Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Kikiri7 válasza .LnB (#1749) üzenetére


Kikiri7
tag

A 600/600 hoz csak energy költés kell. A másik az egy Mini verseny guildben belül. Minél előrébb kerülsz annál több guild coin-t kapsz 18:30 kor. Ezek fixek melyik nap mi van. Pl ezért lehet gw ből 36 node-t megcsinálni és így fixen első helyen lenni.

(#1752) Kikiri7 válasza mr.saint (#1750) üzenetére


Kikiri7
tag

Én másik guildben vagyok csak segítek nektek ahol tudok :)

(#1753) .LnB válasza Kikiri7 (#1751) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD Ennyi?! Jajj istenem. Én meg azt hittem ennél komolyabb ez a 600 Daily ticket. Jó hát ez így fixen meglesz az tuti.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1754) Kikiri7 válasza .LnB (#1753) üzenetére


Kikiri7
tag

Azért jó elől lenni mert egy erős gw vagy cantina nap után 300-400 coin is várható.

(#1755) .LnB válasza Kikiri7 (#1754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezeket a guild coinokat alig tudom mire költeni. Gearre nem nagyon gyűjtöttem még össze, általában azt hiszem Rey-t farmolom belőle ha van a store-ban. Mostanában viszont nincs.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1756) Kikiri7 válasza .LnB (#1755) üzenetére


Kikiri7
tag

Rey- kell nagyon, jawa engi baromi fontos mert csak ott gyűjthető. Utána ott van még sun fac ő is csak kb onnan meg hajóktól lehet ha nem akarsz rá pénzt fordítani. Aztán ott vannak a clone-k és ima gundi is.
Szerintem rey speed mod miatt. Jawa engi crit dmg mod és tank raid miatt, sun fac aréna és tank raid miatt is fontos. Szóval ők az elsők. És pillanatok alatt elfogy az összes coin :)

(#1757) Dani79


Dani79
tag

Van valami gyűjtő hely ahol látom hány darab gearem van az adott darabból?

(#1758) drmotto válasza Kikiri7 (#1756) üzenetére


drmotto
őstag

Sun fac nagyon jól szedhető, nulláról húztam fel lassan hat csillagra 1-2 hét alatt.

(#1759) Omrega válasza Dani79 (#1757) üzenetére


Omrega
tag

Ha regisztrálsz az swgoh.gg-re akkor utána egyszerűbben tudod managelni a modjaidat.
swgoh.gg mod page

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1760) Kikiri7 válasza drmotto (#1758) üzenetére


Kikiri7
tag

Jól szedhető csak mondta hogy nincs mire költeni. És mivel csak 2 helyről szedhető ezért mondtam.
Nekem már 7 csillag tudom hogy jól szedhető :)

(#1761) Kikiri7 válasza Dani79 (#1757) üzenetére


Kikiri7
tag

Gear-t sajnos csak a karaktereknél látod amikor rá kattintasz mi kell neki ott mutatja hogy abból mennyi van nincs más:(

(#1762) csababarca válasza Kikiri7 (#1761) üzenetére


csababarca
őstag

Még az ősidőben volt ilyen menüpont, el is lehetett adni a felesleget.
Kivették még nyáron-ősszel.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1763) Kikiri7 válasza csababarca (#1762) üzenetére


Kikiri7
tag

Igen de jelenleg nincs más azért írtam így :D azt tudom hogy régen volt.

(#1764) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jelen állapotomban lvl57-esen. Mit tudok csinálni, hogy arénában én kezdjem a csatát Wedge lead mellett? Speed modok kellenek vagy mi? Mert jelenleg még nem vagyok eleresztve modokkal. Azt se tudom honnan lehet speedmodokat szerezni.

