Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Omrega


Omrega
tag

Az űrcsatába szerencsére a 41. vagyok így az elég sok shardot ad. Persze kell az űrhajókra, most a Slave1-et szeretném megszerezni.

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1402) Mezcal válasza drmotto (#1400) üzenetére


Mezcal
addikt

Megnézem már ezt a Jawat akkor. Az alap ütéssel rakja a speed downt? A Sergeantot azért megérné szedned, mert jó raidre a tm miatt, ráadásul mindenkitől szedi a tm-et. Az igaz, hogy nem olyan könnyű, nekem is ritkán ad shardot.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1403) drmotto válasza Mezcal (#1402) üzenetére


drmotto
őstag

Igen, az alapnál van 50% rá, nálam többnyire bejött.
Sergeantot meg szedném én, ha adná. Jobban örülnék, ha cantina pályán is lenne, onnan több esélyem lenne. Vagy legalább valamelyik shopban tudnám venni. Rex, Echo, Cody 2 hete még meg se volt, most meg látod hogy állnak. Sergeant meg talán induló karakter, ahhoz képest semmi.

[ Szerkesztve ]

(#1404) S e t h válasza Mezcal (#1382) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerinted ez egy kemény ellenfél volt?Mármint kihívás?
Olyan videód nincs ahol clone csapat a top3-ban van az arénában? Wedge,Lando és Palpatine csapatok sűrűjében.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1405) Mezcal válasza S e t h (#1404) üzenetére


Mezcal
addikt

Igen, az volt, mivel Echo és Cody még közel sem fullos. Ezek erősebbek voltak, mint a te embereid. :) Majd a kedvedért legközelebb azt is megmutatom, hogyan rúgom szét egy rebell csapat fenekét, azokat még könnyebb is leütni, mert fele annyi életük sincs.
Múltkor tettem be egy olyan videot, ahol egy top 10-es csávó klón csapattal nyomult arénában. Ma azért kevesebb a klónos, mert a többség nem tudta kifarmolni és a könnyebben húzható rebellekkel vannak, vagy a top 10 inkább az új karaktereket favorizálja, mert megtehetik.

Remélem, hogy lesz majd olyan lehetőség, hogy ki lehet hívni egymást, akkor ígérem, hogy a te legjobb csapatodat fogom aprítani, na arról lesz video. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1406) S e t h válasza Mezcal (#1405) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Ezek erősebbek voltak, mint a te embereid."
Igen, azért szálltam ki a top 10-ből októberben.Te hogy is állsz az arénában?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1407) Kikiri7 válasza Mezcal (#1396) üzenetére


Kikiri7
tag

Attól hogy csapatot cserélsz nem vesztesz tm-t és adsz az ellenfélnek csak annak a csapatnak még nincs tm előnye. Én pl az első 3 pályán be viszem az összes embert akivel gw-zni szeretnék így mindenkinek tm előnye van ha be kéne hozni. Amúgy általában 1 csapattal ütöm végig utána. Mostanában szoktam azt hogy 4 fix ember és az 5. -t cserélem 9 node-n keresztül

(#1408) Mezcal válasza S e t h (#1406) üzenetére


Mezcal
addikt

Mindegy, hogy hol voltál hónapokkal azelőtt, ha azóta mindenki elszaladt melletted, aki kicsit is aktív. Látom a karaktereidet, ha ugyanezt a csapatot rakod össze, fasorban sem vagy. Aréna engem azóta nem érdekel, amióta tele van csalókkal, elvagyok 200 körül. A két raidből nekem megvan minden, nem kell az aréna.

