Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) drmotto válasza csababarca (#1900) üzenetére


drmotto
őstag

A ship ability challenge utolsó pályája ad zetát is.

(#1902) Kikiri7 válasza .LnB (#1896) üzenetére


Kikiri7
tag

Szerintem ackbar lead-l menj mert az a legjobb wedge és biggs mellé.
Olyan hajókat szedj ki amit használsz karakter
Wedge, biggs, boba. Megéri a hajókat szedni mert amikor lesz egy jó csapat akkor igen ott van a zeta amihez kell 5 jó dark hajó és nem árt még legalább 3 light hajó is.
Én csak hajót szedek onnan. Az elején szedtem embert viszont lemaradtam a többiekhez képest így kb 100-200 között tudok végezni. Most megy a felkapaszkodás.

(#1903) sonic_sunchi


sonic_sunchi
újonc

Sziasztok!

Tudna valaki ajánlani egy jó klánt, ahol aktív tagok vannak és jól lehet fejlődni?

(#1904) drmotto válasza sonic_sunchi (#1903) üzenetére


drmotto
őstag

Kicsit bővebben magadról? :)
Regisztrálj itt: swgoh és tedd be ide a linket.

(#1905) sonic_sunchi válasza drmotto (#1904) üzenetére


sonic_sunchi
újonc

Pár hónapja kezdtem, most level 82es vagyok. Napi küldiket rendszeresen csinálom, raidre próbáltam fejlesztgetni a karaktereimet ill. most kezdtem el jobban foglalkozni az arénával.
A mostani klánommal t5 rancor csinálunk, de kevés az aktív tag.S azt vettem észre hogy a karaktereim megállnak g8-on., ezért szeretnék váltani,ahol jobban lehet fejlődni!
Napi küldék 600/600, exchange-ben is adakozok ha van olyan itemem.

https://swgoh.gg/u/sonicsunchine/

[ Szerkesztve ]

(#1906) drmotto válasza sonic_sunchi (#1905) üzenetére


drmotto
őstag

Ha jó neked a T7 rancor + Tank normál, akkor gyere hozzánk. A fél topik ott van már. :)
Lépj ki a meglévő csapatból, és meghívlak.

(#1907) sonic_sunchi válasza drmotto (#1906) üzenetére


sonic_sunchi
újonc

Rendben ,köszönöm! Kiléptem a klánból, ally code-om azt látod swgoh.gg gondolom.

(#1908) drmotto válasza sonic_sunchi (#1907) üzenetére


drmotto
őstag

Ment a meghívó.
Arra figyelj, hogy ha csatlakoztál, hogy épp megy a T7 raid. Ma 20:00-ig nem sebezhetsz semmit. Egy karakterrel menj be, olyannal, aki feláldozható, és az egyik szélső malacot támadd. Utána lecsapnak, és ennyi. Feliratkozol ezzel a listára, és ha a tényleges ütlegelésről le is maradsz, de a rewardról nem.

(#1909) M3oH válasza drmotto (#1908) üzenetére


M3oH
addikt

Nem fogni kapni rewardot sem az első 24 órában. Guild váltáskor mindig ez van

(#1910) Kikiri7 válasza M3oH (#1909) üzenetére


Kikiri7
tag

De ha nem kilépett volna hanem kirúgják akkor kapna.

(#1911) sonic_sunchi válasza drmotto (#1908) üzenetére


sonic_sunchi
újonc

Köszönöm, csatlakoztam és o pont megszerezve :D
Death tropper event t4, ott milyen csapattal érdemes próbálkozni? Krennicknél meg lett , de itt nagyon nem megy.

(#1912) Proky


Proky
senior tag

A Light Side of Hungary-ben 2 helyünk felszabadult, így várjuk az eltökélt, minimum 85. szintű, minőségi karakterekkel rendelkező új játékosainkat, akik nem ijednek meg az AAT Tank Takedown T7 Heroic fokozatától . Kettő Heroic már lement, illetve The Pit T7 fut még természetesen. Napi aktivitás kiemelten fontos! Jelentkezni nálam privát üzenetben, továbbítom a vezetésnek! Az erő legyen veletek!

