Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) drmotto válasza x_o_n (#1150) üzenetére


drmotto
őstag

Milyen néven? Sorry, de már nem tudom fejben tartani, hogy ki máshol kicsoda. :)
Face csoport? Swgoh?

(#1152) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok!
Segitséget kérek abban,hogy milyen mod milyen karakter osztálynak való. Van valamilyen jó web oldal ahol ilyenek le vannak írva?
Köszönöm.
BUÉK.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#1153) Zsoleszhun válasza MikaVejneGI (#1152) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Iránymutatásnak ez megfelelő.

B.Ú.É.K. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#1154) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy van e klán aki esetleg szívesen fogadna egy 85ös játékos.
Nincs nagy "feltételem" csak anyi hogy t7 rancorn legyen a Tank raid nekem mindegy.
Amit lehet rólam tudni.
Rancorn:
Phase-től függetlenül min. 500e sebbzés (ált p4).
P1-néha egyedül de a 85% tutti.
P2-35-50% damage.
P3- ugyan az mint a p2
P4- változó; milyen katona marad.

Tank raid.
Phase-től függetlenül min 750e damage.
P1- min 750e max változó
P2- max 1 milla
P3- max 1 milla
P4- max 1 milla

Kérlek ebben a tudadban keres meg itt vagy privatban.
Üdv kovim.

(#1155) Nova93


Nova93
újonc

Sziasztok , örülök hogy megtaláltam ezt a topicot rengeteg hasznos infót osztottatok már meg :)
Majdnem másfél hete jatszok a játékkal nagyon megfogott , kis segítséget szeretnek kérni tőletek a képeken a jelenlegi karaktereim vannak. Mire érdemes gyúrni melyiket fejlesszem esetleg egy jó csapat összetétel (jelenleg arénában 10-20 között vagyok ). Köszönöm a segítséget és ha esetleg egy guild befogadna szívesen csatlakoznék :). :C

[ Szerkesztve ]

(#1156) drmotto válasza Nova93 (#1155) üzenetére


drmotto
őstag

Ezekkel 10-20 között vagy???

Pit raidre: Teebo, Qgj, elder
Tank raidre: Jedi sor, droid sor, java sor, Rebel sor

(#1157) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok.

Két napja játszom a játékkal, nagyon ráfüggtem. Jelenleg lvl30-as vagyok, nem sok karakterrel. Azért néztem be ide, hogy megkérdezzem nincs valami tanácsotok kezdőknek? Valami guide esetleg? Mi a fontos? Mire költsek? Hogy lehet hamar karaktereket gyűjteni? Ilyen általános, de komoly tanácsokra lennék kíváncsi.

Sajna lassan töltődik vissza az energy ( :((( ) Ez változni fog később? Költeni semmiképp sem fogok a játékra, így nagyon szenvedős lesz? Ti költötök rá?

Előre is köszi a válaszokat!

Az erő legyen veletek! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1158) Mezcal válasza Nova93 (#1155) üzenetére


Mezcal
addikt

Ezekkel tisztán játszva nem lehetsz 10-20 körül az arénában, de még a 200-ban sem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1159) Nova93 válasza drmotto (#1156) üzenetére


Nova93
újonc

Most egy picit visszább estem ma nem nagyon tudtam játszani de itt tartok.

(#1160) drmotto válasza .LnB (#1157) üzenetére


drmotto
őstag

Lásd fent.
Teebo, qjg, elder, a teljes droid, java sor, rebelből Lando, StHan, Biggs, Akcbar, Wedge, Leia. Kell egy jedi sor is, az okosok azt mondják Anakin, Gundi, Ayla kell bele.
Az energy később se lesz gyorsabb, csak több, minden szinten nő a max. Érdemes rá a kristályt áldozni, 50-50 a minimum, cantinában meg legalább egyszer 100.
Guild szerintem ezen a szinten mindegy, úgyis T1-T2-t fog tolni. Csatlakozz egyhez és ha kinőtted, keress másikat,

(#1161) Mezcal válasza .LnB (#1157) üzenetére


Mezcal
addikt

Szia

Elég jól lehet haladni a játékban anélkül, hogy költenél rá. A Crystal kell data cardokhoz és az energy töltéshez, ezt érdemes farmolni, illetve a Creditet a karakter és Mod fejlesztéshez. Elég gyémántot lehet szerezni a napi feladatokból és a Galactic Warból, azt érdemes végigvinni. A karaktereket shardokkal lehet minél több csillagra fejleszteni, illetve credittel szintet lépni, jelenleg a 85-ös a max. Emelett geart kell fejleszteni, mert az adja a protectiont. Érdemes összegyüjteni 2520 crystalt és beváltani 8x-os chromium cardra, mert ad egy 4 csillagos karaktert shardokkal.
Hogy minél több karaktered legyen, vidd végig a light side és dark side csatákat, a GW-t és a cantina csatákat.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1162) Nova93 válasza Mezcal (#1158) üzenetére


Nova93
újonc

Mindig nálam gyengébb ellenfeleket dobott be talán most kezd velem egyszintű vagy picikét jobb embereket beadogatni.