[link]

Vagy ne Wedge legyen a lead? Félek, hogy kevés lenne a heal úgy.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1765) HPAA


HPAA
őstag

erre valaki ?

merre induljak ?
eddig csak össze-vissza játszottam be kell valljam , de ennél több kell már

************* censored

(#1766) .LnB válasza HPAA (#1765) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én válaszoltam neked egy kicsit tegnap. Persze a többiek meglátása is jól jönne neked.

De még mindig fontos kérdés amit múltkor írtam, hogy:
"Fontos az is, hogy mit szeretnél elsősorban elérni? Mik a céljaid? Raid, vagy aréna?"

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1767) HPAA válasza .LnB (#1766) üzenetére


HPAA
őstag

raiden 2x voltam eddig , de szerintem valamit vagy én vagy a guild ahol vagyok rosszul csinál , mert pl , most sem lehet mennem , nincs "elindítva" v. mi , de már 3 napja...
igazából a célokat /de még a lehetőségeket/ sem nagyon ismerem , eddig amit csináltam , az láthatóan elég összevisszaság , fejlesztgettem ami "jött"
az leghatékonyabb út kellene , vagy valami népszerű csapat összeállítás amivel el tudom érni az új szinteket és szerezhetek erősebb cuccokat
hogy ezt napi szinten arénában,raiden/?/, vagy egyéb helyeken tudom megvalósítani , számomra még ez sem teljesen tiszta

************* censored

(#1768) Kikiri7 válasza .LnB (#1764) üzenetére


Kikiri7
tag

Most health modokat kell szedned. Ott is mielőbb minél magasabb challange be kell jutnod. Tier 3 a max. Az a legjobb ott 5 pöttyös modok esnek. Jobb felső sarok nyíl oda van speed primary. Illetve van minden modon lehetőség hogy secondaryban speed lesz rajta. LvL 3-6-9-12 itt kaphatsz új secondary-t ha nincs rajta alapból speed és a 3-6-9 alatt se kap akkor nem ér meg nagyon tovább húzni. Csak ha nincs más mod oda. Mielőtt kell sok secondary speed. Így tudsz gyorsulni. Jó wedge lead de igen az elején lassú. Olyankor jó ackbar vagy lando lead.

(#1769) Kikiri7 válasza HPAA (#1767) üzenetére


Kikiri7
tag

Mennyi ideje játszol? Tudom valahol írtad csak hirtelen nem találom. Ha jól láttam 500+ vagy arénában onnan nagyon nehéz lesz előre jutni. Én pont egy ilyen miatt kezdtem újra a játékot tudatosabban.

(#1770) Omrega válasza HPAA (#1767) üzenetére


Omrega
tag

Elég népszerű a wedge, biggs és még 3 használható rebell felállás.
De nyugodtan építkezhetsz arra amid van. Talia-t ne erőltesd tovább. Healernek Luminara Unduli bőven jobb.
Van 2 jó speed modod, az egyik a consulon a másik Cad Bane-n van, azokat inkább Boba Fett-re és Darth Sidius-ra kellene tenned, illetve azokra akikel támadni szeretnél. Boba Fett praktikus kezdőkarakter, mert van esélye kiiktatni az ellenfél képességeit. Sidius pedig eleve gyors. Cad Bane meg Sidius főleg a Jedik ellen hasznos, ha ők ketten bent vannak a csapatban, akkor érdemes arénába olyan ellenfeleket választani ahol vannak Jedik. Cad Bane esetleg leadernek is jó, mert ő Chewie, és Boba Fett is scrundler jelenleg mindegyikük kapna 12.5% evasion-t és +20% turn meter-t evad-re ami vicces tud lenni. Sidius meg a jedik ellen evadel. Lumni meg healel. Nekem ez elég hatásos csapatnak tűnik, persze nem egy wedge-biggs kombó.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1771) .LnB válasza HPAA (#1767) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Több oka is lehet, hogy nem tudsz a raidre belépni. Egyrészt azt a guild leaderek indítják. Egy adott guildnek előbb össze kell szedni a raid indításához szükséges ticketet. Ezt az egész csapat folyamatosan gyűjti. Azt látod, hogy éppen aktív e a raid, mert olyankor jelzi egy kis figurával a boss-t, és alatta ott egy hp csík, ami azt jelzi mennyi életereje van még az adott bossnak a raidből. A raidek nehézség szerint vannak beosztva. Vagy 1 csillagos (Tier I raid), 2 csillagos(Tier II raid) és így tovább. Minél magasabb a Tier, annál több ticketet kell a guildnek összegyűjtenie az elindításhoz.
Ha megy a raid, de te nem tudsz belépni játszani, akkor lehet, hogy magasabb szintű raid van indítva aminek a követelményeinek nem felelsz meg. Például a Tier III-as The Pit raid követelményei a következőek: 3 csillagos vagy annál több csillagos karakter, ami legalább 50-es szintű, és LvL V-ös gearje van. Ennek te elég sok karakterrel megfelelsz egyébként ahogy nézem.