Kikiri7 Én úgy csinálom a GW-t, hogy a Jawa csapattal -4 Jawa és IG- megyek addig, ameddig bírják, ez általában a fele és utána hozom be a klónokat, akikkel végig is viszem. Nekem, ha csapatot cserélek, akkor mindig az ellenfél kezdi a harcot. Régen ez úgy volt GW-ben, hogy mindig ők kezdtek, az szívás volt.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1409) Kikiri7 válasza drmotto (#1395) üzenetére


Kikiri7
tag

Nem kell mind a 2, két külön csapat a tfp és a chirpatine. Vagy az egyikre vagy a másikra készülj először

1, Datch, scavanger, jawa, tfp, st han
2, chirpa, palpi, 3 taunt képes tank

(#1410) drmotto válasza Kikiri7 (#1409) üzenetére


drmotto
őstag

Tudom. De egyik sincs, és ugyanannyira nem jön egyik sem. :(

(#1411) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok Teeboo már 2 csillagosan is nagy segítség a 2 csillagos raideken? Gondolom némi gearelés kell neki. Mondjuk lvl IV-V-ös gearrel? Nemsokára meg lesz ő is, most megy a raid 2csillagos, de így a rebel csapatom nem sokat ér Teebo és Qgj nélkül.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1412) Kikiri7 válasza .LnB (#1411) üzenetére


Kikiri7
tag

Jó kérdés. Meg kell nézni nem tudom hogy mennyi potency kell ott hogy szedje róla a tm-t

(#1413) Kikiri7 válasza drmotto (#1410) üzenetére


Kikiri7
tag

Csak azért mondtam hogy az egyikre koncentrálj utána pedig jöhet a következő phase és majd ha minden phasre van csapat akkor vissza lehet menni második csapat ért :)

(#1414) .LnB válasza Kikiri7 (#1412) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd megnézem, más választásom úgy sincs. :)

Kicsit off, tegnap érkezett meg a csomagom: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1415) Kikiri7 válasza .LnB (#1411) üzenetére


Kikiri7
tag

Illetve qgj -nek rancoron akkor van értelme amikor már omegazott az alap skillje mert onnantól tud tm-t szedni.

(#1416) drmotto válasza Kikiri7 (#1413) üzenetére


drmotto
őstag

Egyelőre a tank raid a prioritás, itt is a jawa és droid team.
Ha ezek megvannak, akkor rebel team gear. Mire ezek is meglesznek, csak lesz chirpa vagy tfp. :-)

(#1417) Kikiri7 válasza drmotto (#1416) üzenetére


Kikiri7
tag

Csak a többiek is fejlődjenek hozzá mert oda sajnos több ember kell mint rancorhoz

(#1418) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

swgoh.gg-t össze lehet kötni a játék accountjával és automatikusan leszinkronizálja a karaktereimet?
(azért kérdezem és nem róbálom ki rögtön mert melóba blokkolva vannak az EA-s kapcsolatok)

De hülye vagyok hát ott a válasz a swgoh oldalán. Szóval tárgytalan. bocsi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1419) drmotto válasza Kikiri7 (#1417) üzenetére


drmotto
őstag

Tudom, de alakul az is.
Az első normál tank több, mintegy hónapig tartott. Most 4 nap, egy nap alatt megy le 1-1 menet.
Az első 3 többnyire 8-10M között üt. Nekem meg az egy hónapos partin összejött valami 1m körül, most már a harmadik fázis után majd néggyel állok. Szóval lassan de biztosan itt is megyünk előre.
Egyedül az első fázissal nem tudok mit kezdeni, oda szinte egyetlen ajánlott jedim sincs.

(#1420) drmotto válasza .LnB (#1418) üzenetére


drmotto
őstag

Sőt, a guildodat is szinkronizálja.

(#1421) .LnB válasza drmotto (#1420) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megcsináltam mindent. Nem kellett EA-s kapcsolat szerencsére. Majd délután 18:00-kor lefut a sync és akkor kész lesz. Megpróbálhattam volna mielőtt kérdezek. :(

Annyi mindent írnék ide, úgy kell magam visszafogni mindig. Nekem most még minden apróság öröm. :) Nektek meg gondolom nyűg olvasni ezeket. Ma is szépen haladtam, és még fogok is délután. Jön Lando-ra +1 csillag (1 shard kell), meglesz Ackbar. Pakoltam ma már geareket a Rebelekre, vagyis lvl upgradek voltak. És kikaptam Arénába! Most először. :( Kétszer is. De most ezekkel a fejlesztések után majd megkeresem a "csávót" "tudom hol lakik" #111-en :D Rebel team volt ő is, csak hamarabb kezdett. Aztán meg egy magasabb szintű Jedi team gyapált el. Rosszul esett na.