(#1163) Mezcal válasza Nova93 (#1162) üzenetére


Mezcal
addikt

Az durva, akkor téged gyengébb arénába dob.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1164) .LnB válasza Mezcal (#1161) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi a valaszt!

Így allok most. [kép]

Sötét oldalra kellene még hős mert kevés van és nem tudok haladni. Gearek legtöbbje lvlIV de van már lvlV. Most belassult kicsit, 30-ra elég hamar felhúztam pedig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1165) Mezcal válasza .LnB (#1164) üzenetére


Mezcal
addikt

Ezek közül Landora, Royal Guardra és Ewok Scoutra feküdj rá, ők nagyon jók lesznek magasabb szinten is. Illetve, ha egyszer klón csapatot akarsz, akkor Clone Sergeant is kell. Jedi Consulart hagyd, nagyon gyenge. Chewie még jó.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1166) drmotto válasza Mezcal (#1165) üzenetére


drmotto
őstag

Pedig JC nagyon hasznos addig amíg nincs Lumi vagy Bariss.

(#1167) kovimester válasza kovimester (#1154) üzenetére


kovimester
aktív tag

Senkinek nem kellek? :(

(#1168) Mezcal válasza drmotto (#1166) üzenetére


Mezcal
addikt

Addig lehet, de később már nem fogja használni, mert gyógyítónak gyenge, Jedinek meg nem jó. Nekem még most sincs felfejlesztve.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1169) drmotto válasza kovimester (#1167) üzenetére


drmotto
őstag

Nálunk tele van a keret sajnos.
Facén próbálkozz a magyar csoportban, ott tuti találnak neked helyet.

(#1170) malystryx válasza kovimester (#1167) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia, hozzánk jöhetsz, nem vagyunk nagy csapat, meg teli is vagyunk, de szívesen csinálunk Neked helyet, úgyis van olyan gépi account, akik bemásznak és szótlanok, meg hát a szokásos Mol Eliza és obi wenobi meg hasonlók néven futnak. Az Allies-ban megnézed a kódodat és megadod itt, vagy küldd privátban ahogy szeretnéd, és meghívlak. Ha tetszik maradsz, ha nem, akkor mész. :) Nem vesszük véresen komolyan, nem ez az első dolog az életben. :) Nekem legalábbis nem. Néha sok is..

[ Szerkesztve ]

(#1171) .LnB válasza Mezcal (#1165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ewok Scout-tot nem gondoltam volna, ennyit számít a crit? Nem is fejlesztettem eddig. De most felhúztam maxra, majd gearelem is. Szép lassan csak alakul majd, nagyon az elején járok még.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1172) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tanácsot szeretnék kérni. Hogy szerezzek dark side karaktert? 3 van, és lvl33-on nem haladok. Kevesen vannak. Farmoljam azokat a küldetéseket amik adnak karaktert? Nagyon sok energy-m elmenne vele, más megoldást nem látok. Shipmentben lehet venni még de azokat nem tudom tovább farmolni, mert küldetések nem adják azokat a karaktereket..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1173) csababarca válasza .LnB (#1172) üzenetére


csababarca
őstag

Később majd adják.
Nézz ki egyet, és kezd el farmolni shipmentekből.
Cantina is ad, ott van Boba fett, lassan ki lehet szedni, vagy Arena-ban HK-47, IG-88 később is használható karakterek.
GW-ből is lehet kiszedegetni, IG-86 onnan pl, vagy Poggle.

Itt minden időigényes...el kell kezdeni valahol.

Vagy megoldás még,hogy összekuporatsz 1-2 hét alatt elég kristályt, és beváltod data cardra.

Fleet is ad ha utolsó vagy akkor is 800 tokent naponta, ott is elkezdheted gyűjtögetni, Sun Fac pl választás onnan. De ott vannak változók is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1174) .LnB válasza csababarca (#1173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszönöm a segítséget. Mákom volt mert data card-ból nyitortam egy IG-86-ot, a bronzból. És kinéztem párat magamnak. Majd idő kérdése és lesz több. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1175) drmotto válasza .LnB (#1172) üzenetére


drmotto
őstag

GW mindenképpen.
Ott van Phasma, IG, Tusken (Raidre nagyon jó), Cad Bane (Scoundrel teambe)
Cantina 1/A Geos soldier, szintén jó alacsony szinten.

