Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) mr.saint válasza Koga777 (#1299) üzenetére


mr.saint
tag

Megvan köszönöm!

(#1302) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arénában a rankot nézzem ugye ne az ellenfél power-jét mikor kivalasztom kivel akarok harcolni. Ha a rankot nézem úgy ugrálok gyorsabban felfele a tabellán?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1303) Mezcal válasza .LnB (#1302) üzenetére


Mezcal
addikt

A powert is nézd, különben belépsz egy nálad sokkal erősebbhez.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1304) csababarca válasza .LnB (#1302) üzenetére


csababarca
őstag

Mindig olyat ad, aki előtted van,szóval ha nyersz feljebb kerülsz.

Nézd a powert az fontosabb, de figyeld a csillagokat is rajtuk, illetve hányas szinten vannak.

Én 39ezres vagyok, 82-85ös karakterekkel.
De előbb megverek egy 42-45ezres csapatot 85ösökkel,mint egy 33ezres rebel teamet például:D

Szóval a power sem minden.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1305) .LnB válasza .LnB (#1295) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Memu még menne, de a tűzfal tilt minden kommunikációt az EA felé @ work. El is felejtettem, pedig tudtam. :(((

Most lenne egy hülye kérdésem. Bukok bármit is ha reggel 7-től 16:00 ig nem lépek be? Sajna nem tudom mert eddig mindig beléptem fél óránként kb. :D
Napra vannak leosztva a resetek? Vagy 12 óránként? Nem figyeltem meg eddig.

De be tudok lépni telóról nem gond egyébként csak tundi szeretném.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1306) drmotto válasza .LnB (#1305) üzenetére


drmotto
őstag

A reset minden nap ugyanakkor van:
Arena reward: 18:00
Guild reward: 18:30
Ship reward: 19:00
Shopok 6:00, 12:00, 18:00, 00:00

Amit buksz az mindössze a 45 cantina és normál energy, amit 12:00-kor kapsz, és 14:00-ig tudod felvenni

(#1307) .LnB válasza drmotto (#1306) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazán köszi a választ, azt se fogom akkor bukni, mert azért majd belépek délben.

Na de a hülyeség mellett. Most kicsit elkezdtem célirányosan játszani. A tervem a következő csapat: Lando, Briggs, Wedge, Ackbar, +1
Briggs és Ackbar farmolás alatt áll. Arénából HK helyett elkezdtem Ackbar-t kiszedni, jelenleg 50/80 szóval nem kell sok. Briggs-hez 5 shard kell de ő ugye csak 25 shardos kezdetnek.

Na a +1-re tanácsolták nekem Scarif Rebel Pathfindert, csak őt kifarmolni sok lenne még nekem. Alternatíva esetleg? Addig chuwi-ra gondoltam tankként. Ütős csapat lenne ez így? Vagy csak Arenában jó a Rebel team?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1308) x_o_n válasza .LnB (#1307) üzenetére


x_o_n
veterán

leia ,han is jó nagyon

(#1309) .LnB válasza x_o_n (#1308) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk akkor inkább Stormtrooper Han nem? Mert egy tank kellene. Bár heal sincs. Azért kérdezem, hogy jó lesz ez így? Viszont se Han, se Leila nem áll sehogy se nálam, szóval farmolhatom kb nulláról. Akkor meg ne fektessem inkább az energiát a Scarif tankba?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1310) Omrega válasza .LnB (#1309) üzenetére


Omrega
tag

Ha Wedge a lead akkor mind rebel gyógyítja magát a kritikus találatokkal, meg ha épp kicsinálnak valakit.
Ackbar is gyógyít mindkét képességével. Mondjuk a Tactical Genious csak 1-en, aki használja, Az it's a Trap-meg csak akkor ha van rajtatok debuff ... de az szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1311) x_o_n válasza .LnB (#1309) üzenetére


x_o_n
veterán

nálam a rebel csapat ami tank raiden jól szerepel ackbar,biggs,leia,scariff,lando de ha wedge kész akkor berakom scariff helyett inkább vagy leia helyett majd meglátom

(#1312) .LnB válasza x_o_n (#1311) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És ki a lead?

Most nézegettem a karikat, és úgy látom a legjobb ha a rebel csapattal kezdek. Jókat hallok róluk. Más csapat összefarmolása melósabb lenne, remélem ez jó lesz mindenre, és szépen tudok majd haladni velük.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1313) T0rnad0 válasza .LnB (#1312) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ackbar, vagy ha nincs akkor Wedge.