Nagyon behúzott a dolog. De a raid az még felejtős nálam sajna.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1422) S e t h válasza Mezcal (#1408) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megint nem sikerült a kérdésre válaszolnod.
Mond az neked valamit, hogy 3 hónapja nem játszom, be sem léptem?Talán abból is láthatod, hogy nem vagyok klánban sem mivel onnan is kiléptem, hogy ne foglaljam a helyet más elől.
Amíg játszottam addig aktívan segítettem itt a topikban, bújtam a hivatalos fórumot is és az alapján alakítottam mindig úgy a csapatomat, hogy a csúcs közelében maradjak. Ezért maradt bent 9-10 ezer kristályom, amelyek főleg az első helyezésért járó 500 kristályokból adódtak.
Szóval a kérdés kérdés marad. Mutasd meg hol állsz, vagy a szervered top3-as csapatát, hogy láthassuk a klónok hatékonyságát.
De légyszi ne ilyen dolgokkal gyere már, hogy egy több hónapja inaktív játékoshoz méred magad, mert ez ciki, olyan mint hogy Grevious azért jó, mert a raid leaderként jó.
Ez a csaló duma meg elég elcsépelt. Mutasd meg hol állsz, mert ugye te sem hiszed, hogy aki előtted van az mindenki csaló?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1423) drmotto válasza .LnB (#1421) üzenetére


drmotto
őstag

Adsz egy linket a csapatodhoz?

(#1424) .LnB válasza drmotto (#1423) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, de azt írta 18:00-kor fog szinkronizálni.

"Data is synced at 6pm in the selected timezone. DST is NOT observed."

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1425) Kikiri7 válasza .LnB (#1424) üzenetére


Kikiri7
tag

player_id-t is megadtad? van amúgy szinkron lehetőség úgy is hogy te nyomsz rá és akkor pedig már frissül is.

(#1426) Kikiri7 válasza drmotto (#1419) üzenetére


Kikiri7
tag

Szia,

mióta legyengítették a normál-t nem nehéz sajnos se gyorsan lenyomni se nagyot sebezni. 8-10 milla az p2-p4 ből jön az oké ott aztán tényleg könnyű 1 jó rebel csapat kell és kész.
A t7 vagy hard az viszont rohadt nehéz maradt és továbbra is kellenek a g10 karakterek.
nekünk úgy hogy csak 14-24 órát tart a normál úgy is van aki 5-7 milla felett üt pedig néha nincs karakter reset se, mert nem tud belépni első este.

(#1427) .LnB válasza Kikiri7 (#1425) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg volt adva minden, most rányomtam megint. Most már jó a link.

Bármi észrevétel van írjátok nyugodtan ! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1428) drmotto válasza Kikiri7 (#1426) üzenetére


drmotto
őstag

Tudjuk, nem is tervezzük egyelőre a heroicra lépést.

(#1429) Mezcal válasza S e t h (#1422) üzenetére


Mezcal
addikt

Fordítva ülsz a lovon!

Te jöttél azzal, hogy az a csapat, amelyet kiütöttem a klónokkal könnyedén, az nem kihívás, erre mondtam, hogy márpedig ez a csapat erősebb a te karaktereidnél, mind gearben, mind szintben. Majd erre kontráztál, hogy te az első 10-ben voltál arénában, ami meg egyébként sem most volt és a csapataid lemaradtak a fejlesztésben.

Az arénával meg nem tudom, hogy miért jössz állandóan, amikor jól tudod -hiszen elmondtam már ezerszer- hogy nem fglalkozom vele, a kötelező napi hármat is be-ki lépéssel tudom le. Egyrészt azért, mert nem éri meg, van ennél jobb lehetőség a játékban, másrészt tele van csalókkal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1430) Omrega


Omrega
tag

Szép lassan jóval több karakterem lesz mint amit érdemben tudok fejleszteni. Most lett meg St.Han 5. csillaga, és lassan Sun F.-is összejön a ship-ből. Ha most se jön össze Yoda, azt már nem is bánom. Mondjuk Jedikből épp, hogy van 5db 5 csillagos, és köztük a Consul eléggé bénácska. Ashoka szintén nem egy OP kari, de legalább ship csatában nagyon hasznos.