[ Szerkesztve ]

(#1913) Mezcal válasza Proky (#1912) üzenetére


Mezcal
addikt

minimum 85. szintű

Miért, van magasabb is? :O

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1914) csababarca válasza Mezcal (#1913) üzenetére


csababarca
őstag

Nincs, de alacsonyabb van, így helyesen írta a kolléga :)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1915) Omrega válasza Mezcal (#1899) üzenetére


Omrega
tag

Persze előtte érdemes egy jó csapatot kitalálni.
Nekem most a 3 fix hajóm: Red 2 (Wedge), Red 3 (Biggs), Illetve Ashoka Tano's Jedi Starfighter ezek jelenleg 4 csillagosak. A többiek még csak 3 és bár a Home One a capital shippem, abból se jött még össze a 4 csillag, kellene még 1 hajó 3 csillaggal.

Ashoka hajója dispellel és ez a képessége resettelődik amikor az ellenfél erősítése bejön. Nagyon hatásos.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1916) Mezcal válasza csababarca (#1914) üzenetére


Mezcal
addikt

Akkor elég lett volna annyi, hogy 85-ös szintűt keresnek, nem kell a minimum.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1917) Omrega


Omrega
tag

Kifarmolatm General Grievous-t, de azon kívül, hogy kíváncsi voltam milyen karakter, meg amikor elkezdtem szimpatikusnak tűnt a 6 skillje, most nem tudom, hogy valaha használni fogom-e. Úgy jártam vele mint Count Doku-val.

Nem gondoljátok, hogy Grievous modellje kicsit kicsire sikerült?

Az utolsó pillanatban a Forest Moon T1 is összejött, bár ehhez kellett némi szerencse, plusz, hogy K2SO-t felmodoljam. De megérte, mert már csak némi cash-t kell összeszednem Vader 6. csillagjához. Sajnos nincs meg bennem az a szigorú következetesség amivel be tudnék kerülni az aréna 100-ba. Így most a 200-100 között lébecolok.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1918) Mezcal válasza Omrega (#1917) üzenetére


Mezcal
addikt

Grievous is olyan, mint Rex, csak kimaxolva és felmoddolva erős. Ha robot csapatot építesz, akkor ő a legjobb választás vezetőnek.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1919) Proky válasza Mezcal (#1918) üzenetére


Proky
senior tag

Ezzel nem értünk egyet, bár visszaszorultak a droid csapatok a topból szinte mindenhol, de a környékén csak hk leadesek vannak.

(#1920) Mezcal válasza Proky (#1919) üzenetére


Mezcal
addikt

Ennek az az oka, hogy GG-t a legnehezebb farmolni, mert csak a shard shopból lehet.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1921) Omrega válasza Mezcal (#1920) üzenetére


Omrega
tag

Plusz mostmár a ship-ből én onnan farmoltam.
Annyi plusz neki, hogy a 3. legerősebb base attack-al rendelkezik, bár így is messze elmarad Director Krennic-től.

[ Szerkesztve ]

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1922) Zsoleszhun válasza Omrega (#1917) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Dooku is gear 10-től lett jó, leadernek szoktam rakni jedik ellen.

¯\_(ツ)_/¯

(#1923) Proky válasza Proky (#1912) üzenetére


Proky
senior tag

Holnap indul a következő, harmadik AAT Tank Heroic, nincs rátermett jelentkező? Kenobi shard,T6-nál jobb reward nem keltette fel senki érdeklődését?

(#1924) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lenne egy egyszerű kérdésem. Mindenféle magyarázat nélkül kérdezlek titeket, aztán majd megbeszéljük a részleteket.
Szerintetek a Rebel csapat mellett milyen csapatot kellene építenem. Nincs indok, hogy miért, hova. Majd ti megindokoljátok (remélem :P). Temészetesen komplett felállásokat kéretk. Akár klón, droid, empire stb stb. Ami szerintetek kell.