Raidre külön csapat kell. The Pit-re a te karaktereid közül: Érdemes fejleszteni Teebo-t, Ewok Scout-ot, és Chewi-t is egy ideig.

De raiden bármelyik karakterrel részt vehetsz (amik megfelelnek a kritériumnak), ütöd a boss-t amíg meg nem halsz. A fentebb kiemelt karakterek kiemelten hasznosak raiden, ezért említettem külön őket.

Aréna az egy teljesen más tészta. Ott vagy te a csapatoddal, és sorra kihívod más játékosok csapatait, és lépkedsz felfele a ranglétrán (jobb esetben). Arénára is van pár jó karaktered: Boba Fett, Leia, Luminara, Royal Guard, IG-86, Captain Phasma, Geonosian Soldier mondjuk. Csak még nincs meg köztük a "kémia" (Synergy) ami által a képességeikkel egymást is erősítik egy jó felállásban. Mint mondjuk, egy teljes Rebel team.

Fontos, hogy el kell döntened melyiket akarod komolyabban venni. Mert egyszerre fejleszteni mindkettőt nagyon nehéz az elején.

A játékban vannak store-ok. Minden store-ból mást és mást tudsz farmolni. Arena store, Cantina Store, GW store, Guild Store. Nézz ki karaktereket és specifikusan farmold őket. Mondjuk egy Rebel teamhez: GW-ből Biggs-et lehet kiszedni, Arána Store-ból StHan-t .. stb stb.
De ha Jedi teamet, vagy Droid teamet szeretnél akkor azokat keresgéld.

(#1770) Omrega Na közben Omerga írt egy jobb aréna csapatot. Én még ezeket a statokat nem vágom fejből sajnos. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1772) HPAA válasza Omrega (#1770) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm , át is pakoltam , kipróbálom
Talia -t nem csak healernek használtam eddig , de persze volt hogy nem akadt más , consul volt a "fő" , de akkor helyettük Luminara ?

************* censored

(#1773) HPAA válasza .LnB (#1771) üzenetére


HPAA
őstag

raid , az inkább lesz másodlagos , így a leírtak alapján , pláne ha másoktól "függ" , mikor , hogy játszatom
akkor inkább az aréna rész fog futni ,

************* censored

(#1774) Kikiri7 válasza HPAA (#1773) üzenetére


Kikiri7
tag

Arénára a legjobb a tiszta dps csapat és nem kell healer. Vagy legyen passzív mint wedge vagy nem kell. Az elején talán jól jöhet de én nem szeretem őket mert minden heal kör dmg-t vesz el.