Szerintetek mikor kezdik majd a Rogue One karaktereket shardból elérhetővé tenni?

collection: https://swgoh.gg/u/omrega/collection/

(#1431) drmotto válasza Omrega (#1430) üzenetére


drmotto
őstag

Amikor megáll a bevétel belőlük. Szinte minden új karaktert így tesznek be, lásd a klónokat. Fives és Sergeant volt az, akit lehetett farmolni, a másik három csak kristályért vagy data cardból lehetett szedni.

(#1432) S e t h válasza Mezcal (#1429) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké.
Az én régi csapatom, ami október elején játszott utoljára összehasonlítási alap nálad. Rendben. :)

Egyébként az aréna csapat szereplése determinálja hol is tartasz, mi az 5 top karaktered. Te folyamatosan kerülöd, hogy megmutasd az aréna helyezésedet, részemről felmerül, hogy azért mert te nem az ütőképes karakterekre mentél rá( lásd Grevious) és ezért gyengén is muzsikálsz ott és csalókat emlegetsz folyamatosan.
Így viszont gyenge érv a klónok erejére hivatkozni, mivelhogy a játék folyamán sosem volt dominanciájuk.
Kivéve ha az elmúlt három hónapban változott valami és azóta a top10 tele van klón csapatokkal.
Ja bocs, csalókkal.

Egyébként úgy a legkönnyebb csalást kiáltani, ha gyenge karaktereid vannak. Erősekkel nem kunszt a csúcsra jutni.

De legyen, elismerem, hogy a klónok erősek.
Számodra.
Ami nem a top aréna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1433) Mezcal válasza S e t h (#1432) üzenetére


Mezcal
addikt

Nézd, te fikáztad le azt a csapatot, ami erősebb a csapatodnál, ezt vehetem a csapatod kritikájának is? Mert akkor rendben van.

Az arénában 100 és 200 között vagyok, még csak nem is klóncsapatot használok, hanem Teebo a leader, Elder és Scout plusz Rex és Fives. Mindannyian 7 csillagosak és minimum IX. gearesek.
Nekem van teljes rebell csapatom, ha annyira érdekelne a trend, akkor azokkal tolnám. Az aréna időpocsékolás és alig hoz valamit, raidből többet kiszedek

Tudom, szerinted nincsenek csalók, mert nem találkoztál velük, holott elmondtuk párszor, hogy nem is fogsz soha, mert ő simán végig tolja az egész arénát fél perc alatt a csalásával.

[link]
[link]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1434) Kikiri7 válasza Mezcal (#1433) üzenetére


Kikiri7
tag

azt gondolod hogy az 500 lila kevesebbet ér mint amit a raid ad. oké no comment.

(#1435) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tanácsot szeretnék kérni. Holnap The Pit phase 2-re milyen csapatot állítsak össze? Meglett ma Teebo. De sajnos csak 4-es gearre tudtam fejleszteni, skilljei közül pedig csak egyet, mert elment szinte az összes ability materal-om Ackbar-ra. Őt is ma szereztem meg.
És mi Teebo-val a taktika?

Itt vannak a karaktereim: [link] Ezekből kellene gazdálkodnom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1436) Kikiri7 válasza .LnB (#1435) üzenetére


Kikiri7
tag

wedge(L), biggs, ig86, gs, rg
p2-ben nem sok hasznát veszed teebo-nak amíg nincs jó gearben mert nem működne a skill rendesen.
arénában mit használsz?
wedge(L), biggs, rg, lando, ackbar?

(#1437) drmotto válasza .LnB (#1435) üzenetére


drmotto
őstag

Hanyas raid?

(#1438) .LnB válasza Kikiri7 (#1436) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arénában mivel most lett meg Ackbar azt tervezem, hogy ő lesz a leader. Írtátok itt korábban, hogy addig legyen Wedge lead, de nagyon kell az Ackbar lead úgyhogy azt az ability-jét húztam is. Nehogy azt mond hogy ne ő legyen a lead.. :P

Szóval aréna: Ackbar L, Wedge, Lando, Briggs, IG86. Ez a tervem, ha elvannak healer nélkül.