Z Fold 4

(#1314) x_o_n válasza .LnB (#1312) üzenetére


x_o_n
veterán

ackbar

(#1315) drmotto válasza .LnB (#1307) üzenetére


drmotto
őstag

A legjellemzőbb rebel csapat mostanában a Wedge lead, Biggs, Leia, StHan, Lando
Ackbart csak az használ, akinek valamelyik hiányzik a fentiekből. Ackbar a hajókhoz jó lesz, HK viszont kell a Tank raidre a droid teambe.
Szóval hiába akarsz célirányosan farmolni, valahol lemaradsz mindig.

(#1316) .LnB válasza drmotto (#1315) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó... valahol el kell indulnom.

Guild-del szerencsém van, találtam egy új guildet, akik most alakultak, és most próbálgatjuk a raideket szépen sorba. Az első lement és így tovább haladunk. Jó lenne itt megvetni a lábamat. De jelenleg a raideléssel nem sok tapasztalatom van. Úgy érzem ráérek még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1317) Omrega


Omrega
tag

Kimutatás az leginkább használt leaderekről 1-100 rank Itt is Wedge vezet, érdemes megnézni a különböző rankokat is.
Érdemes ránézni a guild/leaderboard menüre ott lehet mazsolázni a top guildek legjobb játékosai mit használnak. Persze a mostani power rebel már a Rogue One karaktereit használja. De a Wedge/Biggs/Lando/Baze Malbus/Chirrut Imwe is nagyon jó lehet.

Ackbar-nekem 70-ig nagyon jól működött, a Palpatint is az Ackbar/Luke párosnak köszönhetem. Bár mostanába Luke-ot nem fejlesztem. Illetve tegnap lett meg Wedge, őt még fel kell szerelnem, de GW-ben viszonylag simán végig lehet vele menni. Wedge/Biggs/Lando/Ackbar/Palpatine csapattal.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1318) .LnB válasza Omrega (#1317) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Palpatine-t néha kölcsönkapom. Hát az valami iszonyat durva karakter. Jó mondjuk lvl 43-on egy 85-ös Palpatine-nel könnyű, de az a stun, meg aoe dmg...

Wedge-t és Lando-t ha már kinyitottam kártyából akkor építek rájuk. Úgy gondolom előrébb vagyok velük mint sok hasonló szintű emberke akiknek megnéztem a csapatát.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1319) Omrega válasza .LnB (#1318) üzenetére


Omrega
tag

Palpatine basic sebzése nagyon durva, plusz healing immunity is hasznos. Az AOE stunning pedig majdnem egy plusz kör a csapatnak.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1320) MikaVejneGI válasza mr.saint (#1296) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Felvettelek.
ATis_HUN néven.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#1321) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mai GW utolsó ellenfele lvl55, és lvl60... Azt aztán retreatelhetem akárhogy.
:((( de sebaj, jött a pénz és a token. Meglett Briggs. Bár még lesz vele dolgom, gearelni leginkább. Lando, Briggs, Wedge triónál én Wedge leadet tettem most még. Nekem jónak tűnt. Szerintetek? Vagy legyen Lando?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1322) drmotto válasza .LnB (#1321) üzenetére


drmotto
őstag

Wedge mindenképp

(#1323) .LnB válasza drmotto (#1322) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikerült a GW!! Aztaa (bocsi)
Gondoltam rápróbálok, mert Briggs fullos volt még mert közbe lett csak meg.
Nagyon sok retreat után. Wedge, Lando, Briggs, IG86, chuwi csapattal. Ellen Boba, Geno soldier (vagy Sun Fac, nem tudom) , Savage Opress, Sidious, és Dengar. A szinteket pontosan nem tudom.50-60 között, egy volt 44-es. Én meg full lvl43-as csapattal, amiből Briggs gearje ráadásul csak 3-as.

Tudom nektek ez nem cucc, de gondoljatok bele, nekem ez volt az első. :)

Guild store-ban változnak a farmolható karamterek mert most elég gagyik vannak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1324) drmotto válasza .LnB (#1323) üzenetére


drmotto
őstag

Grat. :)
Változnak, bár nekem mostanában szinte mindig ugyanazok vannak. De legalább onnan kiszedem az egyik klónt. :) Illetve csak ott van Jawa Engineer, de Rey-t, Gundit, és Eldert is jól lehet onnan húzni.
A GW és aréna storeban mindig ugyanazok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1325) .LnB válasza drmotto (#1324) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor várok, mert most semmi érdemleges számomra.

Köszi. Nehéz lenne leírni mennyire örültem mikor láttam, hogy sikerülni fog. Hiába jött vissza Boba, kapott olyat... :D

Jaja GW-ből és Arena-ból meg is van kiket szedek ki. Tartom is ha tudom a krediteket a resetre.