(#1775) Omrega válasza Kikiri7 (#1774) üzenetére


Omrega
tag

Kivéve, ha Ackbar a lead mert akkor a heal mellé kapunk egy basic lövést. Ahogy chewie tauntja mellé is. De mégse túl életképes a történet. Lumni-ban az a jó, hogy ő támadó karakter, csak van egy jó heal képessége. Wedge healje azért is durva, mert ha megölik akkor is működik, ha nem használhatja a képességét a karakter akkor is működik. Egyedül a no heal debuff tiltja le ( azért jó Palpatine basic támadása ... no meg durván sebez ). Most olvastam egy jó kombót Palpatine gyógyulása Biggs-nek ad +100 TM-et.
Rengeteg jó kombináció van és újakat is ki lehet találni, az a lényeg, hogy legyen benne koncepció. Magasabb szinten már az a gáz, hogy sok idő és energia, mire a koncepcióhoz szükséges karaktert felfejlesztjük, és felszereljük. Kellene egy free verzió ahol az elképzelt beállításokat ki lehetne próbálni.

Ha már healer akkor Lumni, sokkal többet healel mint a másik kettő, és elég jól sebez.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1776) Kikiri7 válasza Omrega (#1775) üzenetére


Kikiri7
tag

De vele se jó heal-t használni szerintem. Tudom hogy van neki. Ackbar nál se a heal a lényeg hanem a többi amit ad. Palpi azért ad 100% tm-t biggsnek mert megsebzi biggs-t ahogy mindenki mást is. És ügye biggs sebzésre eséllyel tm-t kap. Chewie is tankra jó amúgy arénában nem az igazi. Nekem pl luminara talán unlockolva sincs még.

(#1777) Omrega válasza Kikiri7 (#1776) üzenetére


Omrega
tag

Fent vagy az swgoh.gg-n ?

Én se használom mostmár Lumni-t az arénába. ( Mondjuk Yoda megszerzéséhez nagyon jól jött. ). Most egy Palpatine, Vader, Boba Fett hármashoz keresem a másik két karaktert egy B2-t farmolok, utána meg egy Shoretroopert.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1778) Kikiri7 válasza Omrega (#1777) üzenetére


Kikiri7
tag

Az úgy jó de könnyen verhető is. Én maradok inkább light oldalon egyenlőre az jobb.

Swgoh.gg/u/kikiri

Ha nem írtam el akkor ez :D

(#1779) HPAA válasza Kikiri7 (#1774) üzenetére


HPAA
őstag

a tiszta dps csapat
nem értek még újmagyarul :F
ez mit takar ?

************* censored

(#1780) Omrega válasza Kikiri7 (#1778) üzenetére


Omrega
tag

Klassz csapat, végre valaki aki elöl van az Arénában.
Látom nagyon tudatosan fejleszted az embereidet. Nincs túl sok "kilengés" a gyűjteményedben. Még Vader is lvl 1.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1781) Omrega válasza HPAA (#1779) üzenetére


Omrega
tag

Damage Per Sec .... sebzés orientált.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1782) Kikiri7 válasza Omrega (#1780) üzenetére


Kikiri7
tag

Igen azért próbálok tanácsokat adni :)
Tényleg nagyon tudatos. Aki fel van húzva az vagy rancor vagy tank vagy valamikor arénában kellett. Vagy modok. Speed mod tier 3, crit dmg mod tier 3. Szóval igen health és tenacity t3. Illetve legnagyobb ch ís megy. Szóval még ch miatt volt karakter fejlesztés. Kb ennyi. Nagyon sok olyan van akire ott van a 7 csillagnyi shard csak nincs kihúzva mert tartom a pénzt és a geart. Illetve palpi miatt is húztam karaktert.
Múltkor számoltam kb 50 csillagot tudnék feltenni különböző karakterekre.