Jelenleg minden tekintetben a Rebel csapaton van a fókusz. De kacsintgatok erre-arra.
Rebel csapatba jó lenne lassan beillesztenem Scarif helyett stHan-t, de Speed modot nem is tudok még farmolni. Mellékágon stHan is kap ezt, azt, Scarif meg most pihen ahogy van.

Na de a kérdés a lényeg.

Előre is köszi a tanácsokat!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1925) drmotto válasza .LnB (#1924) üzenetére


drmotto
őstag

Jedi team. kell tank P1-re.
droid team. Kell tank P2-re.
jawa team. Kell tank P3-ra.
Scoundrel team. Kell a pénz miatt.

(#1926) .LnB válasza drmotto (#1925) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Scoundrel-ből tudok felmutatni egy: Chewi, Lando, Boba, IG-88, Sthan felállást. Ez így? (ebből mondjuk 88 lvl1-es őt már direkt a pénz eventre szedtem össze, csak kicsit fájna 1,2milláért felrántani a szintjét.)

Jedi team pontosabban? Ilyenem van: Qgj, Asoka, Windu, JK Guardian, és JC. Utóbbi kettő helyett egy Lumi Old ben páros?

Jawákról inkább ne beszéljünk, tabu. :P Egy karim van. :)

Elég gondban vagyok a mod challangekkel. Nem igazán tudom farmolni. Nem pánikolok, de gondolom nem ártana ott is haladni már most.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1927) drmotto válasza .LnB (#1926) üzenetére


drmotto
őstag

Te kértél csapatokat. :)

Jedi team: Anakin, Yoda, Gundi, Bariss, QGJ, Ayla. Első kettő a fontos, a másik négyből meg 3.

(#1928) .LnB válasza drmotto (#1927) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó is, hogy írtál csapatokat, hálás is vagyok! :R

Most elkezdtem számolgatni, hogy ha az első kettő fontos, a négyből meg három. Akkor ez öt! :D Mert azt hittem a 3 utáni pont a mondat végét jelzi. "...négyből meg a 3." Így jobb lett volna. "...meg a harmadik." :)

Hát akkor jó'van a Jedi teammel se állok sehogy. :) Kár, hogy Ahsoka nem meta, pedig csípem a Rebels-ben. De nem érzelmi alapon döntünk, ha nem meta akkor Ahsoka kihúzva. :D

"A homokfóbiás" Anakin farmolása nem egyszerű, Yoda-ról meg ne is beszéljünk...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1929) x_o_n válasza .LnB (#1928) üzenetére


x_o_n
veterán

Tiltakozom,ahsoka az egyik legpengébb ha fel van gearezve,tankon is hatásos csapat tag
jedi csapatbol ami nekem nagyon bevált
ima-gun-di +yoda+ahsoka+qgj+plo-koon vagy lumi mikor melyik mert egy jedi-klon osztag is van tankra az is aprit...szerintem ne hanyagold semmiképpen,na meg a hajó is pozitiv...

(#1930) drmotto válasza x_o_n (#1929) üzenetére


drmotto
őstag

Nekem sincs bajom vele, de az okosok a fenti ötöst ajánlják Tank P1-re.
Nekem sincs meg mind a hat, se Anakin se Aayla nincs meg, Gundi is csak 5*, 0 gear. Így én is Ashokát küldöm harcba.
A lányom legnagyobb örömére, ő a kedvenc karaktere. :D

(#1931) x_o_n válasza drmotto (#1930) üzenetére


x_o_n
veterán

anakan,ayla majd a másik jedi 5-ösbe rakom ha elkészül,probálgattam de ez vált be,ima-t érdemes kimaxolni és erös jedikkel nagyon jó,nincsenek agyon tápolt karaktereim föleg nem agyon moddoltak,de létod mégis élvonalban tudok végezni,tehát,tuti hogy jók igy együtt,az a baj néhányan tulmisztifikálják már ezt a jó kis játékot :)

(#1932) x_o_n válasza drmotto (#1925) üzenetére


x_o_n
veterán

a jedi team tankp 2-4-en jobban szerepel

(#1933) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Klónok? Azok nem jók? Nem kellenek?