(#1176) csababarca válasza .LnB (#1174) üzenetére


csababarca
őstag

IG-86 erős egy darabig, nagyot sebez, használd bátran

Amúgy nekem Geo Soldier mai napig elsőcsapatbeli karakter, mert Rey és IG88 mellett a legnagyobbat sebzi, és hamar előjön a nagyobb sebzése, tán 1 kör kimaradással.Sokat ér nekem.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1177) drmotto válasza csababarca (#1176) üzenetére


drmotto
őstag

Geo minden másodikban tud asszisztot hívni. Nagy jóság, kár, hogy a rebel, jawa, droid teamek ellen semmit se ér.

(#1178) csababarca válasza drmotto (#1177) üzenetére


csababarca
őstag

Jah tudom, észrevettem, bár azért így is jó nálam valamennyire.
Ig-88 is ez a kategória, bazi nagyot sebez, de elsőként vadásszák le általában.
Rey szintén, pedig fel vannak modolva rendesen.

Nem tudom ki olyan karakter, akinek erős protectionje is van mellé jól sebez....kevés az ilyen, most a klónokat csinálgatom, hátha velük lehet valamit beújítani.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1179) .LnB válasza drmotto (#1175) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

GW majd lvl40-től lesz csak nekem. :) lvl33 vagyok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1180) drmotto válasza .LnB (#1179) üzenetére


drmotto
őstag

Bocs, ezt nem tudtam. Rég volt már. :)

(#1181) drmotto válasza csababarca (#1178) üzenetére


drmotto
őstag

RG. Ugyan nem sebez nagyot, de jó modokkal szinte minden körben stunol valakit.

(#1182) Mezcal válasza .LnB (#1171) üzenetére


Mezcal
addikt

Ewok Scout nagyon erős, főleg a többi Ewok mellett. Teeboo és Elder mellett pusztító.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1183) Mezcal válasza csababarca (#1178) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem tudom ki olyan karakter, akinek erős protectionje is van mellé jól sebez..

Pl Rex és Five

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1184) csababarca válasza Mezcal (#1183) üzenetére


csababarca
őstag

Fives már majdnem maxos, legalábbis csillagokban az, elég jó moddolva van, gearje is 10es...sebzése nem annyira erős így sem...de nehéz leverni legalább,meg nyomja a countert, az jó.
Rexet most húzom, kezd ő is jól állni.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1185) Mezcal válasza csababarca (#1184) üzenetére


Mezcal
addikt

Jó az sebzés, ha meg rátolta a lassítást, akkor kettőt lő egymás után. Nekem volt olyan, hogy ő maradt egyedül és kivégezte a megmaradt két ellenfelet a dupla lövésekkel.

Rex amig nincs felgearelve, addig nem túl erős, de utána pokoli.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1186) drmotto válasza Mezcal (#1185) üzenetére


drmotto
őstag

Csak nem szabad omegát tenni Fives alap támadására. Azzal ugyanis tölti a TM-et.

[ Szerkesztve ]

(#1187) Mezcal válasza drmotto (#1186) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem van rajta, de nem írja, hogy adja a tm-et.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1188) drmotto válasza Mezcal (#1187) üzenetére


drmotto
őstag

Én is csak a magyar face csoportból tudom. És valóban tölti, majd nézd meg, főleg a raiden látszik.
Mindig rosszkor jön, és pont annyi tm-et tölt bele a rancorba, hogy pont ő jöjjön.

(#1189) Omrega válasza Mezcal (#1158) üzenetére


Omrega
tag

Az aréna helyezés attól is függ, hogy a csoport ahova beoszt a játék ( 20000 játékosonként új csoport ), ott mennyivel kezdtél előbb mint a többiek. Idővel persze, az számít, hogy a csoporton belül ki mennyi energiát fektet be. Illetve azt érdemes nézni, hogy az első 10 helyen milyen szintű karakterek vannak.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1190) Mezcal válasza drmotto (#1188) üzenetére


Mezcal
addikt

Lehet benne valami, mert a hajójánál írják, hogy tm-t ad az ellenfélnek. Viszont most malacok ellen baromi jó volt, végig is vittem a malacos részt 2nd rancornban.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1191) drmotto válasza Mezcal (#1190) üzenetére


drmotto
őstag

Megnéztem, a basic ad tm-et akkor, ha duplán lő. Ha nem, akkor nem.
Tegnap a guildunk végre megcsinálta az első T7 raidet, én vittem a malacokat. ha nem ad tm-et fives, akkor leszólózom, így mardt 4%.

