_n
veterán

az hogy lehet?mindig ad,és egyre sürübben ad erősebbeket

(#691) drmotto válasza x_o_n (#690) üzenetére


drmotto
őstag

Nem tudom, de nekem nincs egy darab sem azon kívül, amit akkor adott, ha véginyomtam az 5 pályát elsőre. Pedig benne van úgy 400 cantia energy.

(#692) x_o_n válasza drmotto (#691) üzenetére


x_o_n
veterán

Én simán simticket és 1-2 db ot mindig ad,és sürün magasabb szintüeket ,csak azokat drágább felszintezni 17-25k nem 3-7k

[ Szerkesztve ]

(#693) drmotto válasza x_o_n (#692) üzenetére


drmotto
őstag

Most gyorsan ellőttem 12 sim ticketet a harmadik, Mod V-ös pályán. Kaptam 1 darab 4*-os és egy 3*-os cuccot. 10 esetben pedig sok apróságot, de a lényeget nem.

[ Szerkesztve ]

(#694) barks válasza drmotto (#687) üzenetére


barks
csendes tag

De most előröl kell kezdeni?

Gigabyte P55-US3L;Intel core i5 750;4GB DDR3 RAM;Gigabyte Radeon HD 5870

(#695) barks


barks
csendes tag

Köszi a tippet,sikerült folytatnom ott ahol abbahagytam! :R

Gigabyte P55-US3L;Intel core i5 750;4GB DDR3 RAM;Gigabyte Radeon HD 5870

(#696) x_o_n válasza drmotto (#687) üzenetére


x_o_n
veterán

az mi? :)

(#697) drmotto válasza x_o_n (#696) üzenetére


drmotto
őstag

Android emulátor PC-re

(#698) Pikírt


Pikírt
csendes tag

Üdv. A telefonomnak lett egy kisebb problémája és csinálni kellett egy gyári visszaállítást. Ezután újra beléptem a Play Games-be és lenullázta az egész játékot. Valami tipp? 78-as szinten voltam.. :(

(#699) kohai válasza Pikírt (#698) üzenetére


kohai
tag

a tutorial után fel ajánlja hogy lépj be a playbe akkor állit vissza, nekem igy volt

(#700) Drenadar válasza Pikírt (#698) üzenetére


Drenadar
veterán

tipp : rossz google accountba léptél bele...
minden adatot a felhőben tárol, onnan szed le.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.