Azt nem is mondtam, hogy valamelyik nap feldobta, hogy 2000ft-ért 21napon keresztül adnak 100 shardot. Kifizettem, aztán ha meglesz a rávaló veszek egy Chomium packot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1326) drmotto válasza Kikiri7 (#1213) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi a tippet. Kicseréltem Fivest a lomisra, és megérte. Tette a speedet, és még nagyobbakat is sebzett.
nem rajta múlt, hogy megint nem jött össze a szóló, Elder elesett, Teebo meg nem úgy szedte a TM-et, ahogy kellett volna. Megint maradt 4%.

(#1327) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ez a csapat már most is durva volt, mi lesz, ha kimaxxolja?

¯\_(ツ)_/¯

(#1328) x_o_n válasza drmotto (#1326) üzenetére


x_o_n
veterán

Lomis -sima jawa?

(#1329) drmotto válasza x_o_n (#1328) üzenetére


drmotto
őstag

Igen. :)
Mondjuk a többi is az, így írhattam volna pontosabban is.

(#1330) Mezcal


Mezcal
addikt

Teebo és Qui mellett érdemes kipróbálni Rexet, Ewok Scoutot és TR-t, ezek mind szednek le TM-et.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1331) drmotto válasza Mezcal (#1330) üzenetére


drmotto
őstag

TR-t próbáltam, de annyira nem vált be, bár nincs annyira felmodolva poteny-ben, mint QGJ, vagy Teebo.. Rex útban van, de csak 4 csillag, Scouthoz meg hetente kapok 1 shardot a pályákról, csodálom, hogy már majdnem hat csillagig eljutottam vele. Pedig amióta raid van, szedem.

(#1332) Mezcal válasza drmotto (#1331) üzenetére


Mezcal
addikt

Teeboo-nak és Qui-nak alig adja be a tm-et 7-es Rancornnál, pedig 100 körül van a potency. Ha félig van a Rancor TM-e, akkor beadja, ha több, akkor nem. Neked mennyire adja?

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1333) drmotto válasza Mezcal (#1332) üzenetére


drmotto
őstag

Változó. Van, hogy gyakorlatilag nem is látom, van, hogy semmit se szed. Volt olyan még T6-on, hogy 2.2 vagy 2.3M sebzést csináltam úgy, hogy a teljes csapattal csuktam az ajtót háromszor rá. Meg olyan is, hogy egy órát küzdöttem, és csak 400k jött össze.
Biztos bebeszélem magamnak, de mintha lehetne látni, hogy mikor szedi, mikor nem Teebo. Valahogy úgy tűnik, lejjebb van a balta a kezében, amikor nem szedi le.:)

(#1334) csababarca válasza drmotto (#1333) üzenetére


csababarca
őstag

Amúgy ajtóval lehet trükközni valahogy? Nekem egyszer lecsukódik és csá...utána szoktam beküldeni egy gyengébb teamet amíg visszatöltődik, majd újra az erőset, hogy azoknál csukódjon.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1335) drmotto válasza csababarca (#1334) üzenetére


drmotto
őstag

Sehogy. Ki kell húzni a következő töltésig. Ezért is kell jó potency-s a csapatba, akik lent tartják a rancort.

(#1336) csababarca válasza drmotto (#1335) üzenetére


csababarca
őstag

Potency modokra még sajna nincs sanszom...majd vásárolok akkor ha tudok.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1337) drmotto válasza csababarca (#1336) üzenetére


drmotto
őstag

Én az 5*-ost is a RG (7*)-Vader(5*)-magma(7*)-snow(5*)-Veers(5*) csapattal toltam le, szóval minimum a 3*-os challenge-t szerintem meg tudnád csinálni, az már jó alap.
Nagyon sokáig 1*os kereszt potency moddal toltam, mert nem volt jobb. Mellé minél több potency secondary legyen.

[ Szerkesztve ]

(#1338) Mezcal válasza drmotto (#1333) üzenetére


Mezcal
addikt

T6-on nem volt gond a tm szedéssel, de t7-en már az, ritkán szedi le. Malacoknál működik t7-en is, csak Rancor szórakozik.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1339) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tarkin-ról mi a véleményetek? Jelenleg a második legerősebb karakteremnek rangsorolja a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1340) Omrega válasza .LnB (#1339) üzenetére


Omrega
tag

Nekem nem tűnik erős karakternek. Általában nem is szoktam vele foglalkozni, hogyha látom az ellenfélnél. Statisztikailag is kevesen használják. Lehet, hogy magas potencyvel az AOE TM remove-ja használható bizonyos felállásban. A legnagyobb pozitívuma, hogy ő a csillagromboló parancsnoka.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1341) .LnB válasza Omrega (#1340) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért kérdeztem mert nekem sem tűnt erősnek. Most még simán befér a Dark side csapatomban jobb híján, de sokat akkor nem áldozok rá.

Egyébként mi az a tm?! Annyit írjátok.