Szerk.: jobb le ne a Wedge lead a heal miatt ugye? Csak akkor feleslegesen fejlesztettem fel Ackbar lead ability-jét.

drmotto két csillagos raid.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1439) Kikiri7 válasza .LnB (#1438) üzenetére


Kikiri7
tag

healer nem kell. Szerintem wedge lead jobb mert az ő leader képessége a több sebzés és hogy healeled magad nagyon durva. viszont tank kellene mert anélkül könnyen szétszednek majd.

(#1440) S e t h válasza Mezcal (#1433) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudtál ide bevágni egy sreenshotot, hogy manapság mi megy a top10-ben, kiváncsi lettem volna mi változott, mert anno a klónok nem voltak ütőképesek.
Ennek lehet persze az is oka, hogy nehéz őket kiszedni, de azt ne felejtsük el, hogy vannak akik több 10 ezer dollárt öltek bele a játékba és nem klónokkal nyomulnak. Valami oka csak van, vélhetően, hogy nem érnek fel hatékonyságban más csapatokkal.
Hiába mantrázod, hogy csalás, csalás, attól nem válik igazzá. Aki átlátja a játékot, a karakterek közötti összefüggéseket az szép sikereket érhet el.
Ez "az aréna időpocsékolás és alig hoz valamit" minimum megmosolyogtató, mintha nem is egy játékról beszélnénk. Mondok egy titkot, hajolj közelebb, nehogy meghallják mások is, a játékban minden a kristály körül forog.
Az az élmény amikor először mentem 200 alá, majd 100 és 50, aztán 20, 10, 5 és végül meglett az első helyezés. Gondoltam na felértem a csúcsra( ja elfelejtettem, csaló vagyok). :)
És annyi kristályt hozott, hogy simán tudtam belőle fejleszteni a karaktereket.
De lehet valamit benéztem.
Egyébként rájöttem, hogy mi okozza közöttünk a félreértést. Én a top10-es játékosokkal küzdöttem nap mint nap, lestem a stílusukat és arra reagáltam, viszont nem tudtam, hogy mi van a top50, top100, top200-300-500-1000 környékén, erre viszont neked több rálátásod van.
Így nem lehet összehasonlítani kettőnk játékstílusát, más karaktereket favorizálunk, én a hatékonyságra törekedtem, te a karakterekben rejlő egyediséget részesítetted előnyben.
Amikor te fikázod az arénát, akkor nem is tudod milyen az ott zajló küzdelem, így nagyon véleményt sem tudsz formálni róla(a csaláson kívül).
Egyébként az aréna egy ördögi kör volt, ha felértél a csúcsra, úgy szereztél egyre több kristályt és úgy tudtad egyre több karakteredet fejleszteni.
Nálam erről szólt az aréna.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1441) .LnB válasza Kikiri7 (#1439) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Han úton van, de még 45 shard kell neki. Szóval az még jó pár nap sajnos. Scariff tank kellene de azt kifarmolni... Az még több idő lenne.

szerk Na nincs akkora gond. Wedge lead-et is valószínűleg lvl4-re tudom majd holnap húzni, csak 3db mk1-es ability kit kell majd.
Most Lando-ra lett plusz egy csillag nemrég, szóval az ő farmolásával most leállok és a Scarif Rebel Pathfinder-t fogom Cantina-ból farmolni.

Holnap akkor arénába megpróbálom a Wedge (L), Briggs, Ackbar, Lando, IG-86 csapatot. Ez a csapat iszonyat dmg-t kioszt az asszisztokkal, és az aoe dmg-vel. Ha kell a tank akkor IG-t cserélem Chewi-ra. Más választásom nincs.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1442) Kikiri7 válasza .LnB (#1441) üzenetére


Kikiri7
tag

chewie helyett szerintem rg-t vidd Royal Guard ő tud stunnolni is. jobb mint chewie. Scarif előtt szerintem fejezd be 7 csillagra lando-t fontosabb lesz később. pl nagyobb raidek miatt nem baj ha mielőbb van 1 db 7 csillagos.

