Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) drmotto válasza Mezcal (#1050) üzenetére


drmotto
őstag

Biztos egy bálna. A hajók megjelenése után is 1 nappal már 3 csillagos hajók voltak az arénában. Pénz nélkül ez nem megy. Az EA meg mindent nekik fejleszt...

(#1052) csababarca válasza Mezcal (#1048) üzenetére


csababarca
őstag

Luminara mire jó? Nekem elég pöpecül megvan, de pár hete,hónapja pont itt írták, hogy hagyjam,felesleges.
Kikkel jó csapatban? Illetve hol használható? Raid,arena?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1053) drmotto válasza csababarca (#1052) üzenetére


drmotto
őstag

Valamit állíthattak rajta, mert GW-ben néha üthetetlen, ha meg ő a lead, akkor a többi is.
Nálam visszakerült a csapatba GW-n, hasznos lett.
Raidre nem jó, arena teambe meg ha van jó 5 embered, akkor nem kell healer.

[ Szerkesztve ]

(#1054) csababarca válasza drmotto (#1053) üzenetére


csababarca
őstag

Azt észrevettem,hogy ha ellenfélnél van GW-ben, akkor jön a dodgedömping.
Nálam viszont nem annyira hasznos, pedig 80as és ki van maxolva csillagokkal, modolva is van rendesen.
Geart most kalapozok össze neki,hogy lvl 9 legyen, lehet az dob rajta.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1055) drmotto válasza csababarca (#1054) üzenetére


drmotto
őstag

Nekem is csak Gear VIII. Nem üt nagyot, viszont sokat segít a force blast, jól jön az első körös vader, anakin, sid, satöbbi területijei ellen.

(#1056) S e t h válasza csababarca (#1052) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lumi addig volt nagyon jó, amíg nem volt protection, addig ő és Barriss voltak a gw amazonjai.
Utána sokat veszítettek a jelentőségükből, mi szerverünkön arénában az első ötvenben nem találkoztam velük. Hacsak új raidre nem jó vmire, vagy nem változtattak rajta sokat, akkor max csak a gyűjtemény egy darabja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1057) Omrega


Omrega
tag

Nekem Lumi a legkönnyebben gyűjthető karakter, ráadásul Luke után jelenleg ő sebzi a legtöbbet. Emellett jobban gyógyít ( saját életerejé alapján ) mint a Jedi Consul. Arénában és GW-ben is sokszor fordít az álláson. Ackbar pedig ha kell tud rajta gyorsítani, így hamarabb jön a heal. A protection gondolom magasabb mod és felszerelés szinten látványos.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1058) Mezcal válasza csababarca (#1052) üzenetére


Mezcal
addikt

Nálam sokáig Barris volt az első számú gyógyító, de baromi kicsi a sebzése, ezért cseréltem Lumira, aki amúgy is a legerősebb karakterem, már ami az erőt illeti. Lumi 83-as X-es gearrel, így a force blasttal 12 ezer körül sebez, emellett gyógyítónak is jó, ezért rakom be Teebo, Elder, Scout, Qui mellé raidben is, gw-ben állandó.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1059) Omrega válasza Mezcal (#1058) üzenetére


Omrega
tag

A Shoretrooper kb. ugyanannyit gyógyit mint Lumni ( önmagán nem ). Viszont 0 körös tankként működik. Talán ezért látom a top csapatoknál.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1060) Mezcal válasza Omrega (#1059) üzenetére


Mezcal
addikt

Az új karakter, nekem még nincs meg.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1061) Omrega válasza Mezcal (#1060) üzenetére


Omrega
tag

Az Expose mire jó? Illetve van valami leírás, hogy az egyes buffok és debuffok pontosan mekkora előnyt jelentenek?
[Jyn Erso] az új karakterek persze egyre durvábbak. De legalább ingyen kaptunk egy [K-2SO]-t

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1062) Mezcal válasza Omrega (#1061) üzenetére


