Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14529) Konfigos válasza FireKeeper (#14528) üzenetére


Konfigos
őstag

Ez nem random kérdése,de pl most is vannak szimplán logikus dolog,pl az infi dobozbol eshet ultra rare pack meg t6 is,ami a vicces hogy a t6 pack ér 400millát az ultra rare meg csak kb 170et(és nyilván ez a ritkább)

Na már most ha az rng úgy működik ahogy kell neki akkor ha kiesett egy ultra rare logikusan valaki nyomott el kulcsokat,ha ráesik még egy valakinek akkor nyilván ő is nyomott el plusz ott vannak akik rápróbálnak nyitni,innentől kezdve mivel ők nem t6-ot kaptak nagyban megnőtt az esélyed egy t6 pack nyitásra,főleg ha eltelt 5-6 perc ur óta és nem jött t6,persze ez nem garancia,csak pusztán logikai elven gondolkozva,én ehhez annyit szoktam még csinálni hogy átmegyek abba az instába ahol az ur esett és ezzel még egy kicsit rátolok az esélyekre,megfigyeltük egy ismerőssel hogy elég hamar kiesik abba az instába egy t6 is ahol ur jött.De persze vannak még ehhez más próbálkozások is,de rendszerint ha így nyitsz és okosan,és jó karival,akkor a box nem veszteséges.Van a másik lehetőség hogy van egy szar karid,mint nekem a kdf,akivel inkább csak odaböfögtem 50esével a kulcsokat,nem is lett belőle hajó,mondjuk az a ds9en állomásozik és az amúgyse kedvel engem annyira.

Van még taktika amit felfedeztem és régebben nem volt,ha kilogolsz teljesen windowsig majd vissza akkor valamit resetel a játék,ezt csak akkor érdemes ha elment 50-60 semmi is,de akkor nem árt mert lehet a 250 semmi helyett csak még 20 kell a hajóhoz.Csináltam egyszer 20asával is,100nál kiadta a hajót az 5. körnél és köze kiadott még 5db t5 hajót is.Nyilván nem tudhatom mi lett volna ha egybe hányom rá a 100at,de tuti nem nyitok 6 hajót belőle,és ezt teszteltem most többször és beválik,túlzottan nagy pluszt nem hoztam össze most az infivel a régihez képest,de azért bőven megérte,azért sikerült elnyomnom a rerun alatt kb 4k kulcsot. :D De őszintén szólva annyira nem érdekel már,ezért is nyitogattam,néha hívtak pvpzni,de vagy az volt hogy ellenük mentem és nem volt esélyem,vagy az hogy velük és a szegény többieknek nem volt semmi esélyük,nekem egyik se tetszik igazából szóval unatkoztam,ec-t farmolni nem akartam,új buildre az új boxot vártam,szóval nyitogattam.400 kulccsal kezdtem el,ennyi azért nem árt ha pluszba akar lenni az ember,.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.