Szerintetek ha kipofozom kicsit stHan-t és már be tudom majd tenni a csapatba. Akkor, hogy csináljam? Lando helyére? (teamem változatlan de itt a goh link: [link]) Vagy stHan mellé kell Lando lead? Gondoltam Scarif + stHan dupla tankot kipróbálnám. Szerintetek?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1934) lagoon79 válasza drmotto (#1925) üzenetére


lagoon79
tag

sziasztok,

szvsz tanknál egy jó rebel is csapat is csodákra képes. meg talán általánosságban is elmondható, h sok helyen jól használható a wegde, biggs páros. tank P1-ben valóban a counteres Jedik jók, viszont második fázisban már sehol sincsenek a fent említett rebel-csapathoz képest.

bocs, ha már írták előttem is. sajnos nem volt érkezésem visszaolvasni...úgy örültem, h megtaláltam ezt a topikot :)

[ Szerkesztve ]

(#1935) .LnB válasza lagoon79 (#1934) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szia,

Tudják, azért nem írták mert nekem Rebel teamem van és azt kérdeztem, hogy a Rebel team mellett milyen teamet csináljak majd először? Aztán így terelődött a szó a Jedikre.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1936) lagoon79 válasza .LnB (#1935) üzenetére


lagoon79
tag

no, akkor előbb ha lesz időm olvasok....aztán lesz csak belevau...bocs Mindenkitől!!

egyébként régebben, mikor még nem gyúrtam specifikus csapatokra, volt egy: Obi vezetésével, Phasma, Royal G, Sidious és Clone CT-5555. elég szedett-vedett volt, de aránylag jól működött.

[ Szerkesztve ]

(#1937) .LnB válasza lagoon79 (#1936) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs gáz :)

Én specifikusan gyúrok csapatokra. Pont ma egy hónapja kezdtem. Elég jól haladok. Szóval megéri az elejétől kezdve tervezetten játszani.
Jó, mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy az első pár napban rohadt mákos voltam mert Bronzból nyitottam egy Lando-t majd egy Wedge-t (Wedge lehet az első Chromium pack-ból van, amire először összegyűlt, nem emlékszem most pontosan). Szóval így nem volt kérdés, hogy Rebel teamem lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1938) lagoon79 válasza .LnB (#1937) üzenetére


lagoon79
tag

még csak egy hónapja tolod és már itt tartasz??!! az igen...gratula hozzá.

nekem kb. 1 évem van benne (kisebb-nagyobb kihagyással és most ilyen a pakli: [link]

(#1939) .LnB válasza lagoon79 (#1938) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de én úgy kezdtem, hogy beleolvastam kíváncsiságból a fórumba és utána telepítettem fel kíváncsiságból a játékot, "csak" megnézni. Láttam, hogy a srácok raidről, arénáról beszélnek. Én meg el se akartam hinni, hogy mobil játékban van ilyen. Ezért kipróbáltam. A téma meg hálás mert SW fan vagyok. De azt hittem ez is egy újabb Disney játék gyerekeknek csak. Hát nem az. :)

Egyébként én nem vagyok teljesen elégedett a haladásommal, de aréna legalább jól megy. És ez a többiek érdeme is ebben a topikban, nagyon sokat segítettek. drmotto például behívott a guildjükbe is mikor elvileg lvl70 volt a szintlimit. De hozom is a 600/600-at nekik simán. Cserébe álldogálok T6 -T7 raideken egy karival a rewardért. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1940) x_o_n válasza lagoon79 (#1934) üzenetére


x_o_n
veterán

Nekem csak azért fura ez,mert pont forditva van tapasztalatom szerint.

(#1941) lagoon79 válasza x_o_n (#1940) üzenetére


lagoon79
tag

mármint melyik része? a tankos?