(#1783) HPAA válasza Kikiri7 (#1782) üzenetére


HPAA
őstag

ilyen "tudatosan" csak újrakezdve lehet , vagy van esély innen is ahol most tartok /54/ ?

másik problémám , hogy GW-t nem tudom mostanában már végig vinni , az utolsó ellenfélre elfogyok mindíg
erre valami 5let ? , kikkel / hogy ?
köszönöm

************* censored

(#1784) .LnB válasza Kikiri7 (#1778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez így elég durva account. ;) Sebaj sokat én se "lengtem ki" :D

(#1783) HPAA Ezt elolvastad? Linkeltem neked. [link]
Ebbe is le van írva, hogy GW-ben lehet retreat-elni, vagyis újrakezdeni a harcot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1785) Kikiri7 válasza HPAA (#1783) üzenetére


Kikiri7
tag

Lehet tudatosan csak sokáig tart mire fel érsz az arénában. Illetve attól függ kik vannak elől hogy mennyi idő.

(#1786) Kikiri7 válasza .LnB (#1784) üzenetére


Kikiri7
tag

De ez tényleg arénára lett építve az összes többivel úgy voltam hogy majd ha jön akkor jó ha nem akkor addig ez van. Gyakorlatilag csak fizetős playerek vannak előttem. De sokszor őket is legyőzöm.

(#1787) HPAA válasza .LnB (#1784) üzenetére


HPAA
őstag

olvastam
újra tudod indítani ,minden nap , igen
de az utolsó minden nap erősebb nálam kb.

************* censored

(#1788) Kikiri7 válasza HPAA (#1787) üzenetére


Kikiri7
tag

Nem a gw újra indítást írta. Hanem hogy egy csata közben ha meghal valaki retreat és olyan mintha neki se mentél volna az ellenfélnek vissza kapod az embered

(#1789) HPAA válasza Kikiri7 (#1788) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm , ezt eddig nem figyeltem
:R

************* censored

(#1790) Kikiri7


Kikiri7
tag

Itt van kb így néz ki egy átlagos gw nap és ennyi coin jár érte. Illetve egy szerencsésebb nap kb 45 mp-l price osztás előtt aréna

(#1791) .LnB válasza Kikiri7 (#1790) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most kicsit átpakolgattam a modokat. Feljöttem 9. helyre arénában. Lehrt meglenne az 5. is, összetételében nem durva team, de 5 szinttel magasabbak nálam.. nem tudom.. :F

És az a baj, hogy meg 40perc 18:00-ig. Lehet kiütnek majd a 10-ből.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1792) Kikiri7 válasza .LnB (#1791) üzenetére


Kikiri7
tag

Igen ezért mondtam hogy ha tudod az utolsó órában kell elkezdeni csatázni. És az utolsó csatát arra a helyre amire mész az utolsó kb 6 percben kell kezdeni és kb 10 mp -l a vége előtt kijönni. Úgy nem tudnak visszaütni

(#1793) .LnB válasza Kikiri7 (#1792) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, de nem bírtam a véremmel. :D Ki akartam próbálni a moddingot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1794) HPAA válasza Kikiri7 (#1785) üzenetére


HPAA
őstag

játékon belül valahol van lehetőség előröl kezdeni , avgy új account kell hozzá /ezt elkerülném ha mód van rá/
lehet jobban járok ha előröl kezdem , mos kedvet kaptam hozzá

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#1795) Kikiri7 válasza HPAA (#1794) üzenetére


Kikiri7
tag

Sajnos nincs semmi mód rá :( új mail cím és úgy lehet csak :( ezt nagyon sajnáltam.

(#1796) drmotto válasza .LnB (#1771) üzenetére


drmotto
őstag

Annyit pontosítanék, hogy a raiden csak a csillag a követelmény. A többi csak ajánlás.

(#1797) Mezcal válasza drmotto (#1796) üzenetére


Mezcal
addikt

Kilépek a ruszkiktól, felveszel? Hozom a napi kötelezőt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1798) Zsoleszhun válasza Mezcal (#1797) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ideje volt már :)

¯\_(ツ)_/¯

(#1799) drmotto válasza Mezcal (#1797) üzenetére


drmotto
őstag

Persze
De előre szólok, van raid szabály nálunk. Így is jössz? :)

(#1800) Mezcal válasza drmotto (#1799) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkor előbb mondd el, hogy milyen az a szabály. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.