Mezcal
addikt

Az expose támadással megjelölőd az ellenfelet -kis piros ikon- majd a következő támadással brutálisat szakítasz az életerejéből. Gamorrean Guard és Mace Windu is tud ilyet. Nem rossz ez az új robot, nagyon gyorsan felhúzható 8-as gearig.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1063) csababarca válasza Mezcal (#1062) üzenetére


csababarca
őstag

De ez mi? Hogy csak google playen van?
EZ elég durva diszkrimináció, főleg ha használható, erős karakter is.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1064) Mezcal válasza csababarca (#1063) üzenetére


Mezcal
addikt

Használható karakater, ha fel van húzva, amúgy nem valami nagy szám.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1065) Omrega


Omrega
tag

Hol lehet a legtöbb pénzt farmolni, mert kezdek kifutni belőle ?

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1066) drmotto válasza Omrega (#1065) üzenetére


drmotto
őstag

GW. HA végigmész, kb. 500k

(#1067) Mezcal válasza Omrega (#1065) üzenetére


Mezcal
addikt

Szokott lenni a credites küldi, ott elég sok pénzt ad, akár több milliót.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1068) Omrega válasza drmotto (#1066) üzenetére


Omrega
tag

:W Akkor át kell menjek takarékosba, mert a GW-t rendszeresen végigviszem minden nap.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1069) ChrisG válasza x_o_n (#1021) üzenetére


ChrisG
tag

Bakker, most újat mondtál! :D :D :))

Nem kockulok, a kocka testi adottságaimtól messze áll, inkább gömbülök...

(#1070) ChrisG válasza Omrega (#1057) üzenetére


ChrisG
tag

Szia!
Én ha most kezdeném a játékot, akkor mindent félretéve, kicsit másképp tennék.
Lumi mellett eszeveszett módon kiszedném Royal Guardot, Fives-t!
Nekem nagy segítség volt Phasma, a lead skilljével rengeteg bónusz támadásom volt. Ez akkor vicces, amikor Fives behív valakit assistal, emellett még valakit hoz Phasma lead skillje. Mostanáig alap ember volt nálam. Sajnos RG-t későn szereztem be, és nem hittem Mace Winduban, Reyben és Anakinben. Pedig kellett volna.
Most az alap csapatom:
Anakin lead, Lumi, RG, a negyedik és ötödik tag vegyesen Fives, Rey vagy Mace Windu.
Ha Rebel teamet építesz, akkor kell neked Leia és ST Han is, nagyon. :)
Rebel teamként Ackbar, Leia, ST Han, Lando + Lumit használom. Lumi effektív sokat sebez és nagyokat healel, főleg, ha jól tudod modolni.

Amint lehet, figyeld a modokat is. Ha Lando-t beszerzed, pakold meg Crit.Chance modokkal, És érdemes pár potency primary stattal ellátott modot gyűjteni, és a megfelelő karinak adni. Nekem nagyon bejöttek a 15-18%-os potency-t adó health modok RG-hez. Így szinte mindig stunnol. Luminak is jó lehet, hiszen minden második körben ability blockot oszt. ;)

Most én is elkezdtem a csapat szinergiákat figyelni, s aszerint építkezni, gyűjtögetni. Ráhajtottam a klón csapatokra, pont ezért. :)

Szóval bele lehet merülni, nagy kalappal! ;)

Nem kockulok, a kocka testi adottságaimtól messze áll, inkább gömbülök...