(#1192) Mezcal válasza drmotto (#1191) üzenetére


Mezcal
addikt

És mennyi tm-et ad? Mert tank raidnél figyeltem, nem nagyon adta a robotoknak. Rancornál nem nagyon használom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1193) drmotto válasza Mezcal (#1192) üzenetére


drmotto
őstag

Számra nem tudom, de mindig úgy jön ki, hogy rosszkor adja, mert pont nem Teebo vagy QGJ jön utána hanem a rancor. Más karakternék nem jön ez elő.

(#1194) kovimester válasza drmotto (#1191) üzenetére


kovimester
aktív tag

Grat! A T7hez!

Amit írsz hogy ad Tm-et ez ha jól tudom mindengyiknél igy van. A sima attack tölti a nagy malac TMjét. Azaz minden base att. tölt egy kicist. Én ezt vettem észre nem csak fives é.

(#1195) drmotto válasza kovimester (#1194) üzenetére


drmotto
őstag

Nem tölti, megy az magától felfelé. Mint ahogy mindenki másé is.

(#1196) 89Csabi89 válasza drmotto (#1193) üzenetére


89Csabi89
tag

Pár napja olvasgattam a fórumot, és nem nagyon akartam beleszólni, de tegnap pont szembe jött GW-ben egy Full Clone csapat.

Ugye volt szó róla, mennyire érdemes velük foglalkozni..... Mindenki döntse el maga.

A legyengítettem aréna csapatom, ergo nulla protection mindenkin kivéve Shoretroopert meg Wedge, nekik még fele meg volt. Olyan könnyedén verte a maxos Clone-okat, hogy öröm volt nézni. Miután kiszedtem Rexet autora is állítottam a játékot. Egyedül ST-t sikerült kiszedniük, 1 percig sem tartott a csata.

Clone csapat: 49000 (+ párszáz) Power

Saját csapatom: 39565 Power

Üdv. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1197) kovimester válasza drmotto (#1195) üzenetére


kovimester
aktív tag

Igen ezt tudom.
De amikor én támadók minden lövés után felugrik kicsit; attól függetlenül hogy kivel támadók.
Azaz nem akkor ugrik fel amikor a körömnek vége hanem a támadás közben minden hit után.
Próbáld ki egyszer hogy nem lövöd hanem képeségét használsz ami nem.sebbzi; akkor nem fog fel menni támadás közben.

(#1198) csababarca válasza 89Csabi89 (#1196) üzenetére


csababarca
őstag

Látod, én ezért is nem tudom annyira komolyan venni a játékot...

Havonta változik,hogy ki erős, melyik teamre nyomnak erősítést, kikre gyengítést.
Csináltam már droid teamet jawakkal erősítve, az nekem elég ütős, de most ahogy nézem a Rebel teamek aprítanak.
Pár hete mondták,hogy a klónok mennyire überek, elkezdtem őket húzni, aztán tessék, ezekszerint full feleslegesen.

És egyébként már arénában is vegyes csapatokat látok, legalábbis 200-400 között, lehet elől vannak egy sémás csapatok. De amúgy a Rebel team, amiben van Wedge+Lando, az nagyon kemény, ellenük elhullok mindig szinte.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1199) Kikiri7 válasza csababarca (#1198) üzenetére


Kikiri7
tag

Mostmár kezd a rebeleknek is leáldozni. Még mindig jó de már nem csak wedge biggs páros az erős.
Palpi, TFP, vader, rg, b2 pl nagyon erős csapat most.
Boba lead-s csapatok is jók lettek. mindig a top 10-20 -t ha megnézed kb azok a legerősebb csapatok. Én pl 78-n wedge biggs párossal szétkaptam a 85-s clone csapatot úgy hogy volt közöttünk 2 gear különbség.
A clone-k amire nagyon jók ha zeta-s csapat akkor tank hc ott durva amit aprítanak. Arénában nem annyira jók.

(#1200) drmotto válasza csababarca (#1198) üzenetére


drmotto
őstag

200 körül vegyes csapatok vannak, legalábbis az én szerveremen.
150-200 körül vannak a tematikus csapatok, droidok, jawák. Ennél feljebb vannak a rebel teamek.
A klónok szerintem gw-re és esetleg raidre lehetnek jók, arénában nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.