LnB: szerencsés vagy. jó/támogató guildban könnyebb a fejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#1942) drmotto válasza lagoon79 (#1934) üzenetére


drmotto
őstag

Tudjuk.
Ezért írtam hogy:
P1 jedi team
P2 droid team (3 droid, 2 jawa)
3. Jawa team, vagy Chirpa, Palpi és 3 tank
4. Rebel team

Egyébként nyugodtan szólj bele, ezért van a fórum Meg mindig tudunk meg mi is újat. :)

(#1943) Kikiri7 válasza drmotto (#1942) üzenetére


Kikiri7
tag

P1 Jedi ez oké :) de itt is van sokféle felállás
És akkor innentől nagyon sok opció van

Rg: Royal Guard, TFP: Tie Fighter Pilot

P2 igen van a hk47, ig88, ig86, nebit, engi
P2 full klón csapat viszont akkor zetázni kell őket
P3 datcha, jawa, jawa scavanger, st han, tfp
P3 chief chirpa, palpatine, poe, rg, st han, sun fac 4 tankból csak 1 persze :)
P3 teebo, jawa, rg, stb han, tfp
P3 vader zeta, palpi, rg, sun fac, tfp
P4 admiral ackbar, wedge, biggs, lando, leia
P4 wedge, biggs, lando, leia, phasma

Ez ami hirtelen eszembe jutott a csapatokról és még ez sem az össze jó variáció csak egy része ami hirtelen össze van szedve előttem és fejben.

(#1944) Kikiri7 válasza .LnB (#1933) üzenetére


Kikiri7
tag

Wedge(L), biggs, lando, qgj, st han ez pl sokáig egy nagyon jó csapat.
Vagy wedge, biggs, lando, st han, scarif
Vagy wedge biggs, qgj, st han scarif
Vagy ha nagyon kell a speed valamikor akkor lando lead-l hasonló csapat felállások

(#1945) Kikiri7 válasza .LnB (#1928) üzenetére


Kikiri7
tag

Yoda-ra ne is gyúrj még a többi fontosabb. Majd egyszer csak össze áll a jedi team és kiszeded yoda-t ahhoz kell 5 db 7 csillagos jedi annyira pedig nem op hogy elsők között kelljen.

(#1946) Kikiri7 válasza .LnB (#1924) üzenetére


Kikiri7
tag

Modok nál koncentrálj a mod challange tier 3 health modokra. Közben szép lassan össze kell szedni az 5 resist karaktert 5 csillagra és az 5 jawa karaktert 5* ra. Ezekkel megtudod csinálni a legfontosabb modokat. Közben pedig majd az empire össze áll potency modra.
Ha már megvan a tier 3 health mod challange akkor csak azt csináld sokáig sim használattal. És az 5 pöttyös health modokkal lehet foglalkozni. Ahol a jobb felső sarok speed primaryve rendelkezik annak st han, biggs, qgj sorrendben lehet felrakni. Ami háromszög és crit dmg az wedge, biggs, lando sorrendben lehet felpakolni
Amúgy pedig ami fontos secondaryben adjon speed-t. Ezt úgy lehet könnyen csinálni hogy lvl 9 ig felhúzod ez 5 pöttyös mod esetében 3x1 és 3x10 gomb megnyomásával már lvl9 ahol ha még nincs second speed akkor félre tesszük persze ha már mindenkin 5 pöttyös modok vannak. És ahogy jön speed secondary szép lassan lehet cserélni.

(#1947) .LnB válasza Kikiri7 (#1944) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na a második Rebel felállás az tetszik. De bubus (Boba) nem fog hiányozni szerinted?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1948) Kikiri7 válasza .LnB (#1947) üzenetére


Kikiri7
tag

Ha ő is nagyon jó gearben van lehet jó. De azok is jók amiket írtam. Próbálgatni kell. Boba lead is elég hasznos tud lenni ha már jó gearben van mindenki.

(#1949) Zsoleszhun válasza Kikiri7 (#1948) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Bobát túltolták (Crit dmg és crit chance) a legutóbbi frissítéskor, aréna top 10 leader a szerveremen.

¯\_(ツ)_/¯

(#1950) Kikiri7 válasza Zsoleszhun (#1949) üzenetére


Kikiri7
tag

Ez így van akkor ha már 6-7 s skillje van és g9-g10 körüli gearben. De az elején annyira még nem erős mint később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.