(#1071) Omrega válasza ChrisG (#1070) üzenetére


Omrega
tag

A Royal Guard-ot néztem már, de nem értem. Nekem annyira nem szokott gondot okozni. Bár ma pont megviccelt, mert egy Boba, RG, Chewie, Lumni, Consul ellen arénáztam, és ilyenkor az RG-t szoktam alapból megtámadni, de hamar bekapcsolt Chewie tauntja, meg repkedtek a gyógyítások, de szépen visszaálltam RG-re aki elsőnek hullott ki. Boba meg vagy 2x visszajött. Nem volt egy csontnélküli győzelem, mert nálam QGJ és Ackbar is kiesett. Kérdésessége nálam a kiszámítható Taunt miatt van, nem akkor adja amikor szeretném, jelenleg Chewie jobban passzol a csapatba. Általában megmenti aki bajban van, levesz a TM-ből, a tauntja valamint a self healja mellé is jön 1-1 rebel lövés.
Leia-t szintén nem értem, mert csak statisztikailag hozza a 4269 - 4718 értéket, és nincs spec támadása. Igaz az egyik leggyorsabb karakter, és osztja a crit buffot. Luke akit most használok, ellenben erős single target spec-el rendelkezik, és a normál lövései is magabiztosan aratnak, ráadásul rengeteg TM pluszt kap az Ackbar-tól kapott extra támadásokból. Lando-t látom, hogy nagyon hasznos, mert szinte folyamatosan tolhatja az erősített AOE-t, így ő lesz a következő karakter. Illetve a Biggs/Wedge kombó tűnik erősnek és a shipek meg némi szerencse miatt már Biggs is 5 csillagos.
Mace Windu-ban az expose a durva ?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1072) drmotto válasza Omrega (#1071) üzenetére


drmotto
őstag

RG akkor erős, ha rendesen fel van gearelve és modolva. Ütheted reggelig, még mindig él. GW-n nekem az egyetlen, aki szinte mindig bent van még az utolsó körben is, miközben körülötte már kicserélődött a csapat.

(#1073) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Sziasztok!
Ha gyári visszaállítást csinálok a droidon akkor bukom az állásomat,ohne googel play mentés?
Tárgytalan csak a play szivatott :R

[ Szerkesztve ]

(#1074) Mezcal válasza Omrega (#1071) üzenetére


Mezcal
addikt

Boba pl kifejezetten jó tauntos csapat ellen, mert neki hiába tauntol Rg vagy Han, bárkit támadhat. Baromi jó karaktert csináltak belőle, pedig anno nem volt túl erős.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1075) Kikiri7


Kikiri7
tag

Galaxis harcosai!
A Magyar Birodalom Hun várja új katonáját a guildbe!
Elvárás a napi 600/600 energia és lvl80 szint minimum.

Rancor raid T7 2 naponta
Tank raid T6 (ameddig tart... :D )

Jelentkezni itt lehet nálam :)
Harcra fel ;)

(#1076) Mezcal


Mezcal
addikt


Rex 7 csillagos és X. geares lett kicsivel több, mint 3 hónap alatt a nulláról kezdve úgy, hogy egy fityinget sem költöttem rá. Tehát meglehet csinálni, és meg is éri, mert vele könnyű a GW is.
Most Codyt és Echot fejlesztem egyszerre.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1077) Kikiri7 válasza Mezcal (#1076) üzenetére


Kikiri7
tag

GW re a tökéletes az a rebel vagy a droid csapat. Azokkal kb csere nélkül vagy kis cserével végig lehet szaladni.
Rey GX speed modokhoz nagyon fontos.

(#1078) Mezcal válasza Kikiri7 (#1077) üzenetére


Mezcal
addikt

Az attól függ, milyen ellenfeleket rak be. Rex meg kb mindenki ellen zúz, ha van mellé legalább egy klón. Most a GW végén 11. geares Lando csapatot nyomta le vele. Reyt már nem nagyon használom, elég könnyű kiütni.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1079) Zsoleszhun válasza Mezcal (#1076) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Grat, nagyon jó karakter.