(#1443) drmotto válasza .LnB (#1441) üzenetére


drmotto
őstag

Ha kettes raid, akkor GS kiesik.
Szerintem Wedge-Lando-Biggs (és nem Briggs :) )-IG-RG

(#1444) Mezcal válasza Kikiri7 (#1434) üzenetére


Mezcal
addikt

Az 500 lilát 2 nap alatt összeszedem, amit raidben kapok, az nem kapató 500 liláért és sokáig tartana farmolni. Különben is 500 lila az első helyért jár, az annyi vesződéssel járna, hogy menjen az rá, akinek kedve van hozzá. Lilákból eddig sem volt hiányom.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1445) Kikiri7 válasza drmotto (#1443) üzenetére


Kikiri7
tag

jogos viszont rg helyett lehet ackbar-t vinném a tm növelés miatt.

(#1446) .LnB válasza Kikiri7 (#1442) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, akkor RG. Csak hát rá is ráférne némi törődés..Kicsit elhanyagoltam mostanában.

(#1443) drmotto Ja nem Briggs, hanem Biggs. Valamelyik nap meg Teebo helyett Meepo-t írtam. Olyan is van csak Dota2-ben. :)

Használni fogom mostmár RG-t. De nekem nem sűrűn stunol a csávó. Hanyagoltam ezért. Pedig az elejétől fogva mondjátok nekem, hogy jó kari. Kellene még neki 10db shard a 3. csillaghoz. Mondjuk őt farmolom is minden nap.

És ezúton szeretném ismét megköszönni mindenkinek a segítséget! Nagyon rendesek vagytok, bocs ha az agyatokra megyek már. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1447) Mezcal válasza S e t h (#1440) üzenetére


Mezcal
addikt

Nem igaz hogy a klónok nem voltak ütőképesek, mert volt egy időszak, amikor a Qui vezette Jedis csapatokkal volt tele az aréna top 10, utána jöttek a klónos csapatok, sokáig a full geares klóncsapattal vezette az egyik srác, ma már az új karakterekkel tolja.Az arénában mindig változik, hogy mivel tolják a top10-ben. Hol van már a menő Qui-os jedi csapat?
A kristály a legjobb, ez igaz, na de én kifulloztam belőle Rexet a nulláról kezdve úgy, hogy egy vasat nem költöttem rá és nem voltam az aréna 100-on belül. Akkor miről is beszélsz? Mindezt 3 hónap alatt. Számold ki, hogy mennyi kristályba került ez nekem, és hogy ezt 3 hónap alatt szedtem össze. Eleve Rex megnyitása 80 shard volt 4 csillagra... és 320 kristályért adtak 4 shardot. Na, számolhatsz.

Nem fikázom az Arénát, csak én nem tartom olyan fontosnak, majd eljön az idő, amikor talán az lesz, egyelőre nem. Igen, én az oylan csapatokat szeretem, ami egységes és azonos karakterekből áll, az ewok vagy Jawa csapat, de legjobban a klónok tetszenek és próbálom kihozni belőlük a maxot, majd utána foglalkozom a többi csapattal, bár a Jawákat szintén fejlesztem, az ewokok már megvannak.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#1448) drmotto válasza .LnB (#1446) üzenetére


drmotto
őstag

Ő is olyan, mint a többi. Magas gear kell hozzá és omega, hogy rendesen kijöjjön belőle.

Nem azért mondtam, csak már kikívánkozott. :)

(#1449) Kikiri7 válasza .LnB (#1446) üzenetére


Kikiri7
tag

nem mész az agyunkra. azért stunnol keveset mert most még kevés a potency je az majd jön gearel. meg modokkal később.

(#1450) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de pont ez az srácok, hogy lvl6-os gearrel az RG-m a jobban gearelt karijaim között van már most, de érzésre nem stunol sokat. És én azt kérdeztem, hogy holnap mit használjak, nem majd amikor mikor fullos lesz. :)

Arénában a célom a top 100 ott már magasabb szintű ek is vannak, szóval ezt tűntem ki célul. Onnan minden csak ajándék lesz egy ideig számomra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.