Jó lenne fejben rendbe raknom a statokat, mert még nem tiszta számomra, hogy mi-mit befolyásol. Pl a speed stat is teljesen homály számomra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1342) Omrega válasza .LnB (#1341) üzenetére


Omrega
tag

TM: Turn Meters, akinek a legmagasabb az kerül sorra. +100% Turn Meters amit pld. Ackbar Tacktical Genious-a ad azt jelenti, hogy miután használtad a képességedet megint te jössz. Ha pedig csökkented az ellenfél TM-jét, akkor lassabban kerülnek sorra.

Egyforma TM állás esetén speed sorrendben jönnek a karakterek, illetve (talán) a speed befolyásolja a TM regenerálását.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1343) mr.saint válasza .LnB (#1309) üzenetére


mr.saint
tag

Nekem most ez a csapatom van egész eredményes vagyok velük.
Lando farm alatt van de még a fele shard van csak meg.
Egy klánban voltunk. Minden nap megkérdezem mire farmoljuk a count vagy mi a neve mert már 18 ezer körül van a guildnak de válasz nincs sajnos!
Nekem is kell keresnem egy jó kis guildet majd!
De a témához visszatérve a rebel csapat elég jó a tankot meg imádom!

(#1344) .LnB válasza mr.saint (#1343) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én most így állok:

Ackbar kb 4 nap és meglesz, lehet kevesebb ha éppen 800/nap credit jön össze Arena-ból. Ő majd beugrik a Jedi helyére, leadernek. Aztán a droid és Biggs farm is folyamatban van. Elférne rájuk még pár csillag. Viszont ma már arénában +1000 powerrel erősebb ellenfelek is hullottak simán. Igazából a Jedi heal már most is csak a biztonság kedvéért van bent. Sok értelme ma se volt.

Ja a tankod az nagyon kellene nekem is. :(

Látod a guildem nevét a képen. Én nem mondom, hogy gyere át ide. De itt azért van némi élet. Új guild, most próbálgatjuk. Egy csillagos raid lement. Most majd a két csillagos jön. 26-an vagyunk. Sok a lvl 40 alatti. lvl62 a legmagasabb szintű. Most itt elvagyok. Ez tanulásnak nekem tökéletes.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1345) Kikiri7 válasza drmotto (#1326) üzenetére


Kikiri7
tag

Nincs mit. Milyen csapattal mész most?
Ha tudsz akkor menj úgy hogy teebo(l), wedge, biggs, qgj, jawa és elvileg auto-n is megoldják p1-t :)

(#1346) drmotto válasza Kikiri7 (#1345) üzenetére


drmotto
őstag

Teebo-QGJ-Elder-Rey-Jawa. Jawa kellemes meglepetés volt.
Ott bukott a szóló, hogy Teebo nem szedte le a TM-et, és pont Eldert kapták le. Így maradt bő 4%. Ha bárki más esik, Elder visszahozza és megvan.
Wedge nincs, csak 6 csillagos. Ma 270 energyből 0 shardot adott a cantina, és a hajós boltban is csak most van Wedge, amikor meg kredit nincs.

Még P2-4-re keresem az ideális csapatot, mert most pár körig nem az enyém a malac.

[ Szerkesztve ]

(#1347) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!
Ezekből a karakterekből szeretnék összerakni.
-Dark Campaign csapat
-Light Campaign csapat
-GW csapat
-Aréna csapat
-Rankor T5-7-es csapatot.
Tudnátok segiteni?




Előre is köszönöm..

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#1348) drmotto válasza MikaVejneGI (#1347) üzenetére


drmotto
őstag

Én csak a raidhez tudok hozzászólni.
Teebo és QGJ mindenképp. Rajtuk kívül akár az én csapatom (Rey, Elder, Jawa, Fives), akár Kikiri tippje (Wedge, Biggs, jawa) jó. Kell a gear nekik minimum IX.
A light és dark pályákat szinte bármilyen csapattal végig lehet tolni, aki eléggé fel van gearelve, + egy jó hatodik karakter. GW szintén, én QGJ, Lumi, Rey, RG, Fives csapattal a 10. pályáig biztos elmegyek, az utolsó kettőn kell esetleg variálni.
Arénát engedd el szerintem, tele van bálnákkal és csalókkal.
Inkább a modokra fejlessz, az ahhoz tartozó csapatokra koncentrálj. Meg egy scoundrel teamre, azzal lehet nagyobb pénzhez jutni.

(#1349) MikaVejneGI válasza drmotto (#1348) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag

Köszönöm.
Mi az a scoundrel team?

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#1350) x_o_n válasza MikaVejneGI (#1349) üzenetére


x_o_n
veterán

pld lando,boba,cad bane,dengar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.