¯\_(ツ)_/¯

(#1080) ChrisG válasza Omrega (#1071) üzenetére


ChrisG
tag

Nos, igen, valóban jó, ha veled van Rágóka (Chewie), mégpedig azért, mert kell egy tank LightSide-ra is. Igaz, én Hant maxoltam ki, a Rebel csapat miatt. Most lassan már nem tudom, hogy kit ne használjak a lázadók közül. :)
RG kétség kívül a leghasznosabb tank. Ha mellette van még egy tank, akkor az életben nem lesz gondod. :D
Most azon gondolkozom, hogy mivel eleve majd 7* lesz K2-SO, őt felgearelem, és RG-vel lesz egy teamben egy kis kisérlet erejéig.
Mace eleve jó. Igaz, a leadjét nálam Anakin kiváltotta, illetve Boba is. De most eleve 10k-kat sebez, az expose nagyon hasznos a 10k-n felül, illetve debuffol, valamint 50% hp alatt sok HP-t lop! :)

Leírom, hogy miért az a csapatom ami:
Anakin Buff és heal immunity-t oszt, és nagy a csoportsebzése.
Mace debuffol, ha a tank mégis tauntolna.
Luminak a healje nagy, ha Lumit felgeareled rendesen, plusz sokat sebez, illetve ability block-ol,
RG tauntol, amint valaki hp-ja 50% alá esik, tehát úgymond "vész tauntol", emellett megfelelő potencyval mindenkit stunnol és lassít, defense buffot oszt, és gyógyul, ha a többiek sebződnek.
Fives lassít, lassított ellenfelekre az alap skillel kétszer lő, illetve a spec skillel assistot hív. Ja, és nem egyszer ő maradt már utolsónak a csapatból, és a 100% counterrel elég sokat sebzett, volt hogy két Glasscannont ki is iktatott és azért nyertem csak. :D
Ha Rey az ötödik, ő mocskosul nagyot sebez, csak könnyen ki lehet iktatni, tehát jó modokat kell ráaggatni, így habár a HP-je kevés, a protectionjét fel lehet tornászni! (Igaz, Lando vagy Boba fel fogja váltani, ha 7* gLvl X lesz valamelyik).

De ez csak kezdő csapat, szép lassan összeállnak a jó kis csapatok is, most én is Rexet űzöm, kiépül a lázadó és birodalmi csapat is.

[ Szerkesztve ]

Nem kockulok, a kocka testi adottságaimtól messze áll, inkább gömbülök...

(#1081) Mezcal


Mezcal
addikt

Ami még nagyon jó, azok a Jawák. Nem olyan rég gyűjtöttem be őket, igen erősek így együtt.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1082) Omrega válasza ChrisG (#1080) üzenetére


Omrega
tag

Nekem csak 5*-os a K2-SO, és még csak IV-es gearban rohangál, de tankhoz képest nagyon komoly a sebzése. Kár, hogy Jyn Erso-ra kb. nincs esélyem, nekem így képességek alapján elég erős karakternek tűnik. A felszerelés is lassan gyűlik, eddig 3 karakterem VII-es a csapatból.

Az űrcsatában viszont sikerült bekerülnöm az 50-be ( talán mert arra nem fordítanak figyelmet a többiek ). Még General Grievous-t is lehet gyűjteni ... vagy Rex-et persze. Igyekeztem összegyüjteni 5 x 5 csillagos Jedi-t, hogy legyen esélyem Yoda-t megszerezni. Végül Ashoka is meglett, de egy Lumni 61/7*, Ashoka 60, QGJ 61, Mace 60, Consul 50 esélyem sincs a 70-es szintű Yoda boss ellen. Ha legközelebb újra fut ez az event, akkor az első 4 fázist újra lehet játszani?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1083) drmotto válasza ChrisG (#1080) üzenetére


drmotto
őstag

Arénában kifejezetten szeretem az Anakinos csapatokat. :)
RG folyamatosan stunnolja, ha ő nem, akkor Yoda. A többiek meg szép lassan levadásszák a maradék négyet, kezdve a csajjal. Legtöbbször ő szóhoz se jut, mire jönne, már fekszik. :D:D

(#1084) Kikiri7 válasza Omrega (#1082) üzenetére


Kikiri7
tag

Nem lehet újra játszani elvileg a 4. Től folytatod mondjuk.
Nekem szerintem még vagy fél évig nem lesz meg yoda semmilyen szinten.

(#1085) Mezcal


Mezcal
addikt

December 24.-én újra jön az uralkodó, aki nem szerezte meg, az most megszerezheti.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1086) Omrega válasza Mezcal (#1085) üzenetére


Omrega
tag

Akkor egy újabb karakter amit nem lesz esélyem megszerezni, úgy látom ez is a Yoda eventhez hasonló lesz. Ráadásul a rebel-ek ellen elég durva extrái vannak. Talán addig elérem a 65-ös szintet, talán lesz esélyem.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1087) drmotto válasza Mezcal (#1085) üzenetére


drmotto
őstag

már 23-án érkezik, hogy a fa alá be lehessen tenni őt is. :)

(#1088) drmotto válasza Omrega (#1086) üzenetére


drmotto
őstag

Nem lesz.
5 darab 7 csillagos rebel kell, alsó hangon gear IX-re felhúzva.

(#1089) Omrega válasza drmotto (#1088) üzenetére


Omrega
tag

Akkor nem kell miatta izgulnom, majd meglesz, ha odáig kitart a játékszenvedélyem.

General Grievous -t mennyire érdemes összegyűjteni? Lehet, hogy előbb-utóbb az Invisible Hand is bekerül a játékba?

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1090) Mezcal válasza Omrega (#1089) üzenetére


Mezcal
addikt

General Grievous 6 csillaghoz közelít nálam, ha jó droid csapatot akarsz, akkor vele az lesz.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1091) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Nekem pár hónapja dobott egy négy csillagos Darth Maul-t ingyen. Most elkezdtem fejleszteni, mert a flottás shopban lehet venni hozzá shardot. Jedi csapatok ellen elég jó :)

Z Fold 4

(#1092) x_o_n válasza T0rnad0 (#1091) üzenetére


x_o_n
veterán

nem tudom,ha látom az első akit lecsapok,egy csapással

[ Szerkesztve ]

(#1093) Koga777 válasza S e t h (#234) üzenetére


Koga777
tag

Sziasztok!
Kit húzzak a Cantinából? Finn, TF pilot, Plo Kloon (a hajója miatt), Plo Kloon hajója? Wedge megvan.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1094) Omrega


Omrega
tag

Kicsit erős 30.5e-t elkérni 3 karakterért.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1095) M3oH válasza Omrega (#1094) üzenetére


M3oH
addikt

LEsz rávevő, hidd el

(#1096) Omrega


Omrega
tag

Ha jól látom Cassian Andor és K-2SO jó kombó lesz együtt. Vajon a Shock Granade Ackbar vezetése alatt ad-e egy assistot, mert úgy elég jól használható képesség lenne. Illetve ez akkor is így van ha K-2SO is jelen van?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1097) drmotto válasza Koga777 (#1093) üzenetére


drmotto
őstag

Ha csak ennyid van onnan, akkor van úgy 6-8 jelölt. Kezdve RG-vel.
A felsoroltak mind 7 csillagosak?

(#1098) Koga777 válasza drmotto (#1097) üzenetére


Koga777
tag

Onnan RG, GS, Lando, Datcha, Biggs, Mace, Bariss, Anakin, Ima, Tusken raider van meg a Cantinából 7 csillaggal az említésre méltók közül.
A 8. részt még nem kezdtem el.
Rebel csapatom kész 7 csillag, 9-10 gear, Empire csapat is kész 6-7 csillag gear 8-9.
Esetleg B2 vagy Pathfinder?

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1099) Koga777 válasza Koga777 (#1098) üzenetére


Koga777
tag

Itt vannak a karaktereim: [link]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#1100) drmotto válasza Koga777 (#1098) üzenetére


drmotto
őstag

Finn és TFP kell a hajókhoz, Finn ráadásul a speed modhoz is. Jawa meg a Tank Raidre kell.
Ezeket érdemes, ha raidben vagy hajókban gondolkodsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.